sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Kişiye Özel Kupa

Siz de sevdiklerinize, tamamen onlara özel olarak hazırlanacak kişiye özel kupa mı yaptırmak istiyorsunuz? O halde iki binin üzerinde kişiye özel tasarım kupa bardak çeşiti ile Hediyemen sizin için en ideal hediye sitesi olacaktır. Çünkü burada sevdiklerinize ister resimli kupa bardaklardan, isterseniz de isme özel veya karikatürlü kupa bardak modellerinden dilediğinizi kolayca hazırlatabilirsiniz. Yani hediye kupa bardak tasarımını tamamen siz belirliyorsunuz. Göndereceğiniz fotoğraflar kupa bardaklar üzerine özenle basılır ve tamamen sevdiklerinize özel resimli kupa bardak hazırlatabiliyorsunuz. Aynı zamanda sevdiklerinizin ismine özel isimli kupa bardak veya karikatürlü bardaklardan Hediyemen kalitesi ile kolaylıkla yaptırabiliyorsunuz.

Çay ya da kahvenizi aşkla, mutlulukla ve büyük bir keyifle size özel hazırlanmış bir kupa bardaktan yudumlamaya ne dersiniz? Özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en kullanışlı, en güzel hediyelerden biri de, hiç şüphesiz kişiye özel hazırlanan beyaz ve sihirli kupa bardaklardır. Sitemiz içersinde her zevke uygun baskılı kupa bardak tasarımı bulunmaktadır. Doğum günü, sevgililer günü, yıl dönümü, yılbaşına özel onlarca farklı modele sahip mesaj ve fotoğraf baskılı Kişiye Özel kupa bardaklar Hediyemen.com'da sizi bekliyor. Sadece sitemizde bulabileceğiniz özel tasarıma sahip kişiye özel kupa seçenekleriyle sevdiklerinizi çok özel hissettirebilirsiniz. Göndereceğiniz resmin kupa üzerine yansıtılacağı resimli kupa bardaklar, kaliteli baskı ile hazırlanmakta olup, tamamen sizi yansıtmaktadır. Tek fotoğraflı kupa bardak veya fotoğraflarınızdan kolaj yapabileceğiniz birden fazla resimli kupa bardaklar bu kategorimizde sizlerle oluyor. Seçeceğiniz modele bağlı olarak kişiye özel kupa Bardaklar üzerine ister yalnızca fotoğrafınızı, ister fotoğraflarınız ile birlikte özel mesajınızı, isterseniz bunlara ek olarak bir de isimlerinizi yazdırabilirsiniz. Beyaz ve sihirli olmak üzere 2 farklı modeli bulunan kişiye özel kupalarımız ile sevdiklerinize içeceklerini keyifle yudumlayabilecekleri kişiye özel kupa hediye edebilirsiniz. 

Kişiye Özel Kupa Bardak Çeşitleri

1. Sevgililere Özel 4 Fotoğraflı Kupa Bardak
2. Mutlu Aşıklar Karikatürlü Kupa Bardak
3. İsme Özel Arama Motoru Kupa Bardak
4. Kişiye Özel Sosyal Medya Kupa Bardak
5. İsme Özel Harfli Kupa Bardak
6. Sen Doğduğunda Neler Oldu Kupa Bardak
7. Kişiye Özel Ses İzi Fotoğraflı Kupa Bardak
8. Sonsuza Kadar Seninle Ses İzi Kupa Bardak
9. Hiçbir Yere Bırakmam Karikatürlü Kupa Bardak
10. Kişiye Özel Kaşıklı Kırmızı Kupa Bardak

İnsanlar, kendilerinin özel oldukları hissetmek ve kendilerine özel olarak yapılan şeyleri daha çok severler. Bu nedenle de son yıllarda oldukça popüler hale gelen hediyelik eşyalarda ya da ihtiyaç halinde alınan eşyalarda kişiye özel tasarımla ön plana çıkıyor. Kişiye özel kupa da son yıllarda oldukça tercih edilen ve sevilen ürün olarak yerini almış durumdadır. Fotoğraflı kupa bardak modelleri son yıllarda en çok tercih edilen ve aynı zamanda oldukça eğlenceli olan hediyeler arasında yer almaktadır. Sevgilinize hem romantik bir mesaj vermek, hem de bunu eğlenceli bir halde yapmak istiyorsanız, resimli kupa bardaklar size göredir. Çünkü birbirinden farklı tasarımları ile ön plana çıkan fotoğraflı kupa bardakları, oldukça beğenilmekte ve tercih edilmektedir. İster üzerine fotoğraf bastırın isterseniz yazı bastırın isterseniz de, aklınıza gelebilecek her bir komik bir şey ya da romantik şeyleri yansıtan tasarımlar olabilir. Sevgililer için özel tasarım kupa bardaklar birçok seçenekle sunuyor. Bu seçenekler, romantik olmaktan, eğlenceli olmaya kadar birçok şeyi içinde barındırıyor.

Özellikle sihirli kupalar ile birlikte birçok özel tasarım sizleri bekliyor. Sihirli kupa bardak, sıcak suyun eklenmesi ile birlikte alttaki fotoğrafın görünür olmasını sağlıyor. Bu ürünler, genellikle sevgililerin tercihleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda sevgililerin en çok tercih etiği modeller arasında yerini koruyan bir seçenek ise birbirini tamamlayan kupalardır. Bu tarz kupalarda yer alan bilgiler, kupalar birleştiğinde anlamlı mesajların ortaya çıkmasını sağlıyor. İsme özel kupa bardak modelleri daha çok sevgililerden ziyade, bir arkadaşa verilmek için tercih edilmektedir. Yani yeni işe başlamış olan bir arkadaşınıza, ismine ve pozisyonuna özel bir bardak yaptırıp, hediye edebilirsiniz. Bu tarz hediyeler oldukça mutlu eder ve hediyenin anlamını yükseltir. İsme özel olarak tasarlanan kupa bardaklar, sadece yeni işe başlamış olan arkadaşlarınız için değil aynı zamanda doğum günü ya da başka özel günlerde de hediye edilebilir. Ya da tamamen kendiniz için de isminizi taşıyan bir kupaya sahip olmak isteyebilirsiniz. Tasarımlar için de kendinize uygun olan bir tasarımı seçmek yeterli olacaktır. Bu tip tasarımlar, sizi ve hediye edeceğiniz kişiyi daha özel hissetmesini sağlayacaktır.

Kendin Tasarla Kupa Bardaklar

Kupa bardak tasarla çalışmaları ile ürünleriniz özellikle sık kullanmış olduğunuz kupa bardaklarınız size özel hale gelecektir. Kupa bardak tasarımları, sevgili için, çocuklarınız için ya da arkadaşlarınız için oldukça anlamlı bir hale gelecektir. Siz kupanın üzerinde ne yazsın ya da nasıl bir tasarım olsun isterseniz, sizin isteğinize göre tasarımlar yapılır. Yeni işe başlamış kişi için oldukça hoş bir hediye olabileceği gibi yeni bir okul kazanan ya da sınavlarını başarılı şekilde tamamlayan bir öğrenciye de hediye edilebilir. Çok yakın arkadaşınız ile aranızda belirlemiş olduğunuz özel bir kelimeyi de sadece bastırabilirsiniz.  Kapıda ödeme kupa bardak, satın almanız oldukça kolaydır. Kupa bardak kapıda ödeme seçeneği insanların alışverişlerini oldukça kolay bir hale getirmektedir. Siz de belirlemiş olduğunuz bir tasarımı kolaylıkla sipariş edebilir ve satın alabilirsiniz. Kapıda kolaylıkla ödeyeceğiniz kupa bardak tasarımlar için de birçok model oldukça tercih edilir. Siz kime ve nasıl bir hediye vereceğinizi ya da kendinize almak istediğiniz bir kupanın nasıl olmasını istediğinize karar verin ve modeller arasında seçin. Karikatürlü fotoğraflar, kupa bardaklarını oldukça eğlenceli bir hale getirirken, ikili kupa bardakları ise sevgili ve yakın arkadaşlar için oldukça anlamlı bir hal alıyor.

Sihirli Kupa Bardak Nedir?

Sihirli kupa, boş haldeyken dış yüzeyi simsayah renkte olup, ancak içerisine sıcak içecek döküldüğü vakit rengi beyazlaşan bir kupa bardak çeşitidir. Elbette ki sihirli kupaların tek marifeti bu da değil! Sihirli Kupa sıcak içecekle ısındıkça, saniyeler içerisinde siyah olan dış yüzeyi beyazlaşmaya başlar ve üzerinde saklı olan baskıyı dışarı göstermeye başlar. İşte bu durum size sevdiklerinize harika sürprizler yapmanıza fırsat verir. Sihirli kupa bardaklar ile yapabileceğiniz sürprizler hayal gücünüze bağlı olarak neredeyse sınırsız. Üzerine istediğiniz fotoğrafınızı taşıyabileceğiniz gibi, sevgilinize romantik mesajınızı ve isimlerinizi yazdırabiliyorsunuz. Hem sihirli, hem de düz beyaz Kişiye Özel Kupa Bardaklar kaliteli porselen malzemeden yapılmıştır. Kupa bardak üzerindeki baskılar, süblimasyon baskı tekniği ile kupa üzerine uygulanmaktadır. Size özel hazırlanmış olan bardağınızı daha uzun süreli kullanmak için, ürünleri bulaşık makinesinde yıkamamanız tavsiye edilir.

Kaç Çeşit Kişiye Özel Kupa Var?

Hediyemen'de onlarca çeşit ve binlerce farklı tasarımda kişiye özel kupa bardak modeli bulunmaktadır. En çok tercih edilen kupa modeli ise sihirli kupa bardak diye tabir edilen ve içerisine sıcak içecek konulduğunda renk değiştirerek üzerindeki baskıyı gösteren kupa bardaktır. Tasarım olarak ise her talebe uygun kupa seçenekleri burada sizleri bekliyor. Yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü, doğum günü gibi özel günler ile bütün meslek dallarına özel olarak hazırladığımız kişiye özel kupa bardak modellerini siz de avantajlı fiyatlarla alabilirsiniz.

Kupa Bardağa İstediğim Tasarımı Yaptırabilir miyim?

Kehve keyfinizi size özel hazırlanacak kupa bardaklarla tamamen size özel kılıyoruz. İstediğiniz tasarımla kişiye özel ve sizi yansıtacak kupa bardak hazırlatabilirsiniz. İster yalnızca fotoğraf baskılı bir kupa bardak, ister isminize özel bir kupa bardak veya dilerseniz Hediyemen'in hazırladığı tasarım kupa bardak modelleri içerisinden dilediğinizi sipariş ederek gönlünüze uyan bir kahve kupası hazırlatabilirsiniz. Siz de kendiniz için veya sevdiklerinize hediye olarak kişiye özel kupa hazırlatabilirsiniz.

Tasarım Kişiye Özel Kupa Bardak Nedir?

Tasarım kupa bardak; kişinin ilgi alanlarına, hobilerine, zevklerine, mesleğine, ismine veya çeşitli figürlere ynelik olarak hazırlanan kupa bardaklardır. Kişiye özel kupa tamamen sahibine özeldir. Eşi ve benzeri bulunmaz! Peki bir kupa bardak nasıl kişiye özel hale getirilir? Yüksek ısıda fırınlanarak süblimasyon baskı tekniği ile hazırlanır! Özel transfer kağıdı ile kupa bardak üzerine baskı alınır. Siz de sevdiğiniz kişinin ister fotoğrafına, ismine veya mesleğine özel olarak kupa bardak sipariş edebilir ve kahvesini afiyetle yudumlamasını sağlayabilirsiniz. Hatta bu kupa bardakla masa üzerinde kalemlik olarak bile kullanılabilir.

Fotoğraflı Kupa Bardak Fiyatları Ne Kadar?

Sevgilinizin, eşinizin, anne veya babanızın, bebeğinizin fotoğrafını bize gönderin, sizin için en kalitelisinden fotoğraflı kupa bardak hazırlayalım! Üstelik fotoğraf baskılı kupa bardaklarda kampanyalı ucuz fiyatlar sizleri bekliyor. Hediyemen'de kişiye özel kupa bardaklar enflasyondan bağımsız olarak fiks fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. İster fotoğraf baskılı, ister isme özel, ister kendin tasarla kupa bardakları 49,90 TL'den başlayan fiyatlarla kolayca sipariş edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.