sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

İlginç Ofis Eşyaları

Sıkıcı geçen ofis yaşamınızı, Hediyemen.com'un birbirinden eğlenceli ofis ürünleri ile çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Ofislerde kullanılabilecek en renkli, en keyifli ve en neşeli ürünler işte karşınızda. Çalışma masanızda nostalji rüzgarları estirecek dekoratif ürünler, kahve molanıza keyif taşıyacak ilginç kupa bardak modelleri, kalemliğinizi renklendirecek ilginç kalem seçenekleri, kişiye özel mousepad'ler, duvar saatleri, masa saatleri, plaket ve sertifikalar, ilginç notluklar ve ofislere için daha yüzlerce hediye seçenekleri bu başlıkta sizi bekliyor. Aynı gün kargoya teslim ve kapıda ödeme ile sahip olabileceğiniz ilginç ofis ürünleri çalışan sevdikleriniz için de farklı bir hediye deneyimi olacak. 

Genellikle sıkıcı geçen çalışma saatleri, çoğu zaman farklı arayışlara girmemize neden olur. Aynı zamanda çalışan arkadaşlarınız, eşiniz, dostunuz var ise onlar için harika süprizleri ofis eşyaları yardımı ile yapabilirsiniz. Hediyelik ofis aksesuarları çalışma masanıza farklılık katacak dekoratif ürünler, kahve molalarında keyif yaşatacak ilginç kupalar, kalemlikleri renklendirecek kalem seçenekleri, kişiye özel olan mousepad ürünleri, duvar saatleri, masa saatleri, plaketler, sertifikalar, ilginç notluklar ofis için hediyelikler arasında yer alır. Çalışanlara verilecek en özel hediyeler kişiselleştirilmiş olarak da sunulabilir. Örnek olarak ofiste kullanılacak olan ürünler arasında kişiye özel iki fotoğraflı sihirli kupa bardak, kişiye özel fotoğraflı termos bardak gibi ürünler de vardır.

İlginç Ofis Eşyaları İle Muhteşem Süprizler

Sevdiklerinizin özel günlerine uygun olarak birçok ofis eşyası bulunmaktadır. Özellikle çalışan kesim için tercih edilecek olan ofis malzemeleri farklı seçeneklere ayrılır. Yakınlarınızın gününün güzel geçmesi ve gün içinde baktıkça sizleri hatırlayabilmesi adına çeşitli seçenekler vardır. Örneğin,eşiniz için erkeğe ofis hediyesi alacağınız zaman bunların mousepad, küllük, kişiye özel USB kalem ve kartvizitlik set, erkeğe isme özel ofis hediye seti gibi seçeneklerden yararlanarak alınması uygun olur. Aynı zamanda özel günler için örneğin, doğum günü, yıl dönümü, mesleki günlere özel olan hediyelerde tercih edilebilir.  Ofislerde kullanılabilecek hediyeler arasında gönül bağınız olan bir erkeğe yeni iş ya da doğum günü gibi özel sebepler ile hediyeler gönderilebilir. Örneğin, kişiye özel USB kalem ve kartvizitlik set ürünü hem şık hem de içinde yer alan ürünler iş yaşamı için harika aksesuarlardır. Bu setler eminiz ki sevdiğiniz kişiyi bir hayli etkileyecektir. İş hayatı için en zaruri ve prestijli ürünler bu sette mevcuttur. Ayrıca ürünün üstüne kişiselleştirilebilir mesajlar ekleyebilmek mümkündür.

Hem günlük hem de iş yaşamında kullanışlı bir şekilde kullanılan büyüleyici bir etkide sunulan hediyelerdir. Sevdiklerinizin sizi sürekli hatırlayacağı ve aynı zamanda unutmayacağı güzel sürprizler yapma fırsatını sizlere sunar. Örneğin bu hediyeler, babalar günü için ya da sevgililer günü için erkeklere sunulacak müthiş hediyelerdir. Ofis hediyeleri arasında en modern ve tarza yanıt verebilecek ürünleri içinde bulundurur. Kaliteli kartvizitlik, 16 GB USB taşınabilir bellek anahtarlık ve aynı zamanda metal tükenmez kalemden oluşmuş olan harika setlerdir. Set içinde 1 adet isme özel olan metal kalem vardır. 1 adet üzeri kahve rengi deri ile kaplı olan 16 GB USB Disk ve 1 adette üzeri kahve rengi olan deri kaplı isme özel metal kartvizitlikten oluşan setlerdir. Orijinal kutuda satışı sağlanır. Kutu ölçüleri ise 16*14,5*2,5 cm’dir.

Ofis Eşyalarındaki İlginç Modeller

Farklı ve marjinal şeylerden hoşlananlar için birçok ürün bulunmaktadır. Eğlenceli ya da sevdiğiniz kişinin tarzını yansıtan ofis eşyaları çeşitlere ayrılır. Özel günlerde gönül rahatlığı ile tercih edilecek olan birçok hediyelik ürün vardır. Kişiye özel ya da marjinal hediyelik ürünlerin yanı sıra bu ürünlerin tarza uygunluk olmaları seçenekler arasındadır. Kişiye özel ofis hediyeleri kişilerin isimleri ya da resimleri basılarak tercih edilecek olan hediyelik ürünlerdir. İster sevgiliye ister eşe isterseniz öğretmeniniz için seçin değişken seçenekler ile hediyelikleri bulabilmek mümkündür. Örneğin, nostaljik TV tasarımlı olan metal çanta, nostaljik şeylerden hoşlanan sevdikleriniz için harika seçimler olacaktır.  Teknoloji çok acımasız olsa da bu ürün geçmiş yaşamın ne kadar anlamlı olduğunu sevdiklerinize hatırlatacaktır. Yeni icat olan şeylerin tam alıştık derken yenilerinin çıkması bizleri hayal kırıklığına uğratır. Bu tip hediyeler ve ürünler her zaman eskinin değerini vurgular.  Tüplü olan ahşap televizyonları ele alacak olursak, babannelerin el emeği göz nuru olan dantel dikip süsledikleri ahşap televizyonlar da elbetteki unutulmaz. Bu çantalar sevdiklerinizin masasına renk katacak ve özel gün hediyesi olarak kullandıkça sizleri hatırlayacak olunan ürün kategorisindedir.

İlginç ofis ürünleri arasında yer alan farklı ofis bibloları da vardır. Bu ürünlerde sevdiklerinizin masasına konularak sizi hatırlamasına yardımcı olacak ürünlerdir. Ayrıca geniş bir ürün çeşitliliği ile sunulur. Biblodan hoşlanmayan sevdikleriniz için hediye edilecek olan bir başka ofis eşyası ise silah tasarımlı not defteridir. Bu ürün son derece dikkat çeken ve sıra dışı olan bir tasarımda sunulur. Not defteri olarak kullanılırken, her zaman sevdiklerinizin aklına geleceksiniz. Hem şık hem de kullanımı rahat olan ürünler arasındadır. Silah şeklinde not defteri istenildiği gibi farklı şekillerde kullanılabilir.  Örneğin, ister günlük not için ister resim çizmek için farklı amaçlarda kullanımı sağlanabilir. İlginç modeller arasında yerini almaktadır. Hediye edeceğiniz kişinin zevkine ve tarzına uygun olan buna benzer daha birçok model vardır. Her seçenek farklı özellikler ile sunulacaktır. Erkeklere özel ya da bayanlara özel olan ofis eşyaları da vardır. Bu ürünleri de yine alacağınız kişinin zevkine ve beğenisine uygun şekilde almanızda fayda olacaktır.

Ofis eşyaları arasında yer alan bir diğer farklı ürün ise termoslardır. Termoslar, soğuk kış günlerinde birçok kişinin ihtiyaç duyacağı türden ürünlerdir. Örneğin, spor yaparken yanınıza soğuk içecek bulundurmak istediğinizde bile bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. Ya da araç ile yolculuklarınızda ayık olmak için sıcak kahvenizi yudumlamak istediğinizde harika ürünlerdir. Termosların sizi ve sevdiğinizi temsil edebilmesi için kişiselleştirerek bu ürünleri alabiliyorsunuz. Ürün üstüne sevdiğiniz kişi ile istediğiniz bir fotoğrafı koyarak baktıkça sizi hatırlamasına yardımcı olursunuz. Kişiye özel ve baskı kalitesi üst düzeyde yapılarak fotoğrafın özenli ve kaliteli durmasına yardımcı olur. Mesleki günler, anneler günü, babalar günü, doğum günleri, yıldönümleri, yılbaşı gibi günler için de gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Sayfamız üzerinden ilginç modelleri kontrol edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.