El Yapımı Hediye Fikirleri

Kolay Şekilde Tablet Kılıfı Nasıl Yapılır

12 Nisan 2018

Çağımız teknoloji çağı. Son elli yılda Bilimde ve Teknolojide inanılmaz gelişmelere şahit olduk. İnsanoğlunun yeryüzündeki binlerce yıllık macerası düşünüldüğünde son yüzyılda bilimde ve teknolojideki gelişmeler akıllara durgunluk verecek seviyede. Eskiden bilim kurgu filmlerinde hayranlıkla izlediğimiz teknolojik araçları gereçleri, şimdi hiç garipsemeden hayatımızın içinde görebiliyoruz. Teknoloji artık hayal olmaktan çıkmış ve yaşadığımız bütün alanlarda iyice kendini göstermeye başlamıştır. Tablet bilgisayarlarda işte bu teknolojik cihazlardan sadece biri.

Parmak Filmi Nasıl Yapılır

09 Nisan 2018

Merhaba; Günümüz teknolojisi baş döndürücü bir hızlı ilerlese de bazı şeylerin zamanı ve modası geçmek bilmiyor. Hatta kıymeti ve anlamı modern zaman içinde daha da anlamlı bir hale gelebiliyor. Günümüzde hemen her şeyin hazır bir şekilde alınıp hızlı bir şekilde tüketilmesi Emek verilerek ve zaman harcanarak hazırlanan ürünleri daha kıymetli anlamlı bir hale getiriyor. Bunlardan biri de hepimizin çocukluğunda ya da gençliğinde bir şekilde yapmaya çalıştığı birkaç saniye süren kısa çizgi film yapma maceramız vardır.

Oyuncak Hayvanlardan Mini Kanvas Yapımı

24 Mart 2018

Herkese merhaba! Bu yazımızda çocuklar için harika bir sürpriz sayılabilecek “Plastik oyuncak hayvanlardan mini kanvas tablolar” oluşturacağız. Her biri birer sanat eserine dönüşecek olan bu kanvas tabloların hazırlanması oldukça kolay! Özellikle çocuk odalarına asıldığında duvarlara harika bir renk ve hava katacağı kesin olacak mini kanvaslar, bugünkü yazımızın konusunu oluşturuyor. Çocuklara sürpriz yapmaktan, çocuklara hediye sunmaktan keyif duyan ziyaretçilerimizin el yapımı “Plastik Oyuncak Hayvanlardan Mini Kanvas tablo” yapmayı çok ama çok isteyeceklerine inanıyoruz.

Fotoğraflarla Yapılabilecek Sürprizler

22 Mart 2018

Fotoğraflar anlatsın sevginizi... Her şeyi söz ile anlatmak mümkün mü? Elbette hayır. Bazen sözlerden daha güzel anlatan şeyler vardır. Bir mektup mesela, bir resim mesela. Biz bu kez bir resimden de ötesine gidiyor ve sizlere harika bir kolaj imkanı sunuyor olacağız. Ona onu sevdiğinizi en güzel anlatmanın yollarından biri olan kalp koreografisinde resim nasıl çekilir göstereceğiz. Örnekte yer alan kareleri inceleyerek aynı şekilde poz verdiğinizde ve birleştirdiğinizde ortaya harika bir görsel çıkacak. Ne kadar da anlamlı ve ne kadar da emek kokuyor öyle değil mi?

Renkli cep telefonu kapağı nasıl yapılır?

19 Mart 2018

Merhaba, günümüz de her şey o kadar baş döndürücü bir şekilde değişiyor ki artık değişimin hızına bizler yetişemiyoruz. Özellikle teknolojik aletlerde ki hızlı değişim O kadar baş döndürücü bir şekilde oluyor ki satın aldığımız bir cihaz daha biz ona alışamadan yeni bir modeli piyasaya sürülüyor. Özellikle cep telefonundaki bu hızlı değişim kendini daha çok hissettiriyor. Teknolojik faaliyetlerdeki bu hızlı değişim biz insanların psikolojisini de davranışlarını da oldukça etkiliyor. Artık o kadar çok her şey demode oluyor ki satın aldığımız bir telefonun veya televizyonun kısa bir müddet sonra görünümünden sıkılabiliyor ve dert yanabiliyoruz.

Kız Arkadaşa El Yapımı Doğum Günü Hediyeleri

08 Mart 2018

İnsanlara hediye almak bazen eziyet haline dönüşse de bazen pratik fikirler ve düşünceler ile oldukça keyifli olabilmektedir. Hediye alacağınız kişinin huyunu ve karakterini bildiğiniz sürece ne alacağınızı ve ne beğeneceğini büyük ihtimalle tahmin edebilirsiniz. Fakat kızlar duygu yüklü hediyelere bayılmaktadırlar. Özellikle doğum günlerinde insanlar birçok hediye almaktadırlar. Farklı farklı pahalı veya ucuz bütçeli hediyeler alınabilir. Fakat sıradan ve iyi kalpli bir kız arkadaş için en iyi hediye el emeği ile yapılan hediyedir.

Erkek Arkadaşa El Yapımı Doğum Günü Hediyeleri

08 Mart 2018

Erkek kadın fark etmeden insanlar sürekli birbirlerine hediye verirler. Bu tarz hediyeler genellikle doğum günlerinde çok daha fazla verilmektedir. İnsanlara doğum günlerinde hediyeler alınır ve sürprizler yapılır. Hediye seçmek ve beğenmek ise bazı durumlarda zor bir işlem olmaktadır. Bazı kişiler çok sevdiği kişilere hediye alırken bile zorlanmaktadır. Acaba sever mi düşüncesine kapılmaktan kendini alı koyamaz kimse. Bazı kişiler ise hediye almak yerine kendi emeği ve uğraşları ile bir şeyler yapmak istemektedirler. Bu kişiler erkek arkadaşa el yapımı doğum günü hediye hazırlayarak onları çok daha mutlu etmektedir. Her insan hediye alırken uğraşıldığını ve düşünüldüğünü hisseder.

El Yapımı Erkek Parfümü

05 Mart 2018

Parfümler, bir insanın kişiliğini belli etmekte olan en büyük unsurlardan birisidir. Güzel kokan bir insan, her zaman bir adım önde demektir. Özellikle kadınlar, güzel kokan erkeklerden çok hoşlanmaktadır. Parfümler, sadece kadınların hoşlanması amaçlı kullanılmamalıdır. Hoş bir kokuya sahip olan bir erkek, her zaman dikkat çekici olmayı başarmıştır. Ancak ter veya daha kötü bir kokuya sahip olan insanlar, yanında yer alan insanları adeta hayattan soğutmaktadır. 

El Yapımı Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri

10 Şubat 2018

14 Şubat sevgililer günü tüm dünyada sevgililer için en özel günlerden birisidir. Bu özel günde sevgilinize aşkınızı gösterebileceğiniz şahane bir hediye hazırlayabilirsiniz. Sevgililer gününde elbette sevgilinize vereceğiniz en güzel hediye kalbiniz olacaktır. Ancak, bu özel günde hediyeler sevgilinize verdiğiniz değerin kanıtıdır. Son derece romantik ve unutulmaz bir sevgililer günü geçirmek için hediye satın almak yerine ona el yapımı hediye tasarlayarak, bu sevgililer gününde farklı bir konsept yaratabilirsiniz. 

El Yapımı Romantik Süslemeler

04 Şubat 2018

Yaklaşan sevgililer günü için birçok etkinlikler düşünüyor olabilirsiniz. Özellikle süsleme tarzında bir şeyler arıyorsanız el işi kalp yağımı ile güzel bir hediye de verebilirsiniz. Alacağınız hediyenin içine koyacağınız ufak bir el işi hediye ya da başlı başlına verebileceğiniz görsel bir el işi hediye olarak tercih edebilirsiniz. Sevgililer günü temsil edecek olan kalp şekli birçok farklı şekilde yapılabilir. Bugün bizler sizler için el işi kalp çalışmalarına yer vereceğiz. Bazılarını iple yapacaksınız bazılarını kağıtlarını bazılarını da farklı malzemeler ile. Biraz görsellerden yardım alabilir bazen de kendi yaratıcılığınızı katabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.