El Yapımı Hediye Fikirleri

Sevgiliye Romantik Çerçeve Yapımı

17 Ağustos 2019

Bundan yıllar yıllar önce, sevgililerin aşklarını vıcık vıcık yaşamadığı, sosyal medya ortamlarında insanların gözlerinin içine soka soka göstermediği günlerdi. Sevgililerin birbirlerini beş dakikalığına bile görmek için bile türlü türlü engelleri aşması ve O ağacın altında buluşacak olan sevgililerden erkek olanının bazen saatlerce beklemesi gereken günlerdi. İşte O tarihlerde sevgili yolu gözleyen ve beklerken bir hayli canı sıkılan erkek aşık, gözüne kestirdiği ağaçlardan birinin gövdesine sevgilisinin ve kendi isminin baş harflerini kazırdı.

El Yapımı Kişiye Özel Tabak

10 Ağustos 2019

Bilgiye ulaşmak günümüzde hiç bu kadar kolay olmamıştı. Merak ettiğimiz hemen her şey, bir cep telefonumuz veya bilgisayarımız uzaklığında. Durum bu kadar kolay olunca sevdiklerine sürpriz yapmak veya hediye vermek isteyen biri içinde internette binlerce sürpriz, milyonlarca hediye seçenekleri mevcut. (Kim bilir belki de bu kadar çok fikir ve seçenek olması bazen bizler için daha kötü olabiliyor…) Eşe, dosta, sevgiliye veya arkadaşa Hediye fikirleri ve sürpriz önerileri sunan internet sitelerinden biri olarak, bizimde bu tarz arayışlar içinde olan ziyaretçilerimiz için harika bir önerimiz var.

Evde Oyun Hamuru Nasıl Yapılır?

05 Ağustos 2019

Çocuklar yapı itibarı ile oldukça meraklıdırlar. Zamanlarının çoğunu birçok şeyin nasıl yapıldığını, hangi maddeden yapıldığını merak ederek geçirirler. Ellerine geçirdikleri materyallerin inciğini cinciğini çıkararak adeta o maddenin (artık ellerine geçirdikleri zavallı madde her ne ise:)) canlarına okurlar. Bilinçli her yetişkin de bilir ki; bu durum onların dünyayı öğrenme biçimi, algılayış şekilleri ve merakları ile ilgilidir. 

Fotoğraflı Bardak altlığı Nasıl Yapılır?

17 Haziran 2019

Merhaba; Bugünkü yazımızda size birkaç adımda minik kare fayansların yüzeyine fotoğraflarınızı uygulayarak onlardan nasıl birer muhteşem bardak altlıkları hazırlayabileceğinizi anlatacağız. Fotoğraflı fayanslardan bardak altlığı nasıl hazırlanır projesi sizleri de heyecanlandırdıysa o halde yazımızın devamını okumaya devam edin. Anlatacağımız yöntemleri Adım adım uyguladığınız takdirde siz de çok kolay bir şekilde en sevdiğiniz fotoğraflarınızı fayans yüzeyler üzerine uygulayabilirsiniz.

El Yapımı Kokulu Sabun

10 Nisan 2019

Dekoratif ve hoş kokulu sabun yapmaya ne dersiniz? Adım adım dekoratif kokulu sabun nasıl yapılır? Yazımızı okuduktan sonra sizde çok kolay bir şekilde görseldeki gibi kokulu sabun yapmayı öğreneceksiniz? Yapımı oldukça kolay olan dekoratif kokulu sabunları hazırladığınızda evinize, iş yerinize mükemmel birer dekoratif eşya kazandırmakla kalmayacak; aynı zamanda çevresine yaydığı kokusuyla ortamlarınızın mis gibi kokmasını sağlayacaksınız.

El Yapımı Dekoratif Gül

06 Nisan 2019

Soğuk, sıkıcı ve kasvetli bir kış mevsimini daha geride bırakıyoruz. Mevsimlerin beklide en güzeli sayılabilecek ilkbahar mevsimine artık “merhaba” diyebiliriz. İlkbaharın gelişi ile birlikte yeryüzündeki bütün bitkiler ve canlılar adeta yeniden dirilmeye ve canlanmaya başlar. Tabiat aylar süren sıkıcı halini bırakarak, tabiri caizse bin bir renge boyanarak, süslenerek karşımıza çıkar. Bu renk cümbüşünün en önemli unsurlarının başında çiçekler gelir.

Ahşap Üzerine Fotoğraf Baskısı

01 Nisan 2019

Merhaba; Bugünkü yazımızda size bir kaç adımda fotoğraflarınız ahşap yüzeyler üzerine nasıl uygulayacağınız resimler eşliğinde anlatacağız. Adım adım yönergeleri izlediğiniz takdirde siz de çok kolay bir şekilde fotoğraflarınızı ahşap yüzeyler üzerine uygulayabilirsiniz. Yöntemi uygulamak oldukça kolay olmakla birlikte biraz zaman alan ve zahmetli bir proje olduğunu fayda var. Ancak birazcık zahmet ve emek harcayarak sizde En sevdiğiniz fotoğrafları ahşap yüzeyler üzerine uygulayarak harika dekoratif eserlere dönüştürebilirsiniz. 

El Yapımı Anı Kutusu

27 Mart 2019

Fotoğrafların olmadığı bir yaşamın nasıl olabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Gerçekten de bir an gözünüzü kapatın ve hayatımızda yer eden fotoğrafların hiç olmadığını bir anlık hayal edin. O çocukluk günleriniz, aileniz ile birlikte geçirdiğiniz o güzel tatiller, doğum günleriniz ya da düğün gününüz, bunlar gibi binlerce önemli ve özel günlerinize ait elinizde hiçbir görüntü yok. Sadece zihnimizde yıllar ilerledikçe zayıflayan anlık görüntüler var. 

El Yapımı Fotoğraflı Küpler

18 Mart 2019

Sevgilinize özel tamamen "el yapımı" ilginç ve güzel "Kendin yap" projesi arıyorsanız doğru yerde olduğunuzu bilmelisiniz. İnternet sitemizde Sevgiliye hitaben hazırlayabileceğiniz yüzlerce kendin yap projesini bulanmaktadır. Bu projelerden birçoğunun sizin ilginizi çekebileceğini ve bunlardan istifade edebileceğinizi düşünüyoruz. Canımızdan bile çok sevdiğimiz uğruna Ne yaparsak yapalım hep eksik olacağına inandığımız "Sevgiliye" her zamankinden farklı olarak, özel günler için "Hediye" satın almak yerine bu hediyeyi kendi çabalarımızla oluşturmaya, ortaya çıkarmaya ne dersiniz?

Resimli Kolye Nasıl Yapılır

03 Mart 2019

Hediyeleşmek söz konusu olduğunda en çok kullanılan sözcük “ Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz “ sözüdür. İkinci klasik cümle ise “Çam sakızı çoban armağanı” ile başlayan o meşhur sözdür. Bu mütevazı cümleleri kullanan insanların karşı tarafa vermek istedikleri asıl mesaj ise “ Bak senin için maddi manevi elimden gelen bütün imkânları zorladım ve sana aldığım hediye işte budur” mesajıdır. Veya böylesi bir günde “ bak seni unutmadım” demenin başka bir yöntemidir. Bu mesajlar gerçekten de son derece yerinde ve son derece ve anlamlı mesajlardır.

1 2 3 .... 13 14 15
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.