+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Bir şampanya kadehi ne kadar özel olabilir ki? Eğer Hediyemen tasarlıyorsa sonsuz…. Kişiye Özel Şampanya Kadehleri kutlamalarınıza renk ve güzellik katacak. Özellikle 2’li olarak tasarladığımız kadehlerimiz en özel anlarınız için eşlik edecek kalitede bir ürün olacaktır. Sevgiliniz ile yapacağınız bir kutlamada, yapacağınız evlenme teklifinde, nişan ya da düğününüzde patlatacağınız şampanyanızı içerken ya da en romantik anınızda bir şeyler yudumlarken size eşlik edebilir. Kasaca dilediğiniz her yerde romantizmi arttıracak ve en özel günlerinizi daha özel kılacak bir şarap kadehinden bahsediyoruz.

Arkadaşlarınıza, sevgilinize, şampanya içmeyi seven tüm sevdiklerinize alabileceğiniz hem çok şık hem de çok elit bir hediyeden bahsediyoruz. Dilerseniz özür dileme hediyesi olarak, dilerseniz bir başarıyı kutlama hediyesi olarak….. Kısaca nedenler ve niçinler tamamen size kalıyor. Hediyemen’e kalan ise sizlere en anlamlı Kişiye Özel Şampanya kadehlerini tasarlamak olacak. Üzerine işlenen nakışlar ya da şekiller, yine kadehi özel yapan isim veya baş harfler en önemli detaylardan biri oluyor. Hediyelik olarak alabileceğiniz bu şampanya kadehleri en özel tasarımları ile sizlerle buluşuyor. Artık şampanya içmenin daha romantik bir nedeni olacak. Kendiniz için çok daha keyif alacağınız ya da hediye aldığınız kişinin kendisini daha iyi hissetmesi için nedenler olacak. Birkaç kadeh ile neşelenen sevdiklerinize bir neşe de siz katmış olacaksınız.

Kişiye Özel Şampanya Bardakları tüm özel günler ve kutlamalar için tercihe edilebilir. Doğum günü kutlamaları, sürpriz parti davetleri, yeni yıl kutlamasında ya da tamamen nedensiz sadece sevdiklerinize bir jest yapmak için bile tercih edilebilir. Hem kullanımı yaygım bir şekilde olacak hem de aynı zamanda sergilenecek bir dekoratif eşya olarak da yerini alıyor olacak. Bulunduğu ortama şıklık katacak ve hemen fark edilecek bu Kişiye Özel Şampanya kadehleri kişiye kendini çok daha özel hissettirecek. Sizler de değer verdiğiniz dostlarınıza ve sevdiklerinize Vip hediyeler alarak mutluluklarını katlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Şampanya Kadehlerimiz ile Elit hediyeliklerin önünü açmış oluyor ve sizi sıradan hediyelerden kurtarmış oluyoruz. Farklı bir hediye arıyorum, daha farklı bir tasarım istiyorum diyorsanız Kişiye Özel Şampanya Kadehleri tercihleriniz arasında mutlaka yer almalı diye düşünüyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.