El Yapımı Hediye Fikirleri

Dondurma Çubuğundan Yapılabilecek Hediyeler

24 Şubat 2020

Birçoğumuz özel günlerde ve sıradan günlerde sevdiklerine verdiği değeri gösterebilmek adına hediyeler alır. Ancak her ne kadar hediye alma fikri güzel gelse de hediye seçme işi bir o kadar da zordur. Hediye seçimi insanı kara kara düşündürecek bir detaydır. Ancak sevdiklerinizin ilgi alanlarına yönelik seçimlerle bu işi biraz kolaylaştırabiliriz. Şunu söylemeliyiz ki, en iyi hediye içeriklerinden bir tanesi el yapımı hediyeler. Uğraş verilerek yapılan hediyeler, sevgi ve değeri gösterebilmenin en güzel yolu değil midir? Bu nedenle hediye seçimlerinde ilk olarak kendi elinizden çıkabilecek hediye içerikleri düşünebilirsiniz.

El Yapımı Hediye Kartı Fikirleri

24 Şubat 2020

Hediyelerin her türlüsü herkesi kuşkusuz mutlu edebilmektedir. Hediyeler özellikle önemli günlerde verilebildiği gibi bazen hiç hesapta yokken karşınızdaki kişiyi mutlu edebilirsiniz. Özellikle bazı manevi hediyeler, maddi anlamda hiçbir değerle ölçülemez. Manevi hediyeler nedir? Nasıl alırım? derseniz şunu söyleyebiliriz, almanıza gerek yok! Kendin yap önerileri sayesinde hediye vermek istediğiniz kişiyi çok mutlu edebileceksiniz.

Pet Şişelerden El Yapımı Hediyeler

23 Şubat 2020

Pet şişeden hediyelik eşyalar yapabilir ve bu sayede pet şişelerinizi değerlendirebilirsiniz. Pet şişe kullanımı genellikle tek kullanımlık olduğu için insanlar, pet şişesini atmak yerine üzerinde farklı tasarımlar yaparak; hediye ya da dekor haline getirmektedir. Size sunacağımız farklı tasarımlar ile siz de evinizde pet şişelerinizi kullanarak hem hediyelik hem de evinize dekor yapabilirsiniz. Oldukça kolay modeller ile sizler de evinizde kolaylıkla size sunacağımız tasarımları yapabilirsiniz.

Kendin Yap Defter

23 Şubat 2020

Hediyelik defter tasarımı, evde tüm malzemeler ile kendinizin yapabileceği tasarımlar olarak bilinmenin yanı sıra, hazır olarak aldığınız bir defteri kişiselleştirerek yeni bir görünüme kavuşturma anlamına da gelmektedir. Bunun için pek çok malzemeden de yardım alabilmeniz mümkündür.

Kendin Yap Lamba Modelleri

23 Şubat 2020

El yapımı aydınlatma önerileri, insanların evde pratik ve ekonomik bir şekilde hediyelikler hazırlamalarına yardımcı olmaktadır. Dışarıdan satın alınacak aydınlatmaların ücreti, gereğinden çok fazladır ve evde kendi başınıza tasarlayacağınız aydınlatmalar hediyeyi vereceğiniz kişinin daha çok hoşuna gidecektir. El yapımı hediyelikler her zaman daha orijinal ve düşünülmüş hediyeler olduğu için, kişinin dikkatini ve ilgisini fazlasıyla çekmektedir. Bu nedenle sevdiğiniz birine el yapımı aydınlatma tasarlamak istiyorsanız, sizlere vereceğimiz önerilerden faydalanabilirsiniz.

Kendin Yap Bere Modelleri

23 Şubat 2020

Kendin yap bere tasarımları, özellikle kış aylarının vazgeçilmez hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. Sıcacık, renkli ve farklı tasarımlar ile hazırlanmış pek çok hediyelik bere bulunur. Bu modeller arasından seçim yapıp, siz de sevdiklerinizi mutlu edebilir, onlara sıcak bir hediye verebilirsiniz.

Taşlarla Yapabileceğiniz Harika Hediyeler

23 Şubat 2020

Taştan yapılan hediyelikler son dönemlerde pek çok kişinin tercih ettiği ilginç hediyeler arasında yer almakta. Farklı boyutlardaki taşlar ile yapacağınız boyama ya da üç boyutlu görseller ile siz de taşların büyülü dünyasına adıma atabilirsiniz…

Kendin Yap Led Işıklı Hediye Fikirleri

23 Şubat 2020

İlginç hediyelikler arasında seçim yaparken el emeği ile yapılabilecek hediyeler seçerek, sevdiğiniz kişiyi daha da mutlu edebilmeniz mümkündür. Birbirinden renkli led ışıklar ile dekoratif pek çok hediye hazırlayabilir, kendi tarzınızı ve hayal gücünüzü yansıtabilirsiniz. Yer alacağı ortama dekoratif bir etki kazandıracak, hediye edeceğiniz kişiye ise manavi bir mutluluk yaşatacak el yapımı LED ışıklı hediye fikilerimize sizlerin de göz atmasında yarar görüyoruz. Elinden bu tarz işler gelen ve sevdiklerine sıra dışı dekoratif hediyeler tasarlamak isteyen herkes bu fikirlerimizden yararlanabilir.

Farklı Metaryallerle Kendin Yap Tablolar

23 Şubat 2020

Hediyelik tablo fikirleri ışığında siz de evde kendiniz kolaylıkla duvar panoları yapabilir, bunları dilerseniz kendi yaşam alanlarınızı süslemek için kullanabilir ya da sevdiklerinize sunmak amacıyla oluşturabilirsiniz. Tablolar çeşitli materyaller kullanılarak ortaya konulabilmektedir. Burada önemli olan hangi materyalin kullanılacağı değil; hangi materyali kullanmaya uygun olunduğunu tespit etmektedir. Yani kimi duvar panoları ustalık ve ayrıntılı teknik bilgi gerektirirken, kimi tablolar da herhangi bir ustalık ve yetenek gerektirmeden yapılabilmektedir.

Kendin Yap Kolay Kalemlik Modelleri

17 Şubat 2020

Kendin yap hediye tasarımları kapsamında, pek çok malzeme ile pek çok ürün ortaya konabilmektedir. Bu ürünlerden bir tanesi de kalemliklerdir. Kalemlik yaparak iş arkadaşlarınıza, çocuklarınıza kısacası herkese hediye oluşturabilir ve sunabilirsiniz. El emeği ile hediye hazırlamak ve vermek her zaman için kişilerin kendisini özel hissetmesine sebebiyet vermektedir. Bu nedenle, hediye sunmak istediğiniz kişiler eğer özel kişiler işe onlara son derece yapımı basit olan kalemliklerden yapabilirsiniz. Çünkü el emeği ile ortaya konan, emek verilen hediyeler, her zaman için daha özel ve duygu içeriklidir.

1 2 3 .... 15 16 17
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.