Görünüm:
1 2 3 .... 12 13 14
Toplam 661 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 12 13 14

Çay ya da kahvenizi aşkla, mutlulukla ve büyük bir keyifle size özel hazırlanmış bir kupa bardaktan yudumlamaya ne dersiniz? Özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en kullanışlı, en güzel hediyelerden biri de, kişiye özel hazırlanan beyaz ve sihirli kupa bardaklardır. Sitemiz içersinde her zevke uygun baskılı kupa bardak tasarımı bulunmaktadır. Doğum günü, sevgililer günü, yıl dönümü, yılbaşına özel onlarca farklı modele sahip mesaj ve fotoğraf baskılı Kişiye Özel kupa bardaklar Hediyemen.com'da sizi bekliyor. 

İsme Özel ve Fotoğraf Baskılı Kupa Bardaklar

Sadece sitemizde bulabileceğiniz özel tasarım sahip kupa bardaklar ile sevdiklerinizi çok özel hissettirebilirsiniz. Seçeceğiniz modele bağlı olarak kişiye özel kupalar üzerine ister yalnızca fotoğrafınızı, ister fotoğraflarınız ile birlikte özel mesajınızı, isterseniz bunlara ek olarak bir de isimlerinizi yazdırabilirsiniz. Beyaz ve sihirli olmak üzere 2 farklı modeli bulunan kupalarımız ile sevdiklerinize içeceklerini keyifle yudumlayabilecekleri bir kupa bardak hediye edebilirsiniz. 

Sihirli Kupa Bardak Nedir?: Sihirli kupa, boş haldeyken dış yüzeyi simsayah renkte olup, ancak içerisine sıcak içecek döküldüğü vakit rengi beyazlaşan bir kupa bardak çeşitidir. Elbette ki sihirli kupaların tek marifeti bu da değil! Sihirli Kupa sıcak içecekle ısındıkça, saniyeler içerisinde siyah olan dış yüzeyi beyazlaşmaya başlar ve üzerinde saklı olan baskıyı dışarı göstermeye başlar. İşte bu durum size sevdiklerinize harika sürprizler yapmanıza fırsat verir. Sihirli kupa bardaklar ile yapabileceğiniz sürprizler hayal gücünüze bağlı olarak neredeyse sınırsız. Üzerine istediğiniz fotoğrafınızı taşıyabileceğiniz gibi, sevgilinize romantik mesajınızı ve isimlerinizi yazdırabiliyorsunuz. 

Hem sihirli, hem de düz beyaz Kişiye Özel Kupa Bardaklar kaliteli porselen malzemeden yapılmıştır. Kupa bardak üzerindeki baskılar, süblimasyon baskı tekniği ile kupa üzerine uygulanmaktadır. Size özel hazırlanmış olan bardağınızı daha uzun süreli kullanmak için, ürünleri bulaşık makinesinde yıkamamanız tavsiye edilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.