sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Yılbaşı yaklaştıkça herkesi hediye telaşı sarıyor. Özellikle çocuklara yılbaşı hediyesi birçok ailenin düşündüğü konudur. Çocuklar da yılbaşı geldikçe hediye bekleyerek mutlu olurlar. İster kendi çocuğunuza ister çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın çocuğuna ya da yeğeninize yılbaşı hediyesi alabilirsiniz.  Çocuklar cici bici eşyalardan çok hoşlanır. Bu yüzden çocuklara yılbaşı hediye seçenekleriniz çok fazladır. Kıyafet, oyuncak, küçük süs eşyası ya da aktivite eşyaları alarak onları yeni yıla hazırlayabilirsiniz.

Kız Çocuklara Özel Yılbaşı Hediyeleri

Kız çocuklara yılbaşı hediye fikirleri arasında çok ilginç hediyeler bulunuyor. Kızınıza ya da çok sevdiğiniz birinin kız çocuğuna atlıkarınca modelinde müzik kutusu alabilirsiniz. Bu oyuncak onu gerçekten çok mutlu edecektir. Atlıkarınca dışında piyano görünümlü müzik kutusu da çok hoş bir hediye olur.  Kız çocuklarına özel dekoratif Hello Kitty modelinde takvim de alabilirsiniz. Odasında kullanacağı bu benzersiz hediye ona daima sizi hatırlatacaktır. Çocuğun kara kalem ile çizilmiş fotoğrafını da ona hediye edebilirsiniz. Özellikle karikatür çizimli yaptırırsanız onun için ilginç bir hediye olacaktır. Çikolata görünümlü not defteri de kız çocuklarını çok şaşırtacaktır. Oyuncak bebek, bez bebek veya mutfak seti de kız çocukları için güzel bir yılbaşı hediyesi olabilir.

Süslü Püslü Hediyeler

Kız çocukları süslü püslü hediyelerden çok hoşlanır. Pembe renkli bir oyuncak laptop almak da iyi bir fikirdir. Pembe bir oyuncak telefon da sürekli oynayabileceği bir oyuncaktır. Püsküllü ışıklı bir dört tekerlekli bisiklet ise her kız çocuğun hayır diyemeyeceği bir oyuncaktır. Çocuk hediyeleri arasında oyuncak setleri çok tercih ediliyor.  Kız çocuklarına süslü bir hediye almak istiyorsanız çamaşır ve bulaşık makinası seti alabilirsiniz. Odasına kurabileceği bir oyuncak olan bu set severek oynayacağı bir oyuncak olacaktır. Kuaför seti ise her kız çocuğun hayalidir. Hem el becerisi kazanabileceği hem de severek oynayacağı bir bebek dahil kuaför seti alabilirsiniz.  Kıyafet seti bulunan bir Barbie bebek de iyi bir fikir olabilir. Özelikle yılbaşının yaklaşması ile beraber Noel kıyafet setleri çok dikkat çekici oluyor. İçerisinde ev bulunan bir bebek seti de vazgeçilmez bir hediye olacaktır.

Erkek Çocuklarına Özel Yılbaşı Hediyesi

Erkek çocuğa yılbaşı hediyesi arasında çok güzel hediyeler mevcut. Erkek çocuklar en çok araba tarzı oyuncaklardan hoşlandığı için onlara araba seti alabilirsiniz. Pille çalışan uzaktan kumandalı bir araba, pilli tren ve uçak setleri, akülü araba, akülü motor ya da pedallı motor da onlar için eşsiz benzersiz bir hediye olacaktır. Araba dışında bir oyuncak almak istiyorsanız oyuncak laptop alabilirsiniz. İçerisinde çeşitli faydalı oyunlar bulunan bu laptop onların güzel vakit geçirebileceği bir oyuncak olabilir. Onlara aynı zamanda robot alarak eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Konuşan robot ya da arabaya dönüştürülen robotlar size bu konuda yardımcı olabilir.

Oyuncak Dışında Erkek Çocuğa Hediyeler

Erkek çocuklarına oyuncak hediye almak istiyorsanız yine çok şanslısınız çünkü eşsiz benzersiz hediyeler mevcut. Birbirinden renkli şeker makinası alarak onu yılbaşının en mutlu çocuğu yapabilirsiniz. Erkek çocuklarına özel hazırlanmış yılbaşı çerçevelerine onun en güzel fotoğrafını koyarak hediye edebilirsiniz.  Tuttuğu bir futbol takımı varsa taraftar kurabiyesi yaparak ona hediye edebilirsiniz. Örneğin Fenerbahçe takımını tutuyorsa Fenerbahçe renklerinden şekilli butik kurabiye yapabilirsiniz. Şık bir gece lambası da alabilirsiniz. Eğer maddi durumunuz iyiyse ona arabalı yatak da alabilirsiniz. Led ışıklarla süslenen arabalı yataklar odalarına renk katacak ve her yatağa yattığında sizi hatırlayacak.

Her İkisine de Alınacak Yılbaşı Hediyeleri

Çocuğa hediye almak için kız erkek ayırt etmeden de hediye alabilirsiniz. Her iki cinsiyetin ortak olarak kullanabileceği birçok çeşitli hediyeler alabilirsiniz. Projeksiyonlu gece lambası size bu alanda yardımcı olacaktır. Tüm gece boyunca odanın her tarafını aydınlatan bu lamba onu geceleri yalnız kalmaktan korkmasını da önleyecektir. 360 derece döner dünya küresi de yılbaşında çocukların çok mutlu olacağı hediyeler arasındadır. Bu sayede çocuklar ülkeleri öğrenirken aynı zamanda değişik bir aktivite olur. Pizza şeklinde bir kalem de çocuklar için çok değişik olacaktır. Ya da Noel Baba görünümlü bir kalem de çok şık bir hediye olacaktır. Her ikisine de ahşap dekoratif takvim yaptırmak mantıklı olabilir. Özellikle ikiz çocuklar varsa ortak hediyeler sizi büyük bir dertten kurtarır.

Kız ve Erkek Çocuklarına Alınacak Ortak Oyuncak Hediyeler

Kız ve erkek çocuklarına alabileceğiniz ortak hediyeler dışında ortak oyuncaklar da bulunuyor. Yılbaşı gününe özel çocuklara ortak kullanabileceği bir aktivite masası alabilirsiniz. Burada değişik hayvan seslerini öğrenecekleri gibi güzel vakit geçirebilirler. Tedris de ikisinin oynayabileceği nostaljik bir oyuncaktır. Araba setleri ve polis, itfaiye setleri ile kız bebekler de erkek bebekler de oynayabilirler. Boyama kitabı, hikâye kitabı, test kitabı veya su matarası da ikisine alabileceğiniz hediyeler arasında yer alıyor. Kostüm kıyafetleri de çok iyi hediyelerden olabilir. Atm şeklinde kumbara da çocuklara alabileceğiniz değişik oyuncaklar arasında yer alıyor. Resimli saat, resimli yastık da onlar için unutulmaz bir hediye olacaktır.

Anne Baba Olarak Çocuklara Hediye

Anne baba olarak çocuklara yılbaşı hediyesi ne alınır diye düşünüyorsanız ona manevi değeri yüksek bir hediye almanız onu daha mutlu edecektir. Normal klasik bir hediye günlük yaşantıda da alabilirsiniz fakat yılbaşında çok daha özel bir hediye almalısınız. Bunun için özel bir deftere bebekliğinden beri yazdığınız günlüğü hediye edebilirsiniz. Bebekliğinden bu yana çıkarttığınız fotoğraflardan güzel bir albüm yapabilir ve bunu ona hediye edebilirsiniz. Bu tür hediyeler çocuğunuzu yılbaşında daha mutlu edecektir. Yılbaşına özel bir bilgisayar alarak bilgisayarın içerisine beraber çekindiğiniz fotoğrafları slayt şeklinde yükleyebilirsiniz. Aynı anda iki mutluluğu birden yaşayan çocuğunuz bu hediyeyi ömür boyu unutamaz.

Çocuk Yılbaşı Hediyesi Fiyatları

Çocuklara özel satılan yılbaşı hediyelerinin fiyatları çok değişkendir. Bunun için öncelikle ne alacağınıza karar vermelisiniz. Nasıl bir hediye alacağınıza karar verdikten sonra fiyat araştırmasına başlayabilirsiniz. Çok pahalı olmayacak şekilde ve çok basit kaçmayacak tarzda bir hediye almak çocuğun sizin gözünüzdeki değerini ona göstermiş olursunuz. Aynı zamanda aldığınız hediye ile yılbaşının önemini ona göstermiş olursunuz.  Doğum günü, çocuk bayramı ve diğer özel günler gibi kutlanmaya değer olan yılbaşını çocuğunuzla kutlayabildiğiniz için bu günün önemini ona anlatacak bir hediye belirlemelisiniz. Burada çocuğunuzun ilgi alanı da size ilham verebilir. Çocuğunuz oyuncak oynamayı seviyorsa sürekli olarak istediği ya da elde etmek istediği bir oyuncağı hediye edebilirsiniz.

Küçük Büyük Fark Etmez

Yılbaşına özel bir çocuğa alacağınız hediyenin küçüklüğü, büyüklüğü, ucuzluğu ya da pahalılığı çocuk için önemli konular değildir. Bir çocuk en çok hatırlanıp onun için emek verildiğine mutlu olur. Bu nedenle hiçbir maddiyat harcamadan kendi el emeğiniz ile de çocuğunuza müthiş hediyeler yapabilirsiniz. Önemli olan yılbaşı gibi yılda bir kez kutlanan günde onun yüzünü güldürebilmektir. Çok küçük bir oyuncakla bile onun yüzünü güldürmek mümkündür. Yılbaşına özel hediyeleri şimdiden hazırlayabilirsiniz.

Çocukları Mutlu Edecek Yılbaşı Hediyeleri Nelerdir?

Çocuklar, yetişkenlerin kavrayamayacağı çok çılgın ve son derece büyük bir hayal dünyasına sahiptirler. Bu yüzden de yılbaşında hangi hediyeye güzel bir tepki verecekleri açıkçası pek kestirilemez. Öyle ki çocuklar çok ucuz hatta ufacık bir hediye ile bile mutlu olabilir ya da en pahalı hediyeye bile burun kıvırabilirler. Ancak Hediyemen'de çocuklara özel yılbaşı hediyeleri, kişiye özel ağırlıklı olduğu için her çocuğun hediye olarak almaktan mutluluk duyacağı bir zenginliğe sahip.

Erkek Çocuğa Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

Erkek çocukların ilgisini çekecek 1001 çeşitte kişiye özel hediyelerimiz ile, çocuklarınız için en orijinal yılbaşı hediyelerini biz sunuyoruz. Üstelik aynı gün kargo teslimatı ve kapıda ödeme kolaylığıyla. Kişiye özel kupa bardaklar, esprili tişörtler, çikolatalar ve çok daha fazlası bu platformda sizlerle.

Kız Çocuklarına Alınabilecek Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşında, doğum gününde ve diğer tüm özel günlerde çocuklarınıza alabileceğiniz oldukça çeşitte hediye fikirlerimizle yanınızdayız. Özellikle de kişiye özel çocuk hediyelerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Kız çocukları için şirin oyunlar, oyuncaklar, bardaklar, anı çerçeveleri, duvar saatleri, kalemlikler, kalemler ve çok daha fazlası Hediyemen'de sizlerle.

Kapıda Ödeme İle Sipariş Verebilir miyim?

Kesinlikle evet kapıda ödeme ile çocuklara özel yılbaşı hediye siparişlerinizi verebilirsiniz. Seçili bir çok ürünümüzde kapıda ödeme seçeneğimiz açıktır. Siz de beğendiğiniz veya kişiye özel hale getirmek istediğiniz hediyenizi belirleyerek hemen sipariş oluşturun ve en güvenli alış veriş biçimi olan kapıda ödeme ile yılbaşı hediye alış verişinizi tamamlayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.