Sevgiliye Romantik Çerçeve Yapımı

17 Ağustos 2019

Bundan yıllar yıllar önce, sevgililerin aşklarını vıcık vıcık yaşamadığı, sosyal medya ortamlarında insanların gözlerinin içine soka soka göstermediği günlerdi. Sevgililerin birbirlerini beş dakikalığına bile görmek için bile türlü türlü engelleri aşması ve O ağacın altında buluşacak olan sevgililerden erkek olanının bazen saatlerce beklemesi gereken günlerdi. İşte O tarihlerde sevgili yolu gözleyen ve beklerken bir hayli canı sıkılan erkek aşık, gözüne kestirdiği ağaçlardan birinin gövdesine sevgilisinin ve kendi isminin baş harflerini kazırdı.

El Yapımı Kişiye Özel Tabak

10 Ağustos 2019

Bilgiye ulaşmak günümüzde hiç bu kadar kolay olmamıştı. Merak ettiğimiz hemen her şey, bir cep telefonumuz veya bilgisayarımız uzaklığında. Durum bu kadar kolay olunca sevdiklerine sürpriz yapmak veya hediye vermek isteyen biri içinde internette binlerce sürpriz, milyonlarca hediye seçenekleri mevcut. (Kim bilir belki de bu kadar çok fikir ve seçenek olması bazen bizler için daha kötü olabiliyor…) Eşe, dosta, sevgiliye veya arkadaşa Hediye fikirleri ve sürpriz önerileri sunan internet sitelerinden biri olarak, bizimde bu tarz arayışlar içinde olan ziyaretçilerimiz için harika bir önerimiz var.

Evde Oyun Hamuru Nasıl Yapılır?

05 Ağustos 2019

Çocuklar yapı itibarı ile oldukça meraklıdırlar. Zamanlarının çoğunu birçok şeyin nasıl yapıldığını, hangi maddeden yapıldığını merak ederek geçirirler. Ellerine geçirdikleri materyallerin inciğini cinciğini çıkararak adeta o maddenin (artık ellerine geçirdikleri zavallı madde her ne ise:)) canlarına okurlar. Bilinçli her yetişkin de bilir ki; bu durum onların dünyayı öğrenme biçimi, algılayış şekilleri ve merakları ile ilgilidir. 

Sevgiliye Özlem Mesajları

10 Temmuz 2019

Sevdiğiniz insandan uzak kalmak ona olan özel duygularınızın kabarmasına neden olur. Bunu yaşarken sevdiğiniz kişiye aktarmak içinse duygularınızı cümlelere dökmeniz gerekir. Bu çerçevede siz de sevdiğinize olan özlemlerinizi sizi tarif eden cümlelerden seçerek ona bunu aktarmak aranızda ki ilişkinin daha da sağlamlaşmasını sağlayacaktır. 

Sevgiliye Güzel Sözler

09 Temmuz 2019

Sevgilinizi mutlu etmek ve onu şaşırmak isterseniz en güzel söz dizini arasından seçim yaparak gönderim sağlayabilirsiniz. Her kadın iltifatı sever. Bu yüzden mutlaka güzelliğini ve olan duygularınızı açıkça söylemeye özen gösterin. Sizin için belirlediğimiz sözler bu konuda yardımcı olacaktır. Ayrıca hediye aldığınızda bu sözleri de not olarak ekleyebilir ve romantik bir havanın oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Burçların Özellikleri ve Burç Tarihleri

19 Haziran 2019

Bu yazımızda kendi burcunuza uygun özellikleri ve merak ediyorsanız burcunuzun tarihini öğrenebilirsiniz. Burçlarla yakından alakalı olanlar bilgi sahibi olsa da, bilmeyenler ise özellikle bir ilişkiye başlarken, karşı tarafı daha yakından keşfetmek için burçların özellikleri hakkında araştırma yapmaktadır. Hediyemen.com olarak bu araştırmaya kapsamlı bir katkı sunarak, burç tarihleri ve özellikleri hakkında çok detaylı bir yazı ile karşınızdayız.

Fotoğraflı Bardak altlığı Nasıl Yapılır?

17 Haziran 2019

Merhaba; Bugünkü yazımızda size birkaç adımda minik kare fayansların yüzeyine fotoğraflarınızı uygulayarak onlardan nasıl birer muhteşem bardak altlıkları hazırlayabileceğinizi anlatacağız. Fotoğraflı fayanslardan bardak altlığı nasıl hazırlanır projesi sizleri de heyecanlandırdıysa o halde yazımızın devamını okumaya devam edin. Anlatacağımız yöntemleri Adım adım uyguladığınız takdirde siz de çok kolay bir şekilde en sevdiğiniz fotoğraflarınızı fayans yüzeyler üzerine uygulayabilirsiniz.

Saatler Ne Anlama Geliyor? Saat Falı

17 Haziran 2019

Hayatta neredeyse her şeyde olduğu gibi, saatlerde birtakım anlamlar ifade etmektedir. Kimi vuslat anının yaklaştığını gösterirken, kimi bir papatya falı gibi sana olan bir sevgiyi ifade etmektedir. Özellikle çift saatlerin anlamları, daha geniş ve oldukça hoşunuza gidecek türden. Gelin her gün sıklıkla baktığımız saatlerin anlamı nedir? Birlikte bakalım.

Güzel Babalar Günü Mesajları

16 Haziran 2019

Babalar Günü için güzel sözler arıyorsanız veya hediye kutunuzun üzerini anlamlı bir babalar günü kutlama mesajı ile süslemek istiyorsanız bu yazımızdaki örnek babalar günü mesajları tam da size göre. Kısa ve uzun babalar günü mesajları ile, resimli ve WhatsApp için uygun olan Babalar günü mesajlarından oluşan binbir çeşit duyguya eşlik edecek olan en güzel babalar günü mesajları ile kıymetli babanızın gönlünü bir kez daha derinden kazanabilirsiniz. 

En Orijinal Resimli Cuma Mesajları

24 Nisan 2019

Merhaba Hediyemen takipçileri. "Cumanız hayırlara vesile olsun" dileklerimizi iletmeden de geçmeyelim. Siz de sevdiklerinize en güzel Cuma dileklerinizi Akıllı cep telefonları, Facebook, Instagram, WhatsApp ve diğer sosyal medya platformlarından göndereceğiniz resimli mesajlarınızla kutlamak mı istiyorsunuz? Evet ama her Cuma günü aynı mesajları göndermekten mi sıkıldınız? O halde buyurun, bir dolu güzel, anlamlı ve orijinal Cuma Mesajları içeriği bu yazımızda sizlerle buluşsun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.