Sırala
Görünüm:
1 2 3 .... 34 35 36
Toplam 1687 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 34 35 36

Erkeklere hediye almak her zaman en zor konuların başında gelir. Çünkü bir erkeğe , babaya alınabilecek hediye çeşitliliği çok azdır. Yaşları sebebi ile her türlü hediyede alınmaz. Bu yüzden babanızın hoşuna gideceği türde bir ürün seçmeniz gerekmektedir. Bizde hediyemen.com olarak babanızın doğum gününde ya da babalar gününde ona hediye edebileceğiniz birbirinden ilginç ürünleri ve kişiye özel ürünleri ayağınıza getirdik. Babaya hediye kategorimiz altında babanızın günlük hayatta kullanabileceğini , kişisel ürünlerden tutunda şık cüzdanlara, çakmaklara ve ilginç aksesuarlara kadar bir babanız sahip olmaktan mutlu olabileceğiniz hediyelik eşyaları bulabileceksiniz. Üstelik 150 TL üzeri ücretsiz kargo ve kapıda ödeme seçenekleri ile.

Babaya Hediye Fikirleri

Babalara hediye almak için tercih yaparken çoğu zaman zorlanırız. Bu kapsamda babanızın neyi sevdiğini, hangi hediyenin onu daha mutlu edeceğini bilmek önemlidir. Babalara hediye seçmek annelere göre daha zor olmaktadır. Siz de klasik bir gömlek kravat almak istemiyorsanız, kişiye özel tasarlanan ürünlerden birini hediye olarak seçebilirsiniz.

Babaya Hediye Seçmenin Keyifli Yolu

Doğum günü, babalar günü, yılbaşı ya da içinizden geldiği için babanıza hediye almak istersiniz. Bu kapsamda ise aklınızda babama hediye ne alacağım gibi sorular dönüp durur. Farklı bir hediye seçeneği olan, kişiye özel tasarımlardan seçiminizi yaparak babanızı mutlu edebilirsiniz. Bunun için öncelikle babanızın tarzını ve nelerden hoşlandığını bilmeniz gerekmektedir. Eğer bu konuyla alakalı bir bilginiz yoksa ve ya kararsızlık yaşıyorsanız da annenizden yardım alabilirsiniz. Anneniz babanızı daha iyi tanıdığından dolayı size hediye seçmeniz esnasında oldukça fayda sağlayacaktır.

Babalar genellikle daha düz daha sade hediyelerden hoşlanırlar. Erkeklerin genelinde bu durum söz konusu olsa da babalar yaş olarak daha büyük olduklarından dolayı onlar için sade ama anlamlı bir tercih yapmanız gerekmektedir. Babanızın eğlenceli bir kişiliği varsa, bunu seçim yapacağınız hediyeye de uyarlayabilirsiniz. Genellikle özel günlerde babalara klasikleşmiş hediyeler alınır. Kişiye özel tasarım olarak yapılabilen ürünlerin arasından bir hediye seçmeniz, babanızın daha özel hissetmesine sebebiyet verecektir. Hediye almak için illa özel bir günü beklemeniz gerekmez. Hoş bir jest yapmak için ve babanızı ne kadar sevdiğinizi söylemek için de hediye alabilirsiniz. Bunun için özel tasarım ürünler arasından alacağınız hediyenizi seçerken de hediye seçme sürecini keyifli bir şekilde geçirmiş olursunuz.

Babanızın Tarzına Göre Hediye Seçin

Babanızın tarzına hitap eden bir hediye seçmeniz, onu da sizi de mutlu edecektir. Kullanabileceği ya da ilgisinin olduğu bir hediye seçimi yapmalısınız. Bunun için ise özel tasarım ürünler arasından seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Babaya hediye fikirleri arasında bulunan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Eğer babanız klasik giyinmeyi ve şık olmayı seviyorsa bunun için isme özel olarak hazırlanan cüzdan, kol düğmesi ve bileklik setini tercih edebilirsiniz. Şık tasarımlı kutusuyla birlikte elinize ulaşacak olan hediyenin de ayrıca bir pakete ihtiyacı olmayacaktır. Her yaştaki baba için uygun olan bu seçenek en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Cüzdanın ve bilekliğin üzerine yazılı olan ismi ile çok hoş bir hediye seçeneği olacaktır. Ayrıca kol düğmesinde de adı ve soyadının ilk harflerinin yazılı olması onun için özel bir hediye olduğunu gösterecektir. Erkek cüzdanları genellikle birbirine benzediğinden dolayı da bu seçenek sayesinde cüzdanların karışması olasılığı da ortadan kalkmış olacaktır. Sipariş verirken harfleri doğru olarak yazmayı unutmamalısınız. Diğer bir hediye seçeneği daha çok keyfine düşkün babalar için tercih edilmektedir. Kişiye özel tasarlanan kişiye özel viski bardakları ya da kral taçlı rakı bardağı seçenekleri de alternatifler arasında bulunmaktadır. İsim ve soyisim yazılarak tasarlanan bu hediye seçeneği ile babanızın içki içerken ekstra keyif almasını sağlayabilirsiniz. Kişiye özel olarak tasarlanan bir diğer babaya hediye seçeneği ise, okey ve tavla olarak sizlere sunulmaktadır. Tavla oynamak ya da okey oynamak çoğu kişi için bir tutku haline gelmiştir. Eğer babanızın da böyle bir tutkusu varsa, en mutlu olacağı hediye seçimi bu yönde olacaktır. Adının yazdığı kişiye özel tavla seçeneği ile tavlada ne kadar usta olduğunu karşıdaki kişiye de gösterebilecektir. İlla ki isim soy isim yazdırmanız gerekmemektedir. Aklınıza gelebilecek kısa bir not da yazdırabilirsiniz. En fazla 30 karakter ile sınırlı olduğunuzu unutmamalısınız. Kişiye özel tasarlanan modeller arasında tek cüzdan, tek kalem, sigara tabakası, kol düğmesi gibi kişisel kullanımlar için olan hediye seçenekleri de mevcuttur. Babanızın tarzına ve kullanımına göre istediğiniz seçimi yapabilirsiniz.

Baba Adaylarına Hediye

İlla ki çocukların babalarına hediye alması gerekmez. Eşler de, babalara hediye almak isterler. Ayrıca bunun için de baba adaylarını da unutmamak gerekir. İlk baba hediyesini sizden alması onun için çok değerli olacaktır. Eşlerin birbirine hediye alması için illa ki bir özel gün olması gerekmemektedir. Ancak babalar gününde evin babasına notunun verilmesi adına, kadınlar tarafından da babaya hediye ne alınır sorusu sorulmaktadır. Eşler birbirleri için çok değerli olduklarından dolayı onlara hediye seçerken de itina gösterilir. En farklı ve en çok hoşuna gidecek hediye almak istenir. Bu kapsamda ise en çok kişiye özel tasarımlar arasından hediye seçimini yapılmaktadır. İkinizin isminin yazılı olduğu bir hediye, eşinizi çok mutlu edecektir. Eğer doğmak üzere olan bir bebeğiniz varsa, onun adına da eşinize bir babalar günü hediyesi hazırlayabilirsiniz. Bunun için pek çok seçenek bulunmakla birlikte genellikle dekoratif ürünler ya da aksesuar olarak kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Her gün kullanılan ürünlerin çeşitli deformasyonlara uğraması ya da kırılması çizilmesi gibi durumlar olabileceği için, bu özel tasarım ürünlerini daha hassas ve sizin için özel olan günlerde kullanmanız faydalı bir tercih olacaktır. Eğer baba ya da baba adayı gömlek kullanmayı kol düğmesi kullanmayı seviyorsa ismine özel bir hediye hazırlatabilirsiniz. İçki bardakları, tavla ve ya okey takımı da alternatifler arasında yer almaktadır. Eğer doğum günüyse ve siz bebeğiniz adına bir hediye alıyorsanız, baba adayının doğduğu gün neler olmuş tablosunu da sipariş olarak verebilirsiniz. Onun dışında ışıklı anı çerçevesi de anlamlı bir hediye olacaktır. Eğer tespih kullanmayı seviyorsa, isme özel sıkma kehribar tespih veya kişiye özel tesbih de hediye edebilirsiniz. Özel kutusunda gönderilecek olan tespih ile eşinizin sevdiği şeylere de ne kadar dikkat ettiğinizi belli etmiş olursunuz. Ürün ürünler için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.