sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Kişiye Özel Çorap Modelleri

Kişiye özel çorap, hediye seçenekleri arasında hem ucuz, hem de güzel tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Her mevsim kadın erkek herkesin giydiği çorapları ise özelleştirmek sizin elinizde. Kişiye özel tasarımlar ile istediğiniz her türde çoraplara sahip olmanız mümkündür. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için hazırlatabileceğiniz bu renkli seçenek ile farklılık yaratabilirsiniz.

Renkli Ayaklar İle Tarzınızı Yansıtın

Özel tasarım ürünler son zamanlarda oldukça popüler olmakla beraber, farklı ürün içerikleri de aranmaya başlanmıştır. Klişe kullanımlardan sıkılan ve alternatif ürünler arayışına giren kişilerin, kendilerine öze olarak yaptırabilecekleri pek çok seçenek bulunmaktadır. Bunlardan en çok ilgi görenler arasında yer alan ise çoraplardır. İster fotoğraflı çorap, ister kişiye özel çorap tasarımınızı tarzınıza göre şekillendirebilirsiniz. Mevsim geçişlerinde genellikle çorap kullanımı sıklaşmaktadır. Bundan dolayı da sıcacık ve renkli ayaklar için, kişiye özel tasarlanan çoraplarınızdan birini giyip, bulunduğunuz ortamda farklılık yaratabilirsiniz. Bilek kısmınız ile diz kapağınız arasında bir boyuta sahip olan özel tasarım çoraplar için pek çok alternatif bulunmaktadır.

Eğer fotoğraflı özel tasarım bir çorap istiyorsanız bunun için öncelikle fotoğraf seçiminizi yapmanız gerekmektedir. Elbette ki fotoğraf seçilecek ama 4 adet fotoğraf kullanılacaktır. Bundan dolayı eğer tek bir fotoğraf seçerseniz sadece o tasarlanır. Ancak farklı farklı fotoğrafları kullanarak değişik bir tasarım da yaptırabilmeniz mümkün olmaktadır. Fotoğraflar alt alta tasarlandığından dolayı aradaki karelere farklı şekiller de koydurabilirsiniz. Mesela sevgilinizle çekindiğiniz bir fotoğrafı tasarlatıyorsanız ikinizin ayrı ayrı fotoğrafının arasına bir kalp şekli koydurabilirsiniz. En alttaki kareye de ikinizin olduğu bir fotoğraf konulabilir. Bu şekilde farklı farklı tasarımlar yapabilme imkânınız vardır. Bu çoraplar sevgili çorapları olarak da bilinmektedir. Özel kutusunda gelecek olan bu çorapların 35 – 38 ve 39 – 43 olmak üzere iki farklı numara seçeneği bulunmaktadır. Fotoğraflı çoraplardan daha farklı bir seçenek olarak isme özel çorap da tercih edebilirsiniz. İsme özel çoraplar, yazılar ile farklılık yaratma tasarımları olarak da düşünülebilir. İstediğiniz isimde tasarlanabilen bu modellerin de pek çok farklı seçeneği bulunmaktadır. Mesela dondurma desenli özel tasarım çorap seçeneği ile kız arkadaşınıza sana dondurma getirdim şakası yapabilirsiniz. Eğlenceli seçenekleri ile hem tarzınızı hem de farkınızı ortaya koyabilmeniz mümkündür. Eğer kedileri çok seviyorsanız kedi desenli bir çorap tasarlatabilirsiniz. Kanka çorabı bile bulunan tasarımlarımızdan mutlaka size uygun ve istediğiniz tarzda bir seçenek bulabilirsiniz.

En Eğlenceli Hediyeyi Siz Verin

Sevdiğimiz kişileri mutlu etmek için çeşitli özel günlerde hediyeler alınmaktadır. Bu hediyeleri seçerken hem farklı bir seçenek hem de bütçeye uygun olması gibi konuları dikkate alırız. Kişiye özel çorap yaptırma seçeneği, kulağa çok hoş ve farklı gelmektedir. İstediğiniz kişiye istediğiniz tasarımı seçerek çorap hediye edebilirsiniz. Böylelikle bütçenizi zorlamadan farklı bir hediye tercih yapmış olmanın da mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Kişiye özel tasarlanan çorapların, fotoğraflı ve isme özel olarak iki seçeneği bulunmaktadır. Fotoğraflı tasarımlarda 4 adet fotoğraf seçmeniz gerekmektedir. Kime özel yaptırıyorsanız o kişinin ya da sizinle birlikte çekinmiş olduğu fotoğrafları kullanabilme imkânınız bulunmaktadır. Böylelikle farklı bir hediye de vermiş olacaksınız. Esprili bir hediye seçeneği olan bu çoraplar ile tarzınızı yansıtmanız da mümkündür.

Eğer fotoğraflı bir tasarım istemiyorsanız ya da elinizde mevcut fotoğraflar bulunmuyorsa bunun için isme özel çorap seçeneğinden faydalanabilirsiniz. İsme özel olarak tasarlanan çoraplar hem kişisel ürünler olmakta hem de karışması imkânsız olarak bilinmektedir. Çamaşır makinesinden tek çıkan çoraplar herkesin bildiği bir durumdur. Bu durumu da engellemek için mevcutta bulunan çoraplarınıza bir detoks yapabilirsiniz. Çorap çekmecenizi yenileyebilir, her gün farklı farklı tasarımdaki çoraplarınızdan kullanarak çevrenizde hayranlık uyandırabilirsiniz. İsme özel çoraplar ile hediye vermek de eğlenceli olmaktadır. kankanıza hediye jestinde bulunmanız için illa ki doğum gününü beklemenize gerek yoktur. Kanka çoraplarından sipariş verip ikiniz de aynı çorabı giyerek kanka olduğunuzu belirtebilirsiniz. Sadece Doğum günü için değil, yılbaşı kutlamaları için de seçenekler mevcuttur. Yılbaşı için tasarlanmış olan isimli çoraplardan seçebilirsiniz. Hediye kutusunda da geleceğinden dolayı hem şık hem de eğlenceli bir hediye seçmiş olursunuz. Sevgiliniz için de hoş bir sürpriz yapmak istemenizle, hem kendinize hem de sevgilinize özel olarak iki çift çorap siparişi verebilirsiniz. Böylece ikiniz de aynı çorabı giyerek bulunduğunuz ortamda sevgili olduğunuzu belli edebilirisiniz.

Çorap Siparişi Verirken

Çoğu karmaşık yapıdaki internet alışverişine nazaran, özel tasarım çorap siparişi vermek işlemi oldukça kolay bir işlemdir. Öncelikle yapmanız gereken, fotoğraflı çorap tasarımı mı yoksa isme özel çorap tasarımı mı siparişini vereceğinize karar vermenizdir. Eğer kararınız fotoğraflı özel tasarım çoraptan yana olacaksa, fotoğraf seçmeniz gerekmektedir. Fotoğraflarınızı önceden ayarlamanız kafanızın karışmasını da engelleyecektir. Sonrasında ise, fotoğraf sırası yapmanız gerekmektedir. Eğer bu sizin için önemli değilse serbest bir seçim de yapabilirsiniz. Özel tasarım çoraplar şık kutusu ile birlikte geleceğinden dolayı ekstra bir kutu almanıza da gerek yoktur. Ayak numarasını seçmeyi unutmamanız gerekmektedir. İki seçenek olarak sunulan ayak numarasının genellikle biri kadınlar için biri de erkekler için olmaktadır. Ancak bazen kadınların ayakları büyük olduğundan dolayı 39 – 43 arası seçim yapmak daha doğru olacaktır. İsme özel tasarımlardan birini tercih edecekseniz de ürüne yazılacak olan ismi seçmeni gerekmektedir. İsmi seçtikten sonra sipariş verebilirsiniz. İsme özel tasarlanan çoraplar kankalar için seçilecekse kankaların ismi girilmelidir. Eğer çorapları ad soyad olarak hazırlatacaksanız da kişinin ismini ve soy ismini boşluklar kullanarak yazmalısınız. Kutucuğa ne yazarsanız tasarım aşamasında o kelime ya da kelimeler dikkate alınacaktır. Kişiye özel çorap sipariş için tüm modelleri sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.