El Yapımı Hediye Fikirleri

Erkeğe El Yapımı Sevgililer Günü Hediyeleri

19 Ocak 2020

Erkeğe el yapımı sevgililer günü hediyesi olarak birçok hediye yapabilirsiniz. Hediye almak karşınızdaki kişiye sevginizi göstermenin en güzel halidir. Hediye herkesi kadın erkek mutlu eder ve değerli hissettirir. Hediyeler genellikle özel bir gün için alınsa da bu yazıyı okumanız için özel bir günü beklemenize gerek yok. Sevgilinizin beklemediği anlarda da hediye alarak onu hem şaşırtabilir hem de çok mutlu edebilirsiniz. Sevgililer günü yaklaşıyor. Sevgililer gününe az bir zaman kala birçok çift sevgilisine ne alacağını kara kara düşünmeye başladı. Bu sevgililer günü ona sevginizi el emeğinizle yaptığınız bir hediye etmeye ne dersiniz?

Ev Yapımı En İlginç 10 Hediye Paketi

19 Ocak 2020

İlginç hediye paketleri, hediyenize farklılık katacağı gibi, sunumu da güzel bir hale getirmektedir. Doğum günü, evlilik yıldönümü gibi çeşitli günlerde sevdiklerimize hediye almak isteriz. Bu hediyeleri ise, daha farklı tasarıma sahip özel hediye paketlerinde sunmak fikri kulağa çok hoş gelmektedir. Çeşit çeşit renk renk hediye paketleri arasından özenle seçilen bu paketler, verilecek olan hediyeyi daha da özel kılmaktadır. Bunun içinse, pek çok alternatif vardır. Hediye paketlerini seçerken, hediyeyi alacağınız kişinin zevklerini de düşünmeniz ince bir davranış olacaktır.

Duygu Yüklü 10 El Yapımı Sevgililer Günü Hediyesi

18 Ocak 2020

Duygusal sevgililer günü hediyeleri, sevgililer günü yaklaşırken pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Sevgiliyi mutlu etmek adına da hediye seçimi çok daha önemli bir hal alıyor. Duygularınızı ve düşüncelerinizi özel el yapımı hediyeler ile aktarmak istiyorsanız bu yazı tam da size göre. Sıradan hediyelerden sıkılan kişiler için en özel hediye fikirlerinin olduğu yazımızda farklı hediye seçenekleri dikkat çekiyor.

Sevgiliye Romantik Çerçeve Yapımı

17 Ağustos 2019

Bundan yıllar yıllar önce, sevgililerin aşklarını vıcık vıcık yaşamadığı, sosyal medya ortamlarında insanların gözlerinin içine soka soka göstermediği günlerdi. Sevgililerin birbirlerini beş dakikalığına bile görmek için bile türlü türlü engelleri aşması ve O ağacın altında buluşacak olan sevgililerden erkek olanının bazen saatlerce beklemesi gereken günlerdi. İşte O tarihlerde sevgili yolu gözleyen ve beklerken bir hayli canı sıkılan erkek aşık, gözüne kestirdiği ağaçlardan birinin gövdesine sevgilisinin ve kendi isminin baş harflerini kazırdı.

El Yapımı Kişiye Özel Tabak

10 Ağustos 2019

Bilgiye ulaşmak günümüzde hiç bu kadar kolay olmamıştı. Merak ettiğimiz hemen her şey, bir cep telefonumuz veya bilgisayarımız uzaklığında. Durum bu kadar kolay olunca sevdiklerine sürpriz yapmak veya hediye vermek isteyen biri içinde internette binlerce sürpriz, milyonlarca hediye seçenekleri mevcut. (Kim bilir belki de bu kadar çok fikir ve seçenek olması bazen bizler için daha kötü olabiliyor…) Eşe, dosta, sevgiliye veya arkadaşa Hediye fikirleri ve sürpriz önerileri sunan internet sitelerinden biri olarak, bizimde bu tarz arayışlar içinde olan ziyaretçilerimiz için harika bir önerimiz var.

Evde Oyun Hamuru Nasıl Yapılır?

05 Ağustos 2019

Çocuklar yapı itibarı ile oldukça meraklıdırlar. Zamanlarının çoğunu birçok şeyin nasıl yapıldığını, hangi maddeden yapıldığını merak ederek geçirirler. Ellerine geçirdikleri materyallerin inciğini cinciğini çıkararak adeta o maddenin (artık ellerine geçirdikleri zavallı madde her ne ise:)) canlarına okurlar. Bilinçli her yetişkin de bilir ki; bu durum onların dünyayı öğrenme biçimi, algılayış şekilleri ve merakları ile ilgilidir. 

Fotoğraflı Bardak altlığı Nasıl Yapılır?

17 Haziran 2019

Merhaba; Bugünkü yazımızda size birkaç adımda minik kare fayansların yüzeyine fotoğraflarınızı uygulayarak onlardan nasıl birer muhteşem bardak altlıkları hazırlayabileceğinizi anlatacağız. Fotoğraflı fayanslardan bardak altlığı nasıl hazırlanır projesi sizleri de heyecanlandırdıysa o halde yazımızın devamını okumaya devam edin. Anlatacağımız yöntemleri Adım adım uyguladığınız takdirde siz de çok kolay bir şekilde en sevdiğiniz fotoğraflarınızı fayans yüzeyler üzerine uygulayabilirsiniz.

El Yapımı Kokulu Sabun

10 Nisan 2019

Dekoratif ve hoş kokulu sabun yapmaya ne dersiniz? Adım adım dekoratif kokulu sabun nasıl yapılır? Yazımızı okuduktan sonra sizde çok kolay bir şekilde görseldeki gibi kokulu sabun yapmayı öğreneceksiniz? Yapımı oldukça kolay olan dekoratif kokulu sabunları hazırladığınızda evinize, iş yerinize mükemmel birer dekoratif eşya kazandırmakla kalmayacak; aynı zamanda çevresine yaydığı kokusuyla ortamlarınızın mis gibi kokmasını sağlayacaksınız.

El Yapımı Dekoratif Gül

06 Nisan 2019

Soğuk, sıkıcı ve kasvetli bir kış mevsimini daha geride bırakıyoruz. Mevsimlerin beklide en güzeli sayılabilecek ilkbahar mevsimine artık “merhaba” diyebiliriz. İlkbaharın gelişi ile birlikte yeryüzündeki bütün bitkiler ve canlılar adeta yeniden dirilmeye ve canlanmaya başlar. Tabiat aylar süren sıkıcı halini bırakarak, tabiri caizse bin bir renge boyanarak, süslenerek karşımıza çıkar. Bu renk cümbüşünün en önemli unsurlarının başında çiçekler gelir.

Ahşap Üzerine Fotoğraf Baskısı

01 Nisan 2019

Merhaba; Bugünkü yazımızda size bir kaç adımda fotoğraflarınız ahşap yüzeyler üzerine nasıl uygulayacağınız resimler eşliğinde anlatacağız. Adım adım yönergeleri izlediğiniz takdirde siz de çok kolay bir şekilde fotoğraflarınızı ahşap yüzeyler üzerine uygulayabilirsiniz. Yöntemi uygulamak oldukça kolay olmakla birlikte biraz zaman alan ve zahmetli bir proje olduğunu fayda var. Ancak birazcık zahmet ve emek harcayarak sizde En sevdiğiniz fotoğrafları ahşap yüzeyler üzerine uygulayarak harika dekoratif eserlere dönüştürebilirsiniz. 

1 2 3 .... 13 14 15
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.