sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
Toplam 3952 ürün görüntüleniyor.

Kişiye Özel Karikatürlü Hediyeler

Hediye almak bir bakıma yaratıcılık da gerektiren bir eylemdir. Hemen her türlü ayrıntıyı göz önünde bulunduracağınız hediye seçimleri hem sizin hem de karşı tarafın zevklerini yansıtmaktadır. Bununla birlikte hediyeyi alacağınız kişinin kim olduğu da hediye seçimlerine vurgu yapan önemli bir detaydır. Eğer bir aile üyesi ya da yakın bir dosta hediye almayı planlıyorsanız seçimlerinizi yaparken biraz daha esnek davranabilirsiniz. Özellikle yakın dostlara hediye seçimlerinde son yıllarda komik ve esprili ürünler oldukça revaçta denilebilir. Bu ürünler arasında da karikatür detaylı hediyelik eşyalar son derece farklı seçenekler sunuyor. Kişiye özel karikatür hediyeleri en yakınlarınıza sunduğunuzda yüzlerinde farklı bir tebessüm dolaştığına şahit olabilirsiniz.

Karikatür Efektli Kupa Bardaklar

Kupa bardaklar işlevselliği sayesinde birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Son derece hoş bardaklardır ve hem iş yerlerinde hem de evlerde insanların en çok tercih ettiği bardak çeşitleridir. Bu bardaklar düz renklere sahip olduklarında son derece sıradan görünebilirler. Ancak üzerine komik karikatürler işlendiğinde oldukça farklı ve eğlenceli bir hediye seçeneği haline geliyorlar. Çok farklı bir hediye seçeneği arayışındaysanız karikatürlü kupa bardak lardan yararlanabilirsiniz. Karikatür baskılı bardaklar için yapılması gereken tek şey hediye vereceğiniz bir arkadaşınızın yakın plan çekilen bir fotoğrafını bizlere göndermek olacaktır. Bu fotoğraf, bardaklar üzerine farklı temalarda karikatürlerle işlenerek hem esprili, hem de komik hediyeler haline getiriliyor. Bu tarz esprili bir hediyelik eşya basit olmaktan ziyade çok farklı bir seçenek olacaktır.

Karikatürlü Tişörtler

Karikatür efektlerini kupa bardaklarda görmek yerine tişörtlerde de tercih edebilirsiniz. Karşınızdaki kadın da olsa, erkek de olsa çok rahat bir şekilde bu tişörtleri hediye etme şansınız var. Yazlık ya da kışlık bir tişört üzerine kişilerin fotoğraflarının baskıları ile hazırlanan tişörtlerde farklı efektler düşünebilirsiniz. Hazır efektler arasından seçim yapabileceğiniz gibi kendiniz de yaratıcığınızı kullanabilirsiniz. Dilerseniz karşı tarafın mesleği ile ilgili de bir karikatür efekti yapılmasını isteyebilirsiniz. Komik hediyeler arasında en çok tercih edilenlerden olan tişörtler çiftler için de çok ideal olan ürünlerdir. Dilerseniz bunları en yakınlarınıza dahi kolayca hediye edebilirsiniz.

Karikatürlü Kanvas Tablolar

İnsanların hem evlerinde hem de iş yerlerinde severek kullanacakları ürünlerden birisi de kanvas tablolardır. Kolay kullanımı ve son derece hoş duruşu sayesinde kanvas tablolar günümüzde en çok tercih edilen tablo çeşitleri arasında yer alıyor. Ancak bu tabloları hediyelik olarak düşünüyorsanız biraz daha komik hale getirebilirsiniz. Karikatür baskılı hediyeler arasında çok beğenilen kanvas tablolar tıpkı kupa ve tişörtler gibi çok beğenilerek tercih edilecek hediyeler arasındadır. Kanvas tabloları da hediye seçimlerinde değerlendirebilir dilerseniz tek kişiye dilerseniz de çiftlere hediye edebilirsiniz. Oldukça popüler hediyelik eşyalar arasındadır ve kesinlikle sıradanlıktan uzak seçimlerdir.

Karikatür Efektli Hediyeliklerde Neler Var?

Karikatür efektli hediyelik eşyalar son derece komik hediye seçimleridir. Bu hediyeler kişilere özel olarak hazırlanıyor ve hemen her türlü karikatür efekti hediyeniz üzerine yansıtılabiliyor. Özellikle de meslek gruplarına yönelik olarak hazırlanan karkatürlü hediyelikler çok fazla rağbet görüyor. Bunun yanında süpermen, kral karikatürü, halterci, süpergirl, kovboy gibi daha farklı olan efektler de tercih edilebiliyor. Kişiler diledikleri takdirde çok daha değişik olan efektlerin kullanılmasına imkân bulabiliyorlar. Çiftlerin fotoğraflarına göre tasarlanabilen tüm hediyelik eşyalar tek kişi olanlar için de tasarlanabiliyor. Özellikle yakın arkadaşların ve kardeş ya da kuzen gibi yakın akrabaların birbirilerine verebilecekleri bu hediyeler ofis ortamlarında da rahatlıkla kullanılabiliyor. Hediyeler de farklılık arayanların ilk tercihi de denilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.