sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Anneler Günü Hediyesi

Herkes bir yana, insanın annesi bir yana! Anne, o kadar değerli ve özeldir ki anne sevgimizi anlatmaya en güzel cümleler bile yeterli gelemez! Doğal olarak sizi bugüne getiren, her saniyenizde emeği olan ve hayatınızdaki en değerli varlık olan biricik annenize en güzel anneler günü hediyesini vermek istersiniz. Hediyemen ailesi olarak 2024 anneler günü hediyesi fikirlerimizde tamamen annelere özel olabilecek en güzel önerilerimizi bu sayfamızda sizinle paylaştık. Evladı olarak annenize duyduğunuz sevginizi en çarpıcı bir biçimde kendisine sunabileceğiniz kişiye özel anneler günü hediyeleri ile tam da annenize layık sevgi dolu ürünlerimizden seçim yapabileceksiniz. ABD'de 1908 yılında annesinin vefatından sonra Anna Jarvis'in başlattığı anneler günü Mayıs Ayının ikinci haftasında tüm dünyada geleneksel olarak kutlanıyor. 2024 yılında 12 Mayıs Pazar Günü kutlanacak Anneler Günü her ne kadar anneler hediye istemeseler de yıl boyunca en çok bekledikleri günlerin başında gelir. Bu yüzden hediyenin en değerlisini hak eden fekadar annelerinize anneler günü hediyelerinin en güzelini ve en özelini hediyemen.com'da bulabilirsiniz. Üstelik kapıda ödeme imkanı ile %100 güvenli alışveriş yaparak anneler günü hediye seçeneklerine sahip olabileceksiniz. 

Bizleri bu yaşa getirene kadar üzerlerimizde sonsuz emekleri bulunan annelerimize anneler günü hediyesi olarak ne alsak azdır. Aslında 12 Mayıs pazar günü ellerini öpüp, "Anneler Günün Kutlu Olsun Canım Anneciğim..." destek dahi, mutlu olacaklarına eminiz. Çünkü her annenin en değerli varlığı, evladıdır. Ama yine de yılda sadece 1 gün kutladığımız bu özel günde annelerimize çok daha fazlasını yapmak gerekir diye düşünüyoruz. Hatta bütçemiz ölçüsünde en güzel anneler günü hediyeleri vermek de boynumuzun borcu olmalıdır. Hediyemen'de anneler günü için düşünebileceğiniz bir dolu ilginç anneler günü hediye seçenekleri ile karşılaşacaksınız! Hem çok çeşitli, hem de 2024 model ucuz anneler günü hediye fikirleri bu adreste sizleri bekliyor. Üstelik ister kredi kartına taksitle, ister kapıda ödeme ile siparişlerinizi hemen teslim alabileceksiniz. Hızlı kargo göndersi ve güvenli alış veriş ile en anlamlı anneler günü hediyeleri burada sizlerin önünüze seriliyor.

Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

Annenize hediye seçerken mümkün olduğunca en özelini, en değerlisini bulmak için ince eleyip sık dokumalısınız. En özel hediye doğrultusunda kişiye özel olarak üretilen ürünler ilk tercihiniz olabilir. Çünkü bu tarz hediyeler ile anneniz hediyesinin üzerinde kendi ismini ve fotoğrafını gördüğünde daha çok özel hissedebilir. O durumda annenizin yüzündeki tebessümü, size gururlu gururlu bakışını gözünüzün önünde canlandırsanıza... Hediyemen'de sevgili annenizin sosyal statüsüne, yaşına, mesleğine ve hatta inancına yönelik de otantik anneler günü hediyesi bulabilirsiniz. Anneler günü için hediye seçeneklerimiz o kadar fazla ki, hamile anneye, ev hanımı anneye, tesettürlü anneye, başörtülü anneye, genç anne ve yaşlı anneye anneler günü hediyeleri ile öğretmen, bankacı, muhasebeci, avukat, doktor annelere yönelik anneler günü hediyeleri bulabiliyorsunuz. Kendisini evine ve çocuklarına adamış ev hanımı anneye anneler günü hediyesi olarak, örneğin kendisine özel olarak hazırlanacak Melek kanadı kolyemizi tercih edebilirsiniz. Ya da annenizin nur yüzünde tatlı bir gülümseme oluşturacak karikatürüne özel bir bibloyu profesyonel olarak Hediyemen'den yaptırabilirsiniz. Orta yaş üstü yaşlı annelere anneler günü hediyesi olarak da, örneğin annenizi çocukluk yıllarına geri götürecek isme özel nostaljik gaz lambasını değerlendirmeye alabilirsiniz. Tesettürlü anneye alınabilecek anneler günü hediyeleri nelerdir serseniz, örneğin Ayet-el Kursi, Nazar Duası, Konut Duası yazılı dekoratif ürünlerimiz ile Hz. Muhammed ya da Allah yazılı ışıklı duvar tablolarımızdan düşünebilirsiniz. Tesettürlü anneye anneler günü hediye fikirleri içerisinde tesettürlü kadın temalı karikatürlü biblolarımızı sevgili annenize özel hale getirerek yüzünde mutlu bir kahkaha oluşturabilirsiniz. Kısacası Hediyemen'de, biricik annelerimiz için artık son derece klasik olan, elektrikli süpürge, mutfak robotu, baharatlık seti, ev eşyaları gibi sıradan hediyelerden kurtularak; tamamen annenize özel olarak hazırlatabileceğiniz ve muhtemelen de sevgili annenize kendisini daha da kıymetli hissettirecek otantik kişiye özel hediyeler verebileceksiniz.    

Eğer hediyenizi Hediyemen.com'dan alırsanız yakın çevrenizdeki anneleri kıskandırabilirsiniz. Hatta mahallenizde aldığınız kişiye özel anneler günü hediyeniz gündem konusu bile olabilir. Eğer anneniz ev hanımı ve saatlerinin büyük kısmını mutfakta geçiriyor, temizlik ve yemek yapmaktan keyif alıyorsa hiç düşünmeden mutfak gereçlerini tercih edebilirsiniz. Mutfak robotları, mikserler, tost makineleri, ahşap mutfak setleri, çatal, bıçak ve kaşık setleri gibi eşyalar mutfak ürünleri kategorisinde anneler gününde alınabilecek en iyi seçimlerden olacaktır. Anneniz dekoratif eşyalardan hoşlanıyor ve sıklıkla evinizin salonunda eşyaların yerlerini değiştirecek kadar kendini kaybediyorsa, dekoratif ev eşyalarını veya kişiye özel yastık modellerimizi düşünüp satın alabilirsiniz. Biblolar, kişiye özel duvar saatleri, masa saatleri, bardak altıklar ve TV ünitesi üzerine koyulabilecek süs eşyaları anneye hediye seçenekleri arasında sayılabilir. Çoğu kadın gibi anneniz de kolyeleri, bilezikleri ve yüzükleri takmaktan keyif alıyorsa, takı ve aksesuarları tercih edebilirsiniz. TV reklamlarında dönen pahalı takılar ve aksesuarlar yerine bütçenize göre daha uygun fiyatlı kolyeleri ve aksesuarları hediyemen.com'da bulabilirsiniz. Yukarıda saymış olduğumuz püf noktalarına dikkat ederseniz, anneler günü hediyesi seçiminde hiç zorluk yaşamazsınız. Tüm annelerimizin Anneler gününü kutluyoruz.

Anneler Günü Hediye Fikirleri

1 -) Anneler Günü Konsept Hediye kutuları

Göze de, duygulara da hitap eden konsept hediye kutularımız ile biricik annenize sadece bir değil, bir dolu hediye verme imkanına sahip olacaksınız. Sunumları son derece şık olan konsept hediye kutularımız özellikle sizlere tavsiye edeceğimiz seçimlerden. Anneanne için, babaanne için en güzel seçimlerinizden olacak konsetp hediye kutuları şık sunumlarıyla her kadını büyüleyecek opsiyonlardan. Konsept kutularımızı yeni anne olmuş genç anneler için tasarlatabileceğiniz gibi, ev hanımı olan annelere özel olarak hazırladığımız hediye kutusu modellerimizden de seçimler yapabilirsiniz.

2 -) Dindar Annelere Özel Dualı Dini Hediyeler

Ayet el Kursi duası, Nazar Duası, Fatiha Suresi üzerinde yazılı olan ışıklı lambalarımız, dekoratif biblolarımız özellikle dindar anneler için düşünülebilecek en anlamlı anneler günü hediyelerinden. Kayınvalideye anneler günü hediyesi olarak anlamlı bir tercihte bulunmak istiyorsanız özellikle dini temalı hediyelerimiz açık ara tercih edebileceğiniz fikirlerdendir. Dua içeren ve güzel bir sunumla hazırladığımız hediye kutularımızı, tesettürlü anneye anneler günü hediyesi olarak düşünebilirsiniz.

3 -) Canım Annem Temalı Fotoğraflı Kupa Bardak

Hayatınız size adamış canınız annenize üzerinde en güzel fotoğraflarınızın yer alacağı fotoblog bir kupa bardak yaptırabilirsiniz. Ya da dilerseniz anlamlı anneler günü mesajları ile hazırladığımız bardak çeşitlerimiz de ilginizi çekebilir. Teyzeye veya halaya anneler günü hediye seçimi olarak kupa bardaklar ciddi şekilde önerilerimiz arasındadır.

4 -) Anneler Günü Mesajlı Dekoratif Taşlar

Hediyemen tarafından özenle tasarlanmış, üzerinde Anneler günü ile ilgili güzel mesajlar ve anne sevgisini ifade eden harika semboller bulunan taş blok ürünlerimiz, Anneler günü için kalıcı hatıralar bırakmak isteyenlerin ilk başvurduğu seçimlerden oluyor. Kaynanaya anneler günü hediyesi ne alınır derseniz, sapasağlam dekoratif taş ürünlerimiz sizlere önerilen ilk hediye fikirlerimizden.

5 -) Kişiye Özel Kahve Fincanları

Kahve sever anneler için tasarladığımız birbirinden güzel ve şık kahve fincanlarımız da oldukça revaçta olan ürünlerimizden. Siz de sevgili annenize üzerinde fotoğrafının veya isminin yer alacağı anneler günü temalı bir kahve fincanı yaptırabilirsiniz. Anneanneye veya babaanneye anneler günü hediyesi olarak da kahve fincanlarımız oldukça isabetli olacaktır.

6 -) Anneler Günü İçin Karikatürlü Ürünler

Klasik hediyelerden sıkılanlar için opsiyon olarak sunduğumuz karikatürlü ürünlerimiz, eminiz ki annelerimizin yüzünde tatlı gülümsemeler oluşturacak. Siz de annenizin fotoğrafını gönderin, karikatürüne özel kupa bardak, örgü çantası, taş blok, duvar saati veya kanvas tablo ürünlerimizden karikatürlü hediyeler tasarlayalım.

7 -) Fotoğraflı veya İsme Özel Kolyeler

Kolyeler, hem hoş aksesuarlar, hem de kadınlar için karşı konulamaz bir etkileyiciliğe sahiptir. Ancak Hediyemen'deki kolyeler daha da cezp edici. Çünkü hediye edeceğiniz kişiye özel olarak hazırlanıyor. Üzerine kalıcı ve silinmeyecek şekilde annenizin ismini yazdırabileceğiniz melek kanadı kolye, kalpli kolye veya Anne yazılı kolye sevgili annenize gerçekten de mutlu edici anlar yaşatacaktır.

8 -) Anneye Özel Fotoğraflı Kanvas Tablolar

Sıradan anneler günü hediye fikirleri konusunda sıkılanlar için harika bir opsiyon olarak sunduğumuz kanvas tablolar, onu hediye olarak alacak her anneyi fazlasıyla memnun edecektir diye düşünüyoruz.

9 -) Nostaljik Anneler Günü Hediyeleri

Biricik annenizi gençlik yıllarına geri götürecek ve kendisine harika duyguları yeniden tattıracak nostaljik ürünlerimiz içerisinden de anneniz için seçiminizi yapabilirsiniz. Teyzeye anneler günü hediyesi, halaya anneler günü hediyesi olarak nostaljik ürünlerimizi etkileyicilik gücünden siz de yararlanabilirsiniz.

10 -) Anneler Gününe Özel Tasarım Yastıklar

Eminiz ki her anne, evinin salonunda Hediyemen'in Anneler Gününe özel olarak tasarladığı şık yastıkları sergilemek isteyecektir. Çünkü kişiye özel yastıklarımız aslında annenize özel olarak tasarlanacak seçimlerden. Fotoğraf baskılı, isme özel şekilde kıymetli anneniz için hazırlanacak anneler günü yastıkları, sevgili annenizin gururlanmasını sağlayacaktır. Babaanne, anneanne, hala, teyze ve hayatınızda size anne gibi gelen her kadına özel olarak kişiye özel yastıklarımızdan hazırlatabilirsiniz.

Anneler Günü Hediyesi İle İlgili Merak Edilenler

Anneler Günü Ne Zaman?

Anneler günü'nün kutlama zamanları her yıl değişiklik göstermektedir. Ancak kesin olan şu ki; Mayıs ayının 2. pazar günü kutlanmaktadır. Bu yıl yani 2024 Anneler Günü 12 Mayıs Pazar Günü Kutlanıyor.

Anneye Anlamlı Anneler Günü Hediyesi

Klişe anneler günü hediyelerini unutun ve annenize de klasik ve sıradan hediyeler vermeyi bu kez hiç düşünmeyin. Çünkü sizi dünyaya getiren, büyüten ve en zor zamanlarınızda sizin yanınızda bulunan biricik annenize Anneler Gününde hediyelerin en güzelini vermek istersiniz. O halde size şahane bir haberimiz var; Hediyemen'de tamamen sevgili annenize özel olarak hazırlatabileceğiniz en anlamlı ve en özel hediyeler ile tanışacaksınız. Siz de biricik annenize tamamen kendisine özel olarak hazırlanacak kişiye özel anneler günü hediyeleri hazırlatabilirsiniz. Kişiye özel yani sevgili annenize özel şekilde hazırlatabileceğiniz kahve fincanları, kupa bardaklar, masa saatleri, bez omuz çantaları, kanvas tablolar, LED masa lambaları, makyaj aynaları, konsept hediye kutuları ve çok daha fazlasını Hediyemen adresinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. 

Anneme Ne Hediye Alabilirim?

Annesini mutlu etmek isteyen her evlat için, Anneler Gününde anneme hediye ne alabilirim sorusu akıllara gelmektedir. Tam da bu noktada size yine güzel çözümler sunacağız. Bu seneki Anneler Günü hediyeniz, güzeller güzeli melek kalpli annenizin şahsına özel olacak. Mesela kıymetli annenizin ismine özel bir kolye yaptırabilirsiniz. Ya da üzerinde sevgi dolu anneler günü mesajınızın yer alacağı özel bir kupa bardak veya annenizin fotoğrafının üzerinde yer alacağı 3 boyutlu bir sevgi lambası yaptırabilirsiniz. Artık klişe hediyelerden siz de bezmediniz mi? Annenize ev işlerini kolaylaştıracak mutfak robotu, elektrik süpürgesi ya da çay ısıtıcı almaya son.

Ucuz Anneler Günü Hediyeleri Nelerdir?

Merak etmeyin, Hediyemen'de üst seviyede kaliteli, kişiye özel ancak fiyatıyla da oldukça ucuz anneler günü hediyeleri bulabilirsiniz. Sitemizdeki akıllı filtreleme özelliğini kullanarak 10 TL, 20 TL, 50 TL ve üzeri anneler günü hediyelik ürünlerimizin listesini kolaylıkla bulabilirsiniz. Hadi o zaman hemen eyleme geçin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.