sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 302 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Sevdiklerinizi mutlu edecek en dikkat çekici kişiye özel duvar saati modellerine bu kategoriden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kişiye özel olarak hazırlanan resimli duvar saatleri ile üzerinde sevdiklerinizin isminin yazılı olacağı isimli duvar saati modelleri, ve kız/erkek arkadaşınıza duygularınızı 7/24 çarpıcı bir biçimde gösterecek olan sevgililere özel romantik duvar saatleri bu kategoride sizleri bekliyor. Salonunuzun, ofisinizin, mutfağınızın kısacası tüm yaşam alanlarınızın havasına hava katacak, evinizin ya da ofisinizin dekorasyonunu değiştirecek, tamamen kişiye özel duvar saatleri artık hediyemen.com'da. Uygun fiyatlar ve kapıda ödeme seçeneği ile sahip olabileceğiniz duvar saatleri sevdiklerinize de en güzel hediye seçeneklerinden biri. 

Kişiye Özel Duvar Saati Modelleri

Hediyemen.com'un profesyonel tasarım ve grafiker ekibi tarafından tasarlanmış onlarca farklı modelde duvar saati modeline, bu kategorimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sevgi, mutluluk, aşk, güzel dilekler gibi her duyguya tercüman olabilecek duvar saatleri ile, sevdiklerinizin mutlu yüzleri her an duvarlarınızı süslüyor olacak. Kişiye özel olarak tasarlanan duvar saatlerine aslına bakarsanız son şeklinde siz veriyorsunuz. Çünkü "Dosya Seç/Resim Yükle" veya "İsim ve Mesaj Yaz" gibi özelliklerle kendi duvar saatinizi fotoğraflarınızla kendiniz tasarlıyorsunuz. Üzerine fotoğraflarınızın taşınmasıyla birlikte rengarenk ve capcanlı bir görünüme kavuşacak olan Kişiye Özel Resimli Duvar Saati tüm özel günler için zamanın sevdiklerinizle daha güzel olduğunu anımsatacak en güzel hediye seçeneklerşnden biri. Hediyemen.com'un kişiselleştirilebilir duvar saatleri içerisinden her sevdiğiniz için ayrı ayrı olmak üzere güzel modelller bulabilirsiniz. Örneğin anneye özel duvar saati modelleri içerisinde biricik annenize "Annemin Klasik Sözleri, en hızlı terlik fırlatan anne" tarzında ister esprili; isterseniz de "Dünyanın en güzel annesi" veya "Canım Annem Seni Çok Seviyorum" tarzında duygu yüklü annanize özel duvar saati tasarlayabilirsiniz. Hediyelik duvar saatleri sadece anneniz için mi? Elbete değil! Babanıza, arkadaşlarınıza, eşinize, dostunuza, patronunuza kısacası tüm sevdiklerinize Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Duvar Saati siparişleri verebilirsiniz. Bize göndereceğiniz fotoğraflara özel olarak hazırlanan Kişiye Özel Resimli Duvar Saati modelleri sevgililer için de oldukça orijinal ve benzersiz bir hediye fırsatı sunuyor. Özellikle Konuşan Kalpler Duvar Saati modelimizi tavsiye ediyoruz. Farklı büyüklükteki 5 kırımızı kalp simge içerisine sevgilinize özel duygularınızı yazabileceğiniz bu özel tasarım saat üzerine sevgilinizle birlikte resminizi de taşıyabiliyorsunuz. Ayrıca, bu kategoride sevgilye özel duvar saati modellerimizden bir hayli görebileceğinizi müjdelemek isteriz. 

Kendi Duvar Saatini Kendin Tasarla - Resimli ve İsimli Duvar Saatleri

8.yüzyılda Hristiyan bir rahip tarafından bulunan kum saatleri, insanlık tarihinde kullanılan ilk saatler olarak bilinse de aslında kum saatlerinden 3500 yıl önce kullanılan güneş saatleri bir ilktir. Zamanın güneşin değişimlerine göre belirlemek her ne kadar zekice olsa da artık günümüzde saati okumak için ekstra bir zekaya gerek bulunmamaktadır. Kısacası saatlerin evveliyatı çok eskiye dayanan, insanoğlunun her gün baktığı, toplantılarını, gezilerini, buluşmalarını kısacası herşeyi ona göre ayarladığı kullanımı çok eskiye dayanan eşyalardır. Bu yüzden biz de hediyemen.com olarak eveliyatı bu kadar eskiye dayanan duvar saatlerine yeni bir boyut kazandırarak üzerine hem fotoğraf; hem de isim ve mesaj yazdırabileceğiniz şekilde yeniden tasarladık. Çünkü duvar saatlerinin kullanımı çok eskiye dayanmasından dolayı en güzel ev ve ofis hediyesi olabilieceğini düşündük. Bu yüzden yeni ofis açmış arkadaşınıza , yeni ev almış dostlarınıza  ya da yıldönümünüz için sevgilinizin her baktığında sizi görebileceği kişiye özel duvar saatlerini hediye olarak sevdiklerinize alabilirsiniz. Süblimasyon baskı tekniği kullanılarak hazırlanan kişiye özel duvar saatlerimizin tasarımları tamamen hediyemen.com'a aittir.  Umarız ki ev hediyesi ve ofis hediyesi gibi hediye seçiminin zor olduğu bir konuda en orjinal ve en modern duvar saati modellerini hediyemen.com'da bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.