sadsad x
asdasd
Babaya El Yapımı Mutfak Önlüğü

Babaya El Yapımı Mutfak Önlüğü

12 Haziran 2017

Babalar gününe yaklaşık 1 hafta gibi bir süre kaldı! Ve biz sizler için en güzel el yapımı hediye önerilerini sunmaya devam ediyoruz. Bugün farklı, kullanışlı ve çok beğenilecek el yapımı bir babalar günü hediyesi ile sizlerleyiz. Umuyoruz ki çok beğeneceksiniz! Babanız bu hediye karşısında çok ama çok mutlu olacaktır. Babanızın yemek yapma veya mangal konusunda tecrübesi var, ara ara mutfağa severek giriyorsa işte bu ürünü yapmayı kesinlikle denemelisiniz! Tamamen ona özel olacak, onun ne kadar değerli olduğunu hissettirecek ve her kullandığın da fazlasıyla mutlu edecek bir ürün! O halde başlıyoruz.

Babaya el yapımı hediye

MANGAL KRALI ÖNLÜĞÜ MALZEMELERI


• Önlük
• Hafif kumaş için Baskı mürekkep püskürtmeli transfer kağıdı
• Yazdırılabilir çıktı
• Makas
• Demir
• Su ile dolu sprey şişe


MANGAL KRALI ÖNLÜĞÜ YAPILIŞI

el yapımı mutfak önlüğü


Adım 1. Öncelikli olarak yapacağınız ilk iş beyaz renkte, sade ve tasarımsız bir önlük temin etmeniz olacak! Eğer dışarıda böyle bir önlük bulmakta zorlanıyorsanız internet aracılığıyla bu tarz birçok önlük bulabilirsiniz. Ürünümüzü temin etmemizin ardından önlüğü ütülemeye başlayalım. Bu şekilde tasarımı uygularken oluşabilecek hataları ve sorunları şimdiden önlemiş olalım.

babaya el yapımı mutfak önlüğü

Adım 2. Bir sonraki adım beyaz önlüğü hareketlendirmede! Önlüğün üzerine baskı olmasını istediğiniz şablonu çıktı olarak alın ve istediğiniz şekilde kesin! Ayrıca bu önlüğün kişiye özel bir ürün olduğunu sakın unutmayın! Beyaz kumaş üzerine baskıyı ütü yapın! Açık renkli kumaşlar için transfer kağıdı kullanmanız faydalı olacaktır! Eğer koyu renkli kumaş için transfer kağıdı kullanırsanız, beyaz alanlar opak olacaktır! Yani şablondaki her küçük beyaz detayı kesmek zorunda kalacaksınız! Ki bu da ne kadar uğraştırıcı ve zahmet verici olur bir düşünün!

babaya el yapımı mutfak önlüğü

Adım 3. Önlüğün üzerine baskı yaparken yeterince yüksek ve merkezi bir yer tercih edin! Çünkü önlüğe bakıldığında baskının yeterince iyi gözükmesi oldukça önemli! Baskıyı önlüğe ütülerken transfer kağıdı baskılı taraf ile temas halinde olmalıdır! Önlükte yanık izi oluşmadan birkaç saniye ütüyü taşıyın! Tasarımın önlük üzerinde oluşması birkaç dakika sürecektir!

el yapımı mutfak önlüğü

Adım 4. Transfer kağıdı baskı işlemini desteklerken soyulma riski taşıyabilir! Ve baskı üzerinde biraz değişik etki oluşturabilir! Eğer bu görünümden hoşlanmayacaksanız transfer kağıdının yedeğini mutlaka bulundurun ve daha önceden ütüleyin!

el yapımı mutfak önlüğü

Ve şimdi DIY önlük hazır! Elleriniz ile hazırladadığınız babalar günü mangalın kralı önlüğü yapımı hiç de zor değilmiş, değil mi! İster babalar gününde isterseniz de babanızın doğum gününde bu önlüğü tasarlayabilirsiniz! Artık önlükte mutluluk ile yapılmış bir el emeği var! En güzel şekilde süsleyerek babanıza armağan etmenin tam zamanı! Artık mangal partileri bu babanıza özel bu önlük sayesinde daha zevkli olacak! Ellerinize sağlık!

el yapımı hediyeler

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.