Sevgiliye Özlem Mesajları

10 Temmuz 2019

Sevdiğiniz insandan uzak kalmak ona olan özel duygularınızın kabarmasına neden olur. Bunu yaşarken sevdiğiniz kişiye aktarmak içinse duygularınızı cümlelere dökmeniz gerekir. Bu çerçevede siz de sevdiğinize olan özlemlerinizi sizi tarif eden cümlelerden seçerek ona bunu aktarmak aranızda ki ilişkinin daha da sağlamlaşmasını sağlayacaktır. 

Sevgiliye Güzel Sözler

09 Temmuz 2019

Sevgilinizi mutlu etmek ve onu şaşırmak isterseniz en güzel söz dizini arasından seçim yaparak gönderim sağlayabilirsiniz. Her kadın iltifatı sever. Bu yüzden mutlaka güzelliğini ve olan duygularınızı açıkça söylemeye özen gösterin. Sizin için belirlediğimiz sözler bu konuda yardımcı olacaktır. Ayrıca hediye aldığınızda bu sözleri de not olarak ekleyebilir ve romantik bir havanın oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Burçların Özellikleri ve Burç Tarihleri

19 Haziran 2019

Bu yazımızda kendi burcunuza uygun özellikleri ve merak ediyorsanız burcunuzun tarihini öğrenebilirsiniz. Burçlarla yakından alakalı olanlar bilgi sahibi olsa da, bilmeyenler ise özellikle bir ilişkiye başlarken, karşı tarafı daha yakından keşfetmek için burçların özellikleri hakkında araştırma yapmaktadır. Hediyemen.com olarak bu araştırmaya kapsamlı bir katkı sunarak, burç tarihleri ve özellikleri hakkında çok detaylı bir yazı ile karşınızdayız.

Fotoğraflı Bardak altlığı Nasıl Yapılır?

17 Haziran 2019

Merhaba; Bugünkü yazımızda size birkaç adımda minik kare fayansların yüzeyine fotoğraflarınızı uygulayarak onlardan nasıl birer muhteşem bardak altlıkları hazırlayabileceğinizi anlatacağız. Fotoğraflı fayanslardan bardak altlığı nasıl hazırlanır projesi sizleri de heyecanlandırdıysa o halde yazımızın devamını okumaya devam edin. Anlatacağımız yöntemleri Adım adım uyguladığınız takdirde siz de çok kolay bir şekilde en sevdiğiniz fotoğraflarınızı fayans yüzeyler üzerine uygulayabilirsiniz.

Saatler Ne Anlama Geliyor? Saat Falı

17 Haziran 2019

Hayatta neredeyse her şeyde olduğu gibi, saatlerde birtakım anlamlar ifade etmektedir. Kimi vuslat anının yaklaştığını gösterirken, kimi bir papatya falı gibi sana olan bir sevgiyi ifade etmektedir. Özellikle çift saatlerin anlamları, daha geniş ve oldukça hoşunuza gidecek türden. Gelin her gün sıklıkla baktığımız saatlerin anlamı nedir? Birlikte bakalım.

Güzel Babalar Günü Mesajları

16 Haziran 2019

Babalar Günü için güzel sözler arıyorsanız veya hediye kutunuzun üzerini anlamlı bir babalar günü kutlama mesajı ile süslemek istiyorsanız bu yazımızdaki örnek babalar günü mesajları tam da size göre. Kısa ve uzun babalar günü mesajları ile, resimli ve WhatsApp için uygun olan Babalar günü mesajlarından oluşan binbir çeşit duyguya eşlik edecek olan en güzel babalar günü mesajları ile kıymetli babanızın gönlünü bir kez daha derinden kazanabilirsiniz. 

En Orijinal Resimli Cuma Mesajları

24 Nisan 2019

Merhaba Hediyemen takipçileri. "Cumanız hayırlara vesile olsun" dileklerimizi iletmeden de geçmeyelim. Siz de sevdiklerinize en güzel Cuma dileklerinizi Akıllı cep telefonları, Facebook, Instagram, WhatsApp ve diğer sosyal medya platformlarından göndereceğiniz resimli mesajlarınızla kutlamak mı istiyorsunuz? Evet ama her Cuma günü aynı mesajları göndermekten mi sıkıldınız? O halde buyurun, bir dolu güzel, anlamlı ve orijinal Cuma Mesajları içeriği bu yazımızda sizlerle buluşsun.

El Yapımı Kokulu Sabun

10 Nisan 2019

Dekoratif ve hoş kokulu sabun yapmaya ne dersiniz? Adım adım dekoratif kokulu sabun nasıl yapılır? Yazımızı okuduktan sonra sizde çok kolay bir şekilde görseldeki gibi kokulu sabun yapmayı öğreneceksiniz? Yapımı oldukça kolay olan dekoratif kokulu sabunları hazırladığınızda evinize, iş yerinize mükemmel birer dekoratif eşya kazandırmakla kalmayacak; aynı zamanda çevresine yaydığı kokusuyla ortamlarınızın mis gibi kokmasını sağlayacaksınız.

El Yapımı Dekoratif Gül

06 Nisan 2019

Soğuk, sıkıcı ve kasvetli bir kış mevsimini daha geride bırakıyoruz. Mevsimlerin beklide en güzeli sayılabilecek ilkbahar mevsimine artık “merhaba” diyebiliriz. İlkbaharın gelişi ile birlikte yeryüzündeki bütün bitkiler ve canlılar adeta yeniden dirilmeye ve canlanmaya başlar. Tabiat aylar süren sıkıcı halini bırakarak, tabiri caizse bin bir renge boyanarak, süslenerek karşımıza çıkar. Bu renk cümbüşünün en önemli unsurlarının başında çiçekler gelir.

Ahşap Üzerine Fotoğraf Baskısı

01 Nisan 2019

Merhaba; Bugünkü yazımızda size bir kaç adımda fotoğraflarınız ahşap yüzeyler üzerine nasıl uygulayacağınız resimler eşliğinde anlatacağız. Adım adım yönergeleri izlediğiniz takdirde siz de çok kolay bir şekilde fotoğraflarınızı ahşap yüzeyler üzerine uygulayabilirsiniz. Yöntemi uygulamak oldukça kolay olmakla birlikte biraz zaman alan ve zahmetli bir proje olduğunu fayda var. Ancak birazcık zahmet ve emek harcayarak sizde En sevdiğiniz fotoğrafları ahşap yüzeyler üzerine uygulayarak harika dekoratif eserlere dönüştürebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.