sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Hepimiz sevdiklerimize vereceğimiz hediyelerin özel anlamlar barındırmasını ve hatta bir hikayesinin olmasını isteriz. Çünkü birine hediye alıyorsak, muhtemelen O kişi bizim için çok değerli olduğu içindir veya Onu özel bulduğumuz için hediye almayı kafamıza koymuşuzdur. Yani hediye aldığımız insan, bizim için diğer insanlardan farklı olarak ayrıcalıklı ve özel bir bir insandır. Bu yüzden de doğum günü, yılbaşı veya diğer özel günlerde O özel insana hem sevgimizi, hem de verdiğimiz değeri yansıtacak hikayesi olan anlamlı hediyeler sunmak isteriz. Bu hediye öyle bir hediye olmalı ki, sevdiğimiz kişi bu hediyeyi hiçbir zaman unutmamalı, her baktığında veya her hediyemize dokunduğunda sevgimizin sıcaklığını da hissetmelidir. Buraya kadar ettiğimiz cümlelerden dememiz odur ki, biz anlamlı ve unutulmayacak manevi hediyelerden bahsediyoruz.

Hikayesi Olan Manevi Hediyeler Ne Demektir?

Bir insana duyduğumuz sevgi, aşk, saygı gibi özel duygular elbette "ŞAK" diye bir anda oluşmaz elbette. Bu derin duygular ilk önce küçük bir kar tanesi gibidir ve zaman içerisinde büyür büyür ve adeta devleşir. Dolayısıyla her duygumuzun kendi özelinde anlatılacak büyük bir hikayesi vardır. Hikayesi olan hediyeler de aslında içinizdeki duyguları yansıtan, duygularınıza ışık tutan hediyelerdir. Yani bir nevi sizi zaman yolculuğuna çıkartan hediyelerdir. Yaşanmışlıkların, paylaşımların ve birlikteliklerin bir yansıması olan hikayesi olan hediyeler, sevdiğimiz insanların üzerinde manevi etkiler oluştururlar. İyi güzel de hem manevi hediye, hem de hikayesi olan bir hediyeye örnek verebilir misiniz? derseniz, size Hediyemen'de yer alan anlamlı bir hediyemizden bahsedebiliriz. Mesela fotoğraflarınızdan kolaj yapılmış ve sevdiğiniz insanla anılarınıza yer verdiğiniz özel bir kanvas tablo, nereden bakarsanız bakın sevgi hikayesi olan hediyelere harika bir örnek olacaktır. Tabi ki özel gününüzde sevdiğiniz kişiye vereceğiniz böyle anlamlı bir armağanın gözünde manevi değeri oldukça yüksek olacaktır. Bir diğer güzel ürünümüz mesela manevi hediyeler erkeğe kategorsinde yer alan romantik bir kupa bardak. Kişiye Özel Seni Tanıdığımda Gökyüzündeki Yıldızlar Kupa Bardağı ile aşık olduğunuz kişiye, Onunla ilk tanıştığınızda gökyüzünde yıldızların şeklini mesajlı ve isimlerinizle birlikte hazırlatabilyorsunuz. Bu kadar anlamlı bir hediye karşısında eminiz ki sevgiliniz inanılmaz etkilenecek ve kalıcı bir hediye olan bu kupa bardak armağanınızı bir ömür saklamak isteyecektir.

Manevi Hediye Fikirleri

1 - ) Kişiye Özel Fotoğraflı Led Işıklı Dekor
2 - ) Sevgiliye Seni Seviyorum Konsept Hediye Kutusu
3 - ) Led Işıklı Film Şeridi Dekoratif Şişe Lamba
4 - ) İşte Bizim Sevdamız Konsept Hediye Kutusu
5 - ) Sevgiliye Akordiyon Fotoğraflı Sürpriz Kutu
6 - ) Hayallerinin Peşinden Koş Mini Bahçe
7 - ) Karakalem Resim Efektli Kanvas Tablo
8 - ) Kişiye Özel 3d Harfli ve Fotoğraflı Işıklı Çerçeve
9 - ) Sevgiliye Özel Web Sitesi
10 - ) Kişiye Özel Fotoğraf Makinesi Filmi Anahtarlık
11 - ) Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Kar Küresi
12 - ) Kişiye Özel Spotify Ses İzi Bardak
13 - ) Kişiye Özel Mutluluğa Giden Yol Kanvas Tablo
14 - ) Sevgiliye Sevimli Sonsuz Aşkımız Hediye Sepeti
15 - ) Kişiye Özel Ses İzi Fotoğraflı Kanvas Tablo

Hediyemen'de sizler hikayasi olan hediyeler bulacak ve sevdiğiniz insanın gönlüne dokunacak seçimler yapabileceksiniz. Hediyenizde anlam ve maneviyatı bir arada istiyorsanız sizi de Hediyemen.com'un anlamlı hediyeler dünyasına bekliyoruz. Burada bulabileceğiniz titizlikle oluşturulmuş kişiye özel hediye seçeneklerinden her biri hem sizin için; hem de hediyenizi vereceğiniz kişi açısından oldukça anlamlı ve manevi değeri bir hayli güçlü ürünlerden ibaret. Örnek vermek gerekirse uzaktaki sevgilinizi mutlu etmek, Ona aşkınızı iliklerine kadar hissettirmek ve hediyenizda aşkı yüksek anlam bütünlüğünde buluşturmak için anlamlı aşk hediyelerimize yönelebilirsiniz.  

Doğum gününde, sevgililer gününde veya yılbaşında sevgiliye anlamlı hediye fikirleri içerisinde bu kategorimizde bulacaklarınız "Seni Seviyorum Sevgilim" ya da "İyi ki hayatımdasın; Sen başıma gelen en güzel şeysin" şeklinde hislerinize tercümanlık edebilecek romantik kişiye özel hediyelerden oluşmaktadır. Örneğin Hediyemen'de, uzaktaki sevgilinize aşk nidalarınızı iletmekte değerlendirebileceğiniz Mutluluğa Giden Yol isimli kanvas tablo modelimiz ile üzerinde fotoğraflarınızın yer alacağı ve sevgilinizin koltuklarını kabartacak Arama Motoru Kupa Bardak ilginizi çekebilecek türden hediye altarnetiflerinizdendir. Yanı sıra erkeğe anlamlı hediye olarak düşünülebilecek imamesi ucunda isminin baş harflerini taşıyan kaliteli bir tespih ya da üzerinde isminin yer alacağı Pierre Cardin Deri Cüzdan unutulmayacak değerde anlamlı seçeneklerdendir.

Bayanlara anlamlı ne hediye alınır Hediyemen'den diye soracak olursanız, bunun için de oldukça güzel çözümlemelerimiz ve harika hediye önerilerimiz var. Örneğin Bayanlara hediye kategorimiz içerisinde yer alan Sonsuzluk temalı şık bir gümüş kolye veya İstiridye içerisinden çıkan inci kolye değerlendirebilecekleriniz arasında. Hediyemen'de açıkçası sadece sevgiliye, erkeğe, bayana yönelik anlamlı hediyeler bütünü dışında, erkek arkadaşa, kız arkadaşa, babaya, anneye, öğretmene, doktorlara, polislere kısacası hayatınıza mal olmuş, değer verdiğiniz ve sizin için mihenk taşı olabilecek her sevdiğiniz için anlamlı hediyeler bulabilmeniz mümkün!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.