sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

İsme özel tasarlanan ürünlerin taşıdıkları anlam paha biçilmezdir! Yalnızca size ait olan ve üzerinde sizin isminizi taşıyan bir ürün, onu her kullandığınızda sizi mutlu etmeye yetecektir. Bu eşsiz duyguyu sevdiklerinize yaşatabilirsiniz. Üstelik bunu isme özel kalem hediyesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Değer verdiğiniz kişi için üzerinde ismini ve hatta özel mesajınızı taşıyan bir kalem hediye etmeniz mümkündür. Kişiye kendisini değerli hissettiren kalem tasarımları, hediyemen.com olarak sizler için satışa sunuyoruz. Bu özel kalemler sayesinde değer verdiğiniz eşiniz ve dostlarınız için hediye aramanıza gerek kalmayacaktır.

Bir hediyenin kullanışlı olması, sahibinin o ürünü her kullandığında sizi hatırlamasına yardımcı olur. Kalem, her gün ihtiyaç duyulan ve kullanılan ürünlerin başında gelir. Hediye olarak kalem tercihi, sevdiklerinize kendinizi hatırlatmak ve yaşamlarına kullanışlı bir armağan etmek için oldukça avantajlıdır. Peki bu hediyenin diğerlerinden öne geçmesini sağlamak için ne yapılmalıdır? Hediyenizin diğerlerinden çok daha değerli olması için sizin bir çaba göstermenize gerek yoktur. Sizin için tasarlamış olduğumuz kalem modelleri arasından birini seçmek, size büyük bir ayrıcalık kazandıracaktır. Çünkü ürünlerimizin her biri, kişiye özel tasarım olarak bir imaja sahiptir. Kalem ve kalem setleri, üzerinde isim yazılı olması ile kişiye özel kılınıyor. Bu da hediyelerimize büyük bir anlam yüklerken prestij ve imajı da beraberinde getiriyor. Size de yalnızca, birbirinden farklı kalem modellerinden birini tercih etmek kalıyor.

Kişiye Özel Kalem Tasarımları

İsme özel kalemleri alabileceğiniz birden fazla kişi bulunuyor. İş arkadaşınız, çocukluk dostunuz, eşiniz, babanız veya kardeşiniz için özel olarak tasarlanan kalemleri tercih edebilirsiniz. Hediye almak için ise doğum günleri, iş terfileri, sevgililer günü ve yılbaşı gibi özel günleri sıralayabiliriz. Seçtiğiniz özel bir kalemin üzerine yazılması için hediye alacağınız kişinin ismini vermeniz yeterlidir. Kalem tasarımınlarının isme özel olmasın yanında çok ayrıcalıklı bir özelliği daha bulunuyor. Kalemlerin içerisinde bulunduğu kutular, zevklere hitap ediyor. Kalem modelleri arasından tekli, ikili, farklı renklerden oluşan veya set halinde olan tasarımları seçebilirsiniz.

Sevgiliye/Eşe Alınabilecek Kalem Modelleri

Sevgiliye hediye almak için birden fazla özel gün vardır. Bu günler; yıldönümü, sevgililer günü, doğum günü, yılbaşı ve iş terfileri olarak sıralanabilir. Çiftler için özel günler elbette ki sınırlı kalmıyor. Önemli olan bu günlerde yapılan kutlamalar ve alınan özel hediyelerdir. Çalışan erkek sevgilinize veya eşinize farklı bir hediye almak isterseniz, isme özel kalem tercih edebilirsiniz. Ofiste, toplantılarda veya iş gezilerinde kullanılacak olan isme özel kalem, erkek arkadaşınıza büyük bir prestij sağlayacaktır. Şık kutu içerisinde hediye edilen kalem, şüphesiz ki her ortamda büyük bir ayrıcalık yaratacaktır. Erkek arkadaşınızın zevklerine hitap eden özel kalem tasarımını seçerek kısa sürede siparişinizi verebilirsiniz. Kalemlerin farklı modellerden ve renk tercihlerinden oluşması, sizin için büyük bir avantaj oluşturacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.