sadsad x
asdasd
El Yapımı Şekerlik Modelleri

El Yapımı Şekerlik Modelleri

21 Temmuz 2017

Özel Günlerde Şekerlik İçin Sıra Dışı Sunma Fikirleri. Özel günlerde sunulan sürprizler o günlere farklı bir güzellik katmaktadır. Bu özel günlerde sunulan en güzel hediyelerden biri de, şekerlerdir. Şekerlerin sunulması aslında özel günlerin konusuna göre değişiklik göstermekte. Örneğin nişanlarda sunulan şekerlerin üstünde çiftler ile ilgili mesajlar yazarken, doğum günlerinde şekerlerin şekli pasta şeklindedir. Bu gibi durumları göz önünde bulunduracak olursak, şekerlerin özel günün nedeni ve konusuyla ilgili olduğu sonucuna varabiliriz. Hazırlayacağınız el yapımı şekerliklerle sevdiklerinize hem lezzetli, hem de unutamayacakları çok tatlı bir hediye vereceksiniz. İşte sizin için İnternetin altını üstüne getirerek araştırdığımız ve beğeninize sunduğumuz birbirinden şık el yapımı şekerlik modelleri.

Şekerin Şeklini Belirleyin

El Yapımı Şekerlik modelleri

Şekerler genellikle özel olarak şekerler satılan yerlerde siparişle veya hazır bir şekilde satılmaktadır. Özel günlerinde her şeyinin özel olmasını isteyen kişiler şeker alırken veya sipariş verirken, sipariş vermiş oldukları şekerin, özel bir şekle sahip olmasını isteyebilir. Örneğin çiftlerin evlenme töreninde şekerler kalp şeklinde olabilir. Bu düğüne özel bir anlam katarak, o günün sürprizlerinden biri olabilir.

el yapımı şekerlikler

Şekerlerin Üzerlerine Renkler ve Mesajlar Bırakabilirsiniz

el yapımı hediyelik şekerlik

Her şekerin üstünde ayrı bir mesaj yazarak özel günün önemini belirtebilir. Bu sayede kişiler şeker alırken acaba bana hangi yazı gelecek diye düşünür dururlar. Aralarında geçen diyaloglarda da, bu mesajların konuşulduğunu görebilirsiniz. Şekerler yense bile, üzerlerinde bulunana mesajlar uzun bir süre kişiler tarafından hatıra olarak saklanacaktır.

hediyelik şekerlik yapımı

Şekerlerin Süslemesi Oldukça Önemli

el emeği şekerlik modelleri

Özel günlerinizde şekerlerinizin bile dikkat çekmesini istiyorsanız, şekerlere özel süslemeler yaptırabilirsiniz. Örneğin şekeriniz bebek şeklinde. Siz bu şekildeki şekerin bebek elbiseli olmasını isterseniz, şeker üretim fabrikaları sizin siparişiniz üzere bunu yapmaktadır.

Şekerlerin Sunulması

kavanozdan şekerlik yapımı

Şekerlerin özel günlerde sunulması oldukça önemli bir özelliktir. Çünkü günümüzde birçok kişi, şekerleri uzun bir müddet boyunca saklayarak o günden hatıra olarak benimsemektedir. Bu nedenle özel günlerde sunulmakta olan şekerlerin önemi oldukça büyüktür.

kendin yap kavanoz şekerlikler

Şekerleri düğünlerde gelinin çiçeklerinin arasından çıkartılarak dağıtılması veya gelinin çiçeği atmasıyla beraber şekerlerin havada uçuşması oldukça sıra dışı bir sürpriz olabilir. Özel günler bilindiği üzere kameralar ve diğer cihazlarla çekilmektedir ve uzun müddet boyunca kişiler tarafından bu konular konuşulmaktadır. Dikkat çekici bir şeker sunumu istiyorsanız öncelikle şekerlerin şeklinden işe başlamanızda yarar var.

hediyelik kavanoz şekerlik yapımı

Günümüzün en güzel şeker sunma çeşitlerinden biri de, çelenkdir. Çelenk içinde çiçek şeklinde yapılmış olan çikolataları insanlara sunmak oldukça farklı ve enteresan bir çiçek sunma şekli olacaktır. İnsanlar oldukça şaşırmakla beraber, özel gününüzde yapmış olduğunuz bu sürprizden oldukça hoşlanacaklardır.

el emeği şekerlik modelleri

Özel günlerde yapılacak olan her şey özenle yapılmalı ve insanların karşısına özenli bir şekilde çıkartılmalıdır. Genellikle her kişi, özel gününün uzun zaman boyunca konuşulmasını ve unutulma bir anı olmasını istemektedir. Bu nedenle özel günlerin en kalıcı anısı olan şekerlere de oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir.

el yapımı hediyelik şekerlik

Dilerseniz çiçekleri damat ve gelin şeklinde yaparak değişik bir anı ortaya çıkarabilirsiniz. Bunu masaların üstüne veya gelin ve damat masasının çeşitli yerlerine dizerek insanların şaşırmasına ve merak etmesini sağlayabilirsiniz.

el yapımı şekerlikler

Düğünlerin olmazsa olmazlarından olan şekerleri damat ve gelin yanlarına küçük bir çocuk alarak birlikte dağıtabilirler. Çocuk elindeki sepetten şekerleri çıkararak insanlara sunabilir, gelin ve damat ise gelen misafirleriyle bu arada sohbet edebilirler. Hem misafirler gelin ve damat bizle ilgilenmedi demez, hem de, herkesin bu olağanüstü sunma şeklini uzun süre konuşmasını sağlamış olursunuz.

el yapımı şekerlikler

Sunma şeklinden ayriyeten çikolataların kalitesini ve görünümüne de oldukça önem vermelisiniz. Bunun için özel çikolata üretim şirketleriyle anlaşmalı, önceden çikolatanın görünümüne ve tadına bakmalısınız. Bu gibi durumlar sayesinde özel gününüz en kusursuz bir şekilde geçebilir.

kişiye özel çikolatalar

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.