sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Kişiye Özel Mumlar

Son zamanlarda popüler olan kişiye özel tasarımlar, pek çok kişinin tercihi olmaktadır. Hediye seçeneği olarak görülebildiği gibi ev dekorasyonları için de şık bir seçenektir. Kişiye özel mum yaptırma ise, özel sipariş verilerek hazırlanan ürünler arasında farklı bir tercih olacaktır.

Fotoğraf Baskılı Mumlar ile Sevdiklerinizi Şımartın

Kişiye özel tasarımlar denilince aklımıza genellikle kupa, saat, puzzle gibi klasikleşmiş dekoratif ürünler gelmektedir. Ancak bunun dışında popüler olan bir diğer seçenek ise resimli ve ya isimi mumlar olmaktadır. İstediğiniz fotoğraf ile tasarlanan mumlar hem güzel bir dekorasyon ürünü hem de harika bir hediye seçeneği olabilir. İlk olarak sizin evinizde olabilecek bu farklı tasarım ile çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz. Özellikle kadınlar, eşleri ve ya sevdikleri tarafından şımartılmaya bayılırlar. Dekoratif eşyalar arasında da farklı tasarımda olan ürünleri tercih etmek isterler. Kadınlar için uyum ve farklılık çok önemli olduklarından dolayı, seçtikleri ürünlerin de kimsede olmasını istemezler. Romantizmin simgesi olan mumlar, bu konuda kadınları en çok cezbeden dekor ürünleridir. Kişiye özel mum seçeneği ise kulağa çok hoş gelmektedir. Romantik bir akşam yemeği hazırlayıp eşinize sürpriz yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için en güzel fotoğrafınızın üzerinde basılı olduğu mumları yakarak, hoş bir ambiyans yaratabilirsiniz. Evlerde kullanılan dekoratif ürünler arasında genellikle fotoğraflar kullanılmaktadır. Sevdiklerinizin fotoğrafını her an görmek içinse, çerçeveleri kullanmak gerekir. Bunun yerine daha şık bir tercih olan fotoğraflı mumları kullanmak ise, evinize farklı bir hava katacaktır. Mumlar kadınlar için çok önemli detaylardır. Hemen hemen her evde bulunan mumların, farklı farklı modellerde olması istenir. Bu sebepten dolayı fark yaratmak isteyen kadınların ilk tercihi ise fotoğraflı mumlar olmaktadır. Küçüklü büyüklü pek çok fotoğrafın basılabileceği bu mumlar ile tamamen değişik bir tercih yapmış olursunuz. Kişiye özel hazırlanan ürünler ile sevdiklerinizi şımartmak isterseniz siz de hemen bir özel mum siparişi verebilirsiniz.

Tasarım Mumlar ile En Özel Hediyeyi Siz Verin

Sadece evde kullanmak için değil, sevdiğiniz kişileri mutlu etmek için de kişiye özel mumlar, harika bir hediye olacaktır. Doğumgünü gibi özel kutlamalarda kişilere çeşitli hediyeler alınır. Bu hediyeleri seçerken de hem bütçeye uygunluğuna hem de fark yaratacak bir seçim olmasına özen gösterilir. Hediye seçeneği olarak sıklıkla tercih edilen kişiye özel mum tasarlama, uygun fiyatlı bir tercih olacaktır. Çoğu zaman maddi durumun elvermemesinden dolayı hem kullanışlı hem de uygun fiyatlı hem de değişik bir hediye arayışına girilmektedir. Hediye seçiminizle fark yaratmak istiyorsanız, özel tasarım mumlar sizin için ideal bir seçim olacaktır. Kişiye özel mumlar için, istediğiniz fotoğrafı seçme imkanınız vardır. Annenize almayı düşünüyorsanız annenizle birlikte çekindiğiniz bir fotoğrafı bastırabilirsiniz. Sizin için özel olan sevgiliniz için de onunla çekindiğiniz bir fotoğrafı bastırıp, aşkınızın büyüklüğünü yansıtabilirsiniz.

Kendin tasarla mumlar, sadece fotoğraflı olarak değil isme özel mum olarak da hazırlanabilmektedir. Bu özel tasarımları iş arkadaşınız için ya da başka bir yakınız için de hediye seçenekleri arasında bulundurabilirsiniz. En çok hediye alınan özel günler doğumgünleridir. Ancak bunun dışında anneler günü, öğretmenler günü gibi özel günler de bulunmaktadır. Öğretmenler gününde farklı bir hediye vermek için öğretmeninizle birlikte çekindiğiniz bir fotoğrafı bastırabileceğiniz gibi, onun adının yazdığı bir mum tasarımı da yaptırabilirsiniz. Böylece, onu ne kadar sevdiğinizi hissedecek ve çok mutlu olacaktır. İş tebriği için de alternatif bir hediye seçeneği olan mumları, isme özel tasarlatarak, farklılık yaratabilirsiniz. En yakın arkadaşınıza içinizden geldiği için, ikinizin fotoğrafını bastırıp ona bir jest yapabilirsiniz. Hediye almak herkesi mutlu edeceğinden dolayı değer verdiğiniz herkesi bu hoş hediye seçeneği ile mutlu edebilirsiniz.

Bebek partileri için de bu mumlardan yaptırıp, bu seçiminizle gündeme gelebilirsiniz. Bebeğinizin fotoğrafını ya da ismini mumlara bastırma fikri, çevreniz tarafından da beğeni toplayacaktır. Mumların boyunu istediğiniz ebatlarda seçme imkanınız bulunmaktadır. Bebeğiniz doğmadan önce yapacağınız baby – shower partileri için, eğer bebeğinizin ismi belliyse onun isminin ve soyisminin olduğu hoş geldin yazılı bir tasarım da yaptırabilirsiniz. Üzerine tarih de yazdırıp, bebeğiniz doğmadan önce onun için düzenlenmiş olan bu özel günden hoş bir hatıra olarak saklayabilirsiniz.

Kişiye Özel Mum Seçerken

Fotoğraflı mum ve ya isme özel tasarlanan mumları seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli detay, mumlar yandıkça fotoğrafların da küçüleceğidir. Eğer sadece dekor amaçlı kullanacaksanız her türlü fotoğrafı bastırabilirsiniz. Ancak mumları yakmayı düşünüyorsanız, bunun için uygun olan bir fotoğraf seçmenizde fayda vardır. Bunun için küçük ebatta fotoğraf kullanıp alt alta tasarlanan modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece mumlarınızı yaksanız bile aşağıdaki fotoğraflar kalıcı olacaktır.

Sipariş vermeden önce mum tasarımını aklınızda oluşturmanız gerekir. Eğer fotoğraflı mum siparişi verecekseniz, büyük boy olan mumlar daha estetik görüneceğinden dolayı tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz. İsme özel tasarlanan mumlarda ise küçük ebatlardaki mumlar seçilebilir. Mum ebatına karar vermek sizin tercihinize kalmıştır. Eviniz için alıyorsanız, kullanım alanınıza göre bir seçim yapmalısınız. Çok fazla mum kullanan birine alınacaksa, seçiminizi uzun olan modellerden yana kullanmanız gerekir. Mumların hemen bitmesi söz konusu değildir, ancak kullanım sıklığına orantılı olarak bir azalma olacaktır. Bundan dolayı da uzun büyük mumları seçmeniz, kulanım ömrünün de uzun olması için önemli olmaktadır. Eğer hediye olarak seçtiyseniz onu şık bir hediye kutusuna koyup, üzerine de küçük bir not yazarak daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Mum boyutları, özel tasarım mum sipariş vermek ve aklınıza takılan her türlü soru için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.