sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Sevgiliye Hediye

Yıl içerisinde, hediyeleşmek adına birçok özel gün yaşanmaktadır. Özellikle de sevgililer açısından bazı özel günlerin hatırı ve önemi çok daha belirgin şekilde kendisini hissettiriyor. Mesela sevgililer günü ve yıl dönümleri, hediyeleşmenin en üst seviyede yaşandığı özel günlerdendir. Söz konusu şey sevgiliye hediye almak ve sevgiliye hediye fikirleri edinmek olunca da bazı önemli detaylar ve bu konuda asgari şekilde dikkat edilmesi gereken şeyler kendisini gün yüzüne çıkartıyor. En başta sevgimizi hak eden o özel kadına veya hayatımızın erkeğine hediye seçerken, neleri sevdiğini veya nelerden hiç hoşlanmadığını çok iyi biliyor olmamız gerekir. Şayet öyle olmazsa, Ona sıradan ve unutulmaya yüz tutacak basit bir hediye vermiş oluruz. Bu yüzden sevdiğimiz kadına veya erkeğe hediye verirken sıradan olmaktan uzak, mümkünse en romantik ve en duygu yüklü hediyeyi vermemiz elzem olacaktır. Seviliye alınabilecek hediyeler ilginç, sıra dışı, anlamlı ve maneviyatı yüksek düşünülmüş hediyeler olmalıdır. Böylelikle Onu özel hissettirebilecek ve mutluluktan havalara uçurabileceğiz. Sevgiliye hediye fikirleri noktasında, şaşırtıcı ve heyecan uyandırıcı öneriler duymak istiyorsanız, bu sayfamızdan gerekli ilhamları alabilirsiniz.

Sevgiliye Alınabilecek En Güzel Hediyeler

Sevgilime hediye ne alabilirim sorusu, cevabı yüzbinlerce hediye fikri ile cevaplandırılabilecek bir sorudur. Ancak en az bu soru yanında en az bu sorunun cevabı kadar üzerinde düşünülmesi gereken bir soru daha var; sevgilimize hediyemizi uzatırken nasıl bir sürpriz yapabiliriz? Çünkü vereceğimiz hediyeyi güzel bir sürpriz ile taçlandırmak ve sevgiliye sürpriz yapmak, hediyemizin anlam yönünü pekiştirecek bir hareket olacaktır. Sevgilinizin doğum günü, 14 Şubat veya ilişkinizin yıl dönümünde yapacağınız güzel bir sürpriz, Onu hem şaşırtacak, hem de vereceğiniz hediyenin sevgilinizin hafızasında iz bırakmasını sevgilinizi şaşırtabilirsiniz. Sevgilim için ne hediye alabilirim diye de soruyorsanız bu noktada bazı kritik önemde sorular var; kız sevgili için hediye fikirleri ile erkek sevgili için hediye fikirleri farklılaşacaktır. Cinsiyet, sevgiliye hediye belirlenmesinde en önemli kıstastır. Hediyemen'de biricik aşkınızın ayaklarını yerden kesecek ve doğru seçim yapmanızı sağlayacak çok müthiş öneriler var. Örneğin LED ışıklı şişe lamba, hem fotoğraflarınızdan oluşan bir kolaj, hem de sevdiğinizin mekanını aydınlatacak bir lamba özelliğindedir. Bu lamba armağanınız sayesinde sevgiliniz bu lambayı her kullandığında veya gözü üzerindeki fotoğraflarınıza her iliştiğinde sizi sevgiliye hatırlayacaktır. Sevgiliye hediye seçenekleri üzerinde düşünürken püf bir nokta var ki, sizin de kesinlikle bu püf noktayı gözden geçirmeniz gerekiyor. Şöyle ki; en başta sevdiğinize hediye verirken bir amaç belirlemelisiniz. Acaba bu hediyeyi sevgilime neden almalıyım? Alacağım şey sevgilime ne kadar faydalı olacak veya sevgilimin bu hediyeye ihtiyacı var mı ya da sevgilimin ne kadar işine yarayacak? Bu şekilde hediyenizin veriliş amacını  tayin ettikten sonra eminiz ki çok doğru bir şekilde seçim yapmış olabileceksiniz. Yoksa daha bir sonraki gün yüzüne bakılmayacak anlamsız veya kullanışsız bir hediyeyi pek tabi ki siz de Ona vermek istemezsiniz. Örneğin erkek arkadaşınıza ofis masasında her zaman yer edinecek ikinize özel bir kupa bardak almayı düşünebilirsiniz. Ya da sevdiğinize her zaman elinin üzerinde olacağı fotoğraflı bir mouse pad hazırlatmayı düşünebilirsiniz. Kullanışlılık açısından saydığımız bu iki ürünümüz de sevgiliye alınacak hediyeler içerisinde son derece işlevsel bir seçim olabileceği gibi sevgiliye unutulmayacak hediyeler arasında da yerini alacaktır. 

Sevgiliye Hediye Fikirleri nelerdir? Yıldönümünüz veya sevgilinizin doğum günü yaklaşıyorsa; siz hala sevgilime hediye ne alabilirim diye köşe bucak hediye mi araştırıyorsunuz? "Öyle bir hediye fikri bulmalıyım ki sevgilimin aklını başından alsın!" diye mi düşünüyorsunuz? Kısacası sizin istediğiniz yaratıcı sevgili hediyeleri. Ne alacağını bilemeyen çaresizlerin, hediye konusunda kararsızların ve Hediye Sevgiliye konusunda kendini yiyip bitirenlerin kahramanı, hediye dünyasının yepyeni yüzü Hediyemen, sizi bu büyük dertten kurtarmaya geldi. Sevgiliye hediye konusunda artık saatlerce düşünmeye, yüzlerce site gezmeye son! Çünkü Hediyemen sizler için sevgiliye alınabilecek hediyeler kategorisindeki binlerce ürün arasından biricik aşkınızı etkileyecek en doğru hediyeleri bulmanızda size rehberlik ediyor. Ve en güzel sevgili hediyelerini önünüze seriyor. Ayrıca kadınların korkulu rüyası olan erkek sevgiliye hediye ne alınır? sorusuna da aşağıda önermiş olduğu yüzlerce hediyelik ürünü ile son vermiş oluyor. Kripton gezegeninin süper kahramanı nasıl Süpermen ise, hediye dünyasının da süper kahramanı Hediyemen oluyor.

Sevgiliye Hediye Fikirleri Nelerdir?

1. 3D Led Gece Lambası
2. Karakalemli Kanvas Tablo
3. Spotify Bileklik
4. Fotoğraflı Kar Küresi
5. Romantik Konsept Hediye Kutusu
6. Karikatürlü Fanus Biblo
7. Kodak Anahtarlık
8. Mis Kokulu Hediye Kutusu
9. Fotoğraflı Sevgili Bardağı
10. Kişiye Özel Çikolata
11. Portre Karikatür
12. Doğum Günü Kartları

Sevgiliye hediye konusu detayına inildikçe karmaşıklaşan bir hediye kategorisidir. İlişkilerine yeni başlayan çiftlerden, uzun yıllardır birlikte olan çiftlere ya da bir dargın, bir barışık olan sevgililerden, aşkı doruklarda yaşayan sevgililere kadar onlarca çift çeşidi sıralanabilir. Tüm bu çiftlerin tek bir ortak yanı ise, hemen hemen tamamı birbirilerine özel günlerde ufak da olsa bir hediye vermiş olmalarıdır. Çünkü ilişki başladığı zaman, hediye alıp vermenin kaçınılmaz olduğunu sevgiyi ve aşkı tatmış kişiler çok iyi bilir. Sevgiliye ilk ay hediyesi, yıldönümü hediyesi, 14 şubat sevgililer günü hediyesi, doğum günü hediyesi gibi saymakla bitmeyecek özel gün, sevgili olunduktan sonra çiftlerin her birini bekler. Lafı daha fazla uzatmadan ilişkinin uzunluğuna göre sevgiliye ne hediye alınır ya da tür romantik hediyeler düşünülebilir onlara bir göz atalım.

Sevgilime Hediye Ne Alabilirim?

Öncelikle sevgiliye alınacak hediyeler konusunda kendinizden yola çıkarak düşünmeye başlayın. Yeni bir ilişkiye başlamışsanız ve sevgilinizi tanıma aşamasındaysanız;  ne tür şeylerden hoşlanır, ne tarz giyinir, ne tür sürprizlerden hoşlanır gibi birçok belirsiz konuda parlak fikirlere ve önerilere ihtiyacınız olacak. Böyle bir dorumda hediye sevgiliye bulma konusunda karanlık bir tünelde olduğunuzun farkındasınız değil mi? İşte bu tür sorunlarınıza ve sorularınıza artık Hediyemen'in vereceği hediye fikirleri sizin için orijinal bir cevap içeriyor olacak. Öncelikle yeni başlamış bir ilişkide kesinlikle çok romantik, kırmızı renkte kalpli, içerisinde aşk sözcükleri bulunan hediyelerden kaçının. Daha çok sade, ufak çaplı ürünlere, gerekirse esprili ilginç hediyelerle ilgilenin. Onun karakterini ve nelerden hoşlandığını bilmediğiniz için daha çok kendinizi yansıtacak hediyeleri vermeniz doğru olacaktır. Örnek vermek gerekirse, bayan sevgiliye hediye alınacak ise; istiridye içinden çıkan gerçek inci bir kolyeyi, beraber çekildiğiniz bir fotoğrafı bastırabileceğiniz sihirli bir kupa bardağı hediye edebilirsiniz.

Hediyemen'de sevgiliye anlamlı hediyeler olarak çok sayıda ve bol alternatifli seçenekler bulabilirsiniz. Sevgiliye hediye erkek için hiçbir fikriniz olmasa bile sular seller gibi rahatlıkla seçimlerinizi yapabilirsiniz. Örneğin; karikatür efekti verilerek hazırlanmış kişiye özel kupa bardaklar, kanvas tablolar, duvar saatleri, posterler, tişört modellerimiz ile karakalem resim efektli hediyelik eşyalar sevgiliye hediye fikirleri içerisinde oldukça popüler ürünlerimizden! Eğer uzun süreli, yıllanmış, uzatmalı sevgili diye tabir edilen bir ilişki içerisindeyseniz, zaten sevgilinize klasikleşmiş bütün hediyeleri almış olmanın zorluğuyla karşı karşıyasınız demektir. Peki böyle bir durumda ne tür hediyelere yönelmelisiniz? "Sıradanlığın bittiği yerde, sıra dışılık başlar" Eğer siz de sevgilinize kolye, cüzdan, gömlek, kalem ve kol düğmesi gibi artık neredeyse sıradanlık konusunda "TOP" noktaya ulaşmış ürünleri satın aldıysanız, artık değişiklik yapma zamanınız gelmiş demektir. Bayan sevgilinize, içerisinden "Seni seviyorum" yazısı çıkan sihirli bir yumurtayı, Seni sevmemin 48 Nedeni Kitabı, 365 adet yogun aşk mesajı içeren aşk kavanozu alabileceğiniz gibi, kişiye özel hediyeler kategorisinden foto baskılı puzzle'ları, üzerine fotoğraf veya yazı bastırabileceğiniz duvar saatlerini hediye edebilirsiniz. Erkek sevgilinize hediye olarak da kupa bardakları, oskar ve ödül kupalarını, giyilebilir ilginç ev aksesuarlarını hediye edebilirsiniz.

Çiftler İçin Hediye Neler Düşünülebilir?

Aşk, sonuçta iki kişi arasındaki heyecan verici bir duygu yoğunluğudur. Dolayısıyla sadece bir taraf için hediye düşünmek, hoş olmayacağı gibi biraz da abasle iştigal etmektir. Özellikle yıl dönümleri ve 14 Şubat sevgililer günü, tek başına bir hediyenin iş görmediği, daha çok çift hediyeleri üzerine yoğunlaşılan özel günlerdendir. Siz de aşkın bayramı olan sevgililer gününde veya tanışmanızın yıldönümünde biricik sevgilinize sadece bir hediye vermekle yetinmek istemeyenlerdenseniz, size bu sayfada mühjdeli haberlerimiz var. Aşık olduğunuz kıza veya erkeğe hem Onun kullanabileceği, hem de sizin kullanabileceğiniz harika çift hediye fikirlerimiz var. Örneğin çiftlere özel ikili kupa bardaklarımız. Yine çiftlere özel tişört ve sweatshirt'lerimiz, ikili kahve fincanlarımız, ikili sevgili çoraplarımız, ikili kanvas tablo modellerimiz, birbirinden şık ve romantik çift bileklikleri, çiftlere özel yastıklarımız ve dahası bu sayfada sizi bekliyor. Bahsi geçen çift hediyeleri, hem sizin gündelik hayatta kullanmaktan keyif alıp yararlanabileceğiniz ürünler, hem de sevgiliniz açısından aynı durum geçerli. Bu tarz çift hediyeleri seçerek sevdiğinizi emin olun ki hem önemsediğinizi hissettirecek; hem de bu tarz hediyeler çok kullanışlı olacakları için sevgiliye ufak hediyeler içerisinden en şaşırtıcı olanlarını seçmiş olacaksınız.

Sevgiliye Özel Hediye Tasarımları

Hediyelerin dünyasında birçok kıstas karşımıza çıkar. Örneğin ilginçlik, klasiklik, tasarım, dikkat çekicilik, sadelik, fonksiyonellik, avangartlık ve en önemlisi de alınmak istenen hediyenin fiyatı! Bunlar elbette önemli kıstaslar. Ama özellikle sevgili için hediye seçiminde kişiye özle tasarım, en belirgin öğe olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir hediyeyi sahibine özel kılmak veya kişiselleştirmek, alınacak hediyenin anlamını ve manevi yönünü oldukça güçlü kılmaktadır. Kişiye özel tasarım hediye, sevgiliye hediye önerileri içerisinde en trend ve en popüler olanıdır. Sahiden de sevgiliye özel hediye, birçok güzel anın ve güzel durumun başlangıcıdır. Kalpleri ısıtır ve yürekleri sevgiyle doldurur. Tüm özel günlerinizi ve özel durumlarınızı birlikte yaşarken, sevgilinize özel tasarım hediye ile ona unutamayacağı bir hediye uzatabilirsiniz. Işıklı kalp pano, hem kalp şeklindeki romantik tasarımı, hem sizin seçeceğiniz 23 fotoğrafla tasarlanacak en harika tasarım ürünlerimizin başında gelmektedir. Yanı sıra, fotoğraflarınızla renklenecek ve anlam kazanacak anı çerçevesi ürünümüz de yine sevdiğiniz kıza mutluluk ve heyecan yaşatacak sevgiliye özel tasarım hediyelerden biridir. İsme özel, fotoğraf baskılı, harfli daha birçok farklı modelle tanışacağınız Hediyemen'in kişiye özel tasarım hediyeleri içerisinde sevdiğiniz insana, mutluluk yaşatacak güzel hediye deneyimleri yaşatabilirsiniz. Kişiye özel baskılı tasarım mumlar, kahve fincanları, tasarım çoraplar, tasarım hediye kutuları, dekoratif taş bloklar, tasarım yastıklar en sevilen ürünlerimizdendir. Sevgilinizin unutamayacağı ve sizden aldığında da heyecan duyacağı bir hediyeyi satın almak, Hediyemen ile hiç zor değil. Sevgilinizin tam da ilgi duyacağı alana odaklanarak, Ona aranızdaki aşk ateşini daha da sıcak tutacak hediyelik eşyayı bu sayfadan satın alabilirsiniz.

Söz konusu erkek sevgiliye hediye alınacak ise; İsmine özel deri cüzdanları, sigara kullanıyorsa kişiye özel çakmak ve sigara tabakalarını ya da kullandığı telefonun modeline uygun üzerine ilk çektirdiğiniz fotoğrafı bastırabileceğiniz telefon kılıflarını hediye edebilirsiniz. Yani bu durumda sevgiliye kişiye özel hediye seçenekleri çıkış noktanız olabilir. Yeni bir ilişkinin başlangıcında olan sevgililer için ve yıllanmış bir şarap gibi her geçen gün güzelleşen sevgililer için Hediyemen'de orijinal hediye fikirleri sizleri bekliyor. Aynı gün kargoya verilen ve kapıda ödeme ile siparişi oluşturulabilen kişiye özel ürünlerimizle mutluluğunuza biz de ortak oluyoruz. Fotoğraf baskılı ürünlerimizden tutun da, sevgilinizle birlikte isimlerinizi üzerine kazıtabileceğiniz lzer teknolojili ürünlerimize kadar 1001 çeşit sevgili hediyesi bu platformda sizlerle. Öte yandan harika sunumlara sahip romantik konsept hediye kutuları, kurdelasını açtığında sevgilinizi büyüleyecek olan şık hediye paketleri ve özgün tasarımı ile sevgilinizi mutlu mesut edecek romantik tasarımlı ürünlerimizle duygularınıza tercüman oluyoruz. Hediyemen sevgiliye alınabilecek hediyeler kategorisinde sizin için seçtiklerimize birlikte göz atalım;

Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler Hangileri?

1. Akordiyon Şeklinde Sürpriz Anı Kutusu

Anlamlı sevgili hediyeleri listemizde ilk olarak sizlere içerisinde fotoğraflarınızın, yani anılarınızın yer alacağı özel bir anı kutusu sunuyoruz. 8 fotoğrafınızla hazırlanacak olan anı kutusu sevgilinize duygu dolu anlar yaşatacaktır. Size özel olarak hazırlanacak bu özel kutu ile Ona özel gün sürprizinizi unutulmaz şekilde yaşayabilirsiniz. Bu harika ürünümüzün muadili olarak ipli mandallı ve eskitme bir çerçeve ile sevgilinizin duvarına asabileceği anı çerçevesi de hazırlatabilirsiniz. Anlarınızı ölümsüzleştiren fotoğraflarınız sevgilinize hediyenizle birleşecek ve Ona en yaratıcı sürprizlerden biri olacak!

2. Ateşli Görevler Oyunu

Aşk güçlü bir tutkudur! Bu aşk oyunu ile biricik aşkınıza unutulmaz bir hediye sunabilirsiniz. Tasarımı, içerisindeki heyecan verici görevleri, sunumu ve ilişkinize yeni bir perspektif sunacak olmasıyla bu ateşli oyun, sevgilinizin beğeneceği bir hediye olacaktır. Partnerinizi sımsıkı saracak ve aşk alevinizi yeniden harlayacak tutkulu bir oyuna hazır mısınız? İçerisinde heyecan verici aşk oyunları bulunan bu özel ürünle, sevgilinize heyecan verici anlar ve hatta bitmesini hiç istemeyeceğiniz romantik geceler yaşatabilirsiniz.

3. Mutluluğa Giden Yol Tablosu

Sevgiliye manevi hediyeler diyarından sunabileceğiniz bir diğer armağanımız, aşklarını uzaktan uzağa yaşayan çiftler için tasarladığımız romantik bir tablo! Uzaktaki sevgililer için hazırladığımız kişiye özel bu özel ürünümüz, birbirleri için aşkla çarpan kalpleri, mesafeler ne kadar uzak olursa olsun bir araya getiriyor. Dilerseniz bu güzel ürünümüzün şehir haritası olan versiyonunu da kişiye özel hale getirerek uzaktaki sevgilinize hazırlatabilirsiniz.

4. Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartları

Yaratıcı sevgili hediyeleri düşünüyorsanız, 50 adet özel tasarım kartlardan hazırladığımız bu romantik ürünümüz, oldukça yaratıcı bir hediye alternatifidir. Sevgiliniz için neler hissettiğinizi bu kartlarla etkileyici bir biçimde Ona anlatabilir. Aynı zamanda kitap versiyonu da bulunan bu özel ürün ucuz fiyatıyla da dikkat çekiyor. Sitemizde yapılan olumlu puanlamalar sayesinde müşterilerimiz tarafından tamı tamına beş yıldız almış bir hediye seçeneği. Siz de bu romantik ürünümüzü kaçırmayın ve hemen sipariş verin deriz.

5. Sevgiliye Konsept Hediye Kutuları

Sevgilisi için yalnızca kuru kuruya bir hediye ile yetinmek istemeyenleri konsept hediye kutularımızla tanışmaya davet ediyoruz! İçeriği özenle hazırlanmış muhteşem hediye kutuları biricik sevgilinize olan aşkınızı harika bir yolla bir kez daha dillendirmenize yardımcı oluyor. Konsept hediye kutularımız hem şık sunumları ve hem de birbirini harika şekilde tamamlayan hediyelik objelerden oluşmaları ile inanılmaz etkileyici. Sevgilinizin almaktan mutluluk duyacağı ve gözüne de gönlüne de hitap edecek konsept kutular romantik ve sevgiliye ucuz hediyeler tayfından en ideal seçim olacak. 

6. Kişiye Özel Doğum Günü Kartları

Sevgilinize sürpriz hediye olarak kişiye özel doğduğun gün neler oldu kartlarından sipariş verebilirsiniz. Doğum günü tarihine özel olarak hazırlanan bu sıra dışı ürün, iddia ediyoruz ki onu çok şaşırtacak. Şık bir kutu içerisinde yer alan kişiye özel doğum günü kartlarında sevgilinizin doğum tarihinde yaşanmış ilginç olaylar harika tasarımlarla yer alıyor. Örneğin sevgilinz doğduğunda gök yüzünde ay nasıl görünüyordu veya doğduğu tarihte TIME dergi kapağında ne vardı, ekmek kaç liraydı gibi enteresan ve şaşırtıcı bilgiler doğum günü kartlarında yer alıyor.   

7. Çiftlere Özel Sevgili Kol Saatleri

Hediyemen'de çiftler için bir dolu güzel sürpriz hediye fikirleri sizlerle. Sevgili kol saatleri de yine sürprizli ve şaşırtıcı seçimlerden. Fotoğraf baskılı veya isme özel olarak hazırlatabileceğiniz sevgili kol saatleri biricik sevgilinizin bileğine çok yakışacak romantik bir aksesuar tercihinde bulunabilirsiniz. Ve tabii ki de tasarım kol saatlerinden bir tanesi de sizin kolunuzda yer alacak. Kol saatleri dışında sevgiliniz romantik çalar saatlerden, masasında kullanabileceği masa saatlerinden veya karikatürlü kanvas tablolardan da alabilirsiniz.  

8. Sevgililere Özel Fotoğraflı Çikolata

Eğer aşkı bir yiyeceğe benzetecek olsaydık biz aşkın tadı için çikolata tadına eş değerdir derdik. Bizce yüze bir aşkı ifade edecek en tatlı lezzet çikolata lezzetidir. Bu nadenle de sevgiliye hediye fikirlerimiz içerisinde biz çikolatalara fazlaca yer vermeye çalıştık. Size özel olarak hazırlanacak sütlü, bitter, fıstıklı ve kalpli çikolatalar biricik sevgilinize hem aşkınızı tatlı yolla anlatmanıza imkan verecek, hem de tatlı mı tatlı bir sürpriz olacak! Siz de gözünüzde dünyanın en tatlısı olan biricik sevgilinizin ağzını tatlı bir hediye ile tatlandırın. Size özel olarak hazırlanacak fotoğraflı çikolatalar sürprizli bir hediye seçimi olacak.

9. Melek Kanadı Kişiye Özel Kolye

Sizi her zaman mutlu eden kanatsız meleğinizi siz de melek kanadı tasarımlı kolye ile mutlu edebilirsiniz. Üzerinde sevgilinizin isminin yer alacağı kişiye özel bir kolye de oldukça romantik ve isabetli fikirlerden bir tanesidir. Hatta dilerseni ziki isimli kolyelerimzden tercih ederek hem kendinizin, hem de sevgilinizin isimlerinizi yazdırarak da kişiye özel kolye  siparişi yaptırabilirsiniz. Şayet sevgiliniz kolye takmayı seven biriyse, kendi ismini taşıyacak ve her zaman gururla boynunda yer alacak melak kanadı kolyemiz tam sizin için! Sevgiliye hediye fikirleri içerisinde isim yazılı veya sonsuzluk simgeli kolye modellerimiz de oldukça popüler. Melek Kanadı kolye de sevgilinize özel gün sürpriziniz olarak sunabileceğiniz şahane bir kolye modelidir.

10. Kişiye Özel Karikatür veya Karakalem Portre

Usta çizerlerimiz tarafından size özel olarak hazırlanacak portre karikatür veya karakalem çizimlerinizle sevgilinize harikulade bir kişiye özel hediye yaptırabilirsiniz. Siz de sevgilinizle birlikte en güzel fotoğrafınızı karikatürize edilmiş şekilde ona sunacağınız hediyenize taşımak ister misiniz? Goril ve sevgilisi, mutlu çiftler, aşk bize benzer, ben sana mahkum gibi çeşitli komik konseptlerle hazırladığımız karikatürlü ürünlerimiz özel günlerinize sevgilinizin yüzüne kocaman bir gülümseme konduracak! 

Hediye Sevgiliye Konusunda Sıklıkla Sorulan Sorular

Sevgiliye Alınacak Hediyeler Nelerdir?

Sevgiliniz, gerek konumu, gerekse de önem derecesi açısından elbette ki hayatınızdaki diğer insanlardan çok daha farklıdır. Bu yüzden de sevgilinize alacağınız hediye, farklı ve kendisini özel hissettirecek bir şey olmalıdır. Sevgilinizi özel hissettirecek sevgiliye hediye kategorimizi detaylı inceleyiniz.

Sevgilime Seçeceğim Hediye Nasıl Olmalıdır?

En başta duygu geçişinizi en iyi şekilde yansıtacak, romantik ve heyecan verici bir hediye olmalıdır. Seni seviyorum veya Sana aşığım mesajınızı en net biçimde sevgilinize iletecek romantik tarzdaki kişiye özel hediyeler olası seçimleriniz arasında en ideal olanlarıdır.

Sevgilime Neleri Hediye Edebilirim?

Romantik konsept hediye kutuları, sevgi unsurları ön plana çıkartılmış hediye sepetleri, her ikinizin de fotoğraflarıyla hazırlanacak kupa bardaklar, led lambalar, 365 gün için aşk mesajı içeren hediye setleri ilgilenebileceğiniz hediye çeşitlerindendir. Sevgiliye hediye sayfamız tam da size göre.

Bayan Sevgiliye Hediye Ne Alınmalıdır?

Kadınlar, detaycı, hassas ve duygularının esiri varlıklardır. Onlar için sevgiyi hissetmek ve samimiyet en önemli olgudur. Hal böyle olunca kız arkadaşınıza dünyanın en pahalı hediyesini bile verseniz, duygu yansıtmanızı zayıf yaptıysanız işiniz zor doğrusu. Sevgiinizi kesinlikle bu şekilde etkileyemezsiniz.

Sevgilinize Sürpriz Nasıl Yaparsınız?

Sevgilinize seçeceğiniz hediyenin ne olduğundan daha çok, ona yapacağınız romantik sürprizlere odaklanmalısınız. Hediyenizi en güzel şekilde hediye notlarıyla derinleştirerek içten ve aşkınızı ispat eder nitelikte Ona sunmalısınız.

Kız Arkadaşıma Ne Almalıyım?

Bu sorunuz için cevabımız, kadınlar aksesuarlara, çiçeklere, çikolatalara, pelüş ayıcık oyuncaklara, bileklik ve kolyelere, fotoğraflarla hazırlanmış örneğin anı çerçevesi, anı kutusu gibi objelere bayılır. Siz de bayan sevgilinize seçimlerinizi bu tarz ürünler arasından yapabilirsiniz.

Sevgiliye Yapılacak Hediye Sürprizleri Nelerdir?

Sürpriz, sevgililer arasındaki hediyeleşmenin en önemli ayağıdır. Siz siz olun, sevgilinize en ufak hediyenizi bile hediye ederken, ufak sürprizler yapmaktan geri durmayın. Hediyenizi heyecan uyandırcı şekillerde sevgilinize uzatın ya da sunun. Üzerinde mutlaka "Seni seviyorum" ve türevleri şeklinde hediye notunuz olmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.