El Yapımı Ev Hediyeleri
19 Haziran 2017

Ev hediyeleri, yeni ev sahibi olan yakınlarımız için hazırlayabileceğimiz hediyelerdir. Bu hediyelerle yakınlarımızı mutlu edebiliriz. Bunun yanı sıra hediyenin el yapımı olması daha da değerli olacaktır. Bu kapsamda sizin için sunacağımız el yapımı ev hediyesi fikirlerimizi uygulayarak yakınlarınıza özel ev hediyeleri hazırlayabilirsiniz. El yapımı ev hediyeleri, hem şık bir tercih olacak hem de hediye ettiğiniz kişi için büyük bir değer ifade edecektir. İşte birkaç hediye fikri..

Sevgiliye El Yapımı Hediyeler
15 Haziran 2017

Her ne olursa olsun, duygularınızı üzerinde taşıyacak olan her hediye değerli ve özeldir. Ancak kabul edelim ki, özellikle emek verilerek hazırlanmış olan hediyeleri ayrı bir yere koymak lazım gelir. Çünkü o hediyenin vücuda getirilmesinde zaman harcanmış, büyük emekler verilerek hazırlanmıştır. Dolayısıyla da üzerinde emek sarf edilen, sevgi katılan ve hatta başka bir şeyler yapmak varken sadece siz düşünülerek hazırlanmış olan her hediyenin hatırı da, anlamı da çok kıymetli ve yücedir. El yapımı hediyeler işte bu kategoride sayabileceğimiz hediyelerdendir. Eğer siz de biricik sevgilinize, 14 Şubat sevgililer günü veya yaklaşan doğum günü için el emeğinizle özel bir hediye yapmak istiyor ancak işe nereden ve nasıl başlayacağınıza karar veremiyorsanız, burada beğeninize sunduğumuz sevgiliye el yapımı hediyeler başlıklı yazımızı okumanızı öneriyoruz. Her biri kolalıkla hazırlanabilen, etrafınızdaki basit malzemelerle oluşturabileceğiniz bu hediyelerle sevgilinizin kalbini bir kez daha kazanacaksınız! Hadi iş başına...

Evde Kolay Anahtarlık Yapımı
13 Haziran 2017

Bu yazımız da sizlere El Yapımı Deri Püsküllü Anahtarlık hakkında bilgiler sunacağız. Gerekli mazemelerden, yapım aşamalarına kadar bu yolculukta bizlere eşlik etmenizi istiyoruz. Karşınızda ki kişiyi çok mutlu edeceğinden de hiç şüphemiz bulunmuyor. Bu ürünün el yapımı olması, değerine değer katan ayrı özelliklerinden. Ayrıca anahtarlıkların gün içerisinde elimizde en çok gezdirdiğimiz nesnelerden birisi olduğunu biliyor musunuz? Önemli bir konuma sahip anahtarlık ile ilgili şanslı kişiyi mutlu etmeniz mümkün!

Babaya El Yapımı Mutfak Önlüğü
12 Haziran 2017

Babalar gününe yaklaşık 1 hafta gibi bir süre kaldı! Ve biz sizler için en güzel el yapımı hediye önerilerini sunmaya devam ediyoruz. Bugün farklı, kullanışlı ve çok beğenilecek bir babalar günü el yapımı hediyesi ile sizlerleyiz. Umuyoruz ki çok beğeneceksiniz! Babanız bu hediye karşısında çok ama çok mutlu olacaktır. 

Öğretmenler İçin El Yapımı Hediyeler
11 Haziran 2017

Öğretmenler ailemizden sonra hayatımıza giren ve yaşamımızın her aşamasında bize gereken herşeyi öğreten kişilerdir. Özellikle ilkokul dönemindeki öğretmenlerimiz ilk olması nedeniyle bizler için önemli bir yeri vardır. Onlar, bizim için kimi zaman anne kimi zaman baba olmuştur. İhtiyaç duyduğumuz her an bilgilerine başvurabileceğimiz öğretmenlerimiz, sıcakkanlı yaklaşımlarıyla yol gösterici olmuşlardır. Bizde onlara minnettarlığımızı bir nebze de olsa göstermek için öğretmenler için el yapımı hediye hazırlayabilir ve onları mutlu edebiliriz. 

El Yapımı Kar Küresi Nasıl Yapılır
06 Haziran 2017

Tatil sezonlarını sevmeyen yoktur! Özellikle yeni bir yıla başlangıç yaparken verilen kış tatilleri herkese çok iyi bir moral kaynağı olmaktadır! Yeni yılın gelenekselleşmiş unsurlarından bir tanesi de hediyeleşmek! Sevdikleriniz için alacağınız hediyeler onları elbette çok mutlu edecektir fakat sevdiklerinize el yapımı hediyeler götürmek onları daha çok mutlu etmez mi? Şüphesiz, evet! Bir de yılbaşı hediyesi için mağaza mağaza dolaşmak pek sizi cezbetmiyorsa evdeki malzemeler ile kolaylıkla hediyeler üretebilirsiniz!

El Yapımı Bebek Hediyeleri
01 Haziran 2017

Hayata henüz gözünü yeni açan bebeklerimiz bizim için çok değerlidir. Onlara kavuşacağımız ve onları göreceğimiz günü sabırsızlıkla bekleriz. Hamile olan yakınımızın yeni dünyaya gelen bebeği ise en az anne babaları kadar bizi de heyecanlandırır. Bu heyecanı yaşarken onlara en güzel ve kullanışlı hediyeler sunma telaşına düşeriz. Bu bağlamda çoğu kişinin aklına bebek mağazalarından alınacak pahalı hediyeler gelse de aslında en değerli hediye, yeni doğan bebeğe el yapımı hediye hazırlamak olacaktır.

Kağıt Rulolardan Çiçek Yapımı
30 Mayıs 2017

Evde can sıkıntısını gidermek evinize güzel aksesuar niyetinde kullanacağınız değişik dekorlar yaratmak için elinizde bulunan kolay malzemelerinizi kullanabilirsiniz. Aynı zaman da çocuklarınıza el becerisini geliştirmek amacı ile güzel el işleri yaptırmanız için ideal bir çiçek yapımını sizlere göstereceğiz. Aslında çöpe attığımı değersiz parçalar gün geldiğin de aslında onunla çok şey yapılabilirmiş dediğimiz tuvalet kâğıdı rulosundan çiçek yapımı sizleri şaşırtacaktır. 

İp Yumağından Dekoratif Vazo Yapımı
30 Mayıs 2017

Evinde değişiklik yapmak ve dekorunu değiştirmek isteyen kişiler için ideal bir fikir olan ip yumağından dekoratif vazo yapımı hem maliyeti düşük hem de oldukça kolay şekilde yapılacak olan bir üründür. Bu ürün ile evinizin çeşitli yerlerinde istediğiniz renk ve farklı objeler ile farklı görünümler yaratabilir ve şıklık kazandırabilirsiniz. 

Bayanlara El Yapımı Hediyeler
29 Mayıs 2017

Sevdiğiniz bir kadına özel süprizler yapmak, onu sevindirmek istediğiniz zaman ufak hediyeler ile bu süprizlerinizi taçlandırabilirsiniz. Son yılların yeni trendi ise sevdiklerimize El İşi Hediyeler vermek. Artık mağazalardan alınan hazır hediyeler yeterince ilgi görmüyor. İnsanlar daha çok yaratıcılıklarını kullanarak kolay bir şekilde hazırlayabilecekleri hediyelere ilgi gösteriyorlar. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.