El Yapımı Hediye Fikirleri

El Yapımı Yılbaşı Tebrik Kartı Çeşitleri

15 Aralık 2018

İnternet ve teknoloji hayatımıza girdiğinden beri özel günlerde kartpostal göndermek yerine telefon aracılığıyla kutlama mesajları yazmaya alıştık. Fakat halen daha özel günlerde sevdiklerine kartpostal yollamayı tercih eden insanlar bulunuyor. Sizler de onlardan biriyseniz ya da ilk defa bir yeni yıl tebrik kartı hazırlayacaksanız, sizlere bu yazımızda yardımcı olacak ve hazırlayabileceğiniz kartlar hakkında ufak ipuçları vereceğiz.

Dondurma Şeklinde Yılbaşı Ağaç Süsleri

07 Aralık 2018

Yılbaşı geceleri bir yılbaşı ağacı satın almak ya da hediye etmek Türkiye’de de yavaş yavaş alışkanlık halini almaya başladı. Renkli ve cafcaflı duruşu ile özel gecelerin en çok dikkat çeken ürünü olan ağaçların onlarca farklı çeşidini kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ancak tam da arzunuza göre ve piyasadakilerden çok daha farklı bir yılbaşı ağacı isterseniz o zaman kolları sıvamanın tam zamanı.

El Yapımı Emoji Süsleri

07 Aralık 2018

Günümüzde hemen hemen tüm duygular tek bir emoji ile kolayca ifade edilebilir hale geldi. Arkadaşlarımızla, sevgilimizle, eşimizle ve daha birçok kişi ile yazışırken duygularımızı yazılarımıza eklemek için ya da birçok cümleyi bir arayı getirip kendimizi ifade etmeye çalışmak yerine sadece emoji kullanmayı tercih ediyoruz. Whatsapp ya da Messenger uygulamalarına bakarak içerisindeki emojileri kendiniz yapmaya çalışabilirsiniz.

Evde Hazırlanabilecek 6 Yılbaşı Süsü

07 Aralık 2018

Yılbaşını evde geçirmek gibi bir planınız varsa ve o akşamın büyüsünü hissetmek istiyorsanız sizleri bu yazımızla buluşturmak istiyoruz. El yapımı yılbaşı süsü olarak tasarlayabileceğiniz 10 farklı süs eşyası yapımını bulacağınız bu yazımızda her zamanki akşamlarınızdan biraz daha farklı bir gece geçirebileceksiniz. Zorlu bir yılı geride bırakmanın da rahatlığı ve gelecek yıla olan umutlarınız, dileklerinizle birlikte hoş bir konsepte sahip olan evinizde yılbaşı kutlama partisi yapabilirsiniz.

Fotoğraflı Anı Köşesi Nasıl Yapılır

30 Kasım 2018

Yenilikçi ve dekoratif hediyeleri sevenlerden biriyseniz, bu hediye tam da size göre olacaktır. Sevdiklerinizin evini süsleyecek olan bu hediye fikrimizi yapmaktan keyif alacaksınız. Sevdiklerinizle birlikte tüm anılarınızın, kişisel notlarınızın ve sevdiğiniz eşyaların yer alabileceği el yapımı metal anı köşesi hediyesini kendiniz yapabilirsiniz. Bu hediyeyi ister dikey olarak isterseniz de yatay olarak hazırlayabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir tercih olacaktır.

Yılbaşı Tebrik Kartı Nasıl Hazırlanır?

30 Kasım 2018

Birçok kişi yeni yıl kutlaması yaparken umutlarının artmasını ve hayatlarında olumlu yönde gelişmelerin meydana gelmesini diler. Birçoğumuz yeni yıla girerken bizleri heyecanlandıracak ve mutlu edecek aktiviteler yapar, yeni yılı güzel karşılamak isteriz. Geçmişi tamamen arkamızda bırakıp yeni bir yıla giriş yapar ve hayatımızdaki olumsuzluklardan bir gecelik de olsa uzaklaşmak isteriz. Bu nedenle bizlerle birlikte yeni yıl kutlaması yapan tüm sevdiklerimizin yüzünde bir tebessüm oluşturmayı amaçlarız. 

Annelere El Yapımı Yılbaşı Hediyeleri

30 Kasım 2018

Kimi zaman sevdiklerimize özel bir hediye satın almak ve onlara dünyanın en iyi hediyesini vermek isteriz. Fakat her zaman için satın alınan hediyeler en güzel hediye olacak diye bir kaide yoktur. El yapımı hediyeler satın alınan hediyelerden her zaman daha anlamlı ve özeldir. Sizler de bu yıl kutlamasını yapacağınız yılbaşı için kendi el emeğinizi ve sevginizi kattığınız bir hediyeyi annenize armağan etmek isteyebilirsiniz. 

El Yapımı Yılbaşı Süsleri

30 Kasım 2018

Yılbaşını kendi evinizde ya da bir arkadaşınızın evinde geçirmek gibi bir planınız varsa muhakkak yılbaşı süsleri ihtiyacınız da ortaya çıkacaktır. Evleri bambaşka bir görünüme kavuşturacak olan bu süsleri bizzat kendi zevkinize göre hazırlamaya ne dersiniz? Piyasada hazır olarak bulabileceğiniz birbirinden farklı tasarımda yılbaşı süsleri olabilir ama kendi zevkinizi birebir ortaya koyabilecek süsleri bulmak imkansızdır.

Keçeden Yılbaşı Ağacı Yapımı

30 Kasım 2018

Bugün sizler ile paylaşacağımız el yapımı yılbaşı ağacı; malzemelerinin azlığı ve şık görüntüsü sebebi ile sizlerin de ilgisini çekeceğini umut ediyoruz. Bir diğer güzel yanı ise çocuklara aktivite olarak da değerlendirilebilen bir proje olmasıdır. Gün içerisinde sıkılıp farklı uğraşlar arayan çocuklarınız ile birlikte keçeden yılbaşı ağacı yapabilir ve böylelikle çocuklarınızın kişisel gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Minik minik oluşturacağınız yılbaşı ağaçlarınızı, yılbaşı gecesi dekorasyon olarak kullanabilir veya sevdiklerinize yılbaşı hediyesi olarak da sunabilirsiniz.

6 Adet El Yapımı Yılbaşı Hediyesi Önerisi

30 Kasım 2018

Sevgilinize Yapabileceğiniz 6 Adet Yılbaşı Hediyesi Fikri bu yazımızda sizlerle. Yılbaşı hızla yaklaşıyor. Akrabalarınıza ve sevdiklerinize hediyelerinizi almış olabilirsiniz. Peki ya eşinize, nişanlınıza ya da sevgilinize bu yılbaşı için nasıl bir hediye planlıyorsunuz? Yazımızın başlığından da anlayabileceğiniz gibi bu yılbaşında sizlere tamamen aşkınızı ve sevginizi ifade edebileceğiniz, kendi ellerinizle emeğinizle yapabileceğiniz 6 adet el yapımı yılbaşı hediyesi fikrini sunacağız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.