Görünüm:
1 2
Toplam 78 ürün görüntüleniyor.
1 2

Erkeğe alınabilecek hediye fikirleri içerisinde, cüzdanlar için özel bir parantez açmakta yarar var. Hele ki, erkekler için aksesuar seçeneklerinin azlığı ve erkeğin beraberinde taşıdığı kişisel eşyaları da düşünülecek olursa, cüzdan erkeklerin gerçekten de en vazgeçilmez eşyalarından birine dönüşüyor. Haliyle de erkek arkadaşına, babasına, erkek sevgilisine veya eşine hediye arayan bir bayan için, hediye listesinin en tepesine çoğu zaman cüzdan yazılıyor. Birbirinden kaliteli, birbirinden şık ve prestijli cüzdan modellerimizle, erkek cüzdan modasına yön vermeye kararlıyız. Ağırlıklı olarak kişiye özel cüzdan modelleri bulabileceğiniz sitemizde, sevdiklerinizin ismine özel oldukça anlamlı hediyelik cüzdanlar hazırlatabilirsiniz.

Prestijli ve Şık Kişiye Özel Erkek Cüzdan Modelleri

Erkeklere, tüm özel günler için verilebilecek en ideal ve en uzun ömürlü hediye; hiç kuşkusuz ki, kişiye özel cüzdanlar! İsim, soy isim, isim baş harf yazılabilen modelleri; kahverengi, siyah, taba rengi, düz ve çift renkli modelleri ile kişiye özel cüzdanlar, tek veya özel hediye kutusu içerisinde set olarak (kemer+anahtarlık+cüzdan) işte karşınızda! Kredi kartı, banka havalesi veya kapıda ödeme ile satın alabileceğiniz hediye erkek cüzdan modellerimizle, sevgililler gününde, yılbaşında veya doğum günü hediyesi olarak baban ıza, kardeşinize, patronunuza veya değer verdiğiniz erkek erkadaşlarınıza en güzel aksesuarlardan birini armağan edebilirsiniz. Hediye sahibinin ismine özel olarak hazırlayacağımız ve gerçek deriden üretilmiş isim yazılı cüzdan modellerimizle erkeklere en unutulmaz armağanlardan birini şimdi verebilirsiniz.

%100 yumuşacık dana derisine sahip ve kusursuz dikişleriyle mükemmel bir işçilikle hazırlanan erkek cüzdan modellerimiz, her erkeğin sahip olmaktan mutluluk duyacağı çok özel bir şıklıkta. İçerisinde sürücü ehliyeti, kimlik, kredi kartı, banka kartları, kağıt para, çek, senet v.b. değerli eşyalarını taşıyabilece kişiye özel cüzdanlar, sahibişne özel olarak hazırflanıyor. Kalıcı baskı tekniği ile hazırlanan cüzdanlarımız, uzun yıllar silinmeden aynı kalitede kalmaya devam ediyor. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.