Kişiye Özel Doğduğun Gün Ne Oldu Takvimi

Kişiye Özel Doğduğun Gün Ne Oldu Takvimi

Doğum Günü Tarihine Özel Takvim 

Sevdiklerinize doğum gününde çok orijinal bir hediye vermeye hazır mısınız?  Bu öyle bir hediye seçeneği ki, hem son derece şaşırtıcı, hem de yaşam boyunca unutulmayacak türden! Hemen bir ip ucu verelim mi? Şöyle ki; Kendinizin veya sevdiğiniz birinin doğum Günü tarihini yazıyorsunuz ve belirttiğiniz bilgi doğrultusunda Size Özel Doğum Günü Takvimi hazırlanıyor. 

(En fazla 30 karakter)
(En fazla 20 karakter)
  Ürüne eklenecek bilgilerin doğruluğunu onaylıyorum.
Stokta Yok
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (3)
 • Şüphesiz ki, doğum günü, her insan için en özel, en mutluluk verici tarihlerden biridir. Sadece doğum günü olan kişi için değil, biz sevenleri için de, bu tarihin ayrı bir önemi ve özel bir anlamı vardır. Çünkü sevdiğimiz her insan, bizim için en değerli armağandır. Bu anlayışla, doğum günü yaklaşan sevdiklerimize sürprizlerin en unutulmazını yapmak, hediyelerin ise en güzelini vermek isteriz. İşte karşınızda hem sürpriz dolu, hem de mutluluk verici bir hediye alternatifi. Sevdiğiniz kişinin dünyaya geldiği tarihte hangi gelişmelerin olduğunu merak ediyor musunuz? Hatta bunu merak etmekle kalmayın, sevdiğiniz kişiye sürpriz bir doğum günü hediyesi hazırlatın.

  Mesela, sevdiğiniz kişinin doğduğu gün;

  • En popüler sanatçı kimmiş, hangi albümü ile çıkış yapmıi, 
  • Hangi ünlü o gün doğmuş veya ölmüş, 
  • Ekmeğin fiyatı ne kadarmış, 
  • Dünyamızın uydusu ay hangi şekilde gökyüzünde yer alıyormuş, 
  • Dünyaca ünlü dergilerin kapaklarını kimler süslüyor veya yer alıyormuş,
  • Türkiye'deki gazetelerin manşetinde neler varmış, 

  Sizin belirteceğiniz doğum günü tarihi doğrultusunda bu ve benzeri bilgilerle hazırlanan Kişiye Özel Doğduğun Gün Ne Oldu Takvimi ile, sevdiklerinize inanılmaz etkileyicilikte doğum günü hediyesi verebilirsiniz. Bu sıra dışı takvimi hazırlamak ise çocuk oyuncağı. Yukarıda yer alan kutucuğa hediye vermek istediğiniz kişinin doğum günü tarihini yazıyorsunuz, işte bu kadar! Biz de aynı gün içerisinde size özel Doğum Günü Takvimini hazırlayıp adresinize gönderilmek üzere aynı gün kargoya veriyoruz. 

  Binlerce hatta milyonlarca doğum günü hediye alternatifi bulabilmek mümkün! Ancak tüm seçenekler içerisinde, daha orijinal ya da hangisi ile daha iyi bir sürpriz yapabilirim diyorsanız, sevgilinize, eşinize veya sevdiğiniz bir arkadaşınıza Kişiye Özel Doğum Günü Takvimini hediye ederek bunu sağlayabilirsiniz. 

  Diğer doğum günü hediyelerine buradan göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.