sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Kişiye Özel Plaketler 

Sevdiklerinizin unutulmayacak başarılarını, en güzel huy veya özelliklerini anlamlı bir hediye ile takdir etmeye var mısınız? Tüm özel günlerin en anlamlı hediye seçeneği olan Kişiye Özel Plaketler, en uygun fiyat avantajları ve hızlı kargo teslimatı ile hediyemen.com'da. Erkekler ve bayanlar için farklı özelliklerdeki, fotoğraf baskılı madalyonlar, mesajlarınıza özel plaketler ve istediğiniz isimlere özel olarak hazırlanabilen kişiye özel ödül modelleri ile sevdiklerinize gurur verici bir hediye hazırlatabilirsiniz. 

Mesaj-Fotoğraf Baskılı Madalyon, Ödül ve Plaketler

Bir şeyleri başarmak, engelleri aşmak veya zor olan şeylerin üstesinden gelmek, elbette biz insanlar için gurur verici şeyler. Ancak nasıl ki zor olanı başarmak insanı mutlu ediyorsa; bu başarının çevremizdeki yakınlarımız tarafından fark edildiğini bilmek de, bir o kadar mutluluk verici olur. Siz de sevdiğiniz kişilerin başarılarından yalnızca mutlu olmakla yetinmeyip, bu başarılarını ödüllendirebilirsiniz! Nasıl bir ödül mü? Tamamen sevdiklerinize özel olarak hazırlanacak kişiye özel plaket veya ödül modellerine ne dersiniz? Sevdiğiniz ve güzel yönleriyle övündüğünüz herkes için Hediyemen.com'da ödül veya plaket bulabilirsiniz. Anlamlı oldukları kadar esprili de bir hediye seçeneği olan Kişiye Özel plaketler, tüm sevdiklerinize, tüm özel günler için örneğin; doğum günü, yılbaşı veya Sevgililer Günü için hazırlatabileceğiniz eşsiz bir hediye fırsatı sunuyor. Düşünebiliyor musunuz? Mesela; Size harika bir sevgili olan, en zor anınızda yanınızda olan ve sevgisiyle mutluluğunuzu çoğaltan biricik kız arkadaşınıza, "Yılın En İyi Sevgilisi Plaketi" hediye ederek Onunla ne kadar gurur duyduğunuzu gösterebilirsiniz. Ya da Anneler Günü için Biricik Annenize, Yılın En İyi Annesi Oscar Ödülü armağan ederek, Onu yer yüzünün en mutlu annesi olarak hissettirebilirsiniz. 

Hediyemen.com'da hem sevgilinizi, hem de tüm sevdiklerinizi onurlandıracak harika kişiye özel plaket ve ödüller var. Seçeceğiniz modele ve ürünün özelliklerine bağlı olarak, Kişiye Özel plaket-ödüller; yalnızca fotoğraf baskılı olan modelleri, hem fotoğraf hem mesaj baskılı olan modelleri, fotoğraf, mesaj ve isim yazılı modellerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kişiye özel madalyonlar, Sevgililere özel fotoğraflı plaketler, Öğretmenler Günü için En İyi Öğretmen Oscar Ödülü, Anneler Günü için Yılın Annesi Plaketi bu kategori içerisinde en fazla incelenen ürünlerden.  Zaman zaman hediye vermek istenildiğinde temsili ve simgesel hediyelerden destek alınmaktadır. Herhangi bir şeyi başarmak ya da engelleri aşmak, zor olan bazı şeylerin üstesinden gelmek gurur verici şeylerdir. Zor olanı başarmak insanı mutlu eder ve bu başarı ise bir durumla taçlandırılabilir. Yakınlarımız bu durumu farkettiğin de ise kişiye özel olan ürünlerden destek alabilirler. Kişiye özel plaket bunlardan bir tanesidir. Tamamen sevdikleriniz için mutluluk verici hediyeler olan plaketler, her türlü amaca uygun şekilde tercih edilebilir. En özel günler bu ürünler ile taçlanacaktır.

Özel Günleri Özel Plaketlerle Kişiselleştirin

Kişisel ürünler, simgesel ya da kullanılabilen ürünler olarak ayrılmaktadır. Simgesel olanlar arasında plaketler bulunuyor. Anlamlı oldukları kadar komik ya da espirili bir dille de yapılan ürünler vardır. Birçok seçenekten gönderim amacınıza uygun şekilde yararlanabilmek mümkündür. Sevilen ve güzel yönler ile övünülen herkes için sayfamızda geniş hediye çeşitliliği vardır. Örnek olarak kişiye özel ödül kupası bunlardan bir tanesidir. Her mesleğe ve tarza uygun kupa ile özel günler anlam kazanabilir.  Kupalar eş için, sevgiliye, dosta, arkadaşa, anneye, babaya, yılbaşına, kardeşe, ablaya ve birçok kişiye uygun şekilde seçeneklere ayrılır. Kullanırken hatırlanmanıza yardımcı olacak ürünlerdir. Bu nedenle kişiye özel şekilde seçilerek özel günler taçlandırılabilir. Mesela zor zamanlarda yanınızda olan anneniz için özel mesaj ya da fotoğraflı olan plaketi değişik içerikler ile hediye edebilirsiniz. En iyi anne yazan kişiye özel ürünler mevcuttur.  Kişiye özel plaketler arasında kristal olan ürünlerde vardır. Özellikle firmalara özel olarak tasarlanabilen ve çok sık tercih edilen modellerdir. Kristal plaket ödül verilecek kadar taktir ettiğiniz bir yakınınız ya da sevdiğiniz kişiye hediye edilebilir. Başarısı ile gurur duyduğunuz kişiler için oldukça hoş hediyeler olacaktır. Ya da üstüne kurum logosu ve tebrik ya da kutlama mesajı yazılarak firmalara özel olan kristal plaketlerde vardır. Işıl ışıl parlak ve saklanacak en farklı ve özel hediyelerdir. Şirketler için ya da kurumlar adına eğitim merkezlerinde vs. armağan edilen kristal plaketler, en farklı seçenekleri ile sayfamız üzerindedir.

Simgesel Hediyelerde Kişisel Mesajlar

Hediye verirken bu durumu daha duygulu ve unutulmaz bir hale getirmek isteyenler için kişisel ürünler bir hayli dikkat çekicidir. Kişisel olan plaket ve simgesel ürünler, son zamanlarda hemen hemen herkesin tercihi haline gelmiştir. Hediyelik eşyalar arasında kişiye özel madalya seçenekleri de vardır. Bu ürünlerde madalya olarak boyna asılacak şekilde tasarlanan ve üstünde ise kime gönderiliyorsa ona uygun şekilde bir mesaj ile sevdiklerinizle paylaşmanıza yardımcı olacak bir hediyedir. İster anneye, ister sevgiliye, isterseniz eşinize farklı mesajlar ile gönderim sağlayabilirsiniz. Bütçe yakmayan fiyatlar ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.  Sizin için özel olan kişilerin yanı sıra dost ya da arkadaş olarak gördüğünüz yakınlarınız için de plaketlerden faylanabilmek mümkün. Bu kişiler için ise aranızdaki samimiyete dayanarak komik plaketler gönderilebilir. Plaketlerin üzerinde farklı komik ve ironik mesajlar bulunmaktadır. Çeşitli seçeneklerde simgesel mesajlar ve ürünler vardır.  Gönderilecek olan kişinin yanı sıra gönderim amaçları da çok önemlidir. Bu duruma da uygun olarak kişilerin kimliklerini vurgulayan hediyelik eşyalar bulunur. Sevdiklerinizi onurlandıracak plaket ve ödüller tasarım genişliği ile sizlere sunar. Seçilecek model ürün özelliğine göre fotoğraf baskı ya da mesajlı olan seçeneklere ayrılır. Fotoğraf, isim, mesaj modellerinden istenileni seçerek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Bunlardan bir kaçı ise sevgiliye özel fotoğraflı plaket, kişiye özel madalyonlar, öğretmenler günü ya da mesleki günler, anneler günü, en iyi öğretmen, en iyi anne plaketleri gibi birçok seçenek vardır.  En fazla incelenen plaket türleri bunlardır. Sorunsuz teslimatlar ve aynı zamanda bütçeyi sarsmayan fiyatlar ile hizmet kalitesinden yararlanabilmek mümkün. Çoğu zaman simgesel ve kişiye özel hediyeler daha çok anlam ifade eder. Bu nedenle en akılda kalıcı hediye seçenekleri arasında yer alır. Sevdiklerinizin hediyeleri uzun süre saklayarak sizleri hatırlayabileceği plaket türlerini seçerek her daim hatırlanacağınızı söyleyebiliriz.

En Güvenli Kişiye Özel Plaket Siparişi

Son zamanlarda alınacak hediyeler, kişiye özel bir şekilde sunulmaktadır. Çünkü bu hediyeler daha fazla akılda kalıcı ve saklanabilir hediyelerdir. Kişiye özel olan ürünlerin sipariş verilirken güvenli bir alışveriş desteği ile verilmesi gereklidir. Çünkü kişisel olarak hazırlanan eşyaların özenli ve doğru yazımlar ile hazırlanması önemlidir.  Örneğin, yazılan bir harf ya da isim sevdiklerinize mahçup olmanıza neden olabilir. Bu durumun yaşanmaması adına plaket siparişi hizmetlerini sayfamız üzerinden geniş bir şekilde alabilirsiniz. Hızlı gönderim ile kısa sürede ürün elinizde olacaktır. Aynı zamanda uygun fiyatlardan yararlanarak yüksek meblağlar ödeme zorunluluğunuz olmayacaktır. Güvenli bir şekilde görsele uygun ürünler sevdikleriniz ile buluşacaktır. Alınan hediyelikler, her zaman kaliteli malzemeler ile yapılır. Yapılan ürünler baskı kalitesi yüksek ve görüntüsü bozuk olmayan hediyelerdir. Bu eşyalar özel günlere anlam kattığı için birçok üründen önemlidir. Bu eşyalar kişisel olduğunda ise daha büyük anlam ifade eder. Herhangi bir sorun ya da aksaklık yaşamamak adına en beğenilen ürünleri sayfamız üzerinden kontrol ederek geniş ürün çeşitliliğinden yararlanabilirsiniz.  Güvenli ödeme yöntemleri ile sorunsuz bir ödeme yapabilmek mümkündür. Yalnızca ödeme seçenekleri güveni ifade etmez. Aynı zamanda göze hitap eden ve görsele uygun olan ürünlerde güveni ifade eder. Bu durumda site üzerinde görülen hediyelik ürünler, görsele uygun ve aynı renk ve parlaklıkta alıcılar ile buluşur. Her seçenek için kullanılan malzemeler kaliteli ve solmayan ya da silinmeyen plaket ve hediyelik eşya seçenekleri ile karşınıza çıkar. Bu çeşitlilği sayfamız üzerinden kontrol edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.