sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Babalar Günü hediyesi neler seçilebilir veya hangi hediyeler alınabilir? Bu kategorimizi kişiselleştirilebilir özellikte birbirinden güzel ve anlamlı ürünlere yer vererek babalarımıza ayırdık. Babalar Gününü anlamlı ve özel kılacak en baba hediyelere Hediyemen.com ayrıcalığı ile en kolay şekilde sahip olabilirsiniz! Kaliteden ödün vermeden; ancak en ucuz fiyatlarla beğeninize sunduğumuz babalar gününe özel hediyeler ile, sevgili babanıza duygu yüklü ve çok anlamlı bir armağan verebilirsiniz. Tamamen babalar günü temalı hazırladığımız kişiye özel hediyeler içerisinden istediğiniz ürünü seçerek değerli babanıza özel hale getirebilir ve Ona klasik hediyelerin ötesinde çok ilginç bir babalar günü hediyesi verebilirsiniz. Hediyemen.com'da babalar günü için seçeceğiniz tüm ürünlerde, kapıda ödeme ve 14.00'a kadar siparişi verilen ürünlerde aynı gün kargo imkanı var. Babanızın şıklığına şıklık katacak, koltuklarını kabartacak veya Onu çok özel hissettirecek 2023 yılına özel en güzel babalar günü hediyeleri ile biricik babanıza unutulmayacak bir gün yaşatabilirsiniz. 

Babaya Manevi Hediye Seçenekleri Nelerdir?

Babalar günü, aslında anneler günü ve sevgililer günü kadar popüler olmayan özel bir günlerden biridir. Türkiye'deki hediyelik eşya satışı grafikleri de özel günler için bu tezi doğrulmaktadır. Sevgiliye özel günlerde alınan hediyeler, babalar gününün neredeyse 10 katı kadar fazladır. Fakat siz yine de babalar gününü tıpkı anneler günü veya sevgililer günü coşkusu gibi bu özel günü heyecanla bekliyor ve babanıza ne hediye alacağınız konusunda derin düşüncelere dalıyorsanız, merak etmeyin doğru yerdesiniz. Çünkü Hediyemen.com'da sevgili babanızı çok mutlu edecek birbirinden etkileyici babalar günü hediyeleri var. Yani kısacası babaya hediye olabilecek en güçlü ve özel seçeneklere bizim farkımızla sahip olabileceksiniz. Bu başlık altında sonsuz sevgi beslediğiniz biricik babanıza manevi hediye olarak, kendisini derinden etikeleyecek duygu yüklü hediyeler verebilirsiniz. Sizib için önerdiğimiz anlam yönüyle güçlü manevi hediyeler ise şöyledir;

  • Babanıza Fotoğraflarınızdan Oluşan Bir Anı Çerçevesi Yaptırabilirsiniz.

Göndereceğiniz 12 fotoğraftan hazırlanacak olan ve babanızı güzel anılarınızla yeniden buluşturacak olan babalara özel anı çerçevesi, hem manevi açıdan güçlü, hem de evinizin en güzel köşesini babanıza ayırabileceğiniz müthiş bir seçim olacaktır. 

  • Futbolsever Babanıza Tuttuğu Takımla ilgili Bir Hediye Alabilirsiniz.

Erkeklerin geneli gibi, babanız da tutkulu bir futbolsever olabilir. O halde kendisine siyah beyaz - sarı lacivert, bordo - mavi veya sarı - kırmızı renklerden hazırlanmış ve kendi ismine özel olarak sipariş edebileceğiniz taraftar yastığı, taraftar ödülü, taraftar telefon kılıfı veya kupa bardak alarak babalar gününde takdim edebilirsiniz.

  • Emekli Babaya hediye olarak karikatürlü ve esprili bir kupa bardak verebilirsiniz.

 Emekli olduktan sonra, kendisini evine, bağ bahçe işlerine adayan emekli babanıza, bomba espriler içeren kişiye özel karikatürlü kupa bardaklardan esprili bir babalar günü hediyesi oluşturabilirsiniz. Bankacı babaya, iş adamı babaya, öğretmen babaya, çiftçi babaya hediye olarak yaptırabileceğiniz karikatürlü kupa bardaklar, bu senenin en yaratıcı babalar günü hediyelerinden.

  • İçmeyi seven Babalara Özel İçecek Kadehleri Alabilirsiniz.

Mangal yaparken, hafta sonu arkadaş toplantılarında veya televizyon karşısında birasını, viskisini veya rakısını yudumlamaktan keyif alan babanız için, ismine özel bira bardağı ya da viski, rakı ve şampanya kadehlerinden alabilirsiniz. 

  • Babaya Hediye Kutusu Hazırlamak El Yapımı

Kendi ellerinizle de babanız için özel bir hediye kutusu hazırlamak, babalar günü hediyesi açısından hem manevi, hem de oldukça parlak fikirlerden biri olacaktır. Örneğin el yapımı babaya özel hediye kutusu içerisine babanızın en sevdiği şeylerden güzel bir aranjman hazırlayabilirsiniz. Örneğin sevdiği sanatçının tüm albümlerini, sevdiği yazarların tüm kitap serilerini, nostaljik anlamı olan ve babanızın çocukluk yıllarında oynadığı oyuncaklardan güzel  bir hediye kutusu yapabilirsiniz.

  • Konsept Hediye Kutularından Yaratıcı Bir Babalar Günü Hediyesi Seçebilirsiniz.

Etkileyici anlamında sunumu 10 numara olan ve biricik babanıza kendisini çok özel hissettirecek konsept hediye kutularımızdan da babanızın zevklerine yönelik özel bir babalar günü hediyesi seçebilirsiniz. Cüzdan, termos, bardak, kanvas tablo, çorap, çakmak, taş bloklar, resim çerçeveleri, Oscar ödülü gibi farklı konbinlerle hazırladığımız ve son derece şahane hediye kutusu sunumlarına sahip olan konsept babalar günü hediye kutuları eminiz ki biricik babanızı çok etkileyecektir. 

Babalar Günü İlk Olarak Ne Zaman Ortaya Çıktı?

Anlamlı babalar günü hediyeleri konusunda sizlere fikirler vermeden evvel, babalar günü kutlamalarının nasıl ortaya çıktığını anlatan kısa bir bilgi vermek istiyoruz. Tarihsel anlamda Babalar Günün nasıl ortaya çıktığını veya ilk olarak ne zaman kutlandığını araştırdığımızda kökeninin Amerika'ya kadar uzandığını görüyoruz. Amerikan iç savaşının yaşandığı yıllarda bir savaş gazisinin kızı olan Smart DODD'ı adında bir kız tarafından bu düşünce ortaya atılmıştır. Şöyle ki; Dodd, annesini genç yaşta kaybeder. Annesinin ölümünden sonra 6 kardeşine tek başına bakan ve adeta bir anne gibi emek veren bir babası vardır. Anneler için özel bir gün olan Anneler Günü oluyor da, tıpkı bir anne kadar fedakarlık yapan, çocukları için emek veren babalar için neden böyle bir özel gün yok diye kendi kendine düşünmeye başlar. Dolayısıyla anneler günü gibi babalar gününün de olması gerektiğine savunur. Bu amaçla da büyük çabalar vererek 5 Haziran gününü (Babasının doğduğu günü) babalar günü olarak kutlanması için yoğun bir çaba gösterir. Fakat bu çabaları tam olarak istediği şekilde sonuç vermese de Amerikan siyasi otoritesi babalar gününü 5 Haziranda değil, Haziran Ayının üçüncü haftasında kutlanılmasına karar verir. Bu yüzden babalar 1924 yılından sonra her yıl Haziran Ayının 3. haftasına denk gelen pazar günü kutlanmaya başlanır. Resmi anlamda ilk olarak Babalar Günü ise Başkan Richard Nixon imzasıyla 1966 yılında resmi tatil olarak ilan edilir ve o tarihte Amerika'da ilk kez kutlanmaya başlanır. İşte babalar gününün ortaya çıkış öyküsü kısaca böyle.

Babalar Günü Hediyesi Ne Alınır?

Babalar gününün nasıl veya ilk olarak ne zaman kutlandığı konusunda kısa bir bilgi verdikten sonra şimdi gelelim asıl meselemiz olan "Babalar Günü Hediyesi Ne Alınır?" sorusuna. Babalar günü, klasik anlamda erkeğe hediye seçerken zorlanılan ve hediye seçiminin bir hayli sıkıntılı geçtiği özel bir gün olarak biliniyor. Asıl mesele, babaya alınabilecek onlarca çeşit farklı babalar günü hediyeleri arasından kararsız kalmaktan ziyade, daha çok ne alınacağı konusunda yaşanılan kararsızlıklardır. Bu yüzden her zaman dediğimiz gibi kararsızların kurtarıcısı Hediyemen'i dinlemenizi tavsiye ederiz. Babalar günü hediyesini babanızın karakteri, mesleği ve hobilerine uygun olarak sınıflandırırsanız hediye seçiminiz de bir o kadar kolaylaşabilir. Örnek vermek gerekirse, eğer babanız emekli bir asker, evde sürekli bulmaca çözen ve askeri gemi maketleri yapmaktan hoşlanan otoriter bir baba ise; alınabilecek en sıra dışı babalar günü hediyesi; bulmacasını çözmesinde kullanabileceği ismine özel dolma kalem ya da revell marka askeri gemi ya da tank maketleridir.

Babalar Günü Hediye Fikirleri

1 -) Babalar Günü Hediyesi Yastık
2 -) Babam Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartları
3 -) Babaya Hediye Fotoğraflı Kar Küresi
4 -) Babaya Hediye Işıklı Kalp Pano
5 -) Babaya Hediye Kişiye Özel Defter ve Kalem
6 -) Babaya Özel Ses İzi Fotoğraflı Kanvas Tablo
7 -) Baskılı İsim ve Tarih Yazılı 2li Rakı Bardağı
8 -) Dünyanın En Harika Babası Taş Baskı
9 -) Elinden Her İş Gelen Erkeğe Hediye Seti
10 -) Fotoğraflı Babalar Günü Çikolatası
11 -) İlgili Baba Karikatürlü Kupa Bardak
12 -) İlham Kaynağım Babam Karikatürlü Biblo
13 -) Kral Tacı İsme Özel Rakı Bardağı
14 -) Süper Baba ve Oğlu Karikatürlü Kanvas Tablo

Orijinal ve benzersiz ürünlerin yer aldığı Hediyemen.com'da, babalar günü için çok güzel babalar günü hediye fikirleri edinebilirsiniz. Mesela; eğer babanıza olan sevginizi ve saygınızı değişik ve farklı ürünler ile göstermek istiyorsanız, Yılın en iyi babası yazılı oskar ödüllerini, Yılın en tonton babası sertifikalarını ya da içerisine babanızı gururlandıracak mesajları yazdırabileceğiniz plaketleri tercih edebilirsiniz. Babalar günü hediyenizi alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer püf nokta ise; babanızın futbol ve benzeri spor dallarına ne kadar ilgisi duyduğudur. Çünkü Futbol takımları bazen hediye seçiminde yaşanılan kararsızlıkların kurtarıcısı olabilir. Örneğin; siyah-beyaz renklere gönülden bağlı karakartal bir babanız var ise; gelecek futbol maçı için kapalı tribünden Ona bir bilet alabilirsiniz. Ya da tuttuğu takımın lisanslı orjinal formasını hediye edebilirsiniz. Giyimine ve şıklığına özen gösteren, sabah kalkar kalkmaz kahvaltı masasına oturmadan önce kumaş pantolununu ve gömleğini giyen şık bir babanız var ise; ismine özel kol düğmelerini, cüzdanları, kol saatlerini, cep telefonu kılıflarını ve gömlekleri ucuz babalar günü hediyesi olarak alabilirsiniz.

Hediyemen.com'da babalar gününe özel olarak hazırlanmış kişiye özel cüzdan ve kişiye özel gömlek modellerini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Her erkek gibi sizin babanızda arabasına düşkün, her hafta iç-dış yıkama yaptıran titiz bir baba ise; arabası için kullanabileceği aksesuarları, arabasının temizliğini kendisi yapıyorsa araba bakım kitlerini düşünebilirsiniz. Çok fazla sigara içen ve ne yaptıysanız bıraktıramadığınız bir babanız var ise; o zaman bırakın sigarasının keyfini ona özel şık ürünler ile sürsün. Sigara içen babalar için en güzel babalar günü hediyesi, üzerine fotoğrafının basılı olduğu çakmak, isminin yazılı olduğu sigara tabakalarıdır. Emin olun ki sigarayı elinden düşürmeyen babanız için bu aldığınız ürünler en favori eşyaları arasına girecektir. Aynı zamanda yine Hediyemen.com'da sevgili babanızı çok şaşırtacak birbirinden ilginç babalar günü hediyeleri de mevcut! Esprili, neşeli ve kullandıkça yüzünde tatlı gülümsemeler oluştuacak; babalar gününe özel madalyoınlar, esprili kupa bardaklar, sıra dışı kalem modelleri, klasik baba sözlerinden oluşan yastıklar, masasında keyifle kullanabileceği resim çerçeveleri, çalışma masasını aydınlatacak ilginç lambalar ve daha bir çok hediye seçeneği bu kategoride sizi bekliyor. 

En Popüler Babalar Günü Hediyeleri Hangileridir?

Sevgi ocağınız, canınız, en kıymetliniz biricik babanıza hediyelerin en güzelini vermek istersiniz. Paki ama en güzel babalar günü hediyesi hangisidir ya da nedir? Bizce her baba dünyada bir tanedir. Onu kıyaslayabileceğimiz hiçkimse yoktur. Eşi benzeri de yoktur. Tıpkı kişiye özel hediyeler gibi. Bu yüzden de her baba kişiye özel hediye hak ediyordur ve bu hediyelerle onurlandırılmalıdırlar. Çünkü kişiye özel hazırlanan her hediye, sahibine özel hazırlanmaktadır. Siz de seçiminizi kişiye özel babalar günü hediyelerinden yana yaptığınızda iddia ediyoruz babanıza en etkili hediyeyi bu şekilde vermiş olacaksınız.

Babama Hediyemi Nasıl Anlamlı Kılabilirim?

Babanıza vereceğiniz hediyenizin ne olduğunun aslında bir kıymeti yoktur. Çünkü siz, babanıza bu hayattaki en güzel ve en değerli hediyesiniz. Bu yüzden de sizin ellerinizden kendisine uzatılacak en küçük obje bile, babanız için dünyanın en anlamlı hediyesi olacaktır. Ancak, babanıza hediyenizi etkileyici kılmak için kulağınıza küpe edeceğiniz iki önerimiz var; Birincisi hediyenizi güzel bir hediye kutusu içerisinde sunmak. İkincisi ise tamamen doğal olarak kendi el yazınızla babanıza sevginizi ifade eden bir hediye notu hazırlamak.

Ucuz Babalar Günü Hediyesi

Belki topladığınız harçlıklarınızla, belki de çalışıp çabalayarak babanıza güzel bir babalar günü hediyesi almak istiyorsunuz! "Bütçemi aşmadan babama güzel ve yaratıcı bir hediye vermek istiyorum ama ne alabilirim?" diyorsanız, burada pahalı gibi görünen ama son derece de uygun fiyatlara alabileceğiniz bir dolu kaliteli babalar günü hediyesi sizi bekliyor. Sitemizin akıllı filtreleme özelliğini kullanarak en ucuzdan en pahalıya tüm babalar günü hediyelerimizi listeleyebilirsiniz. Hadi o zaman hemen başlayın.

Kapıda Ödeme İle Sipariş Verebilir miyim?

Elbette Hediyemen'de kapıda ödeme babalar günü hediye siparişlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz. Bir diğer müjdeli haberimiz ise, sipariş verdiğiniz üründe aksi belirtilmedikçe saat 14.00'a kadar vereceğiniz her siparişi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. İstanbul içi aynı gün kurye hizmetimizin de bulunduğunu belirtmek isteriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.