sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
1 2 3 4 ... 6 ... 9
Toplam 678 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 9

Kişiye Özel Mousepad 

Bilgisayar kullanıcılarının , özellikle masa üstü bilgisayar kullanıcılarının en önemli aksesuarıdır mousepadler.  Hatta mousepad okadar önemlidir ki oyunculara özel mousepadlerden tutunda , tasarımcıların mouse'u daha kolay kullanmaları için özel maddelerden mousepadler bile bulunmakta. Hediyemen.com'da sadece oyuncu ve tasarımcıları düşünmeyip kişiye özel olarak neredeyse herkesi kapsayan mousepad modellerine sahip. İster sevgilinize, ister doktorunuza isterseniz de en yakın arkadaşınıza yaptırabileceğiniz mousepadlar 19,90 etiket fiyatı ve kaliteli baskı tasarımları ile hediyemen.com'da.

Hediye seçimi yapılırken, genellikle kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda hareket ederiz. Bazen mutluluk vermek ve ihtiyacı karşılamak bir arada aranan durumlar arasındadır. Özellikle bilgisayar kullanıcıları için sık tercih edilen kişiye özel ürünler arasında yer alan kişiye özel mousepad ürünler her tasarımda farklı farklı sunulmaktadır. Özellikle masa üstü bilgisayar kullanan kişiler için en önemli olan aksesuarlar içinde yer alır. Mousepad o kadar büyük önemi vardır ki oyunculara özel olarak yapılan mausepad ürünleri vardır. Aynı zamanda tasarımcıların kolay kullanımları için özel maddeler ile tasarım yapılmaktadır.

En Özel Mauspad’ler İle Teknolojik Mutluluk

Teknoloji ile arası iyi olan sevdikleriniz için sunulabilecek harika hediyeler arasında bulunur. Mousepad farklı tasarımlar ile tercih edilebilir. Örneğin, sevgiliniz ya da eşinize hediye yapmak istiyorsanız, size olan bir resmi mousepad üstüne bastırtabilirsiniz. Böylelikle sevdiğiniz kişi her gördüğünde sizleri hatırlayacaktır. Kara kalem efektli ya da babaya, sevgiliye, mezuniyet için, aile fotoğraflarının baskılandığı, erkeklere özel, sevgililer gününe özel, fenomen karakterlerin bulunduğu modeller olarak birçok sınırsız model vardır. Hediye mousepad olarak alınacak ürün çeşitliliği özel güne uygun şekilde tercih edilebilir. Hemen hemen her yaş aralığının tercih edeceği ve seveceği türden ürünlerdir. İster sevgiliye ister doktorunuza en geniş seçenekten yararlanabilmek mümkündür. Fiyat aralıkları ise oldukça uygun ve bütçeyi sarsmayacak niteliktedir.

Bu hediyelik ürünlerin, malzeme kaliteleri yüksek ve kolay kolay yıpranmayan aşınmayan ve sabit bir şekilde kullanılan modellerdir. Kayma yapmayan ve malzeme kalitesi yüksek olan ürünleri, sevdiklerinizin zevkine uygun şekilde belirleyebilirsiniz. Çalışan kişiler için harika bir şekilde alınacak olan hediye grupları arasındadır. karşıdaki kişinin kimliğini vurgulayan ve belirten hediyeler olacaktır. Bu nedenle her istenilen tarza uygun mousepad seçeneğini tercih edebilirsiniz. Genellikle şekilleri kare şeklinde sunulur. Tarza ve isme özel seçenekleri sayfamız üzerinden kontrol ederek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Genellikle, normal hediyeler seçilirken, beğenilip beğenilmeme korkusu kişilerde çoktur. Bu nedenle, kullanılacak olan ürünler tercih edilir. Hem kullanılarak sizin hatırlanacağınız hem de kişilere özel olarak sunulan mousepad ürünleri her zevke uygun çeşitliliktedir. Son zamanların modası olan karikatürler de mousepad ürünlerine yapılabilmektedir. Sizin eşinizle ya da tek olarak karikatürünüz mousepad üstünde görünerek sevdiğiniz kişinin mutluluğuna mutluluk katabilirsiniz.

Kişiye Özel Mousepad İle En Farklı Seçenekler

Kişiye özel olarak sunulan her ürün karşıdaki kişilere mutluluk verecektir. Bilgisayarla bağı yüksek olan kişiler için ise mousepad seçenekleri bir hayli çoktur. Mousepad tasarla şeklinde seçenekler ile de sayfamız üzerinden resim yüklemesi sağlayarak siparişi gönderim amacınıza uygun şekilde tasarlayabilirsiniz. Ufak ama göz dolduran bir hediye olarak sunulan mousepad, kullanırken sevdiğiniz kişilerin sizi hatırlamasına yardımcı olacaktır. Yüksek hizmet standartları ve malzeme kalitesi ile hediye edeceğiniz kişilerin uzun süreli kullanım sağlaması mümkündür. Tercihe göre isteğe uygun şekilde tasarlanan modeller vardır. Model seçenekleri ise sayfamızda geniş bir şekilde görebileceğiniz şekilde düzenlenmiştir. Hediye edeceğiniz kişilerin kalbine dokunacak şekilde tasarlanan hediyeler ile günün her saatinde sizi hatırlamasına yardımcı olacaktır. Emek verilerek oluşturulan kişiye özel mousepad ürünleri, kolay bir şekilde sipariş verilerek hazırlanır. Genellikle gönderim sürecinde herhangi bir sorun yaşanmaz.

Örneğin, meslek gruplarına uygun olarak karikatürlü mousepad ürünleri vardır. Bu ürünlerin karşıdaki kişinin meslek grubuna uygun olabilir. Doğum günü temennili bir karikatür ürün harika hediyeler olacaktır. Ya da yıl dönümü ve tüm özel günler diyebiliriz. Özel günlerin süsleyicisi olarak bulunan mousepad ürünleri teknolojinin artmasıyla birlikte çok sık kullanılan eşyalardır. Bu nedenle hediye olarak verilmeye de uygundur. Mousepad ölçüleri genellikle, 23*20 ölçülerinde ve kaliteli bir malzeme ile üretilmiş hediyeliklerdir.

Kendin Tasarla Mousepad Seçenekleri

Farklı hediyeler olarak dikkat çeken mousepad ürünleri, bilgisayar kullanıcıları için muhteşem ürünlerdir. Hediye niteliği taşıyacak olan ve tasarım şekilleri en farklı ve günümüzde sık kullanılan tarzlar ile sunulur. Örneğin, fotoğraf baskıları, karikatüre edilmiş fotoğraflar, fenomen kişiler, mesleki unvanlara uygun baskılar, karakterleri kişilere uyarlayan baskılar bulunuyor. Üstelik bu baskılar en farklı tasarımlar ve kişiye özel olarak uyarlanabilen özellikleri ile dikkat çekiyor. En sık tercih edilen logo baskılı mousepad ürünleri farklı renk ve tasarımları ile alınan hediyelik ürünlerdir. Hızlı gönderim seçeneklerinden yararlanılabilecek çeşitlilikte üründen yararlanabilmeniz mümkündür. Hediyelik ürün alanında kişiye özel anlamda farklı olan ve akla gelmeyecek olan hediye türleridir. Sloganlı olan mousepad ürünleri firma adı ve slogan adı belirtilerek sağlanabilir. Mousepad seçeneklerinde sevdiklerinizin kendini değerli hissedebileceği minik ve gönül alan hediyelerdir. Tarzı yansıtan ve fiyat olarak da uygun şekilde alınacak eşyalardır. Çeşitliliğin yanı sıra hızlı gönderimler ile ürün kısa sürede elinizde olacaktır.

Bilgisayarla içli dışlı olan kişiler için temsili ve özel hediyeler olacaktır. Tarzı yansıtan ve mutlu eden seçenekleri en farklı tasarımlar ile bulabilmek mümkündür. Malzeme kaliteleri yüksek olan mousepad ürünleri, solmadan uzun süreli kullanılacaktır. Kaliteli baskı işlemleri ile hizmet alınarak memnun kalınacak olan ürünler sunulur. Çoklu bir şekilde de sloganlı mousepad siparişi verilebilir. Firmalar kendi kimliklerini yansıtabilmek ve reklam yapmak için mousepad sloganlı seçeneklerden yararlanılabilir. Bütçeyi sarsmayacak şekilde fiyatlandırılan ve baskı hizmeti en kaliteli şekilde alıncak olan ürünlerdir. Son zamanlarda teknolojinin artmasıyla fareler içinde sağlıklı olan mousepad ürünleri en fazla ihtiyaç duyulan eşyalardır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile hediye edilebilir. Farklı seçeneklerin bir arada bulunacağı ürünler sayfamız üzerinde geniş bir şekilde görüntülenebilir. Hem uygun hem de bütçeyi sarsmayacak mousepad ürünlerini farklı ödeme seçenekleri ya da kapıda ödeme mousepad ile sayfamız üzerinden kontrol ederek satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.