sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Ucuz Öğretmenler Günü Hediyeleri

Okul hayatı bir insanın kişiliğinin şekillenmesi ve yaşamıyla ilgili kendisine hedefler koyması noktasında önemli ve belirleyici bir süreçtir. Her öğrenci okul hayatının çeşitli dönemlerinde kendisini çok etkileyen bir öğretmeni rol model alır ve hayatı boyunca o öğretmeni unutamaz! Öğretmenler, hepimizin hayatının bir dönemine ışık tutmuş ve yaşamımıza dokunmuş kimselerdir. Öğretmenler aynı zamanda bizlerin bilgi kaynağı yanı sıra yol göstericimiz ve en fazla örnek aldığımız kimselerdir. Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, fen, coğrafya veya tarih! Uzmanlığı hangi branştan olursa olsun bilgisinden ve kendisinden istifade ettiğimiz öğretmenler, kaderimize direkt veya dolaylı yoldan etki eden önemli kişilerdir. Sizin de çok sevdiğiniz ve başarılarında pay sahibi olduğunu düşündüğünüz bir öğretmeniniz olabilir. Çok sevdiğiniz emekli bir öğretmeninize veya faal olarak derslerinize giren sevgili öğretmeninize anlamlı öğretmenler günü hediyesi düşünüyor olabilirsiniz. O halde sıkı durun ve sizin için bu kategorimizde yer verdiğimiz orijinal öğretmenler günü hediyesi listemize dikkatlice göz atın!

Bu başlığımızda, emekli öğretmenlere öğretmenler günü hediyeleri ile ilkokul, ortaokul, lise veya üniversite seviyelerindeki öğretmenlere yönelik harika öğretmenler günü hediyeleri bulabileceksiniz. Üstelik bu kategorimizden beğendiğiniz öğretmen hediyesini de emini olun ki oldukça uygun fiyata alıyor olacaksınız. Dolayısıyla hem anlamlı, hem ilgin. hem de ucuz öğretmenler günü hediyeleri bu sayfamızdaki hediye fikirleri listemizde sizinle olacak! Bu sene öğretmenime hediye arıyorum ama çok farklı, orijinal ve özel olsun diyenler buraya! Her 24 Kasım öncesinde aynı tipte hediyelik eşyalar görmekten sıkıldım diyenler de buraya! Çünkü bu yılki Öğretmenler Günü hediye seçenekleri açısından önceki yıllardakine hiç benzemeyecek! 24 Kasım Öğretmenler Günü için sevgili öğretmenlerimize özel olarak hazırladığımız birbirinden anlamlı ve şık hediyelere mutlaka göz atmalısınız.

Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Alınır?

Tüm Dünya'da bilgi, toplumların sahip olduğu en değerli hazine olarak görülmektedir. Hele ki günümüzde, bilginin önemi daha da iyi anlaşılmıştır. Bilgi ise, küçük yaşlardan itibaren öğretmenler eliyle fertlere verilir. Bu nedenle öğretmenlik, tüm dünyada en kutsal ve en prestijli mesleklerden bir tanesi olarak gösterilir. Öğretmenler, öğrencilerine sadece branşlarına dair akademik bilgi vermezler elbette. Onlar, içinde bulunulan kültürün olgularını, unsurlarını ve değerlerini de öğrencilerine aşılamaya çalışırlar. Aynı zamanda öğrencileri, öğretmenlerinden doğru birer insan olmayı, vatanlarını ve milletlerini sevmeyi, topluma faydalı bireyler olmayı, ahlaklı olmayı, hayatta karşılaşılabilecekleri sorunlarla baş etmeyi de öğretirler. Dolayısıyla en kutsal mesleklerden en önemlisi diye gösterilen ve bu mesleği icra eden öğretmenler, bizlere kısacası hayatı öğreten kişilerdir.

Her sene 24 Kasım’da kutlanan Öğretmenler Günü'nde sevdiğimiz veya değer verdiğimiz sevgili öğretmenlerimize hediye olarak, yüzünde küçücük de olsa bir tebessüm oluşturacak, Onun bizlere verdiği emeklerini unutmadığımızı hatırlatacak, öğretmenler günü hediyesi alırız. Aslında bir çırpıda kolayca söylediğimiz bu son cümlede öğretmenler günü hediyesi kelime öbeği içeriği herkesçe farklı doldurulabilecek hediye fikirlerinden oluşmaktadır. Peki siz, üzerinizde büyük emekleri bulunan, belki bir anne, belki de bir baba gibi gördüğünüz sevgili öğretmeninize ne tarz bir öğretmenler günü hediyesi almayı planlıyorsunuz? Eğer şu ana kadar bir planlama yapmadıysanız, Hediyemen'in sizler için hazırladığı inanılmaz güzellikte öğretmenler günü hediye seçeneklerimize göz atabilirsiniz. Şöyle ki; Hediyemen'de 24 Kasım'a özel olarak oluşturduğumuz hediye fikirlerimiz içerisinde, eminiz ki sizlerin de dikkatlerinden kaçmayacak öğretmenler günü hediyeleri ucuz fiyatlı hediyelik eşyalar ile karşılaşacaksınız.

Yaratıcı Öğretmenler Günü Hediyeleri

1. Öğretmenlere Özel Hediye Kutusu
2. Fotoğraflı ve Mesajlı Kupa Bardak
3. Erkek Öğretmen Karikatürlü Kupa Bardak
4. Kişiye Özel Mesajlı Gömlek
5. Fotoğraflı En İyi Öğretmen Madalyonu
6. Kadın Öğretmenlere Özel Karikatürlü Kupa Bardak
7. Kişiye Özel Kitap Damga Seti
8. Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çikolatası
9. Öğretmenime Hediye Papatya Anahtarlık
10. Öğretmenimin Klasik Sözleri Duvar Saati
11. Öğretmenlere Mesajlı Çikolata Kutusu
12. Kişiye Özel Hediyelik Plaket
13. Öğretmenlere Özel Mesajlı Teşekkür Sertifikası
14. Yılın Öğretmeni Hediye Sepeti

Öğretmeninize olan engin sevginizi, Ona suncağınız özel ve anlamlı bir hediye ile göstermek ister misiniz? Üzerine dilediğiniz fotoğrafı taşıyabileceğiniz fotoğraf baskılı ürünler veya kalbinizden öğretmeninizle ilgili geçen en samimi düşüncelerinizi üzerine yazdırabileceğiniz öğretmenler için kişiye özel hediyeler artık Hediyemen.com'da. Değerli öğretmenlerimiz için öğretmenler gününü anlamlı kılacak duygu yüklü armağanlar ve her branştaki öğretmenler için düşünülebilecek dikkat çekici hediye seçenekleri hali hazırda sizi bekliyor. Mesela Hediyemen.com'da bulabileceğiniz 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel bazı hediyelik ürünler kısaca; Bir kavanoz dolusu çikolatayla öğretmeninizi çok mutlu edebilirsiniz. Öyle ki bu kavanozun üzeri çiçekler gibi süslü ve içerisinde öğretmeninizin ismine özel ve kutlama mesajınızı yazabileceğiniz çikolatalardan oluşuyor. Bunun dışında tüm öğretmenlerimizin mesleki alanlarına uygun olarak tasarladığımız öğretmenlere özel kupa bardaklar da çok beğeneceğinize inandığımız şık hediye seçeneklerinden. Hediyemen.com'da "Erkek öğretmene hediye ne alınır?" veya "Kadın öğretmene ne hediye alınır?" gibi sorularınız mutluluk verici anlamlı hediyelerle cevabını bulmuş oluyor. 

Öğretmenler Gününe Özel Hediye Fikirleri

Öğretmenlerimiz, ailelerimizin gözleri arkada kalmadan bizleri emanet ettikleri bilge insanlar. Öğretmenler birinci sınıftan, üniversiteyi bitirene kadar sadece eğitim alanında değil hayatımızın tüm alanlarında bizlere tecrübeleriyle ve bilgileriyle yol gösteren şevkat sahibi emektar kişilerdir. İşte bu yüzden bizleri eğiten, vatanımıza ve milletimize yararlı bireyler olmamız için elinden geleni yapan öğretmenlerimizin kasım ayının her 24'ünde öğretmenler gününü kutluyoruz. İşte bu yüzden hediyenin en değerlisini ve en anlamlısını hak eden öğretmenlerimize 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde alabileceğiniz en güzel hediyeleri hediyemen.com'da bulabilirsiniz. Öğretmenlerimize verilebilecek en güzel hediye , bizler için verdikleri emeklerin boşa çıkarılmadığı göstermek ve üniversitelerimizden mezun olduktan sonra aldığımız diplomalardır. Fakat her yıl 24 kasım gelmeden evvel tüm velileri ve öğrencileri aynı telaş kaplar; Öğretmene ne hediye alınır? Tabiki bu soruyu erkek öğremene ne hediye alınır? ve kadın öğretmene ne hediye alınır? sorusu takip eder.  İşte bu sorulara yanıt bulabilmek adına internette yüzlerce websitesi gezilir, onlarca mağazada öğretmenler günü hediyesi kampanyaları incelenir fakat ne yapılsa da en anlamlı öğretmenler günü hediyesi bulunamaz.

İşte bu noktada her zaman dediğimiz gibi hediye bulup seçme konusunda çaresizlerin kahramanı Hediyemen devreye girer. Öğretmenler günü her ne kadar az ve kısıtlı hediye çeşidinin olduğu  bir hediye kategorisi olarak gözüksede aslında kullanım alanlarına ve yaratıcı fikirler ile tasarlanmış ürünlerle oldukça çeşitlidir. Klasikleşmiş öğretmenler günü hediyelerinin başında; erkek öğretmenler için: cüzdanlar, kalemler, kol saatleri, gömlekler, deri kaplı defterler ve ajandanlar gelmektedir. Bayan öğretmen içinse: parfüm, tasarım duvar saatleri, kolyeler, yılın öğretmeni yazılı oskar ödülleri, Öğretmenlerin kraliçesi yazılı sertifikalar ve çiçekler gelmektedir.

Öğretmenler Günü İçin Hediye Seçenekleri

Öğretmenler günü hediyesi ne olabilir? sorusuna verilebilecek en güzel cevaplardan birtanesi de kişiye özel hediyelerdir. Hediyenin en anlamlısını ve en değerlisini hak eden öğretmenlerimize artık sıradan çiçekler ve çikolatalar götürmek yerine, öğretmeninizin ismine ve girdiği derse göre kişiselleştirebileceğiniz ürünler ile öğretmeninize hiçbir öğrencide aynısı olmayan çok farklı bir hediye verebilirsiniz.

Ucuz Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri Nelerdir?

Bol seçenekler, uygun fiyatlar, dikkat çekici tasarımlar, hızlı kargo gönderisi ve kampanyalı ürünlerle en güzel öğretmenler günü hediyeleri artık Hediyemen.com'da. Türkçe, tarih, matematik, coğrafya, edebiyat, fizik, kimya, biyoloji, sınıf öğretmenleri, ana okulu öğretmenleri, erkek ve kadın öğretmenler için en ilginç öğretmenler günü hediyesi bu kategoride sizleri bekliyor.

Öğretmen Sevgisini Anlatan En İyi Hediyeler

Sevginizi öğretmeninize ulaştırıyoruz. Öğretmenler Günü Hediyesi kategorimizde deri aksesuarlar, şık takılar, ilginç kalem modelleri, öğretmenlere özel plaketler, sınıf öğretmenlerine özel madalyonlar, fizik, kimya, matematik gibi sayısal derslerdeki öğretmenler için esprili duvar saatleri, ilginçliği ile öğretmeninizi çok şaşırtacak acayip ürünler ve daha bir çok enteresan hediye bu kategorimizde bulabileceğiniz ürünlerimizden bazıları.

Kapıda Ödeme ile Sipariş Verebilir miyim?

Evet, kapıda ödeme ile Hediyemen'den ürün satın alabilirsiniz. 24 Kasım Öğretmenler Günü hediye siparişlerinizi kapıda ödeme ile ya da dilerseniz havale, banka kartı, kredi kartı şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca saat 14.00'a kadar vereceğiniz siparişleri aynı gün kargoya teslim ediyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.