sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Kişiye Özel Karikatürlü Biblo

Karikatürler, canlıları ve objeleri mizahi açıdan değerlendiren çizimlerdir. Özellikle insan karikatürlerinde, çizimi yapılan kişiye ait en belirgin özellikleri mesela koca bir buruna sahipse daha da büyük bir burun ya da kalın dudakları varsa daha da kalın dudaklarla resim veya tuvale aktarılır. Karikatürler canlı renklerle çizilir ve hemen herkesi güldüren çizimlerdir. Hediyemen olarak herkesin sevdiği karikatür çalışmalarını, hediyelik karikatürlü biblolar olarak beğeninize sunmak istedik. Bu sayfada kendiniz için veya sevdiklerinize hediye olarak yaptırabileceğiniz kişiye özel karikatürlü biblo örnekleri bulabileceksiniz. Sevgililer için karikatürlü biblolar, erkeğe ve kadına özel karikatürlü biblolar, anne ve babalar için biblo modelleri, çocuklar için karikatürlü biblo modelleri bulabilirsiniz.

Karikatürlü Biblo Modelleri

1 -) Aşk Sarhoşları Karikatürlü Biblo
2 -) Başarılı Erkek Kişiye Özel Karikatürlü Biblo
3 -) Ben Sana Mahkum Karikatürlü Biblo
4 -) Birbirlerine Yakışan Çiftler Karikatürlü Biblo
5 -) Biz Bize Mahkumuz Karikatürlü Biblo
6 -) Çalışan Kadına Hediye Karikatürlü Biblo
7 -) Erkeğe Hediye Kişiye Özel Karikatürlü Biblo
8 -) İş Kadını Kişiye Özel Karikatürlü Biblo
9 -) Kişiye Özel Cool Erkek Karikatürlü Biblo
10 -) Kişiye Özel Kovboy Karikatürlü Masa Biblosu
11 -) Mutlu Aşıklar Karikatürlü Biblo
12 -) Roma Askeri Karikatürlü Masa Biblosu
13 -) Süper Kadın Karikatürlü Biblo
14 -) Süper Kahraman Kadın Karikatürlü Biblo

Kişiye özel karikatürlü biblo çalışmalarımızı en profesyonel şekilde hazırlıyor ve capcanlı renklerle MDF plakalar üzerine basıyoruz. Daha sonra MDF plakaları şekle göre lazer ile kesiyor ve harika bir kaide üzerine konumlandırıyoruz. Siyah renkteki ahşap kaide üzerine dilediğiniz kişisel mesajınızı yazabiliyor ve karikatürlü biblosu yazılan sevdiğinizin ismini bizlere hazırlatabiliyorsunuz. İlginç doğum günü hediyesi veya yılbaşı ve sevgililer günü hediyesi olarak orijinal ve sevdiklerinizi gülümsetecek esprili bir hediye arayışınız varsa, Hediyemen’deki binlerce çeşit karikatürlü biblo modeli içerisinden siz de beğendiğinizi seçebilir ve aynı gün kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sevgilinizi gülümsetmek mi istiyorsunuz? Yıldönümünüzde Ona hiç alışık olmadığı orijinal ve de kahkaha vaat eden bir hediye mi düşünüyorsunuz? O halde Hediyemen olarak sevgilinizle birlikte sizi karikatürize ediyor ve biblolar üzerine basıyoruz. Sevgilinizin masasında çok güzel duracak ve baktıkça kahkaha atıp, size olan aşkını tazeleyeceği karikatürlü bibloları, şimdi hemen kendinize özel hale kolayca getirebilirsiniz. Çiftlere özel olarak hazırladığımız, birbirine tutkuyla bağlı olan aşıklar, kılıbık erkek temalı biblolarımız, nişanlı veya evli çiftlere özel karikatürlü biblolarımız ile sevdiğiniz kadına inanılmaz esprili bir hediye sürprizinde bulunabilirsiniz. Hediyemen olarak şu an sizlere karikatürlü biblo yaptırabilme fırsatı sunuyoruz. Aynı gün kargoya teslim ile alabileceğiniz karikatürlü biblolarımızla, sevdiğinizi eminiz ki çok mutlu hissettirecek ve Ona orijinal bir özel gün sürprizi yapabileceksiniz.

Keyifli Alışverişler Dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.