El Yapımı Hediye Fikirleri

Anneler İçin Kolay El Emeği Hediyeler

08 Mayıs 2018

Anneler hayatımızdaki en değerli varlıktır. Bunu hiçbir şey değiştirmez. Onların değeri ve emeğinin karşılığı hiçbir zaman geri ödenemez. Bu nedenle onlara sevildiklerini ve ne kadar önemli olduklarını belli etmek için arada sevgi göstermek için güzel ve özel hediyeler verilir. Bir anne için en değerli hediye çocukları tarafından verilen hediyedir. Çocuklar anneleri için nasıl bir hediye hazırlarsa hazırlasın her zaman beğenilmektedir. Ancak bu demek değildir ki onlara baştan savma sıradan hediyeler verilebilir. Onlar için en az onlar kadar değerli ve güzel hediyeler tercih edilmelidir.

Eski Kavanozları Yeniden Değerlendirme

02 Mayıs 2018

Kavanoz süslemek belki de en eğlenceli aktivitelerden birisidir. Birçok kişi el yapımı kavanoz modellerine bakmakta ve bu uğraşlar ile vakit geçirmektedir. Bazı kişiler bu uğraşı hobi amaçlı yaparken bazı kişilerde sevdikleri kişilere hediye olarak vermek için uğraş vermektedir. Bu tarz el yapımı süslü kavanoz modelleri oldukça dikkat çekmektedir. Tabi tasarımı oldukça önemlidir. Birçok süslü kavanoz yapılabilir. Ancak tasarımı ne kadar güzel olur ve ne kadar özenli yapılırsa o kadar güzel olur. Etrafınızda bulunan sevdiğiniz kişiler için verilebilecek en güzel hediyeler arasında yer alır.

Fotoğraflı Mum Nasıl Yapılır?

24 Nisan 2018

Anneler günü'nde, annenize ilginç ve sıra dışı bir sürpriz yapmak istiyorsanız “fotoğraflı mumlar” yazımızı şiddetle okumanızı tavsiye ederiz. Anneler günü'nde önceki anneler günü hediyeleri’nden veya anneler günü sürprizleri’nden daha farklı bir şeyler denemek istiyorsanız bu yazımız tam da size göre! Sizin veya anneniz için anlamı olan fotoğraflardan ortaya çıkaracağınız “fotoğraflı mumlar” eminiz ki annenizin oldukça hoşuna gidecek ve o’nu bir hayli şaşırtacaktır.

Fotoğraflı Buzdolabı Magneti Nasıl Yapılır?

24 Nisan 2018

Birçok insanın en çok zorlandığı konulardan biri de sevdikleri kişilere nasıl bir hediye alacağına karar vermesidir. Gerçekten de kime ne tür hediye alınacağına karar vermek ayrı bir meziyet ister. Hediye kararı sevdiklerimizin bize yakınlığı ölçüsünde de zorlaşan bir durumdur. Özellikle bu kişi bizi dünyaya getiren ve üzerimizde sonsuz emeği olan Annelerimiz ise... Bu dünyada emeğinin karşılığı hiçbir şekilde ödenmeyecek ve yerine ne koyarsak koyalım dolmayacak kişidir Anne

İstanbul’da Sevgiliyle Yapılabilecek Aktiviteler

24 Nisan 2018

Sevgilinizle beraber olup İstanbul’da yapabileceğiniz birçok aktivite olsa da siz bir şey bulamıyorsanız biz sizler için araştırdık ve beraberken hep eğlenebileceğiniz hem de romantik bir şekilde birlikte olacağınız o yerleri sizler için sıraladık. İstanbul’da sevgiliyle yapılabilecek aktiviteler oldukça fazla olduğundan size uygun olanı seçmeniz ve gününü belirlemeniz yeterli olacak. Kimi zaman yapacak hiçbir şey bulamayabilirsiniz.

Kolay Şekilde Tablet Kılıfı Nasıl Yapılır

12 Nisan 2018

Çağımız teknoloji çağı. Son elli yılda Bilimde ve Teknolojide inanılmaz gelişmelere şahit olduk. İnsanoğlunun yeryüzündeki binlerce yıllık macerası düşünüldüğünde son yüzyılda bilimde ve teknolojideki gelişmeler akıllara durgunluk verecek seviyede. Eskiden bilim kurgu filmlerinde hayranlıkla izlediğimiz teknolojik araçları gereçleri, şimdi hiç garipsemeden hayatımızın içinde görebiliyoruz. Teknoloji artık hayal olmaktan çıkmış ve yaşadığımız bütün alanlarda iyice kendini göstermeye başlamıştır. Tablet bilgisayarlarda işte bu teknolojik cihazlardan sadece biri.

Parmak Filmi Nasıl Yapılır

09 Nisan 2018

Merhaba; Günümüz teknolojisi baş döndürücü bir hızlı ilerlese de bazı şeylerin zamanı ve modası geçmek bilmiyor. Hatta kıymeti ve anlamı modern zaman içinde daha da anlamlı bir hale gelebiliyor. Günümüzde hemen her şeyin hazır bir şekilde alınıp hızlı bir şekilde tüketilmesi Emek verilerek ve zaman harcanarak hazırlanan ürünleri daha kıymetli anlamlı bir hale getiriyor. Bunlardan biri de hepimizin çocukluğunda ya da gençliğinde bir şekilde yapmaya çalıştığı birkaç saniye süren kısa çizgi film yapma maceramız vardır.

Oyuncak Hayvanlardan Mini Kanvas Yapımı

24 Mart 2018

Herkese merhaba! Bu yazımızda çocuklar için harika bir sürpriz sayılabilecek “Plastik oyuncak hayvanlardan mini kanvas tablolar” oluşturacağız. Her biri birer sanat eserine dönüşecek olan bu kanvas tabloların hazırlanması oldukça kolay! Özellikle çocuk odalarına asıldığında duvarlara harika bir renk ve hava katacağı kesin olacak mini kanvaslar, bugünkü yazımızın konusunu oluşturuyor. Çocuklara sürpriz yapmaktan, çocuklara hediye sunmaktan keyif duyan ziyaretçilerimizin el yapımı “Plastik Oyuncak Hayvanlardan Mini Kanvas tablo” yapmayı çok ama çok isteyeceklerine inanıyoruz.

Fotoğraflarla Yapılabilecek Sürprizler

22 Mart 2018

Fotoğraflar anlatsın sevginizi... Her şeyi söz ile anlatmak mümkün mü? Elbette hayır. Bazen sözlerden daha güzel anlatan şeyler vardır. Bir mektup mesela, bir resim mesela. Biz bu kez bir resimden de ötesine gidiyor ve sizlere harika bir kolaj imkanı sunuyor olacağız. Ona onu sevdiğinizi en güzel anlatmanın yollarından biri olan kalp koreografisinde resim nasıl çekilir göstereceğiz. Örnekte yer alan kareleri inceleyerek aynı şekilde poz verdiğinizde ve birleştirdiğinizde ortaya harika bir görsel çıkacak. Ne kadar da anlamlı ve ne kadar da emek kokuyor öyle değil mi?

Renkli cep telefonu kapağı nasıl yapılır?

19 Mart 2018

Merhaba, günümüz de her şey o kadar baş döndürücü bir şekilde değişiyor ki artık değişimin hızına bizler yetişemiyoruz. Özellikle teknolojik aletlerde ki hızlı değişim O kadar baş döndürücü bir şekilde oluyor ki satın aldığımız bir cihaz daha biz ona alışamadan yeni bir modeli piyasaya sürülüyor. Özellikle cep telefonundaki bu hızlı değişim kendini daha çok hissettiriyor. Teknolojik faaliyetlerdeki bu hızlı değişim biz insanların psikolojisini de davranışlarını da oldukça etkiliyor. Artık o kadar çok her şey demode oluyor ki satın aldığımız bir telefonun veya televizyonun kısa bir müddet sonra görünümünden sıkılabiliyor ve dert yanabiliyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.