El Yapımı Romantik Süsler
15 Ağustos 2017

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza 14 şubat sevgililer günü ve yıldönümü için hediyelerinizi süsleyebileceğiniz veya sevgilinize hoş romantik sürprizler yapabileceğiniz el yapımı hediye süs önerileri sunacağız. Sevgili için hediye almak oldukça zor ve ince düşünülmesi gereken bir iştir. Çünkü aldığınız hediye ile karşınızdakini değerli ve özel hissettirmeniz gerektirmekte! O yüzden el yapımı hediyeler, sevgilinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri olabilir! Dışarıdan hazır satın alacağınız bir hediye yerine, el emeğiniz ile yapacağınız hediye çok daha kıymetli olacaktır!

Başak Burcu Kadınına Hediye
10 Ağustos 2017

Başak burcu kadına hediye mi? İmdaaat… Çığlıklarınızı duyar gibiyim. Evet, hayatınız da başak burcu sevgiliniz, eşiniz ya da arkadaşınız var ise ve söz konusu ona hediye seçmekse paniklemeniz gayet doğal diyebilirim. Aylardan Ağustos yani tam da başakların ayındaysak başak burcu kadınını tanıyalım ona nasıl en uygun hediye seçiminde bulunuruz bakalım.

Evde Ütü Masası Kılıfı Nasıl Yapılır
08 Ağustos 2017

Şık ya da şirin bir ütü masası kılıfı her bayanın isteğidir! Ütü yaparken, ütü kadar en az ütü masası kılıfı da önemli! Yanmayan, kalın ve kaygan bir örtü olması, ütü masası kılıfı için önemli özelliklerdir! Kendi tarzınıza uygun ütü masası kılıfı bulamıyorsanız, evde kendiniz yapmayı hiç düşündünüz mü? El yapımı ütü masası kılıfı yapmak sandığınızdan çok daha kolay! Uygun malzemeler ve biraz da el becerisi ile ortaya harika bir sonuç çıkartabilirsiniz! Eğer bu DIY projesini yapmakta zorlanacağınızı düşünüyorsanız, hiç dert etmeyin! El yapımı ütü masası kılıfı nasıl yapılır, sizlere en ayrıntılı ve resimli bir şekilde anlatacağız! Yani kelimelerin yetersiz geldiği noktalarda, resimlere bakarak daha kolay bir şekilde ütü masası kılıfınızı oluşturabilirsiniz!

Ev Yapımı Bayramlık Hediyeler
07 Ağustos 2017

Bayramlar gelenek ve göreneklerin yaşatıldığı önemli günlerdir. Bizim için oldukça önemli olan bu günlerde akraba, eş, dost ve arkadaşlara ziyaretler gerçekleştirilir. Bu ziyaretler birbirimizle kaynaşmamız adına oldukça önemlidir. Dini rutiyellerin de gerçekleştirildiği bu günlerde hediyeleşmek akrabalık ilişkilerinin daha da kuvvetlenmesini sağlayacaktır. Bu kapsamda hazırlayabileceğiniz bayram için el yapımı hediyeler güzel bir hatıra olacaktır. Bu el yapımı hediyeler çeşitli eşyalar ya da şekerlemeler olabilir.

El Emeği ile Okula Başlama Hediyeleri Yapmak
04 Ağustos 2017

Okula başlama günleri öğrenciler için oldukça önemlidir. Özellikle ilk kez okula gidecek küçük çocuklar için daha da özel bir hale gelmektedir. Bu özel günlerde ailelere çocuklarını desteklemek ve okulu daha çok sevdirmek adına fazlaca görev düşer. Bu çerçevede çocukları okula ısındırmak için çeşitli hediyeler verilebilir. Bu hediyelerin el yapımı olanları tercihler arasındadır. Hazırlayacağınız el yapımı okula başlama hediyesi çocukların daha çok hoşuna gidecektir. 

El Yapımı Yıldönümü Hediyeleri
04 Ağustos 2017

Evlilik yıldönümleri hepimiz için en önemli günlerden biridir. Bugünün eşler tarafından senede bir kez de olsa hatırlanması oldukça büyük önem taşır. Hayatımızın dönüm noktası olan bu günler kalan hayatımıza bir hayat arkadaşıyla devam edeceğimiz unutulmaz günler olarak anılmaktadır. Bu kapsamda evlilik yıldönümleri için eşler birbirlerine çeşitli hediyeler sunmaktadırlar. Bu özel günlerde çoğu zaman pahalı hediyeler tercih edilmektedir. Ancak pahada ağır olan hediyeler değil, kıymette ağır olan hediyeler daha unutulmaz olacaktır.

Evde Kişiye Özel Yastık Yapımı
03 Ağustos 2017

Bez kumaş son zamanlarda oldukça popüler! Her alanda kullanılabilen bu bez kumaşlardan, bugün yastık kılıfı yapacağız! Bez kumaştan yastık kılıfı yapmak, eminiz ki çok hoşunuza gidecek! Yapmaktan büyük zevk alacağınız bu güzel projeyi sizlere en ayrıntılı ve resimli bir şekilde anlatacağız! Bez kumaştan yastık kılıfı nasıl yapılır, kaç dakikada hazırlanır, hangi malzemeler gereklidir ve buna benzer birçok soruyu cevapsız bırakmayacağız!

Fermuarlı Kese Nasıl Yapılır
02 Ağustos 2017

Özellikle yaz aylarında küçük ebatlı çantalar çok daha kullanışlı olmaktadır. Tatil yerlerinde ufak çantanız ile gezmek, eğlenmek çok daha kolay! Bu yüzden sizlere tam da yaz aylarına yakışacak bir DIY projesi ile geldik! Küçük fermuarlı keseler, yapmaktan oldukça zevk alacağınız bir proje olacak! Küçük fermuarlı kese nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, cevabı tam da burada!

Dekoratif Mini Şövalye Yapımı
27 Temmuz 2017

Öğretmenlik, tüm meslekler arasında en kutsal olanı! Bizler şu an bir meslek sahibiysek bunun en büyük yardımcısı şüphesiz ki öğretmenlerdir! En küçük yaşlardan üniversite zamanına kadar bizlere sabırla bir şeyler öğretmeye çalışan öğretmenler tabii ki de en güzel hediyeleri hak ediyorlar! Yaklaşan öğretmenler gününde, öğretmenin için hala bir hediye bulamadıysan, hiç üzülme! Çünkü bugünkü DIY projemiz tam da siz öğrencilere göre!

Kumaş Kitap Ayracı Yapımı
27 Temmuz 2017

Kitap okumak, kültürlü olmamıza oldukça katkı sağlar! Ne kadar okursak o kadar bir şeyler öğrenir ve bilgi sahibi oluruz! Kitap okurken yarıda bırakmak zorunda kaldığımız zamanlar imdadımıza kitap ayıraçları koşar! O yüzden bugün sizlere sevdikleriniz için düşünebileceğiniz çok şirin bir el yapımı doğum günü hediyesi önerisi ile geldik! Fırfırlı kitap ayıracı, yapmaktan oldukça zevk alacağınız bir DIY projesi! Evde bulunan fazlalık kumaşlarınız ile harika bir kitap ayıracı yaratabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.