sadsad x
asdasd
Fotoğraflarla Yapılabilecek Sürprizler

Fotoğraflarla Yapılabilecek Sürprizler

22 Mart 2018

Fotoğraflar anlatsın sevginizi... Her şeyi söz ile anlatmak mümkün mü? Elbette hayır. Bazen sözlerden daha güzel anlatan şeyler vardır. Bir mektup mesela, bir resim mesela. Biz bu kez bir resimden de ötesine gidiyor ve sizlere harika bir kolaj imkanı sunuyor olacağız. Ona onu sevdiğinizi en güzel anlatmanın yollarından biri olan kalp koreografisinde resim nasıl çekilir göstereceğiz. Örnekte yer alan kareleri inceleyerek aynı şekilde poz verdiğinizde ve birleştirdiğinizde ortaya harika bir görsel çıkacak. Ne kadar da anlamlı ve ne kadar da emek kokuyor öyle değil mi?


Özel Gün Hediyeleri

fotoğraflarla yapılabilecek sürprizler

Özel günlerde hediye almak oldukça zordur. Sanki ne verseniz eksik gibi olur. Biz diyoruz ki maddi değeri olan bir hediye verseniz de mutlaka manevi değeri olan bir hediye de vermelisiniz. Sevgilinin doğum günü hediyesinde, yıl dönümü hediyenizde, tanışma yıl dönümü hediyesinde kısaca birçok özel zaman diliminde bu karelerden ona kalp yaparak hediye edebilirsiniz. İsterseniz bunu sosyal medyadan etiketleyerek de sürpriz yapabilirsiniz, isterseniz hepsini tek tek çıkarıp bir panoya yerleştirip, tablo olarak da sunabilirsiniz. Kısaca biraz zamanınızı alacak olsa ve hatta zorlayacak olsa da bu hediye çok özel bir hediye olacak.


Fotoğraflar Anlatsın Söylemediklerinizi

fotoğraf kareleri ile kolaj yapmak

Sevgilinize ilk defa seni seviyorum demek, ya da ondan özür dilemek, ya da evlenme teklifi etmek için dahi bu yolu kullanabilirsiniz. Birçok farklı karede söylemek istediklerinizi, fotoğraflarınızda elinize tutarak hoş bir kolaj yapabilirsiniz. Sonuna kadar heyecanla okuyacağına emin olabilirsiniz. Yorulmamanız için elbette mesajı kısa kesmek önemli:) ama bende zaman bol diyorsanız aşkı ilan bile edin karışamayız ki buna di mi ama.

fotoğraflarla sürpriz yapmak

Çocuklar İçin Güzel Bir Anı

fotoğraf kareleri ile kolaj yapmak

Aynı koreografiyi çocuklarınız içinde yapabilirsiniz. Onların odasında sergilemek için birkaç kare fotoğrafını çekip eline de istediğiniz notu verebilirsiniz. İlerde onun için de hoş ve farklı bir deneyim olacaktır. Hele bir de ikiz çocuklarınız ya da birden fazla çocuğunuz varsa değmeyin keyfinize.

fotoğraf sürprizleri

Yeni Dönem Davetiyeler

fotoğraf kareleri ile sürpriz yapmak

Farklı ve orijinal bir düğün davetiyesi arıyorsanız işte size bir örnek. Böyle bir fotoğraf sürüsü çektirip ortada ki karede de düğün ile ilgili mesajınızı verebilirsiniz. İster bunu internet ortamından dağıtın, isterseniz bu kareyi davetiye üzerine bastırın. Çok orijinal olacağı kesin. Biraz deneme yaparak, biraz tartışarak, şuraya değil elini buraya koy diyerek, of dur bıraksak mı ile devam ederek sonunda en güzel kareleri bulacağınıza eminiz. Siz de eminseniz o halde hemen önce incelemeye ve sonra da çekimlere başlayın deriz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.