sadsad x
asdasd

El Yapımı Hediye Fikirleri

Portre Resim Çizdirme

17 Eylül 2020

Bir portre resmi ve çizim, belirli bir kişi veyahut bir hayvanın ya da başka bir grubunun görüntüsünü tasvir eder. Bir portrenin konusuna genellikle "bakıcı" denir, çünkü geleneksel olarak insanlar portrelerini boyatmak için sanatçının önüne otururlar. Resimleri sipariş esnasında kişinin sizden istekleri farklı olabilir. Karakalem Resim siparişi nde öncelik olarak kişinin istemiş olduğu duyguları ön plana çıkarmak büyük bir sanat çabasıdır. Elbette günümüzde sanatçılar bir fotoğraftan çalışabilir, bu nedenle herkesin portre için "oturması" gerekmez.

Kavanoz & Şişe İçinde Fotoğraflı Hediye Hazırlamak

01 Eylül 2020

Bu sevgililer günü için sevgilinize hem çok özel bir hediye almak istiyor hem de bundan emeğiniz olsun istiyorsanız tam da doğru yerdesiniz. Evde kendinizin yapabileceği hem emek kokan hem de aşk kokan çok güzel hediyeleri sizler için hazırladık. Çoğu basit malzemeler ile yapılabilen el yapımı hediyeler olacak. Sevgilime el yapımı yaratıcı hediye yapmak istiyorum diyorsanız hepsini tek tek değerlendirebilirsiniz. Birini sevgililer günü hediyesi olarak yapar, diğerlerini de diğer özel günler için saklayabilirsiniz.

El Yapımı Yastık Kılıfı Yapımı

31 Ağustos 2020

Şirin yastıklar hem odaya şirinlik katıyor hem de aynı zamanda sizin zevkinizi ortaya koyuyor. Yastıksız bir koltuk bizce kupkuru bir çöl gibi. Koltukları ortaya çıkaran, rahatlığınıza destek sağlayan ve aynı zamanda dekoratif olarak da oldukça anlamlı olan yastıklar için bu kez harika kılıflar sunmak istedik. Kendin yap köşemizde buğun el yapımı yastık kılıflarını gösteriyor olacağız.

Boş Ahşap Kasalardan Raflar Yapma

31 Ağustos 2020

Evinizin bazı köşelerine raflar mı istiyorsunuz. Raflarım hem ucuz olsun hem de dekoratif olsun diyorsanız o halde beraber yapmaya ne dersiniz? El yapımı raf yapmak hem çok ucuz maliyetler ile oluyor hem de ortaya harika sonuçlar çıkıyor. Son yıllarda kasalardan raf yapımına çok sık denk gelmiş olmalısınız. Bir meyve kasasından bile evinizde kullanabileceğiniz harikam bir raf yapabilirsiniz. Kullanım alanları o kadar geniş ki. Bu duvar rafları dilerseniz ayakkabılık olarak kapının yanında, dilerseniz banyoda havluluk, dilerseniz salonda çiçeklik olarak yani kısaca evinizin her alanında değerlendirebileceğiniz kadar şık ve kullanışlı olacaktır.

Tiramisu Tarifi- Kendin Yap Tiramisu

28 Ağustos 2020

Tiramisu İtalyanlara özgü bir tatlıdır ancak bütün dünyada oldukça fazla sevilir. Bütün dünya üzerinde farklı mutfaklarda yapımı gerçekleştirilir ve birçok farklı şekilde yapımı mevcuttur. Evde oldukça kolay ve pratik bir şekilde yapılabilecek kendin yap tiramisu tarifleri mevcuttur. Bu tariflerden kişiler kendilerine uygun olanı tercih edebilir ve lezzetli sonuçlar elde edebilirler. Bu yazımızda Kolay şekilde Tiramisu Tarifi bulacaksınız.

Kasnaktan Masa Üzeri Süsü Yapımı

17 Ağustos 2020

Son aylarda moda olan kasnaklar hemen hemen birçok görsel alanlardan kullanılmaya başlandı. Bazen bir tavan süsünde kullanıldığını görebilir bazen de bir masa üzerinde harika bir objeye dönüştüğüne tanık olabilirsiniz. Ortaya çıkacak sonuç sizin el işçiliğin işle birleşince harika yaratabilir. Dolayısı ile biraz ince işçilik ile çalışma yaparsanız bırakın sadece kendinize, satışını yapacak kadar güzel masa üzeri süs eşyası elde etmiş olabilirsiniz.

El Yapımı Bahçe Oturma Grupları

21 Haziran 2020

Bahçesi ya da terası olan herkes şöyle şık bir oturma takımı düşlüyor değil mi? Ama fiyatlar o kadar yüksek ki açıkçası almak da pek istemiyor olabilirsiniz. Peki, evde bir oturma grubu yapmak zor mu? Elbette hayır. Evde çok uygun fiyata teras ve bahçeler için koltuk takımı yapabilirsiniz. Hem yapımı çok keyifli olacak hem de çok şık ve doğal bir görüntü oluşturuyor olacaklar.

Şarap Şişelerinden Saksı Yapımı

18 Haziran 2020

Bu kez sizlere bambaşka hatta çok orijinal bir fikir ile eldik. Daha önce birçok şeyi değiştirdik, yeniledik ama bu kez çok daha şaşıracağınız bir tasarı ile karşınızdayız. Kullanıp bitirdiğiniz şarap şişelerinizi evinizde, bahçenizde kullanılacak harika dekoratif saksılara dönüştürüyor olacak. Hem çok şık bir görsele sahip olacak hem de gelen herkse marifetinizi göstermiş olacaksınız. O halde biraz daha yakından inceleyelim.

Bahçeye Dekoratif Saksılar Hazırlamak

18 Haziran 2020

Eğer bir bahçeniz varsa ya da metrekare olarak biraz geniş olan bir teras ya da balkona sahipseniz o halde bu sunacağımız dekoratif saksılara çok seviniyor olacaksınız. Genellikle geri dönüşüm ürünleri ile yapılan bu saksılar hem sıra dışı olacak hem de çok şık olacaklar. Özellikle bir şeyler yapmayı seven ve bunları hobi edinen kişiler için yapımı ayrı keyif, sergilemesi ayrı keyif olacaktır.

Şişe Mantarlarından Dekoratif Obje yapımı

10 Haziran 2020

El emeği hediyeleri seviyorsanız ne mutlu size. Almayı sevdiğiniz gibi hediye verirken de el emeği ürünler olmasına dikkat edebilirsiniz. Bugün sizlere belki daha da hiçbir yerde görmediğiniz bir el emeği işinden bahsediyor olacağız. Şişe Mantarlarından Dekoratif Obje yapımlarına ne dersiniz? Arkadaşlarınıza hediye olarak yapabileceğiniz birçok farklı ürün ortaya çıkarabilirsiniz. Gelin hep beraber neler yapabilirsiniz bir bakalım. 

1 2 3 .... 17 18 19
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.