sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Erkeğe Özel Hediye Fikirleri

Sevdiğiniz bir erkeğe kendisini özel hissettirecek hediyeler arıyor ancak piyasadaki sığ erkek hediye seçenekleri içerisinde her defasında kendinizi dar kalıplar arasında sıkışıp kalmış olarak buluyorsanız, size uzanan yardım elimizi tutabilirsiniz. Çünkü Hediyemen.com'da %100 erkekler için tasarlanmış binlerce armağan ve emsalsiz etkileyiciliğe sahip hediye fikirlerimizle kendinizi kelebekler kadar huzurlu ve özgür hissedebileceksiniz. Her biri özene bezene hazırlanmış tasarım ürünlerimiz ve kendisine has uygun kategoriye yerleştirilen erkek hediyelerimiz sayesinde dilediğiniz ürünü elinizle koymuşsunuz gibi rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Bu şekilde erkeğe hediye kategorimizde gerekli gereksiz ürünler içerisinde asla kaybolmadan satın almayı arzuladığınız ürüne kolaylıkla erişim sağlayabiliyorsunuz. Üstelik dilediğiniz ürünü kapıda ödeme veya güvenli şekilde kartla ödeme yaparak Türkiye'nin istediğiniz adresine rahatlıkla sipariş oluşturabiliyorsunuz.

Eşiniz, erkek kardeşiniz, erkek arkadaşınız, patronunuz, babanız veya iş yerinden yakın bir erkek arkadaşınız için hediye araştırıyor olabilirsiniz. Eğer Hediyemen.com’a girmeden önce arama motorlarında gezinerek size sunulan hediye seçeneklerine şöyle bir göz ucuyla baktıysanız, eminiz ki siz de bir erkeğe hediye almanın ne denli meşakkatli ve zor bir şey olduğuna o dakika itibariyle kanaat getirmişsinizdir. Çünkü en çok tercih edilen ve en bilindik arma motorunda bile "Erkeğe hediye ne alınır?" diye yazdığınızda karşınıza birkaç tane cılız hediye önerisinden başka bir şey çıkmıyor. Örnek vermek gerekirse arama mortlarında görsel arama yaptığınızda erkek için hediyeler genellikle; tıraş takımları, deri cüzdanlar, deri kemerler, kravat, mendil, boxer, çorap, tavla seti, kol saati, parfüm ve benzeri tarzda ürünlerden ibaret sadece.

Aslında gündelik hayatımızda normal birine bile hediye seçerken zorlanabiliyorken, değer verdiğimiz özel erkeklere hediye almanın sancısını varın siz tahmin edin artık. Buraya kadar bir erkek için özel gün dolayısıyla veya herhangi bir gün için armağan seçmenin veyahut da ne tarz bir hediye alınabileceğinin zorluğundan bahsettik. Kısacası aradığı hediyeyi bulamayan kimseler için iç gıcıklayıcı ve insanı birazcık rahatsız eden konulardı bunlar. Ancak yazımızın bundan sonraki aşaması elbette bu şekilde devam edemezdi. Dolayısıyla bu makalemizin devamında size çözüm odaklı öneriler ihtiva eden şahane erkeğe hediye fikirleri vereceğiz.

Erkeğe Hediye Seçenekleri Nelerdir?

Bu soruya esaslı bir yanıt aramak için sizinle iş birliği yapma zaruretimiz doğmaktadır. Öncelikle hediye aradığınız erkekle ilişki durumunuzu tanımlamanız gerekmektedir. Yani şayet babanız için hediye arıyorsanız hediye sunumumuz başka, patronunuza iş hediyesi düşünüyorsanız başka, erkek sevgiliye hediye arıyorsanız çözümlerimiz başka olacaktır. Çünkü hediye seçiminizin isabetli olması için bu soruya vereceğiniz cevap, iç dünyanızdaki duygularınızın hediyeniz üzerine yansımasının bir doğal sonucu olacaktır. Hediyemen.com’da ister sevgiliniz olan erkeğe, ister canınızdan çok sevdiğiniz sevgili babanıza, isterseniz de saygıyı sonuna kadar hak eden patronunuza tam da hislerinize karşılık olabilecek yaratıcı hediye çözümleri bulabilirsiniz. Örneğin erkek arkadaşınız için sevgililer gününde Ona nostaljik oyuncaklardan kurguladığımız ve eminiz ki büyük bir beğeniye mazhar olacak özel bir hediye sepeti düşünebilirsiniz. Sevgili patronunuza, üzerine kendi ismini taşıyan kartvizitlik, kaliteli kalem ve USB Bellekten oluşan prestijli bir hediye seti satın alabilirsiniz.

Yine örneğin kardeşinize veya sevdiğiniz bir erkeğe doğum günü hediyesi olarak, doğduğu tarihini baz alarak özel olarak hesaplayacağımız ve her biri gerçekten de olağanüstü tasarımlar taşıyan Kişiye Özel Doğum Günü Kartları sipariş verebilirsiniz. Kocanız için yıldönümü hediyesi olarak da, üzerinde isimlerinizi taşıyacak olan sonsuz aşkınızı temsil eden 3D Romantik gece lambası modellerimizi düşünebilirsiniz. Kısacası, kendisine hediye araştırdığınız bir erkeğin size yakınlık derecesi, onunla olan sevgi bağınızın seviyesi, ilişki durumunuz ve kişilik özellikleri satın alacağınız hediyenin türünü ve niteliğini etkilemektedir. Ancak hiç merak etmeyin burada tüm erkeklerin beğenisini kazanacak mükemmel hediye alternatifleri sizi bekliyor. Özellikle de kişiye özel hediyelerimizi mutlaka denemelisiniz.

Sevdiği bir erkeğe hediye ne alacağı konusunda yaşanan kararsızlıklar, hediye arayışında yer alan bayanların korkulu rüyasıdır. Bu erkek ister babası, ister erkek arkadaşı, isterse de iş ortağı olsun. Şayet konu erkeğe hediye seçmek olunca, kolay olan herşey bir anda zorluğa dönüşebiliyor. Fakat güzel haberse, bayanlar bu konuyu kendinize hiç dert etmeyin! İyilerin dostu kötülerin düşmanı Süpermen nasıl varsa; erkeklere hediye konusunda kararsız kalmış, kendisini çaresiz hisseden veya erkeklere hediye arayışı içinde olan tüm bayanların süper hediye kahramanı Hediyemen var! "Erkeğe hediye" denince tüm bayanların aklını acaba erkek arkadaşıma ne hediye alsam?, Babama ne hediye alabilirim? Ya da sevgilim ne tarz hediyelerden hoşlanır? gibi onlarca soru kurcalamaya başlar. Aslında Hediyemen.com’daysanız bu konu hiç de abartılacak bir konu değildir. Erkekler gibi düşünmeye başlar ve onların nelerden hoşlandığını iyi çözümlerseniz, bir erkeğe hediye alırken hiç zorluk yaşamayacaksınız demektir. Yani kısaca hediye seçiminizde nelerden uzak duracağınızı ve neleri analiz etmenizi etraflıca bilmeniz gerekiyor. Tabi ki tüm bu güzel tüyoları ve benzersiz hediye fikirlerini hediyemen.com'da bulabileceksiniz.

Erkeğe Hediye Ne Alınır?

Önce erkekleri birkaç cümle ile kısaca tanıyalım. Erkekler zor gibi gözükseler de aslında onlara hediye belirleme aşaması veya verdiğiniz hediyeyi kendisine beğendirme konusunda kolay varlıklardır. Örneğin; günlük hayatlarında kullanabilecekleri sıradan bir hediye bile bir erkeği ziyadesiyle mutlu etmeye yetecektir. Çünkü erkekler pragmatik düşünen sonuç odaklı insanlardır. Yani bir şey kendilerine ne kadar fayda sağlıyorsa, o şey kadar iyidir düşüncesini taşımaktadırlar. Dolayısıyla erkeklere hediye seçerken, hediyem çok anlamlı olsun, duygu yoğunluğu fazla olsun veya manevi değeri yüksek bir şey olsun gibi kadınlara dair düşüncelerinizi bir kenara itmelisiniz. Dediğimiz gibi erkeklere, erkek düşüncesi ile yaklaşıp, armağanınızı o şekilde belirlemeye çalışmanız olabilecek en isabetli davranış şekli olacaktır. Mesela erkeklere günlük yaşantılarında sıklıkça kullandıkları eşyalardan olan cüzdan, gömlek, kalemlik, forma, şapka, kupa bardak, tişört, anahtarlık ve isme özel kalemler isabet sağlayabileceğiniz ürünlerdir.

Ancak unutulmamalıdır ki, bayanların kullandıkları aksesuar ve takılara nazaran erkeklerin aksesuar seçenekleri oldukça sınırlıdır. Bu yüzden erkeğe hediye ararken ki birinci kuralınız, alacağınız hediyenin işe yarar ve günlük hayatta kullanabilitesinin yüksek olmasıdır. Böylece sevgiliniz, babanız ya da iş arkadaşınız aldığınız eşyayı o kadar çok kullansın ki her eline aldığında ya da her gördüğünde sizi hatırlamış olsun. Peki günlük hayatta bir erkeğe alınabilecek hem değerli hem de çok kullanışlı hediyeler neler olabilir? Kemerler, çakmaklar, Kişiye özel cüzdanlar, aksesuar setleri, kol düğmeleri, kravatlar, anahtarlıklar, sigara tabakaları, kartvizitlikler, kalemler ve kupa bardaklar ilk akla gelen kullanışlı hediyelerdir. İkinci kuralınız, hediyeyi alacağınız erkeğin mutlaka zevklerini ve nelere ilgi duyduğunu biliyor olmanız gerekmektedir.

Genç erkeğe hediye ne alınır? Tuttuğu takımı, giyim tarzını, teknolojiye olan merakını ve hobilerini bildiğiniz genç erkeğe hediye almakta eminiz ki hiç zorlanmayacaksınız. Örnek vermek gerekirse; Genç erkeklerin büyük bir çoğunluğu tuttuğu takıma bağlı fanatik diye tabir edilen futbol aşığı kimselerdir. Bu kategoride olan genç erkeklere tuttuğu takımın renklerini taşıyan atkılar, forma, şapka, t-shirt ve aksesuar alabilirsiniz. Erkeklerin büyük bir çoğunluğu da teknolojiye olan meraklarıyla bilinirler. “Geek erkek” diye tabir edilen kısacası teknolojikolik erkeklere de aklıllı tabletler, isme özel USB flash bellekler, 3D sanal gözlük, oyun konsolları gibi onları reel dünyadan koparacak ürünler tercih edilebilir.

Şıklığına özen gösteren beylere hediye bulmak ise en kolayıdır. Çünkü takım elbisesi üniforma edinmiş beylere alınabilecek hediyeler çok kısıtlıdır. Hal böyle olunca kısıtlı seçenek arasından fakat şık şeyler seçmek bazen kurtarıcınız olabilir. Bir erkeğin şıklığına şıklık katacak doğum günü hediyesi arıyorsanız kişiye özel gömlekleri, kol saatlerini, cüzdanları ve sadece onun isminin baş harflerine özgü tasarlanmış kol düğmelerini hediye olarak alabilirsiniz. Böylece birinci kural olan kullanışlılık şartını yerine getirmiş olursunuz. Erkeğe giyim hediyesi konusu ise çok daha karmaşıktır. Aslında başlı başına giyim hediyeleri karmaşıktır. Çünkü bu kategorideki ürünler risk katsayısı en yüksek olan ürünlerdir. Örneğin hediye alacağınız erkeğin beden ölçülerini tam olarak bilmiyorsanız, büyük bir risk aldığınız gibi hediyenizin beğenilme olasılığını da düşündüğümüzde olaya bir-sıfır geride başlamış sayılırsınız. Ayrıca bilseniz dahi aldığınız kazağın, gömleğin ya da ayakkabının kalıbı ya da beden ölçüleri farklı olacağından üzerine olmama gibi bir riskle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden giyim hediyesi alacaksanız mutlaka değişim kartını da hediyenizin içerisine koydurun diye tavsiye ediyoruz.

Hediye Erkek İçin Sıklıkla Sorulan Sorular

Erkekler Hediye Olarak Neleri Sever?

Sevdiğiniz bir erkeğe hediye almak istiyor fakat, kendisine neleri hediye edebileceğinizi bilmiyorsanız, erkeğin yaşı, mesleği, ilgi alanları, hobileri ve eğitim durumu seçeceğiniz hediyenin türünü belirleyecek en önemli faktörlerdir. Erkeklere hediye kategorimiz içerisinde, her erkeğin sevebileceği binlerce çeşit özel seçenek sizleri bekliyor.

Erkekler Hangi Hediyelerle Mutlu Olur?

Babanız, eşiniz, sevgiliniz veya erkek arkadaşınız için hediye bakıyorsanız, yaşı her ne olursa olsun erkeklerin neredeyse tamamı kendi işlerine yarayacak hediyelerle mutlu olur.lar Yani alacağınız hediyenin kendisine bir faydası var mıdır yok mudur üzerinde düşünmeniz lazım. Bu cümlemizi iksirli bir formül olarak cebinize koyabilirsiniz.

Her Erkeğe Alınabilecek Hediyeler Nelerdir?

Bir kaç örnek vermek gerekirse, örneğin teknoloji meraklısı bir erkeğe oyun konsolu alabilir, sigara kullanan bir erkeğe isimli kaliteli bir çakmak alabilir, aksesuar seven bir erkeğe deri kayışlı isme özel bir kol saati alabilir ya da çay sever bir erkeğe kupa bardağı kişiye özel olarak alabilirsiniz.

Erkeklere Hediye Seçiminde Dikkat Edilecekler

Bir erkeğe ofis yaşamı için de hediyeler alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse masasını süsleyecek hoş bir dekor, ismine özel kalem, masa saati, kalemlik, nostaljik daktilo, mouse veya klavye seti. Hobilerinden yola çıkarak da hediyeler seçmeniz uygun olacaktır.Örneğin, tuttuğu takımının forması, derbi maça bilet, sevdiği sanaçtının ilk albümü, maket yapma seti gibi hediyeler alınabilir.

Hediyemi Nasıl Sunmalıyım?

Hediyenizin sunumunu mutlaka şık bir kutu içerisinde yapmalı ve hediye sunum konusunu titizlikle değerlendirmelisiniz. Güzel bir mesaj içeren hediye notu ile birlikte hediyenizi sevdiğiniz bir erkeğe sunmanız demek, hediyenizin etkileme gücünü arttıracağınız anlamına gelir.

Erkeklere Asla Alınmaması Gereken Hediyeler Nelerdir?

Bir erkekten bir kadın gibi düşünmesini veya ancak bir kadına hediye edildiğinde mutlu olabileceği bir hediye kesinlikle vermemelisiniz. Dolayısıyla örneğin erkek arkadaşınıza sevginizi göstermek için bir çiçek uzattığınızda sizin gibi etkilenmesini beklemeyin. Bu sebeple sevdiğiniz bir erkeğe sebebiniz her ne olursa olsun çiçek ve benzeri hediyeler düşünmemelisiniz.

Erkek Sevgiliye Küçük Sürprizler Nasıl Yapılır?

En ummadığı anlarda sevgiliniz küçük sürprizlerde bulunun. Örneğin cebine ya da kitabının arasına romantik bir mektup bırakın. Arabasının torpidosuna sevgi sözcüklerinizi koyun. Erken saatlerde O uyurken, SMS atın. El yazınızla ona özel bir aşk mektubu yazıp yollayın. Bu şekilde sevginizi çok daha diri ve güçlü kılacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.