sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Kişiye Özel Tavla ve Okey Takımları

Kişiye özel tasarım hediyeler karşınızdaki kişinin kendini değerli ve önemli hissetmesini sağlayan alışılmışın dışında hediyelerdir. İstenen her model ve renkte tasarlanarak sevdiğiniz kişileri alışılmışın dışında hediyeler ile hem şaşırtabilir hemde çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Erkekler başta olmak üzere birçok kişi oyun oynamaktan çok keyif alır. Oyun oynamayı çok seven kişiye özel tavla ve kişiye özel okey takımları hediye etmek iyi bir fikir olabilir.

Kişiye Özel Tavlalar ile Tavla Zevkini Katlayabilirsiniz

Kadın erkek fark etmeksizin herkesin oyun oynamak çok hoşuna gider. Günlük hayatta yoğun iş hayatı, ev hayatı, okul hayatında bocalayan insanlar boş anlarında oyun oynayarak günün yorgunluğu atmaktan hoşlanırlar. Aslında hayatımızın birçok anında oyun oynamaktan çok hoşlanırız. Aile içinde bir araya geldiğimizde, özel günlerde, yılbaşı gecelerine, hafta sonları vakit geçirmek istediğinizde en iyi kafa dağıtan ve eğlendiren aktiviteler arasında oyunlar vardır. Hediyeler özel günleri yada sıradan günleri en çok anlamlandıran ürünlerdir. Erkek kadın çocuk yaşlı hediye herkese cazip gelir ve mutlu eder. Teknolojinin her alanda aktif olması sıradışı hediyelerin yaygınlaşmasına neden oldu. Alışılagelmiş dışında hediyelerden bir tanesi de kişiye özel tavla hediyesidir. Tavla yıllardır pabucu dama atılmayan en çok tercih edilen oyunlardan biridir. Tavlanın müptelası kadın erkek birçok kişi vardır. Onlara ismine özel tavla hediye ederek tavla keyfini anlamlandırabilirsiniz. Tavla çok eski bir oyun olması sebebiyle baba ve dedelerimizin vazgeçilmezidir. İsme özel tavlalar ile babalarınızı sevindirebilir, ona ömürlük bir hediye verebilirsiniz. Babanızla çekişmeli tavla yarışları yaparak, güzel anılar biriktirebilirsiniz. Yine yakın bir erkek arkadaşınıza yada sevgilinize hediye ederek onunla tavla turnuvaları yapabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Yöneticinize kişiye özel tavla hediye ederek, ona özel bir hediye alarak her oyun keyfinde sizi hatırlamanızı sağlayabilirsiniz. Çok sevdiğiniz bir arkadaşınıza ev hediyesi olarak tavla alarak, evlerinin baş köşesinde ömürlük bir anı bırakabilirsiniz. Kişiye özel tavla ile keyifli tavlalar atabilir, çay eşliğinde boş vakitlerinizi eğlenceli geçirebilirsiniz.

Kişiye Özel Okey Takımları İle Özel Geceleriniz Keyiflenecek..

Okey her evin vazgeçilmez oyunudur. Okey denilince akla; yaz gecelerinde aileyle yapılan okey keyifleri, üniversite yıllarında ders kaçamakları yaparak okey salonlarına kaçmak, iş arkadaşlarımız ile iş sonrası okey keyifleri, kalabalık yılbaşı akşamları okey masaları gelir. Hepimizin bir yada birkaçını yaşamışızdır. Tüm ortamların en rutin oyunu okey 4 kişi ile oynanır. Hepimiz okeye dördüncü kişi aramışızdır. Rekabetin arttığı, dostuğun ve sevginin pekiştiği, eğlencenin doruklarına kadar çıktığı, çay keyfiyle tamamlanan okey vazgeçilmezimizdir. Teknoloji ne kadar artsa da henüz okeyin o ıstakasına taşı dizerken ki ses kadar keyif veren bir başka oyun daha yok. Belki de sizin de bir uğurlu ıstakanız vardı üzerine tükenmez kalemle isminizi yazmaya çalıştığınız. Kişiye özel tasarımlarla artık bu sorun kalmadı. Kişiye özel okey takımı sayesinde artık ıstakalar karışmayacak. Okey müptelaları hala azımsanmayacak kadar sayıca fazladır. Onları bu farklı hediye ile memnun edebilir, şaşırtabilirsiniz. Istakaların zarar görme olasılığı olmadığı için ömür boyu bu hediye saklanabilir. Yılbaşı hediyesi olarak ailenize hediye yaptırabilirsiniz. Hepinizin ayrı ayrı ıstakalara adını yazdırmanız hepsinin çok hoşuna gitmesini sağlayacağı gibi, birlikte keyifli vakit geçirmek adına iyi bir fikir olabilir. Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız için doğum günü hediyesi alabilir, ailesi ile keyifli anlar geçirmesine vesile olabilirsiniz. Yada kendinize güzellik yaparak isme özel okey takımı ile arkadaşlarınız ile okey partileri yapabilirsiniz. Okey takımları tasarımları ile geri plana atılan okeyi yeniden hayatınıza alabileceksiniz. Sevdiğiniz kişilere okey hediye ederek onlara hiç eskimeyecek günler geçse de hep değerlenecek ve onları çok memnun edebileceğiniz bir hediye verebileceksiniz.

Bir Hediyeden Çok Daha Fazlası Kişiye Özel Tavla ve Okey Takımları

Kişiye özel hediye içeriği ne olursa olsun kişinin kendini özel hissetmesine ve çok mutlu olmasına sebep olur. Kişiye özel tavla ve okey tasarımları uzun ömürlü hediyeler olması nedeniyle çok anlamlı bir hediye olabilir. Kişiye özel tavlada tavlaya üzerine beğendiğiniz her şeyi yazdırabilirsiniz. Tavla müptelası olan bir arkadaşınız, ailenizden biri yada eşiniz kime hediye edecekseniz onun adını lazer ile kazıtarak ömrü boyunca hiç silinmeyecek bir hediye verebilirsiniz. Tavlanın zarar görmemesi darbelere dayanıklı olması ömür boyu saklanmasını kolaylaştırır. Bu nedenle alacağınız tavla yalnızca bir hediye değil ömür boyu tebessümle hatırlayacağınız bir anı da olur. Tavlanın üzerine kişiye ulaştırmak istediğiniz her türlü mesajı yazdırabilirsiniz. İsim soyisim, tarih gibi istenen her detayı yazdırabilirsiniz. Sitemiz üzerinden inceleyerek tavla sipariş verebilir, belirlediğiniz model ve yazıyı lazerle çizdirebilirsiniz. Sipariş bilgisinde kişi ile ilgili detayları bildirmeniz sipariş için yeterli olacaktır.

Okey takımlarının ıstakalarına yazı lazer ile yazılır. Kazıma şeklinde yazıldığı için kalıcıdır ve silinme yapmaz. Bu nedenle ömür boyu kalıcı bir şekilde kullanım sağlar. 106 taş ve 4 ıstakadan oluşan set için her bir ıstakaya ayrı ayrı isimler yazdırabileceğiniz gibi hepsine aynı ismi de yazdırabilirsiniz. Her bir ıstakaya farklı ismi kazıtarak ailenizle, iş arkadaşlarınızla, dostlarınızla yada diğer sevdiklerinizle o hiç eskimeyen geçmiş günlerdeki gibi okey partileri yaparak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Okeylerin zarar görmesi imkansız olduğu için alacağınız hediye uzun ömürlü olarak saklanacaktır. Okey takımlarında 4 ıstakaya istediğiniz tüm yazı ve model çalışması yapılabilir. Kime hediye edecekseniz o kişi ve diğer üç kişinin isim bilgilerini vermeniz sipariş bilgisi için yeterli olur. Sitemiz üzerinden okey takımı sipariş vererek sevdiklerinize unutulmaz bir hediye vererek sevginizi ifade edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.