sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Kişiye Özel Mühürler

Kişiye özel mühür, insanların kendi adlarına göre tasarlanan özel mühür seçeneklerinden biri olmaktadır. Mesleklerini özel kurumlarda yapan kişilere verilebilecek, en kıymetli ve özel düşünülmüş hediyeler arasında sayılabilir. Günümüzde tasarım ve şahsi ürünler ayrı bir öneme sahip olduğu için, mühür olarak yapılan eşyalarda çoğaltılarak, insanlara sunulur. En özel tasarımların mevcut olduğu özel mühürler, son derece şık bir hediye olabilir.

Ahşap Mühür, eski gelenek alışkanlıklarımızdan ve kullandığımız imza niteliği taşıyan bir araç ve gereç olduğu için artık bu ürünü daha farklı ve özel kullanımları türemiştir. Ahşap olarak bir kutu içinde kişilerin adları ve soy adları yazılı bir mühür kutusu hediye edilebilir. Kişilerin resimlerinin bulunduğu mühür damgalı bir tasarımda çok şık bir sunum olacaktır. Mühür insanların yaşadığının ve varlığının önemli simgelerinden olduğu için çok değerli olmaktadır. Kendini kanıtlamış insanlara bu değerli hediyenin özel yapıları ile bir hediye kutusu hazırlanabilir. Ya da kendini özel hissetmek isteyen insanların kendilerine alabileceği özel bir mühür yaptırabilirler. İnternet ve sosyal medya hesaplarından kişilere uygun bir şekilde özel mühürler siparişler alınmaktadır. İyi bir şekilde araştırma yapıldığından uzun soluklu kullanabileceğiniz, mühür setleriniz olabilir.

Özellikle resmi kurumlarda ahşap damga gibi mühürlerin resmi olanları da çok uygun fiyat aralığında ve kişilerin siparişlerine uygunluk derecesinden önemli olmaktadır. Daha kaliteli bir şekilde mühür siparişleri yaptırmak için genel bir değerlendirme sonucu kendi seçtiğiniz ve beğeneceğiniz mühür türlerini tercih edebileceksiniz.  Özel bir şekilde set içinde kalem, mühür ve mumlu mühürlerin siparişleri ve özel bir tasarım ile daha şık bir hale gelecek. Özellikle mühür hediyeleri daha çok avukat arkadaşlarınız varsa onlara verilecek en önemli hediyeler arasında olmaktadır. Tercih edeceğiniz mühürler, kişilerin ortak beğenileri veya sevdiği bir şeyle alakalı olabilir. Kitap mühürleri de çok moda olmaktadır. Bunun gibi birden fazla örneği bulunun özel kitap mühürleri herkesin beğenisine ve zevkine göre tasarlanabilir. Tasarım yapan ve sipariş alan firmalara, kendi tasarımlarınızdan örnekler sunularak da bu doğrultuda ilginç özel mühürler ortaya çıkabilir. Her anlamda kişilerin unutulmayacağı bir ürün olacaktır. Geleneksel ve eski çağlardan kullanılan bu imza sistemiyle kurumsal firmalarda da kullanabilir hale gelebilir. Özellikle kitap kullanımlarından bu mühür sayesinde daha farklı bir boyut haline gelmiştir. Kişilerin ortak zevklerine göre uyum sağlayarak, ortaya çok farklı özel mühür türleri çıkacaktır. Kişilerin kendi zevklerine de uyum sağlayacak şekilde olmaktadır.

Kişiye Özel Kitap Mühürü

Sıcak damga mühür ürünleri arasında kitap mühür son derece yaratıcı özellikleri ile mühür severlerin beğenisine sunulmaktadır. Kitap okumayı çok seviyor ve kendi kitaplarınızı yazmak için hayaller kuruyorsanız, kendinize bir hediye alarak, kendi adınızda kitap mührünüzü yaptırabilirsiniz. Kitaplar adına mühürler olabilir. Veya kitapların dış kapaklarındaki resimler üzerine tasarlanmış kitap mühürleri de çok farklı bir şekilde kitap mühür ortaya çıkarmaktadır. Sevgilinizle beraber bir resminizin mührünü de kişiye özel bir şekilde seri halinde sipariş verebiliyorsunuz. Her anlamda kişilerin isimlerini ölümsüzleştirerek, muhakkaka bir yerde bir gün hatırlanmaları halinde yapılan değerli eşyalardan birisidir.

Özel mühürler, kâğıt ve kitaplarda son derece geçerliliği olup, kitaplar ve kâğıtlar yok olmadığı sürece izi hiçbir zaman çıkmaz. Kitaplığınız varsa ve kitaplarınızın kaybolmaması açısından da önemli bir şekilde koruma yöntemlerinden biri olmaktadır. Kitaplarınızı verdiğinizde kişilerin hatırlamasına ve geri dönüş yapmalarını da sağlamış olacaksınız. Kitap mühürü olarak, mum şeklinde de olabilecek şeklinde tasarlanmıştır. Sevdiğiniz ünlü karakterle veya fanatik takımlarında amblemli mühürleri de mevcut olabilir.

Özellikle kafelerde mühürlü, eşya kullanımları ile müşterilere farklı sunumlarda yapılabilir. Aklınıza gelebilecek, çılgın fikir ve önerileri mühürle daha farklı bir boyutta kullanabileceksiniz. Her anlamda kişilerin kendi isimlerini daha etken bir şekilde her de kullanılması da sağlanır. Yaşamanız ve ortamınız eski tarihi ortamı anımsatıyorsa, kitap mühürleri ile daha farklı bir havanın oluşabilir. Çiftlerin düğünlerinde kullandığı davetiyeler üzerine kendi isimleri adına mühür de yaptırabilirler. Bu ürünler mühür özel tasarım kategorisinde yer almaktadır. O mutlu anlarını daha ölümsüz bir şekilde dönüşmesini sağlamaktadır. Resimli mühürler ile daha şık bir davetiye ortaya çıkabilir. Mutlu şekilde hatırlayacağının o ölümsüz anınızı özel mühür tasarımı ile daha güzel bir ana dönüşmüş olacaktır.

Kişiye Özel Kitap Damgası Önerileri

Davetiye mühür seti, birbirinden farklı boyutlarda ve özelliklerde mevcut olmaktadır. Meslek gruplarının, meslekleri ile mühürler olabilir. Bir şehrin en önemli yerine ait örneğin Kızkulesi mühürde olabilir. Özel davetlerinizde de kullanabileceğiniz mühür çeşitleri daha farklı bir bakış açısı ile mühür önerisi vermektedir. Kişileri yansıtan kendi tasarladıkları amblemlerden oluşan mühür yazımları da olabilir. İşim ve soy ismin olduğu mühür çeşitleri de mevcut olmaktadır. Her anlamda daha özel bir şekilde hatırlanmanız sağlanır. Ayrıca öğretmenlik mesleği ile uğraşanlar sınav kâğıtlarında kendi adlarını temsil eden mühürler ile de mühür yaptırabilirler. Kitap yazan yazarların kendi adlarına veya kitaplarını hatırlanacak resimli mühürlerin de tasarımlarını yaptırabilirler. Kitaplarının en belirgin kısmına bu mührünü yerleştirebilirler. Sitemizde yer alan kitap mührü en ucuz ürün seçeneklerinden birini seçerek siz de bu muhteşem izlere sahip olabilirsiniz.

Sitemizde, her anlamda kişileri daha fazla özel bir şekilde hissettirebileceği mühür önerileri olduğu gibi kitap damgası tasarla seçeneğinden istediğiniz ürünü tasarlama şansınız da bulunmaktadır. Özel mağazaların müşterilerine mağazalarını anımsatacak küçük mühür türlerini de hediye edebilirler. Kendi markanızı yaratmak adına yaptıracağınız özel mühürlü tasarım örnekleri ile mühür yaptırabilirsiniz. Kişilere özel ve kişilerin tek olmasını hissettiren bir ürün olmaktadır. Mühürün mum şeklinde olanları da daha şık bir öneri örneği olmaktadır. İnternet yoluyla kapınıza kadar gelebilen kargolar ile mühürlerinizin siparişlerini verebileceksiniz. Her bakımdan kişilerin daha özel bir şekilde hissedilmeleri sağlanır. Özellikle çok sevdiğiniz yakınlarınız adına veya köklü ailelerin soy isimleri adına bu mühür de tasarlanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.