sadsad x
asdasd
Erkeğe Yılbaşı Sürprizleri

Erkeğe Yılbaşı Sürprizleri

23 Kasım 2017

2018 yeni yılına yaklaştığımız şu günlerde yılbaşını sevgilisiyle beraber geçirmek isteyenlere, erkek arkadaşına bu özel gecede romantik sürprizler yapmayı düşünenlere harika parlak fikirlerimiz var. Bu yazımızda, sevgilinizle birlikte gireceğiniz yılbaşı gecesini daha unutulmaz kılmak ve Ona yapabileceğüiniz küçük romantik sürpriz önerileri bulacaksınız! Her biri denenmiş ve etkisi kanıtlanmış küçük sürprizlerden kurguladığımız bu makalemizi umuyoruz ki siz de çok beğeneceksiniz. Kolay şekilde yapabileceğiniz el yapımı hediye fikirlerinden oluşan bu hediye önerileri ile siz de erkek sevgilinize lirik şiir tadında en hoş yılbaşı hediyesi verebilirsiniz. Romantik anlar için romantik hediyeler düşünülmeli ve tabi ki de bu hediyeler etkileyici sürprizler eşliğinde verilmelidir. Bu şekilde yeni yıl hediyenizin unutulmaz olmasını sağlayabilirsiniz. Yılbaşına sayılı günler kala hayatınızın o en önemli kişisi için hala nasıl bir sürpriz yapacağınıza karar veremeyenlerdenseniz erkeğe yılbaşı sürprizleri önerileri ile dolu olan yazımızı okumanızda fayda var demektir. İşte, en etkileyici ve güzel erkek sevgiliye yılbaşı sürprizi önerileri;

Ona Ne Kadar Sevildiğini Aşk Kavanozu İle Hissettirin

Erkek sevgiliye yılbaşı sürprizi

Erkekler doğdukları ilk andan itibaren annelerinin en büyük aşklarıdır, sürekli olarak yoğun ilgi görürler ve sevilip şımartılırlar. Aslında büyüyen erkekler aşırı ilgiden sıkılıyor gibi görünseler de içten içe sevildiklerini hissetmek ve yine o küçük çocuk gibi şımartılmak isterler. Bu nedenle erkek arkadaşınızla mutlu sonla biten bir ilişki yaşamak istiyorsanız onu şımartmaktan ve ona olan sevginizi göstermekten asla çekinmeyin. Bunu ona hissettiren hediyeler almaya çalışın. Örneğin her birinin üzerinde ona olan aşkınızın yazılı olduğu aşk kavanozları hazırlamanız oldukça etkileyici bir fikirdir. Resimdeki gibi bu hediyeyi tamamen ona özel olarak hazırladığınızı hissettireceğiniz bir kapak hazırlayarak kavanozunuza yapıştırabilirsiniz. Yılın her gününe bir tane olacak şekilde kavanoza 365 tane aşk dolu notlar atın ve bunu yılbaşında erkek sevgiliye hediye edin.

Basit Hediyeleri Özel Kılacak Sizden Detaylar Katın

Erkek sevgiliye yılbaşı sürprizi

Erkeklere alınabilecek hediyeler arasında oldukça sıradan kabul edilen ancak onları oldukça mutlu eden çok sayıda hediye seçeneği bulunuyor. Örneğin tıraş makinesi seti, son model akıllı telefon modelleri, deri cüzdanlar ve şık kol saatleri ile sevgilinizin gönlünü yeniden fethedebilir, her kullandığında onu yeniden mutlu edecek bir hediyeye imza atabilirsiniz. Ancak bu hediyeleri verirken mutlaka kendinizden bir şeyler katmayı unutmayın.

erkeğe yılbaşı sürprizleri

Örneğin yılbaşı için hediye kol saati almaya karar verdiyseniz saat kutusunun içerisine “yeni yılda her geçen saniye daha çok sev beni, her geçen saniye daha da yaklaştırsın bizi birbirimize, sensiz geçen saniyeler azalırken saatler her daim aşkı vursun” gibi etkileyici sözler yazdığınız mesajlar bu hediyeyi çok daha özel kılacak ve erkek arkadaşınızla aranızdaki aşkı güçlendirecektir. Önemli olan bu hediyeyi onu düşünerek, sadece onu mutlu etmek için aldığınızı karşı tarafında hissetmesini sağlamak, onu ne kadar sevdiğinizi bir kere daha göstermektir.

Fotoğraflarınız Aslında Eşsiz Birer Hediye Seçeneğidir

Erkek sevgiliye yılbaşı sürprizi

Sizde her anınızı ölümsüz kılmak için sürekli resim çekmek isteyen çiftlerdenseniz bu durumda aslında elinizde erkek arkadaşa yılbaşı sürprizi olarak kullanabileceğiniz çok sayıda hediye argümanı bulunuyor demektir. Tek yapmanız gereken bunları doğru bir projede buluşturmak. Örneğin sevgiliniz için özel bir yılbaşı albümü hazırlayabilir, 365 gün için altında küçük notlar aldığınız resimlerinizden birer yaprak oluşturabilirsiniz. Resimlerin altına onunla ilk tanıştığınız an gibi özel günlerin olduğu tarihleri hatırlıyorsanız bunları hatırlatabilir, 14 Şubat sevgililer günü için özel notlar düşebilirsiniz. Yine defterin 365. gün yani son gün yaprağına “umarım hala hayatımdasındır, umarım hala en çok beni seviyor benim en çok sevdiğim olmaya devam ediyorsundur” gibi özel bir not düşmeniz bir sonraki yılbaşında da aşkınızın doludizgin devam etmesini sağlayacak son derece özel bir hediye oluşturmanızı sağlayacaktır.

Mutluluğa Giden Yol Kanvas Tablo

365 tane resim çıkarmakla uğraşamam diyenlerdenseniz resimlerle daha basit bir hediye hazırlama şansınız da bulunuyor. Bunun için ise aşağıdaki resimde de olduğu gibi tek bir resminizi merkeze yerleştirerek etrafına kendi el yazınızla aşkınızı ifade eden cümlelerle resmi çerçeveleyebilirsiniz. Bu sayede erkek arkadaşınız resme her baktığında hem ikinizi görerek aşkınızı hissedecek hem de yazdığınız özel sözler sayesinde sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi tekrar tekrar hatırlayacaktır. Unutmayın aşk sürekli olarak beslemeniz ve ilgiyle sıcak tutmanız gereken bir duygudur. Araya bir kere soğukluk girdimi onu bir daha eskisi gibi ısıtmanız oldukça zor olacaktır. Aşkı taze tutmanın en kolay yolu küçük sürprizler ile karşı tarafı sürekli olarak heyecanlandırmayı başarmak, içinizdeki o muazzam aşkı ve büyük sevgiyi partnerinize başarılı bir şekilde yansıtabilmektir.

Her İlmeği Aşk İle Örülmüş Sıcacık Atkılar

Erkek arkadaşa yılbaşı sürprizi

Soğuk bir yılbaşı akşamı sevgilinizi sıcacık tutacak olan atkılar oldukça etkileyici hediyelerdir. Sevgiliniz için özenle ellerinizden çıkan bu ürün hem onu kış döneminde sımsıcak tutacak hem de onu ne kadar çok sevdiğinizi hissettirecek. Her ilmeğini aşkla dokuyacağınız bu eşsiz hediye seçeneği sevgilinizi oldukça mutlu edecek, düşük maliyetine rağmen sevgilinizi maksimum seviyede mutlu edecektir. Örgü örmeyi bilmiyorsanız hazır olarak satılan el örgüsü atkı modelleri arasından da seçimde bulunarak sevgilinizin bu özel hediyeden mahrum kalmasının önüne geçebilirsiniz. Sevgilinizin hoşlandığı renkleri kullanabileceğiniz gibi yine kış mevsiminde giydiği kaban ya da ceket rengi ile uyumlu bir renk kullanarak öreceğiniz atkıyı hediye etmeden önce tek yapmanız gereken üzerine kendi parfümünüzden sıkmak ve bu sayede siz yanınızda yokken bile sevgilinizin kokunuzu duyarak sizi her zaman kendi yanında hissetmesini sağlamak…

Romantik Bir Akşam Yemeği Sürprizi

Erkek arkadaşa romantik yılbaşı sürprizi

Böyle bir imkânınız bulunuyorsa yılbaşında dışarıda program yapmak yerine sevgilinizle evde baş başa romantik dakikalar geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Sanırız ki böyle bir anket yapılsa ve anketin başlığı erkeğe yapılabilecek yılbaşı sürprizleri olsa erkeklerin büyük bir çoğunluğu sevgilileri ile evde romantik bir yılbaşı geçirmeye oy verecektir. Türk erkeklerinin büyük bir çoğunluğu evcimen gruba girerken özellikle de tüm yıl boyunca yoğun bir tempoda bulunan ve yoğun stres altında çalışan erkekler evde sevgilileri ile romantik dakikalar geçirmeyi tercih edecektir. Mum ışığında gül yaprakları ile süslenen romantik masaya yılbaşına uygun son derece şık bir elbise ile eşlik ederseniz erkek arkadaşınızın mutluluktan ayaklarının yerden kesileceği son derece mutlu bir yılbaşı sürprizine imza atabilir, yeni yıla tazelenen büyük bir aşkla girebilirsiniz. Yemekte özellikle de erkek arkadaşınızın sevdiği menüleri hazırlamanız, ona küçük sürprizler hazırlayarak sevdiği tatlıları yapmanız onun mutluluğunun katlanarak artmasını sağlayacak, yaptığınız sürprizin daha da mutluluk verici olmasını garanti altına alacaktır.

Seni Neden Sevdiğimi Biliyor Musun Kartları

Erkek sevgiliye yılbaşı sürprizi

Aşk çoğu zaman nedensiz olarak iki tarafın fiziksel çekim hissetmesi ile başlar ama zamanla insan sevmek için pek çok neden olduğunu fark eder. Kimi zaman içindeki merhamete aşık olduğunu fark ederseniz kimi zamansa hayata karşı güçlü duruşu. Ama aşkı besleyen nedenlerin var olması halinde aşkın devam ettiği tartışılmaz bir gerçektir. Çiftler beraber uyumu yakalarsa ilişkiler devam eder ve karşı taraf çoğu zaman bu ilişkideki payını merak eder. İşte yılbaşı hediyesi olarak sevgilinize neden onu sevdiğinizi ifade edebileceğiniz sevgi kartları hazırlayabilirsiniz.

erkeğe yılbaşı sürprizleri

Bu kartları kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi hazır olarak satılan sevgi kartlarını da tercih edebilirsiniz. Buna ek olarak tamamen ikinize özel olarak “seni neden sevdiğimi biliyor musun kartları” bastırabilirsiniz. Bir tarafında ikinizin beraber çekilmiş resimleri diğer tarafında da aşık olma nedeninizin yer aldığı kartlar sevgilinizin de oldukça hoşuna gidecektir. Örneğin bir tarafında onun gülerken çektiğiniz bir resmi, arkasında ise “insana tüm sıkıntılarını unutturan, en karanlık fırtınaların arasında gökkuşağı oluşturan gülüşün için sevdim seni” gibi okuyunca onun gururunu okşayacak ve kendisinin sizin için ne kadar değerli olduğunu hissettirecek sevgi kartları sevgilinizin yüzünü güldürerek içindeki aşkınızı tazeleyecek son derece hoş bir jesttir.

erkeğe yılbaşı sürprizleri

Bu tip kartları hazırlarken teknolojiden yardım almanız gerekir. Eğer kendinizi bu alanda yeterli görmüyorsanız bu tip hediyeleri hazırlayan sitelerden de yardım alabilir, onlara resimler ile mesaj metinlerini göndererek sizin için bu eşsiz hediyeyi hazırlamalarını sağlayabilirsiniz. Resimleri ve mesajları gönderirken hepsine numara vermeyi unutmayın. Bu sayede hediyeniz tamamen doğru bir şekilde sizin istediğiniz gibi hazır hale getirilecektir.

Cep Telefonunuzda Sakladığınız Mesajlardan Oluşan Romantik Sürpriz

Erkek sevgiliye yılbaşı sürprizi

Özellikle de mesajlaşmayı çok seven çiftler için oldukça cazip bir hediye seçeneği olarak öne çıkan “sevgi mesajları hediyesi” için tek yapmanız gereken minik şirin zarflar bulmak. Ardından zarf ile uyumlu beyaz kağıtlara bu mesajları yazın ve her birinin tarih, saat bilgilerini de ekleyin. Arkasına ise bu mesajların sizin için önemini de kâğıdın üzerine yazarak zarflara koyun. Örneğin ilk günaydın mesajın, beni ilk kez öptükten sonra bana yolladığın mesaj, ilk sevgililer günü mesajın, ilk yılbaşı mesajın gibi ilk mesajların yanı sıra beni en çok sevdiğini hissettirdiğin mesaj gibi duygularınızı ona yansıtan mesajlara da yer verebilirsiniz.

erkeğe yılbaşı sürprizleri

Erkek arkadaşınız açtığı her kartta size yolladığı mesajların sizin için olan önemini bir kere daha kavrayacak, hislerine verdiğiniz önemi bir kere daha derinden duyacağı için size olan aşkı artacaktır. Bu kartları kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi aynı zamanda hazır olarak satılan kart ve zarf setlerini satın alarak sadece üstlerini kendi el yazınızla da doldurabilirsiniz. Hazır olarak alınacak olan kartlar daha muntazam olarak hazırlandığı için görsel açıdan daha etkileyici bulunabilir ancak yine de istiyorsanız belirli el işi malzemelerini alarak bu kartları kendiniz de hazırlayabilir, tamamen el emeğinizden oluşan bir hediyeye imza atabilirsiniz.

erkeğe yılbaşı sürprizleri

Buna ek olarak mesajların ekran görüntülerini kullanarak dijital çıktılarını alarak arkalarına bu mesajı okuduğunuzda hissettiğiniz duyguları da yazabilirsiniz. Size mesaj yollayarak çıkma teklifinde bulunduysa ya da size karşı olan hislerini ilk kez bir kısa mesaj göndererek itiraf ettiyse bu mesajları kullanabilir, aşkının sizin için olan önemine vurguda bulunabilirsiniz.

Aşk Mesajları İle Dolu Olan Aşk Kutusu

Erkek sevgiliye yılbaşı sürprizi

Aşkınızı ifade etmelere doyamıyor, bulduğunuz her fırsatta sevgilinize ona ne kadar çok sevdiğinizi söylemek istiyorsanız aşk kutusu yapabilirsiniz. Özellikle de erkek arkadaşa yılbaşı sürprizi arayan kişilere hitap eden bu hediyeyi hazır olarak satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda dilerseniz el işi kâğıtları ve makas kullanarak kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Kendiniz hazırlamayı tercih edecekseniz bu durumda mutlaka öncesinde internetten benzer hediye resimlerini incelemenizi ve buna göre kafanızda bir proje şekillendirmenizi tavsiye ediyoruz. Mesajları hazırlarken basit ve basmakalıp aşk sözleri yerine tamamen kendinizi ifade eden sözlere yer vermeniz sevgilinizi çok daha fazla etkileyecek ve ona karşı olan hislerinizi daha iyi anlamanızı sağlayacaktır.

erkeğe yılbaşı sürprizleri

Mesajları oluştururken bunları tamamen kendinizin yazdığını ona hissettirecek olan özel anılarınıza da yer verebilirsiniz. Mesela “seninle ilk karşılaştığımızda yağan yağmurda ıslanmak aşkımızın ne kadar güçlü olacağını bana daha o ilk dakikada hissettirmişti” gibi vurgular yapmaya çalışın. Ona olan içten bağlılığınızı, aşkınızı ve sevginizi onunda hissetmesini sağlamaya çalışın. Sevginizi göstermekten kaçınmayın, tıpkı kadınlarda olduğu gibi erkeklerin de sevildiklerini hissetmeye ihtiyaçları olduğunu unutmayın. Ona karşı olan aşkınızı ifade etmekten çekinmeyin. Kutunuzu hazırlarken dilerseniz her gün bir kart çekerek aşkınızı hissedebileceği şekilde 365 tane mesaj hazırlayabileceğiniz gibi sadece özel günlerde okuması için de kartlar hazırlayabilirsiniz. 

erkek arkadaşa hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.