sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Kişiye Özel Viski Bardağı

Viski sever sevdikleriniz veya dostlarınız için kendilerine özel bir viski kadehi yaptırmaya var mısınız? Lazer kazıma ile hazırlanacak olan kişiye özel viski bardağı ile sevdiğiniz kişiye tamamen kendisine özel bir viski bardağı hediye edebilirsiniz. Kişiye özel viski bardakları Hediyemen kalitesi ile üretilir ve aynı gün kargoya teslim olarak adresinize gönderilir. Üzerine ister isim yazdırabileceğiniz, ister resim baskılı olarak hazırlatabileceğiniz Kişiye Özel Viski Kadehleri kapıda ödeme ile bu platformdan sizlere sunuluyor. Hemen şimdi siz de, tek olarak veya viski bardak seti olarak babanıza, erkek arkadaşınıza, kocanıza veya yakın dostunuza kendisine özel olarak hazırlanacak bir viski bardağı sipariş edebilirsiniz. Teknolojinin yaygınlaşması ile artık hediyelerde alışılmışın çok dışında tercih ediliyor. Artık her eşyaya aldığınız kişinin isim gibi bilgilerini girerek yada istediğimiz esprili ya da aşk dolu sözcüklerle süsleyerek özel oluşunu hatırlatmak çok kolay. Kişiye özel hediyeler kişiye sen benim için önemlisin ve çok değerlisin diyebilmenin en güzel halidir. Özellikle erkekler için farklı ve sıradan olmayan hediye bulabilmek oldukça zordur. Hayatınızda önemli yeri olan viski sever erkeklere Kişiye özel viski bardakları hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Farklı tasarlanabilen bu bardaklar çok şık ve havalı bir hediye olabilir.

Kişiye Özel Viski Bardağı Modelleri

1. Erkeklere Hediye İsimli Viski Bardağı
2. Viski Severlere Özel Hediye Kutusu
3. Erkeğe Hediye Kişiye Özel Viski Şişesi
4. Erkeklere Özel Şık Viski Kadehi
5. İsme Özel Viski Kadehi
6. Kral Tacı İsimli ve Tarihli Viski Bardağı
7. Doğum Günü Hediyesi Tarihli Viski Bardağı
8. Erkeklere Özel Premium Viski Bardağı
9. Tarihli ve İsimli Tasarım Viski Bardağı
10. İsme Özel Prestijli Viski Bardağı
11. Kocaya Hediye Harfli Viski Bardağı
12. Erkeklere İsimli Hediyelik Viski Bardağı

Kendin Tasarla Viski Bardakları

Hediye, tepeden tırnağa tüm yaş aralığında herkesi mutlu eder. Hediyeler genellikle özel günlerde alınır. Ancak tabi ki böyle bir zorunluluk yoktur. Bazen sırf karşımızdaki kişi özel olduğunun farkında olsun diye, bazen sırf mutluluğuna şahit olmak için hediye alırız. Hediye almamızın nedeni ne olursa olsun hediye karşımızdaki kişiyi yumuşatır, sevindirir, güzel duyguları ortaya çıkarır. Ancak özel günlerde, biraz daha spesifik hediyeler tercih etmekte yarar var. Çünkü bu özel günlerde kişiler daha farklı ve sıradışı bir hediyeye sahip olmayı hak eder. Bu konuda imdadınıza kişiye özel hediyeler yetişir. Alkollü içecekler genellikle sofralara özel günlerde girer. Doğum günleri, yılbaşılar, kutlama akşamları.. Bu kadar nadir kullanılan içecekleri viski bardaklarınızla daha da özel kılabilirsiniz.

Özellikle doğum günü hediyesi erkeğe almak oldukça zordur. İlgi alanları oldukça dar olan erkeklere çoğu zaman klişe hediyeler almak zorunda kalırız. Ancak artık bu klişe hediyelerden sıyrılmanın vakti geldi. Sevgilinizin doğum gününde ona kişiye özel viski kadehleri alarak hazırladığınız şık romantik bir sofrada keyifle içeceğinizi yudumlarken o anın ne kadar özel olmasını istediğinizi duyar gibiyiz. Bu bardaklar sayesinde sevgilinizi ve o güzel gecenin özel olduğu ifade edebilmeniz mümkün olacak. Yılbaşı geceleri kurulan o mükemmel sofranın en güzel ayrıntılarından biri sizin seçiminiz ile bu bardaklar olabilir. Eşiniz yada sevgiliniz keyifle içeceğinizi yudumlarken kendinizi önemli ve değerli hissedebilecek. Hiç bir özel gün aranmadan sevgilinize yada eşinize bir şık bir sofra eşliğinde özel bardaklarınız ile özel bir gece yaşatarak aslında onun özel bir günden çok daha önemli olduğunu hatırlatabilirsiniz.

Ona Özel Viski Kadehi Setleri...

Özellikle erkekler şık tasarımlı karakteristik hediyelerden çok hoşlanır. Ona bu şık tasarımı satın alarak adını ve soyadını kazıtarak onun için karizmatik bir hediye oluşturabilirsiniz. Ayrıca ona viski hediye paketi alarak daha da özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Viski seven erkekler için oldukça havalı ve şık olan bu kutunun içeriğinde 2 adet kişiye özel viski bardağı bulunur. Doğum günü hediyesi olarak tercih edeceğiniz bu bardakları ister aynı tasarım ile ister kişiselleştirme yaparak oluşturabilirsiniz. Bu setin içerisinde viski taşı kutusu, bir adet büyük magnet ve bir adet orta boy tobleron çikolata bulunur. Viski taşı ile sevgiliniz içeceğinin soğuturken, çikolata ile ağzını tatlandırabilir. Sevgilinize eşsiz bu hediyeyi alarak bu farklı hediye ile onu çok mutlu edebilirsiniz.

Viski seven sevgilinize biraz daha farklı tasarıma sahip ahşap kutulu viski seti de satın alabilirsiniz. Bu setin içerisinde bir adet viski seti karafı, iki adet özel viski bardağı ve özel viski taşı bulunur. Bu şık ve iddialı hediyeyi sevgilinize alarak onu şaşırtabilir, farklılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Her an sizi hatırlamasını sağlayarak kalbini ve aklını sadece sizinle doldurabilirsiniz. Viski severlere hediye olarak tercih edebileceğiniz bu bardak onlara sevginizi söyleyebilmenizin en değişik ve asil şeklidir. Sıradan hediyeler görmeye alışan erkeklere aldığınız bu farklı hediye ile verdiğiniz değeri ispatlayabilecek, özel günlerinde hep sizden bir parçası olduğunu hatırlatacaksınız.

Viski Sever Sevdiklerinizin Kalbini Fethedin

Viski sever erkeklerin kalbini fethetmeye hazır olun. Dostunuz, sevgiliniz, arkadaşınız tüm erkek arkadaşlarınıza göre tasarlayabileceğiniz bu hediye onları çok etkileyecek. Tasarımda istediğiniz tüm model ve yazı uygulanabilir. Modelin sade olmasını isterseniz, yalnızca çerçeve modelinin içine alacağınız kişinin ad ve soyad bilgilerini sipariş kısmında girmeniz yeterli olur. Kendini daha özel ve değerli hissetmesini isterseniz, kral tacı simgesini tasarıma ekleyebilir, altına isim bilgisini girebilirsiniz. Sevgilinize özel bir hediye alırken, kendinizi de bu unutulmaz özel hediyeye dahil etmek isterseniz viski bardağı tasarla sipariş bölümünde kendi isminizi ve sevgilinizin ismini girerek aşkınızı onun ellerinde ölümsüzleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra sevgilinize yada eşinize yıl dönümünüz için tercih ettiğiniz bu hediyeye, isim tasarımına bu özel tarihi de kazıtarak, özel günü unutulmaz kılabileceksiniz. Yılbaşı hediyesi olarak tercih etmişseniz bardağın üzerine mutlu yıllar, merry christmas gibi iyi dileklerinizin olduğu mesajları da kazıtabilirsiniz. Bardağın tasarımında yazılara ek olarak ; kar tanesi, baş harfleri, çam ağacı yada hediye alacağınız kişinin sevdiği figürleri tercih edebilirsiniz.

Viski hediye kutusu tasarımında, iki bardak içeriğinden ikisini aynı tasarlayabilirsiniz. Bunun yanında magneti de kişiye özel tasarlanması yapılarak buzdolabı magneti olarak kullanması sağlanır. Tasarımda istediğiniz gibi kişiselleştirme yapabilirsiniz. Tasarımda istediğiniz model lazer yardımı ile bardağa kazınır. Lazer kullanımı sayesinde bardak yıkanma yada başka durumlarda tasarımı bozulmaz, kalıcı kullanım sağlar. Paşabahçe kalitesiyle üretilen bardaklar lazer çiziminde zarar görmez. Bardaklar 205 cc hacme sahiptir. Olası kırılma durumlarında kolaylıkla yerine tekrar tasarlanabilir. Kolaylıkla istediğiniz kişiye tasarımını oluşturabileceğiniz bu bardaklar kişiye sizden ömür boyu bir hatıra kalır. Ona sevginizi ve verdiğiniz değerin anlatmanın en güzel yolu etkileyici bir hediye almak olabilir. Sitemiz üzerinden viski sever erkekler için tasarlamış olduğumuz bardakları inceleyerek etkileyici ve çok değerli bir hediye verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.