+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

HEDİYEMEN BLOG

Yaşlı Babalara Alınabilecek Hediyeler

16 Haziran 2022

Bu yazımızda yaşlı babanıza babalar gününde vermeniz için ideal olan en etkileyici hediyeleri derledik. Bu yazımızda sizlere yaşlı babalar için düşünülebilecek ve biricik babanızın yaşına uygun olarak düşünebileceğiniz babalar günü hediye fikirleri vereceğiz. Babalarımız, her yaşında bizim kahramanımızdır. Onların tecrübesinden yararlanır, yollarını kendi yolumuz biliriz. Ahlakımızı, fikirlerimizi, adımlarımızı babalarımızdan aldığımız ilhamla netleştirir ve hatta olgunlaştırırız. Çünkü babamız, bizim için gerçek bir çıkış noktası, asıl referans kaynağıdır.

Doğmamış Bebekten Babaya Hediye

15 Haziran 2022

Doğmamış bebekten babaya hediye ne alınır? İlk kez baba olacak kocaya bebeği adına hangi anlamlı armağanlar alınabilir? Bu ve buna benzer sorularınız için bu yazımızda sizlere doğmamış bebekten babaya alınabilecek harika hediye fikirleri sunuyoruz. Büyük gün yaklaşıyor. Özlemle içinize kokusunu çekeceğiniz bebeğinizin yolunu gözlüyorsunuz. Adım adım doğuma doğru bir yolculuk var. Haftalar ilerledikçe ve bebeğinizin sağlıık durumu ile ilgili doktorunuzdan güzel haberler aldıkça, yuvanızın huzuru katlanarak çoğalıyor. Hem ilk defa anne olmak; hem de ilk defa baba olmak, daha evvel tecrübe edilmemiş inanılmaz özel bir duygu.

Genç Babaya Babalar Günü Hediyeleri

26 Mayıs 2022

Genç babaya babalar günü hediyesi ne alınır? Hediye konusunda herkes bir yana, babam bir yana diyorsanız, eminiz bu yazımızdaki genç babaya hediye önerilerimize de bayılacaksınız. Kaç yaşında olursa olsun, çocuklarının gözünde her baba, kuvvetlidir ve gençtir. Aslında hemen her çocuğun hayatında kendisine örnek aldığı ve hatta kahramanı olarak gördüğü kişidir baba! Baba figürü, çocukların gözünde ailenin reisi, gücü, güvenliği ve korunmayı simgeler. Sizin de yanında kendinizi sonsuz güvende hissettiğiniz, gözünüzde ise dünyanın en güçlü adamı olarak gördüğünüz o süper adama özel bir babalar günü hediyesi düşünüyorsanız, Hediyemen olarak yanınızdayız.

Emekli Babaya Babalar Günü Hediyeleri

25 Mayıs 2022

Çalışma hayatı biten ve artık emekliye ayrılan bir babaya babalar günü hediyesi olarak ne alınır sorusuna bu yazımızda cevaplar arıyoruz. Siz de bize bu güzel çalışmamızda eşlik etmek ister misiniz? Belki sizin de babanız, emekli bir babadır ve ona yaklaşmakta olan babalar günü için özel bir hediye düşünüyorsunuzdur. Bu çalışmamız, hem işinize yarayacak, hem de daha önce başka hiçbir yerde örneğini göremeyeceğiniz güzel hediye fikirleri edinmiş olacaksınız.

Kayınpedere Babalar Günü Hediyeleri

24 Mayıs 2022

Size hayat arkadaşı olan biricik eşinizin babası için babalar günü hediyesi almak hem anlamlı, bir jest; hem de kayınpederinizin babalar gününün daha özel geçmesine yardımcı olacaktır. Bir erkeğe hediye almanın ne zor olduğunu hepimiz çok iyibiliyoruz. Özellikle babalar gününde kayınpedere hediye ne alınır sorusu da babalar günü geldiğinde herkesin aklına takılan soru oluyor. Ancak biz kayınpedere babalar günü hediyeleri yazımızda, bu sıklıkla sorulan soruya birbirinden özel ve işlevsel yapıları ile ön plana çıkan hediye önerilerimizle cevap arıyoruz.

Sevgiliye Anısı Olacak Hediyeler

20 Mayıs 2022

Hediyemen için sen kıymetlisin. Bu yüzden sevgiliye anısı olacak hediyeler başlıklı bu yazımızı üzerinde büyük bir titizlikle durarak senin için öneriler şeklinde hazırladık. Sevgiliye doğum günü için hediye kararsızlıklarınızı bu sayfada karşılaşacağınız net ve güzel hediye fikirlerimizle yeneceğinizi düşünüyoruz. Atalarımız ne güzel demişler; "çok veren maldan, az veren candan" işte biz de bu misal sizlere maneviyatı ile ön plana çıkan ancak sevgilinizin çok seveceği anısı olacak doğum günü hediye önerileri sunacağız. Sen de sevgilini doğum gününde mutlu görmek istiyorsan belki bu sayfadaki özel hediyeler senin de aradığın hediyelerdir.

40 Yaş Erkeğe Alınabilecek Hediyeler

14 Mayıs 2022

Bu yazımızda, sizin için 40 yaş erkeklere özel hediyeleri irdelemeye çalıştık. 40 yaşındaki sevgiliye, 40 yaşında kocaya veya kırklı yaşlardaki bir erkeğe hediye ne alınır, konusunda beyin fırtınası yaptık. Bakalım siz de bu yazımızı beğenecek veya sevdiğiniz erkeğe hediyesini bu yazımızdan belirleyebileceksiniz. Sahiden de bir erkeğin yaşı da, kendisine alınacak doğum günü hediyelerinim türünü ya da nevi'ini belirler. 40 yaş, orta yaş demektir. 40 yaşındaki bir erkeğe doğum günü, yılbaşı veya sevgililer günü hediyesi belirlerken, yalını da gözönünde tutmalıyız.

Doğum Günü Hediyesi Kadın İçin Öneriler

11 Mayıs 2022

Hediyemen'de ilginç doğum günü hediyeleri ile oluşturduğumuz özel bir koleksiyonumuzu sizlerin beğeninize sunuyoruz. Kesinlikle göz atmanız ve bu sayfada beğeninize sunduğumuz hediyelik eşyaları incelemenizde yararınızın olacağına inanıyoruz. Doğum günü hediye fikirleri listemizde çeşitliliğe elimizden geldiğince yer vermeye çalıştık. Bu çalışmamızdaki doğum günü hediye listemizde yer verdiğimiz hediye fikirlerimize gördüğünüzde, inanıyoruz ki siz de şoke olacaksınız. Kadın dostlarınız için gönlünüzden geçen en güzel doğum günü armağanlarını karşınıza getiriyoruz.

Bir Erkeğe Alınabilecek Manevi Hediyeler

10 Mayıs 2022

Manevi bir hediyeyi sevdiğinize vermek istiyorsanız, en başta hediyenizin etkileyici ve sevdiklerinizin yüreğine dokunuyor olması gerekir. Sizin için hazırladığımız aşağıdaki hediye listemizden manevi hediyeler için ilham alabilir, aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizin kalbine dokunan özel hediyeyi buradan seçebilirsiniz. Şu an çok telaşlısınız zira hediye baktığınız kişi çok sevdiğiniz biricik sevdikleriniz. O, en güzel hediyeleri hak ediyor. Dolayısıyla bu konuda çok titiz bir çalışma yapmak lazım. İnsanın sevgisini ifade etmesi için en hoş davranış, sevgisini hediyesi ile karşısındaki kişiye göstermektir. Her insan, alınan bir hediye ile mutlu edilebilir.

Kayınvalideye Anneler Günü Hediyeleri

09 Mayıs 2022

Özel günlerde hediye alınan baş kahramanlardan bir tanesi de kayınvalidelerdir. Özellikle anneler gününde kaynanaya hediye almak, hem damatları, hem de gelinleri strese sokan bir durumdur. Çünkü nihayetinde kaynana olgusu, toplumumuzda nüktedan bir figürdür ve üzerinde de çok şey söylenmiştir. Hem damat, hem de gelin kendi annelerinden ziyade kaynanalarına hediye beğenirken birazcık daha hediye seçim aşamasında kara kara düşünmeye başlar. Bir ortamda kaynanadan bahsediliyorsa, dominant bir karakterden de bahsediliyor demektir.

1 2 3 .... 75 76 77
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.