sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

İsme Özel Bileklikler

Hediye, kişilerin karşısındaki kişileri memnun etmek ve değerini göstermek amaçlı verilir. Hediyeler genellikle doğum günü, yılbaşı, bayramlar, yıl dönümleri ve benzeri özel günlerde yapılır. Ancak tabi ki hediye alabilmek için belli bir günün beklenmesine gerek yoktur. Sizde isimli bileklikler alarak sevdiklerinizi mutlu edebilir, değerini anlamasını sağlayabilirsiniz. İsme özel hediyeler karşınızdaki kişinin kendini önemli ve değerli hissetmesi için en iyi araçlardan biridir.

İsme Özel Bileklikler İle Sevginizi Gösterin..

Kişiye özel alınan herşey kendini değerli hissetmesi açısından daha etkileyici hediyelerdir. Bazen birilerinden özür dilemek için, bazen yalnızca mutlu etmek için, bazen özel günleri hatırladığınızı göstermek için, bazen verdiğiniz değerin farkına varabilmesi için hediyeleri tercih ederiz. Konu hediye olunca erkek ya da kadın fark etmez, herkes hediyelerden hoşlanır. Ancak hediye seçimi oldukça zor olabilir. İsimli bileklikler sizin için en güzel alternatif olacaktır.

Bileklik kadın ve erkeğin tamamlayıcı aksesuarlarından biridir. Birçok kişinin severek kullandığı bileklikler isme özel olarak tasarlanmaya başladığından beri oldukça ilgi görüyor. Sevgili bileklikleri, sevgililerin birbirinin tamamlayıcısı olduğunu gösteren en iyi ayrıntıdır. Kız arkadaşınıza yada erkek arkadaşınıza adınızın yazılı olduğu bir bilekliği hediye ederek, sizi sürekli yanınızda taşımasını ve günlük hayatta sizi daha çok düşünmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sizin de gittiğiniz her yere onun ismini götürmeniz ve sevginizi ona böyle göstermeniz çok romantik olabilir. Özellikle kadınlar alışılmışın dışında hediyelerden çok hoşlanır. Eşleri ya da sevgilileri ile uyumlu giyinmeyi çok sever ve çok dikkat ederler. İlgi ve alakayı fazlasıyla çok seven kadınları, mutlu edebilmenin anahtarı isminin yazdığı bir bileklik olabilir.

Özel Hissettirmenin En Güzel Yolu...

Sevgilinize Roma rakamlı bileklik alarak özel günlerinizin tarihini ölümsüzleştirebilirsiniz. Kişiler için bazı özel günleri, doğum günleri, yıl dönümleri oldukça değerlidir. Bu günleri daha da anlamlı hale getirerek bilekliklerinize roma rakamları ile yazdırarak hep yanınızda taşıyabilirsiniz. Arkadaşlarımız en güzel ve en kötü anılarımızı paylaştığımız her daim yanımızda olan dostlarımızdır. Çok sevdiğiniz yakın dostlarınıza arkadaşlığınızı pekiştirecek roma rakamlı bileklikleri hediye ederek onun sizin için ne kadar önemli olduğunu hissettirebilirsiniz. Kendinize bir güzellik yaparak kendiniz için hediye alarak doğum gününüzü yazdırabilir, yanınızda ömür boyu bu ayrıntıyı taşıyabilirsiniz.

Özellikle kadınlar hediyelere bayılırlar. Arkadaşlarına, sevgililerine, ailelerine, sevdiklerine hediye almaya bayılan kadınlar, onlardan gelen hediyelere de asla karşı koyamazlar. Bayan hediye bileklik modellerimizi inceleyerek sizin için önemli olan kadınlara değerini gösterebilirsiniz. Sebebi ne olursa olsun kişiye özel bileklik modelleri, aranızdaki olumlu duyguları pekiştirmenizi sağlar.. Kadınların çok sevdikleri bileklikler günlük hayatta en çok kullandıkları aksesuarlardan birisidir. Giyimine ve uyumuna oldukça dikkat eden kadınlar için isimli bileklikler ile bu şıklığını tamamlanmasını sağlayabilir, onların gönlünü kazanabilirsiniz.

Çocuklarınız yada yeni doğmuş çocuklara hediye seçimi biraz zordur. İsme özel bileklikleri tercih ederek onlar için güzel bir hatıra bırakabilirsiniz. Kız yada erkek ikisine de rahatlıkla kullanabileceğiniz bileklikler pembe yada mavi simgelerle detaylanabilmektedir. Erkek bileklik modelleri arasından seçim yaparak hayatınızda önemli bir yere sahip olan erkekleri memnun edebilir, kendini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Erkekler için hediye almak oldukça zordur. Çünkü kadınlara oranla ilgi alanları daha dardır. Bu nedenle onların seveceği hediyeleri bulabilmek daha zor olacaktır. Erkeklere alacağınız kişiye özel bileklikler ile onları mutlu edebilirsiniz. Sizin için önemli olan erkeklere isimli bileklikleri tercih ederek ismini yada isminizi taşımasını sağlayabilirsiniz. Ya da Roma Rakamlı bileklikleri hediye ederek güzel tarihleri yalnızca kalplerinde değil, kollarında da taşımalarına güzel bir sebep olabilirsiniz.

İsimli Bileklik Seçerken...

İsimli bileklik yaptırmaya karar verdiğinizde ilk olarak ne yaptırmaya karar vermelisiniz. Ne yaptırmaya karar vermenize ne için hediye aldığınız önemli bir faktör olabilir. Örneğin; bir yıl dönümü yada doğum günü için hediye alıyorsanız, buna göre tarih yazılı modeller tercih edebilirsiniz. Kadınlar için seçeceğiniz zarif bileklik modellerine, yalnızca yazı yazdırabileceğiniz gibi figürler ekleyerek de yazı yazdırabilirsiniz.

İsimli bileklik modelleri arkadan ayarlanabilir olduğu için, her kadının bileğini göre rahatça oturur. Bileklik modellerinde gold rengi tercih edebileceğiniz gibi daha çok spor kullanımlar için gümüş ve siyah renkli modelleride inceleyebilirsiniz. Yalnızca isim ya da tarihli değil sonsuzluk, hayat ağacı gibi figürlerde tercih edebilirsiniz. Ayrıca yalnızca baş harflerinden oluşan bileklik modelleride oldukça şık ve değerli hediyelerdir. Farklı tasarlanan harfler hem şık hemde anlamlı bir hediye olabilir. Sevdiğiniz kadın, bu hediyeden çok hoşlanacaktır. Tüm bunların dışında farklı model arayışındaysanız, fotoğraflı bileklik modellerini de tercih edebilirsiniz. En beğendiğiniz fotoğrafınızın olduğu bilekliği kendinize yada sevdiklerinize alarak güzel bir hediye ve anlamlı bir hatıra olmasını sağlayarak saklamasını sağlayabilirsiniz.

Erkekler daha çok spor kıyafetler tercih etmesi nedeniyle bileklik modelleri daha çok spor renklerdedir. Erkekler için gümüş renkli roma rakamlarıyla önemli bir tarihin yazılı olduğu bir künye güzel bir hediye alternatifi olabilir. Bunun yanı sıra adının soyadının yazdığı şık bir bileklik tasarımı yaparak hoş bir hediye verebilirsiniz. Yine sevdiği bir figür, Atatürk imzası gibi şık ve anlamlı detaylar tercih edebilirsiniz. Milli duyguları baskın olan bir erkeğe Göktürk alfabesi ile yazılı bir bileklik hediye verebilirsiniz.

Sevgilinizle takım olmasını istediğiniz çift isim yazısı, birbirinizin isminin yazılı olduğu bileklik, sonsuzluk, kalp gibi aynı figürlü bileklik gibi çeşitler vardır. Yalnızca bize ait olsun diyeceğiniz bir künye isterseniz mors alfabesi ile yazılmış bir bileklik gizemli ve anlamlı olabilir. Bebekler içinde isminin yazılı olduğu künyeler tercih edebilir, uğur böceği, nazar boncuğu, minik ayıcık, bebek arabası gibi sevimli figürler ekletebilirsiniz. Tamamen sizin kişisel zevklerinizi yansıtan modelleri sitemiz üzerinden bileklik sipariş vererek hem karşınızdaki kişiyi memnun edebilir, hemde hiç eskimeyecek ömür boyu değeri artarak devam edecek bir hediye verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.