sadsad x
asdasd
Hamile Olduğunuzu Eşinize Nasıl Söylersiniz?

Hamile Olduğunuzu Eşinize Nasıl Söylersiniz?

11 Ocak 2018

Bebek müjdesi verme heyecanını doyasıya yaşayın. Artık anne baba olmaya hazır olduğunuz bu zaman diliminde o güzel haberi aldıysanız ilk aklınıza gelen şey ben bunu ona nasıl söyleyeceğim oluyor. Genelde kadınlar öyle kuru kuru telefon açıp ben hamileyim demeyi elbette hiç sevmiyorlar. Böylesine değerli olan bir şey, çok değerli bir şekilde ve sürprizli bir şekilde açıklanmalı öyle değil mi? O halde bebek müjdesi vermenin en tatlı yollarını sizlere bizler aktaralım. Eşime hamilelik haberini en güzel ne şekilde veririm diyorsanız biz bunu kurabiyelerden yana yapmanızı öneririz. Hemen nasıl yani dediğinizi duyar gibiyiz. Butik kurabiye siparişleri ile ona baba olacağının haberini vermekten daha tatlı başka ne olabilir ki?

Doğru zamanlama

Butik kurabiye ile bebek müjdesini vermeyi aklınıza yerleştirdiniz ama bu nasıl olmalı? Bunun için biraz beklemeniz gerekiyor elbette. Özel tasarım kurabiye olacağı için aynı gün teslim alamıyor olsanız da çok kısa sürede yani bir iki gün içinde teslim alabilirsiniz. Bu sürede kendinizi biraz tutmanız ve sabır etmeniz gerekiyor elbette. Sabır kelimesine şimdiden alışsanız ve uygulamaya başlasınız iyi olur çünkü zaten annelik demek başlı başlına bir sabır gerektiriyor diyebiliriz. Neyse konudan dağılmayalım değil mi? Örneğin bebek müjdesini akşam yemeğinden sonra sana harika bir tatlı yaptım diye getirerek ona şık bir kutu içinde verebilirsiniz. Bir başka öneri ise onun iş yerine güzel bir not ile gönderim yapabilirsiniz. İlk eline aldığında elbette şaşırıyor olacaktır ama küçük bir not ile hediyenizi destekleyerek hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

BEBEK TEMALI ŞEKER HAMURLU KURABİYE

Eşe hamile olduğunu sürpriz şekilde nasıl söylersin

Aaaaa o da ne? Kundak içinde tatlı bir bebek. Böylesine bir hediyeyi elinize verseniz ilk aklına ne gelir? Elbette baba olacağının müjdesi. Elbette bu aşamada çocuk cinsiyeti belli olmayacağı için hem pembe hem de mavi olarak farklı kurabiye tasarımları yaptırabilirsiniz. Bebek haberini nasıl verdiniz diye soranlara bu fikrinizden bahsetmek oldukça etkili olacaktır.

Ben hamileyim kocacığım

Babaya bebek müjdesini şeker bir kurabiye tasarımı ile vermeye devam edelim öyle değil mi? Aslında konu bebek müjdesi olunca bebek ile ilgili şeker hamuru tasarım butik kurabiye örneklerine fazlası ile ulaşıyor olacaksınız. O kadar süslü ve püslü tasarımlar bulacaksınız ki açıkçası seçim yaparken biraz zorlanacaksınız.

EL EMEĞİNİZ İLE BEBEK MÜJDESİNE VAR MISINIZ?

babaya hamileyim mesajı

Şimdiye kadar biraz kolayını söyledik değil mi? Pek butik kurabiye yapmaya ne dersiniz? Biraz gözünüz korktu galiba e korkmalı da zaten. Göründüğü kadar kolay olmayan şeker hamurlu kurabiyeler biraz el inceliği istiyor. Benim için el işçiliğinin çok da detaylı olmasına gerek yok diyorsanız size vereceğimiz örnek ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Artık malzemeleri kolaylıkla birçok yerden temin edebiliyorsunuz. Hiç olmadı denemekte fayda var. Baktınız olmuyor içinize sinmiyor hooppp butik kurabiye siparişi ile bu işi hemen kurtarabilirsiniz. Böylelikle aklınızda acaba ben yapabilir miyim düşüncesi kalmamış olur.

BEBEK TEMALI ŞEKER HAMURLU KURABİYE YAPMA

kocaya hamileyim mesajı sürpriz

Bu verdiğimiz örneklere bakarak aslında kolaylıkla bebek butik kurabiye temaları yapabilirsiniz. Sizlere gereken elbette öncelikle kalıplar sonrasında ise kullanacağınız renkli şeker hamurları. İtiraf etmeliyiz ki kurabiyesini tutturmakta zor ama şeker hamuru ile o şekilleri vermekte oldukça zor olsa gerek. Neyse sizi yine korkutmayalım ve en güzel hediyeler el emeği olan buram buram emek kokan hediyelerdir diyelim. Oldukça basit figürlerden seçerek de yapabilirsiniz. Bebek ayak izi kurabiye ya da bebek temalı kurabiye tasarımı içinden beğendiğinizi ve size kolay gelenini seçerek hemen uygulayabilirsiniz.

hamileyim kurabiyesi

AİLE TEMALI BUTİK KURABİYE

hamileyim temalı butik kurabiye

Ooo benim el becerim harikadır ben bu işin üstesinden kalkalım diyorsanız o halde biraz zor olan ama çok keyifli olan bir şeker hamuru figürü sunalım öyle değil mi? Zaten tek tek yapım aşamasının gösterilmiş olması işinizi kolaylaştırıyor olacak. Dolayısı ile hiç zorlanmanıza bile gerek kalmayabilir.

hamilelik müjdesi kartı

Siz yakında bir aile olacağınızı bu güzel penguen ailesi ile sunabilirsiniz. İsterseniz hatta işinizi biraz daha kolaylaştırabilir ve butik kurabiye siparişi vererek sonrasında kendiniz de el emeğiniz ile bu figürlerini hazırlayarak hem kusuruz hem de el emeğinizin olacağı bir sürpriz ile müjdeyi verebilirsiniz.

ben hamileyim

Adım adım uygulama yaparsanız aslında hiç zorlanmadığınızı görürsünüz. Her zaman butik kurabiye yaparken ellerinizin temiz olmasına ve renkleri birbirine pek katmamaya bulaştırmamaya dikkat ediniz. Siz ne kadar ince çalışırsanız o denli ortaya harika bir iş çıkıyor olacaktır. Kısaca bizce erkeğe baba olduğunun müjdesini kurabiyeler ile deneyebilirsiniz. Hem ağzınız tatlansın hem de yüreğiniz.

kocaya hamile olduğu haberi nasıl verilir

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.