Sevgiliye El Yapımı Bileklik

09 Kasım 2018

Hediyemen ailesi olarak sizlere her geçen gün yeni hediye fikirleri sunmaya devam ediyoruz. El yapımı hediye yapmaktan keyif alanlardan biriyseniz sizlere sunmuş olduğumuz hediyeleri geliştirebilir ve bizlerle paylaşabilirsiniz. Bugün sizlere hem sevgilinize hem kız arkadaşlarınıza hem de annelerinize yapabileceğiniz bir hediye fikrini paylaşmaktayız. Dilerseniz kendiniz için de el yapımı rengarenk bileklikler yapabilirsiniz. Yapımı oldukça basit olan bu hediyenin malzemelerini takı tasarımı için gerekli malzemeleri temin eden yerlerden ya da bijutericilerden bulabilirsiniz.

Kolay Armatür Yapımı

09 Kasım 2018

Bildiğimiz balondan sizce armatür yapılabilir mi? Evet! Bildiğimiz balonun içerisine su dolduruyoruz ve bu resimde gördüğünüz şahane armatürleri yapıyoruz. Hem de ihtiyacımız olan sadece dört tane, kolay temin edilebilir malzeme!

Keçeden Uyku Maskesi Yapımı

09 Kasım 2018

Hediyemen ailesi olarak sizlere el yapımı hediye fikirlerini sunmaya devam ediyoruz. Bugün hem annelerinize hem de arkadaşlarınıza yapabileceğiniz bir hediye fikrini sizlere sunmaktayız. Yapımı oldukça basit olan bu hediyenin malzemelerini kırtasiyelerden temin edebilirsiniz. Yaklaşık olarak 15 TL gibi bir masrafı olan bu hediyeye kendi tasarımlarınızı ekleyebilir ve yeni tasarımlar oluşturarak çevrenizdeki herkes için uyku maskesi tasarlayabilirsiniz. 

Yünden Kitap Ayracı Yapımı

09 Kasım 2018

Sevgilinize, kız ve erkek arkadaşlarınıza ya da kitap okumayı oldukça seven bir yakınınıza özel gün için hediye yapmak istiyorsanız el yapımı kitap ayracı hediye fikrimizi oldukça beğeneceksiniz. Aynı zamanda bu güzel DIY projesi yaklaşmakta olan 24 Kasım öğretmenler günü için kıymetli öğretmenlerinize kendi ellerinizle kolaylıkla hazırlayabileceğiniz anlamlı bir öğretmenler günü hediyesi olacaktır. Bu hediyeyi onlar için hazırlayabilir ve dilerseniz kendiniz için de farklı renklerde kitap ayraçları tasarlayabilirsiniz. Yapım tekniği oldukça basit olan bu hediyenin malzemelerini manifaturacılardan bulabilir ya da evinizde var olan yünleri kullanarak bu hediyeyi yapabilirsiniz.

DIY Romantik Kitap Saat

05 Kasım 2018

Sevgilinize özel bir gün münasebeti ile hediye almaya karar verirseniz bunun yolları ve yöntemleri bellidir. Ya bir internet sitesinden ya da herhangi bir mağazadan satın alarak hediyeleşme sürecini tamamlamış olurusunuz. Hediyenin mahiyeti değişmekle birlikte ( Örneğin Sevgililer Günü Hediyesi, Yılbaşı Hediyesi ya da Yıldönümü Hediyesi en çok bilinen özel günler arasında yer alırlar.) satın alma biçimi genelde hep aynıdır. Bu şekilde temin edilerek sunulan hediyeler doğal olarak Sevgililer tarafından büyük bir mutluluk ve hoş duygular içinde alınıp verilir.

Çocuklara Kitap Okumayı Sevdirmek

02 Kasım 2018

Çağımızın en büyük kolaylıklarından olan bilgilere hızlı erişim imkanı, kimi zaman çok büyük sorunlara da kapı açabilmektedir. Başta da internet üzerinden erişebildiğimiz yalan yanlış bilgiler şeklinde karşımıza çıkan bu tehdit, çocuklarınızın bilinçaltına hiç tahmin edemeyeceğiniz boyutta zarar verebilmektedir.

Erkekleri Etkileyen 5 Kadın Davranışı

02 Kasım 2018

Teknolojinin günden güne yayılmasıyla birlikte günümüz ilişkilerini yürütmek daha zor bir hale gelebiliyor. Teknoloji henüz bu kadar yaygın değilken, kadın-erkek ilişkilerindeki tanışmalar yüz yüze gerçekleşiyor ve ilişkilerin temelleri daha sağlam atılabiliyordu. Peki günümüz şartlarında kadın-erkek ilişkilerinde dengeyi kurabilmek için neler yapmak gerekiyor biliyor musunuz? 

El Yapımı Hediye Kutusu

02 Kasım 2018

İster sevgilinize ister annenize ve babanıza isterseniz de arkadaşlarınıza özel günlerde hediye verirken yapabileceğiniz hediye fikirlerinden birisi de el yapımı hediye kutusu olacaktır. Almış olduğunuz hediyeyi bu kutu içerisine koyabilir, bu sayede hem hediyenize anlam katabilir hem de kendi el emeğinizden bir parça armağan edebilirsiniz. Oldukça kolay ve pratik bir yapıma sahip olan bu hediye için gerekli olan malzemeleri kırtasiyelerden bulabilirsiniz.

Cam Şişeden El Yapımı Özel Mesajlı Hediye

02 Kasım 2018

Özel günlerde sevgilinize, arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza güzel bir hediye vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Her zaman için kendi el emeğinizle yaptığınız hediyenin anlamı farklı olacaktır. Bu nedenle sitemizde yer alan el yapımı hediye fikirlerini inceleyebilirsiniz. Bugün sizlere diğer tüm el yapımı şişe hediyelerinden farklı olan ve yapımıyla oldukça pratik bir hediye olan bu armağanı anlatacağız. Bu hediye fikrini tüm özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Hediyenin yapımında kullanılacak olan malzemeleri kırtasiyelerden temin edebilirsiniz.

Sevgiliye Hediye Notu Yazıları

11 Mayıs 2018

Hayatımızın olmazsa olmazlarından birisi olmakta olan sevgilik durumları, insanları gerek moral olarak gerekse aşk hisleri konularında oldukça yukarılara taşımaktadır. Sevgiliniz erkek veya kız olsun hiç fark etmez, aşkla baktığınız kişiye arada sırada hediye alışverişinde bulunmanız gerekmektedir. Çünkü sevgililik meseleleri herhangi bir arkadaşlıkla kıyaslanmamaktadır. Eğer bu ilişkinizde ciddi iseniz, sevgili olduğunuz kişi ileriki zamanlarda sizin eşiniz olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.