sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Öğretmenlerimizi el üstünde tutuyoruz. Onlara verdiğimiz değeri ve önemi birbirinden ilginç hediye opsiyonlarımızla göstermeye çalışıyoruz. Öğretmenler günü için klasik hediyelerden sıkıldınız mı? Bize göre de artık öğretmenler günü hediyesi olarak çiçek, kitap, dolma kalem gibi klasik hediyeler kabak tadı  vermeye başladı. O halde size, sevgili öğretmeninizi şaşkına çevirecek ve eminiz ki çok da hoşuna gidecek komik bir hediye alternatifi sunacağız. Üzerinde sevgili öğretmeninizin karikatür çalışmasının yer alacağı karikatürlü hediyelerimiz ile biricik öğretmeninizi bomba bir hediye ile gülümsetebilirsiniz.

Öğretmeninize Özel Hazırlanacak Karikatürlü Biblolarımızı Gördünüz mü?

Fizik, matematik, biyoloji, tarih, kimya, coğrafya, fen bilimleri, İngilizce, edebiyat, Türkçe ve matematik branşı öğretmenleri için tasarladığımız özellikle karikatürlü biblolarımızla sıradan öğretmenler günü hediyelerinden sizleri kurtarıyoruz. Çok canlı baskı ve profesyonel karikatür uygulamalarıyla hazırlayacağımız karikatürlü biblolarımızla siz de sevgili öğretmeninizi şoke edecek bir hediye seçiminde bulunabilirsiniz. Erkek öğretmene hediye olarak veya kadın öğretmenlere alınabilecek hediye fikirleri içerisinde kesinlikle listestenizde olması gereken bir hediye alternatifi olan karikatürlü biblolarımız, sevgili öğretmeninizi inanın çok şaşırtacaktır.

Öğretmeninize kişiye özel olarak hazırlatabileceğiniz ve masasında harika bir dekor olarak yer alacak karikatürlü biblolar dışında güzel hediye alternatifleri de var. Şöyle ki; karikatürlü bir kupa bardakister karikatürüne özel hazırlanacak bir kitap okuma ayracı ile biricik öğretmeninize en farklı öğretmenler günü hediyesini sınıfınızda siz verebilirsiniz. Karikatürlü yastıklarımız da yine biricik öğretmeninizin evinin koltuk takımlarını süsleyecek harika bir öğretmenler günü hediyesidir.

Hediyemen'de kapıda ödeme ile sipariş verebileceğiniz karikatürlü ürünlerimizle en güzel öğretmenler günü kutlamaları sizi bekliyor. Hızlı kargomuz ve güvenli ödeme adımları ile siz de kolay bir şekilde sitemiz üzerinden öğretmeninize özel karikatürlü bir hediye hazırlatabilirsiniz.

Sitemizde keyfli alışverişler diliyoruz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.