El Yapımı Doğum Günü Mumları
24 Mayıs 2017

Yaz sezonu denilince benim aklıma direk doğum günü partileri geliyor! Fakat yaz zamanı doğum günleri için kesinlikle yeterli değil! Yaz zamanı, kendimde dahil, pek çok doğum günü partisine davet ediliyorum. Gösterişli ve devasa pastaları süsleyen sıradan mumları görünce gerçekten üzülüyorum! Sonra düşündüm ki doğum günü partileri için eğlenceli mumlar tasarlamıyorum? Bir tasarımcı veya el becerisi konusunda uzman biri değilim fakat birkaç malzeme ve biraz zaman ayırarak yapılmayacak bir şey gibi asla durmuyor! 

El Yapımı Flamingo Oyuncak
24 Mayıs 2017

Flamingolar artık oldukça popüler olmaya başladı! Popülarite arttıkça flamingoları hayatımızın her yerinde kullanır olduk. Yetişkinlerden kadar çocukların da flamingo tasarımlı ürünlere ilgisi bir hayli artmış durumda. E tabi hal böyle olunca flamingolu oyuncakların olmaması imkansız gibi bir şey! Dışarıda satılan pek çok oyuncak plastikten yapılmakta. 

Sevgiliye Yapımı Kolay Hediyeler
20 Mayıs 2017

Sevgilinize hediye vermek için illa ki özel bir gün olmasına gerek yok. Onu gülümsetmek ve mutlu etmek adına sıradan bir günü özel hale getirmek adına birkaç hediye hazırlayabilir ve ona verebilirsiniz. Sevgiliye El Yapımı Hediye seçenekleri bütçenizi asla zorlamayacak ve karşınızdaki kişiyi oldukça mutlu etmenize yardımcı olacaktır. Sevgilinize hediye olarak pek çok farklı ürün hazırlayabilirsiniz. El yapımı hediyeler, sevgilinize onun için emek sarf ettiğinizi de göstereceğinden dolayı çok daha büyük bir anlam taşıyor olacaktır. Bu hediyeleri sadece sevgilinize vermenize de gerek yok farklı uyarlamalar yaparak, annenize, babanıza, kardeşlerinize, arkadaşlarınıza, öğretmenlerinize kısaca sevdiğiniz herkese el yapımı hediye tasarlayabilirsiniz. 

Baby Shower İçin El Yapımı Hediyeler
20 Mayıs 2017

Babyshower partileri ülkemizde daha önceden olmayan fakat son yıllarda oldukça büyük bir akım haline gelen partilerdir. Hamileliği daha eğlenceli kılan bu tip aktiviteler hem annelere moral oluyor hem de insanların bir araya gelmelerine sebep oluyor. Bu tip partilerde genelde canlı tonlar kullanılıyor ve doğacak olan bebeğin cinsiyetine göre bir dekor seçiliyor. Bebek erkek olucaksa genelde mavi tonları ve kız olacaksa da pembe tonları tercih ediliyor. Davete gelen tüm bireyler ufak tefek hediyeler getiriyorlar ve bu hediyeler bebek doğduğu zaman kullanılıyor. Bu hediyeler genellikle bebek kıyafetleri veya biberon gibi ürünler oluyor. Sizde bir baby shower partisine davetliyseniz ve yanınızda bebeklere ne hediye alınır diye bir türlü armağan bulamıyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Babaya El Yapımı Hediyeler
13 Mayıs 2017

Babalar günü veya babanızın doğum günü için bir hediye arayışına mı girdiniz? Haliyle zorlanıyorsunuz. Artık yıllardır devamlı alınan ve her sene birbirini tekrar eden hediyeler çok da ilgi çekici olmamaya başladı. Yeni hediye arayışına giriyor ve bir türlü fikir bulamıyor olabilirsiniz. Peki, hiç mağazalardan çıkıp daha farklı hediyeler düşünmeyi denediniz mi? Yani artık hazır birşey almak yerine belki de kendi üreteceğiniz bir hediyenin daha değerli olabileceğini biliyor musunuz? 

El Yapımı Doğum Günü Hediyeleri
12 Mayıs 2017

Sevdiklerinizin doğum günleri için hediye bulamıyor ve mağaza mağaza gezerek kendinizi çok mu yoruyorsunuz? Alışveriş merkezlerinde kendinizi yormanıza aslında hiç gerek yok. Aradığınız hediyeyi evde kendiniz ellerinizle yapabilirsiniz. Hem de kolayca. Bu hediyeler hem çok özel hem de çok anlamlı olacaktır. Bu tip hediyeler sevdiklerinize onlar için emek harcadığınızı gösterecektir. Doğum Günü Hediyeleri için farklı farklı fikirlerin her birini sizin için bir araya getirdik ve ufak bir derleme yaptık.

Anneler Günü Sürprizleri
03 Mayıs 2017

Anneler günü yine geldi çattı. Hayatımızdaki en önemli kişiler olan annelerimize ne hediye alacağımız konusu en büyük gündemimiz. Her sene alacağımız hediyeler konusunda günlerce düşünsek de anneler gününde hediyeyi verirken yetersiz olduğuna mı kanaat getiriyorsunuz? O halde sizin için hazırladığımız anneler günü sürprizleri isimli yazımıza bir göz atın. Yapacağınız birbirinden farklı sürprizlerle ham annenizin yüzünde kocaman bir gülümseme oluşturacak hem de bu anneler gününde içiniz daha rahat olacak.

Kendin Yap Resimli Anahtarlık
01 Mayıs 2017

Siz de resimde gördüğünüz gibi son derece nostaljik ve şık "Tahtadan el yapımı anahtarlık" yapmaya ne dersiniz? Siyah beyaz resimlerin olağanüstü büyüleyiciliği ile hazırlayacağınız bu anahtarlıklar ile sevdiklerinize harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu tarz bir anahtarlık yapımı oldukça kolay ve maliyeti ise oldukça düşük olduğu için epeyce bir hazırlayarak tüm sevdiklerinize hediye edebilir, onları oldukça mutlu edebilirisiniz. Sevdiklerinize ait fotoğrafları facebook gibi instagram gibi sosyal ortamlardan hiç onlara sormadan indirin ve bu harika anahtarlıklardan hazırlayarak onlara sürprizler yapın. Bizce oldukça samimi ve sıcak bir sürpriz. 

El Yapımı Anneler Günü Hediyeleri
26 Nisan 2017

Anneler gününe artık çok az kaldı. Bu anneler gününde de tıpkı diğerlerinde olduğu gibi annenize almak istediğiniz hediye konusunda kararsızsanız el yapımı anneler günü hediyeleri arasından beğendiğiniz bir tanesini seçerek, anneniz için tasarlayabilirsiniz. Yapacağınız bu hediyelerde hem emek hem de kişinin kendi zevki olduğu için mağazadan alacağınız bir giysi veya takıdan çok daha büyük bir değer taşıyacaktır. Aynı zamanda bu tip hediyeleri yapmak son derece kolay ve ucuz. Hem daha hesaplı hem de tam kendi zevkinize göre bir anneler günü hediyesi yapmak istemez misiniz? 

Anneye Güzel Mesajlar
25 Nisan 2017

Hayatlarımızı değerli hale getiren annelerimizin hakkı hiçbir zaman ödenmez. Hayatın koşturması içerisinde unuttuğum atladığımız en güzel sözleri annelerimize söyleyebilmek için yılda bir gün yetmese de üzerimizde sayısız emeği olan annelerimize özel bir gün hediye etmek verilebilecek en güzel hediyelerden bir tanesidir. Bu anneler gününde size gözü gibi bakıp büyüten annenize her zamankinden farklı bir şey yaparak anneler günü mesajları içerisinden en değerli olanlarını bulup gönderebilirsiniz. Bu özel günü annenize ayırarak sizi karşılıksız bir sevgiyle bağrına basan bu özel insana onu mutlu edecek birçok sürpriz hazırlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.