+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Biricik felsefe öğretmeninize sevginizi göstermek ve minnettarlığınızı sunmak için anlamlı hediyeler mi bakıyorsunuz? Öğretmenler için özel olarak hazırladığımız yukarıdaki ürünlerimizle akılda kalıcılık, etkileyicilik ve anlam gibi tüm güzel unsurlar bu hediyelerimizin bünyesinde toplanıyor. Hadi gelin el ele verelim ve biricik felsefe öğretmeninizi seçeceğiniz hediye ile birlikte mutlu edelim. Felsefe öğretmenine alınabilecek en ilginç öğretmenler günü hediyeleri bu başlık altında sizlerle oluyor. Felsefe öğretmenlerine özel tasarlanmış kupa bardaklar, üzerinde öğretmeninizin ismini taşıyan duvar saatleri, içeceklerini keyifle yudumlayacağı termoslar, duvarına harika bir ahenk katacak kanvas tablolar ve çok daha fazlası bu platformda sizlerle oluyor.

Öğretmenler gününden her sene öğrenciler birçok hediyeler almakta ve bunları öğretmenlerine vermektedir. Bu tarz hediyeler genellikle ilk ve ortaokullarda verilse de, daha üst eğitim yerlerinde de sevilen öğretmenler için tercih edilmektedir. Birçok kişi öğretmenler günü hediyesi olarak benzersiz ve öğretmeninin mutlu olacağı tarzlara yönelmektedir. Bu durumda bir öğretmen için uygun olabilecek en iyi hediye de, bu kategoriden seçeceğiniz özel bir ürün hediyesi olmaktadır.

Felsefe öğretmenleri her öğretmen gibi sınıfta görev yaparlar. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı lise dengi okullarda ve özel eğitim kurumlarında çalışabilirler. Günlük ders programlarını, yoklama defterini, okul araç ve gereçlerini hazırlama, ders kitaplarını temin etme gibi görevleri yaparlar. Sınıfın disiplinli ve düzenli bir şekilde olmasını, öğrencilerin hem dersi sevmesi hem de katılımın olması için çaba sarf ederler. Gerek yazılı sınavlarda gerekse sözlü sınavlarda öğrencilerin yüksek not alması için gerekli tüm konuları anlatmak ve öğrencilerin unutmaması için ipuçları ve formülleri vermek zorundadırlar. Öğretmenler günü hediyeleri felsefe öğretmenine seçimlerinizde de hoş bir sürpriz olabilecek bu ürünler felsefe öğretmenlerinizin olabilir 24 Kasım öğretmenler gününde. Özel günlerde her hediye güzel duygular hissettirir. Felsefe öğretmeninizi düşünmüş olmanız bile daha hediyeyi açmadan mutluluğu yaşatacaktır. Hoş sunumlu ürünler ile felsefe öğretmeninizi şaşırtabileceğinizi de unutmayın. Anlamlı ürün yüzünü güldürecek olan duygulardan birini taşıyor. Sizde seçiminizi bu yönde yapabilirsiniz. Benzersiz tasarımlar ve ayrıcalıkla imkânları kaçırmayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.