Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çikolatası 15'li

Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çikolatası 15'li

Çikolata Lezzetiyle Öğretmen Sevgisi. Çikolatalarla öğretmenler Günü nasıl kutlanır? İşte bu sorunun cevabı: Kare şeklindeki sütlü çikolataların içine büyükçe bir ölçek "Öğretmen Sevgisi" kattık ve Öğretmenler Gününün en lezzetli çikolatalarını da böylelikle tasarlamış olduk. Öğretmeninizin ismine ve kişisel mesajınıza özel olarak hazırlanacak 15 Adet Sütlü Çikolata, özel hediye kutusu içerisinde işte karşınızda.

(En fazla 75 karakter)
  Ürüne eklenecek bilgilerin doğruluğunu onaylıyorum.
Stokta Var
39,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Çikolatalar, 24 Kasım Öğretmenler Gününde veliler veya öğrenciler tarafından en çok rağbet gören hediyeliklerden biridir. Ancak bildiğimiz çikolata tadı dışında, herhangi bir özelliği olmayan ve klasik diye tabir edebileceğimiz (kutu içerisinde X-Marka) çikolataları şimdilik bir kenara itmenizi istiyoruz! Bunun yerine ise, daha özel bir kutuya sahip; tamamen kişiye özel olarak hazırlanacak (Ki, buradaki özel kişi Sevgili Öğretmeniniz oluyor!) yani üzerinde kişisel mesajınızın ve öğretmeninizin isminin yazılı olacağı çikolatalar hayal edin. İşte karşınızda gözünüzde canlandırmaya çalıştığınız hayalinizdeki çikolatalar...

  İçerisinde 15 adet sütlü çikolata bulunan Öğretmenler Günü Çikolatasının her biri büyük bir özen ve %100 öğretmeninize özel olarak hazırlanıyor. Üzerine Sevgili öğretmeninizin ismini ve "Yılın En Başarılı Öğretmeni","Yılın En iyi Türkçe Öğretmeni" gibi kişisel mesajlarınızı yazdırabileceğiniz bu çikolatalarla değerli Öğretmeninizi çok özel hissettirebilirsiniz. 
  Üzeri Öğretmenlik mesleğiyle ilgili (Kara tahta, tebeşir, deney tüpleri, Dünya, matematik formülleri gibi) figürlerle süslenen özel kutuya sahip Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çikolatası, 15 adet özel çikolatadan oluşuyor. Öğretmenime ne hediye alabilirim diye düşünüyorsanız, Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çikolatası klasik hediyelerin çok ötesinde hem lezzetli, hem de en anlamlı hediye seçeneklerinden biri. 

  Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çikolatası Hakkında Bilinmesi Gerekenler
  • Çikolata kutusu içerisinde 15 adet 4X4 cm. ölçülerinde sütlü çikolata bulunmaktadır.
  • Çikolatalar kişiye özel olarak hazırlanmakta olup, lütfen siparişiniz esnasında Öğretmeninize mesajınızı ve Öğretmeninizin ismini ilgili kutucuklara girmeyi unutmayınız. 
  • Özel tasarım çikolata kutusu 20 X 5 X 5 cm. ölçülerindedir.
  • Bu ürün hafta içi saat 14:00'a kadar verilen tüm siparişlerde AYNI GÜN KARGOYA TESLİM edilmektedir.

  Hediyemen.com avantajlarıyla sunulan diğer 24 Kasım Hediyelerine şu adresten göz atabilirsiniz. Lütfen TIKLAYIN: Öğretmenlere Alınabilecek Hediyeler

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.