El Yapımı Hediye Fikirleri

El Yapımı Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri

10 Şubat 2018

14 Şubat sevgililer günü tüm dünyada sevgililer için en özel günlerden birisidir. Bu özel günde sevgilinize aşkınızı gösterebileceğiniz şahane bir hediye hazırlayabilirsiniz. Sevgililer gününde elbette sevgilinize vereceğiniz en güzel hediye kalbiniz olacaktır. Ancak, bu özel günde hediyeler sevgilinize verdiğiniz değerin kanıtıdır. Son derece romantik ve unutulmaz bir sevgililer günü geçirmek için hediye satın almak yerine ona el yapımı hediye tasarlayarak, bu sevgililer gününde farklı bir konsept yaratabilirsiniz. 

El Yapımı Romantik Süslemeler

04 Şubat 2018

Yaklaşan sevgililer günü için birçok etkinlikler düşünüyor olabilirsiniz. Özellikle süsleme tarzında bir şeyler arıyorsanız el işi kalp yağımı ile güzel bir hediye de verebilirsiniz. Alacağınız hediyenin içine koyacağınız ufak bir el işi hediye ya da başlı başlına verebileceğiniz görsel bir el işi hediye olarak tercih edebilirsiniz. Sevgililer günü temsil edecek olan kalp şekli birçok farklı şekilde yapılabilir. Bugün bizler sizler için el işi kalp çalışmalarına yer vereceğiz. Bazılarını iple yapacaksınız bazılarını kağıtlarını bazılarını da farklı malzemeler ile. Biraz görsellerden yardım alabilir bazen de kendi yaratıcılığınızı katabilirsiniz. 

Mutluluk Garantili El Yapımı Hediye Sepetleri

04 Şubat 2018

Erkek veya kadın olsun sevgilinin kalbine giden en kestirme yol damağına ve midesne hitap eden hediyelerdir. Erkeğin kalbine giden yol önce midesinden geçer lafı bize göre sadece erkekler için geçerliliği olabilecek bir şey değil. Yani erkeklere özgü değil. Kadınlarda yemeği içmeyi oldukça sever değil mi? Elbette bir fark ile, daha özel ve daha şirin bir sunum ile. Sevgililer günü hediye alternatiflerinizin içine bol yemeli ve içmeli bir seçenek koyabilirsiniz. Sevgilime ne alsam diye düşünüyorsanız ve özellikle yemeyi ve tatlıyı seven bir kadın ile beraberseniz o halde bu sunacağımız en güzel tatlı ve çikolata buketleri tam aradığınız tercih olacak diye düşünüyoruz. Üstelik biraz el emeği ile bu güzel meyve buketler, abur cub8r buketlerini kendiniz de yapabilirsiniz.

Yılbaşı Yemeği Ne Olabilir?

30 Ocak 2018

Günlük yaşantının koşuşturması içerisinde ne yazık ki aile ilişkileri her geçen gün biraz daha zayıflamaya devam ediyor. Bu nedenle yılbaşı ve bayram gibi tüm aile bireylerinin bir araya toplanmaya fırsat yakaladığı günlerin önemi de artıyor. Tüm aile bireylerinin bir arada sofraya oturma fırsatı yakaladığı yılbaşı sofraları bu nedenle özen gösterilmesi gereken sofralar olarak öne çıkmaktadır. Peki, yılbaşında hangi yemekler yapılabilir? Yılbaşının Vazgeçilmezi “Hindi” Yılbaşı denildiğinde akla ilk gelen yemeklerden biride hiç tartışmasız hindidir.

Manevi Değer Taşıyan El Yapımı Hediyeler

13 Ocak 2018

Hediyeleşmek önemli ve özel günlerin dışında ‘birini sevindirmek ve mutlu etmek için verilen şey’ anlamına gelip, karşımızdakini iyi hissettirmek, özel olduğunu hatırlatıp, şık sürprizler yapmak adına, hem hediye veren hem de alan kişiyi mutlu eden bir olgudur. Hızla materyalistleşen dünyada insanın hediyeden beklentisinin maddi değeri, fiyatı, markası ile ölçüldüğü sanılır. Oysa hediyenin maddi değeriyle ölçüldüğü düşüncesi büyük bir yanılgıdır. Çünkü insan hisleri, duyguları olan bir yaratıktır ve insanı mutlu edecek sebep aslında fiyatı değil hediyenin içinde saklı olan manevi anlamıdır. 

Hamile Olduğunuzu Eşinize Nasıl Söylersiniz?

11 Ocak 2018

Bebek müjdesi verme heyecanını doyasıya yaşayın. Artık anne baba olmaya hazır olduğunuz bu zaman diliminde o güzel haberi aldıysanız ilk aklınıza gelen şey ben bunu ona nasıl söyleyeceğim oluyor. Genelde kadınlar öyle kuru kuru telefon açıp ben hamileyim demeyi elbette hiç sevmiyorlar. Böylesine değerli olan bir şey, çok değerli bir şekilde ve sürprizli bir şekilde açıklanmalı öyle değil mi? O halde bebek müjdesi vermenin en tatlı yollarını sizlere bizler aktaralım. Eşime hamilelik haberini en güzel ne şekilde veririm diyorsanız biz bunu kurabiyelerden yana yapmanızı öneririz. Hemen nasıl yani dediğinizi duyar gibiyiz. Butik kurabiye siparişleri ile ona baba olacağının haberini vermekten daha tatlı başka ne olabilir ki?

Evde Doğum Günü Pastası Yapımı

05 Ocak 2018

Dünyaya gözlerimizi açtığımız gün olarak kutlanan doğum günleri en az çocuklar kadar yetişkinler için de önemli ve unutulmaması gereken bir gündür. Herkes bu günün hatırlanmasını ve kutlanmasını arzu eder. Evde doğum günü pastası yapmak bu günü çok daha özel kılacaktır. Kutlamanın boyutları ve yapacağınız doğum günü partisi için belirleyici olan tek kıstas ise kendi beklentilerinizdir. Ancak vereceğiniz davetin kaç kişilik olduğu pastanın boyutlarını belirlemek adına çok önemlidir. 

Hediye Paketleme Yöntemleri

31 Aralık 2017

Herkes bilir ki hediye almak dünyanın en zor işlerinden birisidir. Hele de Doğum günü, sevgililer günü hediyesi, yılbaşı, yıl dönümü, anneler günü ya da babalar günü gibi özel günler ise hediye daha da bir anlam ve önem kazanır. Yıllar geçtikçe bu insan anne, baba, dede, eş, sevgili, kardeş, çocuk gibi en yakınlarından biri ise hediye seçmek keyifli olsa da bazı zamanlarda durum içinden çıkılamaz bir hal alır. Bazen sonunda da kararsızlıktan istenilen hediye alınamadığı için alakasız bir hediye alınır. Yılbaşında ya da diğer özel günlerinde sevdiklerinize kendilerini özel hissetireceği hediyeler vermek istiyorsanız, hediyeleri evde kendiniz de hazırlayabilirsiniz. 

El Yapımı Hediyelik Yeni Yıl Kartları

26 Aralık 2017

Yeni yılın gelmesine sayılı günler kala yapacağımız en güzel şey sevdiklerimize yılbaşı kartı göndermektir. İnternetin gelişmesinden ve e-kartların ortaya çıkmasından önce bayramlarda ya da yılbaşlarında kart göndermek sıkça yapılan uygulamalar arasındaydı. Şimdilerde kartları postaya vermeseniz de sevdikleriniz için saklayabilecekleri hoş yeni yıl kartları hazırlayabilirsiniz. Yeni yılın anlamı, yenilenme ve yeni başlangıçlar yapmadır. Yeni yıl gecesi herkes sevdikleriyle bir araya gelir ve bu yenilenmenin keyfini çıkararak beraber eğlenirler. Yeni yıl gecelerinin en tatlı yanlarından birisi ise sevdiklerimize çeşitli hediyeler vermektir. Her sene farklı hediye alternatifleri arasından yapacağımız seçimlere bu sene bir yenisini ekleyerek dostlarımıza, ailemize ve sevdiklerimize el yapımı hediyelik yeni yıl kartları hazırlayabiliriz. Bu kartların yapımı son derece kolaydır. 

Explosion Box Sürprizi Nasıl Yapılır

22 Aralık 2017

Bu yazımızda sizler için en kolay şekilde sevgilinize Explosion Box Sürpriz Kutu sürprizini nasıl yapabileceğinizi anlatmaya çalışacağız. Yepyeni bir yıla mutlu bir başlangıç yapacağımız o büyülü güne doğru hızla ilerlerken pek çok kişiyi de sevdiklerine nasıl bir sürpriz yapacaklarına karar verme telaşı sarmış durumda. Herkes sevdiği kişiye onu ne kadar çok önemsediğini gösteren bir hediye almayı amaçlarken, hediye kadar dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da hediyenin içerisine konduğu kutu olarak kabul ediliyor. Gösterişli bir kutu ile sıradan bir kutu arasında yapılan kıyaslamada daha kutuyu görür görmez sevdiğiniz kişinin yaşayacağı heyecan arasında büyük bir fark bulunur. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.