sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
1 2 3 .... 16 17 18
Toplam 837 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 16 17 18

Çay ya da kahvenizi aşkla, mutlulukla ve büyük bir keyifle size özel hazırlanmış bir kupa bardaktan yudumlamaya ne dersiniz? Özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en kullanışlı, en güzel hediyelerden biri de, kişiye özel hazırlanan beyaz ve sihirli kupa bardaklardır. Sitemiz içersinde her zevke uygun baskılı kupa bardak tasarımı bulunmaktadır. Doğum günü, sevgililer günü, yıl dönümü, yılbaşına özel onlarca farklı modele sahip mesaj ve fotoğraf baskılı Kişiye Özel kupa bardaklar Hediyemen.com'da sizi bekliyor. 

İsme Özel ve Fotoğraf Baskılı Kupa Bardaklar

Sadece sitemizde bulabileceğiniz özel tasarım sahip kupa bardaklar ile sevdiklerinizi çok özel hissettirebilirsiniz. Seçeceğiniz modele bağlı olarak kişiye özel kupalar üzerine ister yalnızca fotoğrafınızı, ister fotoğraflarınız ile birlikte özel mesajınızı, isterseniz bunlara ek olarak bir de isimlerinizi yazdırabilirsiniz. Beyaz ve sihirli olmak üzere 2 farklı modeli bulunan kupalarımız ile sevdiklerinize içeceklerini keyifle yudumlayabilecekleri bir kupa bardak hediye edebilirsiniz. 

Sihirli Kupa Bardak Nedir? Sihirli kupa, boş haldeyken dış yüzeyi simsayah renkte olup, ancak içerisine sıcak içecek döküldüğü vakit rengi beyazlaşan bir kupa bardak çeşitidir. Elbette ki sihirli kupaların tek marifeti bu da değil! Sihirli Kupa sıcak içecekle ısındıkça, saniyeler içerisinde siyah olan dış yüzeyi beyazlaşmaya başlar ve üzerinde saklı olan baskıyı dışarı göstermeye başlar. İşte bu durum size sevdiklerinize harika sürprizler yapmanıza fırsat verir. Sihirli kupa bardaklar ile yapabileceğiniz sürprizler hayal gücünüze bağlı olarak neredeyse sınırsız. Üzerine istediğiniz fotoğrafınızı taşıyabileceğiniz gibi, sevgilinize romantik mesajınızı ve isimlerinizi yazdırabiliyorsunuz.  Hem sihirli, hem de düz beyaz Kişiye Özel Kupa Bardaklar kaliteli porselen malzemeden yapılmıştır. Kupa bardak üzerindeki baskılar, süblimasyon baskı tekniği ile kupa üzerine uygulanmaktadır. Size özel hazırlanmış olan bardağınızı daha uzun süreli kullanmak için, ürünleri bulaşık makinesinde yıkamamanız tavsiye edilir. 

Kişiye Özel Kupa Bardaklar

İnsanlar, kendilerinin özel oldukları hissetmek ve kendilerine özel olarak yapılan şeyleri daha çok severler. Bu nedenle de son yıllarda oldukça popüler hale gelen hediyelik eşyalarda ya da ihtiyaç halinde alınan eşyalarda kişiye özel tasarımla ön plana çıkıyor. Kupa bardak da son yıllarda oldukça tercih edilen ve sevilen ürün olarak yerini almış durumdadır.

Sevgiliye Verilen En Anlamlı Hediye

Fotoğraflı kupa bardak modelleri son yıllarda en çok tercih edilen ve aynı zamanda oldukça eğlenceli olan hediyeler arasında yer almaktadır. Sevgilinize hem romantik bir mesaj vermek hem de bunu eğlenceli bir halde yapmak istiyorsanız, fotoğraflı kupa bardaklar size göredir. Çünkü birbirinden farklı tasarımları ile ön plana çıkan fotoğraflı kupa bardakları, oldukça beğenilmekte ve tercih edilmektedir. İster üzerine fotoğraf bastırın isterseniz yazı bastırın isterseniz de, aklınıza gelebilecek her bir komik bir şey ya da romantik şeyleri yansıtan tasarımlar olabilir.

Sevgililer için özel tasarım kupa bardaklar birçok seçenekle sunuyor. Bu seçenekler, romantik olmaktan, eğlenceli olmaya kadar birçok şeyi içinde barındırıyor. Özellikle sihirli kupalar ile birlikte birçok özel tasarım sizleri bekliyor. Sihirli kuplar, sıcak suyun eklenmesi ile birlikte alttaki fotoğrafın görünür olmasını sağlıyor. Bu ürünler, genellikle sevgililerin tercihleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda sevgililerin en çok tercih etiği modeller arasında yerini koruyan bir seçenek ise birbirini tamamlayan kupalardır. Bu tarz kupalarda yer alan bilgiler, kupalar birleştiğinde anlamlı mesajların ortaya çıkmasını sağlıyor.

Arkadaşlıklarınızı Daha Güçlendirin

İsme özel kupa bardak modelleri daha çok sevgililerden ziyade, bir arkadaşa verilmek için tercih edilmektedir. Yani yeni işe başlamış olan bir arkadaşınıza, ismine ve pozisyonuna özel bir bardak yaptırıp, hediye edebilirsiniz. Bu tarz hediyeler oldukça mutlu eder ve hediyenin anlamını yükseltir. İsme özel olarak tasarlanan kupa bardaklar, sadece yeni işe başlamış olan arkadaşlarınız için değil aynı zamanda doğum günü ya da başka özel günlerde de hediye edilebilir. Ya da tamamen kendiniz için de isminizi taşıyan bir kupaya sahip olmak isteyebilirsiniz. Tasarımlar için de kendinize uygun olan bir tasarımı seçmek yeterli olacaktır. Bu tip tasarımlar, sizi ve hediye edeceğiniz kişiyi daha özel hissetmesini sağlayacaktır.

Kendin Tasarla Kupa Bardaklar

Kupa bardak tasarla çalışmaları ile ürünleriniz özellikle sık kullanmış olduğunuz kupa bardaklarınız size özel hale gelecektir. Kupa bardak tasarımları, sevgili için, çocuklarınız için ya da arkadaşlarınız için oldukça anlamlı bir hale gelecektir. Siz kupanın üzerinde ne yazsın ya da nasıl bir tasarım olsun isterseniz, sizin isteğinize göre tasarımlar yapılır. Yeni işe başlamış kişi için oldukça hoş bir hediye olabileceği gibi yeni bir okul kazanan ya da sınavlarını başarılı şekilde tamamlayan bir öğrenciye de hediye edilebilir. Çok yakın arkadaşınız ile aranızda belirlemiş olduğunuz özel bir kelimeyi de sadece bastırabilirsiniz.  Kapıda ödeme kupa bardak, satın almanız oldukça kolaydır. Kapıda ödeme seçeneği insanların alışverişlerini oldukça kolay bir hale getirmektedir. Siz de belirlemiş olduğunuz bir tasarımı kolaylıkla sipariş edebilir ve satın alabilirsiniz. Kapıda kolaylıkla ödeyeceğiniz kupa bardak tasarımlar için de birçok model oldukça tercih edilir. Siz kime ve nasıl bir hediye vereceğinizi ya da kendinize almak istediğiniz bir kupanın nasıl olmasını istediğinize karar verin ve modeller arasında seçin. Karikatürlü fotoğraflar, kupa bardaklarını oldukça eğlenceli bir hale getirirken, ikili kupa bardakları ise sevgili ve yakın arkadaşlar için oldukça anlamlı bir hal alıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.