sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Kişiye Özel Puzzle Modelleri

Bu yapbozlar çok ama çok eğlenceli. Hatta, adeta fotoğraflarınızdan hazırlanmış bir bulmaca gibi ve tabi ki de çok etkileyici! Peki sürpriz Puzzle hediyesi ile sevdiklerinizi şaşırtmaya Siz ne dersiniz? Seçeceğiniz Puzzle modeline bağlı olarak, fotoğrafınızı o sayıda parçalara bölüyor ve fotoğraflarınızdan oluşan küçük parçaları birleştirmesi için sevdiklerinize gönderiyoruz. Kişiye Özel Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Puzzle'lar tüm özel günlerin en şaşırtıcı, en sürpriz dolu hediyesi. Biz göndereceğiniz fotoğrafa özel olarak hazırlanacak Kişiye Özel Puzzle'larla sevdiklerinizi büyüleyin! İster evlilik teklfinizi Puzzle'larla yapın, ister sevdiklerinizin doğum gününü kutlayın. Dikdörtgen, kare, kalp tasarımları ve 27, 99, 130, 240 parça modelleri ile Kişiye Özel Puzzle Hediyemen.com'da. 

Kişiye özel puzzle, insan beynini çalıştırma ve geliştirme açısından çok önemli bir araç olmaktadır. Özellikle küçük yaştaki çocukların puzzle tanıştırmak, ileriki hayatlarında daha mantıklı parçaları yerleştirmelerine yardımcı olacak. Günümüzde insanlara ait olan her türlü araç ve gereç geliştirerek, daha çok amaçlı kullanmamızı yaracak şekilde tasarlanmaktadır. Kişiye özel puzzle, son zamanların en değerli modası haline gelmiştir. Kişiler kendi fotoğraflarını istekleri sayı kadar yapboz parçalarından oluşturma imkânı sağlanıyor. Birbirinden farklı boyutlarda ve renk tonların da uygunluk gösterdiği kişiye özel puzzle, tüm internet sayfalarında veya sosyal medya üzerinden anında sipariş verme şansı da yakalıyorsunuz. Bu anında elde edilebilir puzzle, sevdiğiniz ve sizler için değerli olan herkese hediye edebilirsiniz.

Kişiye özel yapboz modelleri ile evinizde alternatif bir vakit geçirme köşesi yapmak isterseniz büyük yapbozlar alarak, daha değerli vakit geçirmiş olacaksınız. Hem kendinizi dinleyecek hem de tamamlama görevi hissetmiş olacaksınız. Kişilerin kendi zevklerine göre siparişler verdiği yapbozları, tamamladıktan sonra tablo şeklinde de evinizin veya iş yerinizin bir köşesine asabiliyorsunuz. Geniş bir kullanım alanı olup, her bakımdan kişileri geliştirecek uzun soluklu bir aktivite olmaktadır. Küçük çocuklara özellikle büyük parçalardan ve az olanları alabilirsiniz. Yavaş yavaş zor seviyelere getirerek, çocukların da gelişimine ekstra bir katkı sağlayacaksınız. Özellikle çocukların sevdiği film veya çizgi film karakterli olarak yaptırma ve sipariş verebileceksiniz.

Kişiye özel parçalardan olan puzzle, artık daha fazla geliştirilmiş yapısıyla her boyutunun mevcut olduğu bir yapboz olmaktadır. Bu eğlenceli aktiviteyi, uzun soluklu şekilde hayatınızın bir köşesine yerleştirmiş olacaksınız. Özellikle insanların yoğun yaşamlarında kendilerine ait bir özel zaman ayırmaları açısından önemli olmaktadır. Daha sakin düşünmenize ve doğru kararlar vermenizde yardımcı olmaktadır. Beyninizi daha yavaş çalıştırarak, diğer konularda hızlı ve doğru kararlar vermenize yardımcı olmaktadır. Kişilerin kendi zevk uygunluklarına göre, her daim online alışveriş sistemi veya kitapçılardan temin etmeleri mümkün olmaktadır. İnternette daha çeşitleri olup, kişiye özel olması, puzzle sevenlerinin daha çok hoşuna gitmektedir. Bu sayede sizlerin daha zevkli bir şekilde tamamlayacağınız bir puzzle takımınız olacaktır. Büyük, orta ve küçük boyutlarda olup, uzun soluklu puzzle çalışmaları bir tablo haline de getirilmektedir. Yapboz olarak, çok farklı boyutlarda ve farklı şekilde yaptırılacak puzzle mevcut olmaktadır. Geleneksel puzzle parçalarını unutun, sizleri adeta zorlayacak şekilde ve tamamladığınızda sevineceğiniz parçalar ile tamamlayacaksınız. Her bakımdan insanların gelişimine ve huzur bulmasını sağlar.

Kişiye Özel Fotoğraflı Puzzle

Kişiye özel puzzle nerede yaptırabilirim? Özellikle sosyal medya aracılığıyla renkli ve resimli bir şekilde puzzle parçaları alınmaktadır. Kişilerin fotoğrafları Whatsapp üzerinden mesaj yoluyla gönderilerek, bir hafta içinde kişilerin kapılarına kadar siparişlerin teminatları yapılır. Titiz bir çalışma ile herkesin birebir fotoğrafı ile aynısı olan büyük ve küçük boyutlarda olmak üzere kişilerin istedikleri puzzle sayılarına göre tasarlanır. Puzzle eskiden beri gelen bir oyun ve insan beynini boşaltma yöntemlerinden biri de olmaktadır. Çünkü parçaları birleştirme, kafanızdaki bazı problemleri de çözmenize yardımcı olacak psikolojik olarak bir destek olma imkânı da sağlayacak. Bu düşünülmüş ve hoş bir tasarım ile sizlere hediye edilen puzzle, her daim farklı boyutlarda ve farklı fotoğraflarınızla da sipariş verebiliyorsunuz.

Online bir şekilde alışverişin her türlü imkânında nitelik bir şekilde yararlanabilirsiniz. Puzzle ayaklı bir ahşap üzerinde de yapılması öneriliyor. Yani puzzle ev ortamında veya iş yerlerinizde, biraz vakit ayırarak tamamlayacaksınız. Mevcut kullanım yerde ve masada olduğu için artık puzzle yapımlarında kullanılan ayaklı puzzle araçları mevcut olmaktadır. Bununla beraber yapbozlarınızı kampanyalı bir şekilde alma imkânı yakalıyorsunuz. Kişiye özel puzzle kapıda ödeme, sitelerin içeriklerinde mevcut olup, ayrıntılı bir şekilde hizmet alma şansı da yakalıyorsunuz. Kişiye özel yapboz parçalarını, daha büyük boyutta alımlar uzun soluklu bir şekilde puzzle yapma imkânı sağlar. Küçük parçalardan oluşmuş ve tamamlanması zor olan yapbozlardan hoşlanıyorsanız. Karışık renklerin bir arada bulunduğu ve ince, detaylı bir işçilikten hoşlanıyorsanız, zor parçalı yapbozlar tercihi yapmanız da yarar vardır.

Yapboz insanda hem sabır hem de tamamlama gibi hisleri geliştirmek için birebir işe yarayan aktivitelerin başında gelir. Özellikle hiperaktif çocuklarınıza sürekli puzzle bir aktive alışkanlığı geliştirirseniz, onları yerinde durmak için bir nevi öğretici oyun haline gelecektir. Akıllı bir şekilde tüm sorunları çözmelerine yardımcı olursunuz. Her manada kişiye özel puzzle ve diğer yapboz çeşitleri son derece insan yaşamında yararlı en önemli aktivite olmaktadır. Olanaklarınızı kullanarak kişiye özel bir yapboz takımı oluşturabilirsiniz. Çünkü bu sizin yapbozu tamamlamanız açısından daha önemli bir yere sahip olmaktadır. Herkesin kolaylıkla tamamlayacağı parçalardan oluşan puzzle mevcut olmaktadır.  Sıkı bir araştırma yaparak, daha değerli bir iş ortaya çıkartılabilir. Özellikle çok iyi puzzle meydana getiren firmalar tarafından sipariş verildiği takdirde, puzzle yapma yöntemlerinizi daha fazla geliştirmiş olacaksınız. Her bakımdan insanın beyinsel ve pratik olmasını sağlayan bir yetenek haline dönüşecektir

Kişiye Özel Yapboz Fiyatları

Kişiye özel puzzle kapıda ödeme sistemi ile son derece ekonomik bir şekilde ayağınıza kadar getirme şansı yakalıyorsunuz. İnsanların telefonları üzerinden veya Whatsapp iletişim ile kısa sürede kişiye özel yapboz alımları gerçekleştirilmektedir. Herkesin fotoğraflı veya kendi seçtiği karakter, resimler ile yapboz siparişi verme şansı da internet üzerinden yakalanıyor. Ödeme seçeneklerin her türlü imkânı mevcut olup, kapıda ödeme sistemi insanların güvenlik açısından daha çok tercih ettiği yöntemler arasında gelmektedir. Bu yöntemler herkesin bütçesine göre ve ekonomik boyutta son derece uygun olmaktadır. Kişiye özel yapbozlarınızı yaptırarak, daha mutlu bir kafa dağıtma yöntemi sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.