sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Kişiye özel kol saatlerimizi gördünüz mü? Şayet şu ana kadar görmediyseniz çok şey kaçıracağınıza sizi temin ederiz. Göze son derece hoş gelen tasarımları ve kişiye özel detaylarıyla çok anlamlı birer aksesuara dönüşen kol saatleri sizinle anlamlanıyor. Fotoğraflarınıza özel veya isimlerinizle anlam kazanacak olan sevgili kol saatleri çift veya tek olarak satın alabileceğiniz seçeneklerle işte bu kategoride. 

Özel tasarım kol saatleri Hediyemen'in kişiye özel aksesuar kategorisinin en çok satan hediyelerinden. Hele bir de sevgili için olan romantik modelleri var ki, değim yerindeyse kapış kapış gidiyor. Tamamen size özel olarak hazırlanacak olan ve kişiye özel hediye olarak düşünebileceğiniz çiftlere özel kol saatleri tam bir tasarım harikası. Fotoğrafınıza özel kol saatlerinden tutun da, isimlerinize özel modellere; sonsuzluk simgesi etrafında birbirine kur yapan aşık muhabbet kuşu modelinden tutun da, kalpleri birbiri için çarpan sevgili saat modellerine kadar bir dünya sevgili modeli sizi bekliyor.  Şayet yıldönümünde sevgiliye hediye ne alınır diye özel bir hediye arayışı içerisindeyseniz, bu telaşlı arayışınıza son verecek özel bir hediye biliyoruz. Tamamen isimlerinize özel veya seçeceğiniz modele göre fotoğraf baskısı yaptırabileceğiniz sevgili kol saatlerini düşünebilirsiniz.

Sevgili kol saatleri nerde yaptırılır veya siparişi nereden versem gibi sorularınız Hediyemen'in bu özel kategorisinde olduğunuzdan otomatikman düşmüş oluyor. Bazı modellerde aynı gün kargoya teslim; bazı modellerinde ise 2 iş günü içerisinde  kargoya teslim olarak satılan kişiye özel kol saatlerimiz ile sevdiklerinize harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Sİz de zaman kaybetmeyin ve en kısa zaman zarfı içerisinde bu müthiş saatlerden siparişinizi oluşturun. Kaliteli, modern tasarımlar yansıtacak ve kıyafetlerinizle de olağanüstü uyum sağlayacak olan kol saatlerimizle sevgilinizle ne kadar harika bir çift olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.