sadsad x
asdasd

HEDİYEMEN BLOG

Portre Resim Çizdirme

17 Eylül 2020

Bir portre resmi ve çizim, belirli bir kişi veyahut bir hayvanın ya da başka bir grubunun görüntüsünü tasvir eder. Bir portrenin konusuna genellikle "bakıcı" denir, çünkü geleneksel olarak insanlar portrelerini boyatmak için sanatçının önüne otururlar. Resimleri sipariş esnasında kişinin sizden istekleri farklı olabilir. Karakalem Resim siparişi nde öncelik olarak kişinin istemiş olduğu duyguları ön plana çıkarmak büyük bir sanat çabasıdır. Elbette günümüzde sanatçılar bir fotoğraftan çalışabilir, bu nedenle herkesin portre için "oturması" gerekmez.

Ahşap Hediye Alternatifleri

14 Eylül 2020

Hediye alırken sadece görüntüsüne önem vermiyor ve birçok detay sizin için önem arz ediyorsa o halde detaylı olarak araştırıp almak sizin için daha mantıklı olacak. Özellikle hediye alırken ahşap olmasına önem verenler için birkaç harika öneri ile geldik. En güzel ahşap hediye alternatifleri her yaş ve her cinsiyete uygun olarak sizlere sunuluyor. Beğendiğiniz ve bu ona çok yakışır dediğiniz herhangi bir ahşap hediyeyi sipariş edebilirsiniz elbette.

Etkileyici Aşk Sözleri

09 Eylül 2020

Sevgilinize öyle sözler söylemelisiniz ki. Sanki o sözleri ilk defa duyuyormuş gibi hissetmeli. Dünyada sizin için sadece onun olduğunu hissettirmek oldukça önemli. En güzel aşk sözleri ile onun duygularını daha çok besleyebilir ve aynı zamanda onu ne kadar çok sevdiğinizi de gösterebilirsiniz. Bazen kısa bir aşk sözü, bazen uzun bir şiir. Bazen resimli bir aşk sözü bazen de sadece görselin anlattığı romantik bir tema.

Komik Evlilik Teklifi Sözleri

08 Eylül 2020

Benimle evlenir misin? Seni seviyorum cümlesinden çok daha ağır ve sonuçları olan bir cümledir. Söylenme tarzı veya üslubu kişiden kişiye, toplumdan topluma değişiklik gösterir. Evlenmeye karar veren kimi erkekler (Bu teklifi istisnasız erkekler yapar) bu işi son derece ciddiye alır, hatta stres altında evlilik teklifinde bulunurken, espritüel insanlar ise evlilik teklifini eğlenceli bir hale sokarak komik bir dilde söylemeyi tercih ederler. Sözü fazla uzatmazsak; bizde bu yazımızda evlilik teklifini komik bir tonda, espri katarak söylemek isteyen kişilere yardımcı olması gayesi ile komik evlilik teklifleri yazısı hazırladık.

Kadınların En Sevdiği Çiçekler

02 Eylül 2020

Genel olarak kadınlar kendilerine çiçek hediye edilmesinden hoşlanırlar çünkü kadınların çiçeklere karşı ayrı bir ilgisi bulunmaktadır. Yalnızca başkası tarafından hediye edilmesi değil kadınların kendine de çiçek alması söz konusudur. Evlerinde, iş yerlerinde birçok kadın kendine ait çiçekler bulundurmuştur. Bu çiçeklerin her biri farklı nitelikte olup kadınlar arasında da hangisinin çok beğenildiği farklılık göstermektedir. Ancak yine de genel anlamda kadınların en çok hangi çiçeklerden hoşlandığı hakkında bir çıkarım yapmak söz konusudur.

Kaktüs Modelleri ve İsimleri

02 Eylül 2020

Çeşit konusunda çok farklılıklar içermektedir ve dünyanın birçok bölgesinde bulunmaktadır. Yabani türlerinin de olmasıyla bilinen bu bitkiler dikenli yapısıyla tanınmıştır. Çöllerde yetişmesi için uygun bir yapıya sahiptir ve çöl ikliminde kendisine yer edinmiştir. Onun dışında yetiştiği alanlar kısıtlıdır ve bu anlamda ülkemizdeki çöl alanlarında bulunmaktadır. Boyları farklılık gösteren bu bitki türünün 15 metre civarı da olabileceği gözlemlenmiştir.

Çiçek Bakımında Yapılan Yanlışlar

02 Eylül 2020

Birçok kişi büyük bir hevesle çiçek yetiştirmeye başlasa da bu süreçte bilinçsiz şekilde hareket ettiği için sonu hüsranla sonuçlanmaktadır. Çiçek bakımında yapılan yanlışlar çiçeklerin çabuk bir şekilde solmasına ve bunların erken kararmasına neden olmaktadır. Kuruyan çiçekleriniz artık görüntü ve yetişme bakımından oldukça zor durumda kalmış olacaktır. Bu yüzden çiçek yetiştirme konusunda doğru bilinen yanlışları uygulamaktan uzak durmalısınız. Çiçek yetiştirirken yapmanız gerekenler arasında doğru bir uygulama belirlemek ve yalnızca duyduklarınızla hareket etmemektir.

Aleo Vera Bakımı Nasıl Olmalıdır?

02 Eylül 2020

Zarif görüntüsüyle birçok mekânda kendisine yer edinmiş olan bu çiçek türü özellikle son yıllarda çok popüler bir hal almıştır. İş yerlerinde, evlerde, ofislerde, mekanlarda, işletmelerde çok sık tercih edilen bu çiçek insanların bazı konuda faydalandığı bitkiler arasında yer almaktadır. Nemlendirici özelliğinden de faydalanılan bu çiçek güzel görüntüsüyle hemen hemen herkesin beğenisini kazanmıştır.

Kavanoz & Şişe İçinde Fotoğraflı Hediye Hazırlamak

01 Eylül 2020

Bu sevgililer günü için sevgilinize hem çok özel bir hediye almak istiyor hem de bundan emeğiniz olsun istiyorsanız tam da doğru yerdesiniz. Evde kendinizin yapabileceği hem emek kokan hem de aşk kokan çok güzel hediyeleri sizler için hazırladık. Çoğu basit malzemeler ile yapılabilen el yapımı hediyeler olacak. Sevgilime el yapımı yaratıcı hediye yapmak istiyorum diyorsanız hepsini tek tek değerlendirebilirsiniz. Birini sevgililer günü hediyesi olarak yapar, diğerlerini de diğer özel günler için saklayabilirsiniz.

El Yapımı Yastık Kılıfı Yapımı

31 Ağustos 2020

Şirin yastıklar hem odaya şirinlik katıyor hem de aynı zamanda sizin zevkinizi ortaya koyuyor. Yastıksız bir koltuk bizce kupkuru bir çöl gibi. Koltukları ortaya çıkaran, rahatlığınıza destek sağlayan ve aynı zamanda dekoratif olarak da oldukça anlamlı olan yastıklar için bu kez harika kılıflar sunmak istedik. Kendin yap köşemizde buğun el yapımı yastık kılıflarını gösteriyor olacağız.

1 2 3 .... 61 62 63
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.