sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Kişiye Özel Tespihler

Kişiye özel tespih, pek çok erkeğin hoşuna gidecek bir hediye türüdür. Hediyenin tespih olması ve kendisine özel olması da severek kullanmasını sağlayacaktır. Aksesuar olarak tercih edilen tespihlerin, stres alma özelliği de mevcuttur. Sevgilinize, eşinize ya da babanıza özel günlerde şık tasarımlı ismine özel tespihlerden almayı tercih edebilirsiniz.

Erkeklerin En Şık Aksesuarı Tespihler

Erkeklerin kadınlar gibi çok fazla aksesuar seçeneği bulunmamaktadır. Bundan dolayı tespih, bir erkeğin en şık aksesuarı olarak bilinir. Tespih modelleri arasından kişinin giyim stiline göre seçeceği kıyafete uygun bir kombin de yapılabilir. Renk renk özel tasarım tespihler ile tarzını konuşturmak isteyen erkekler de bu yönde bir tercih yapabilirler. Erkekler için bir tutku haline gelen tespihlerin pek çok seçeneği mevcuttur. Bunlar arasında en çok bilineni ise kehribardan yapılan tespihler olmaktadır. Kehribar tespihler genellikle sıkma kehribar olarak tasarlanmaktadır. Kesme ya da arpacık kesim olan tespihler genellikle tercih sebebi olmaktadır. Kehribar tespihlerin pek çok renk seçeneği de olduğundan dolayı kararsızlık yaşanabilir. Bunu önlemek adına, tespihi kullanacak olan kişinin giyim tarzını düşünebilirsiniz. Giyim tarzına dikkat etmeniz durumunda kararsızlıktan da kurtulmuş olursunuz. Kaplan gözü tespih çeşidi ise, açık sarı ve siyah olarak bilinen doğal bir taş türüdür. Farklı bir tespih modeli isteyenler için alternatif olabilmektedir. Onun dışında ise kuka modelleri tercih edebilirsiniz. Kuka tespihler sürekli kullanım için çok uygun olan tespih türleri arasında yer almaktadır. Hafif yapısıyla bileği yormazken aynı zamanda da her türlü kıyafete uyum sağlayacak olan bir seçimdir.

Erkeklerin En Çok Hoşuna Gidecek Hediye

Çeşitli özel günlerde babaya, sevgiliye, erkek kardeşe, ya da değer verilen herhangi birine bir takım hediyeler almak gerekir. Bu hediyeler arasında genellikle farklı bir tercih yapmak isteriz. Farklı tercihin yanında da bütçeye uygun bir hediye seçmemiz gerekebilir. Kişiye özel olan tasarımlar arasında bulunan tespih modelleri ile farklı bir hediye seçmeniz mümkün olmaktadır. İsme özel olarak tasarlanan bu tespihlerle hem klasik hem de farklı iki türde bir hediye seçmiş olursunuz. Erkekler için tespihin önemi büyük olduğundan dolayı, seçmiş olduğunuz hediye onları çok memnun edecektir. Babalar günü için başta babanız olmak üzere dedenize, dayınıza ya da amcanıza da bir babalar günü hediyesi vererek jest yapabilirsiniz. Doğum günü ya da yılbaşı hediyesi olarak da alternatif bir seçim olabilecek kişiye özel tespih seçimi ile farkınızı ortaya koyma imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca isme özel tespih seçeneğini, iş arkadaşınıza ya da yöneticinize de alacağınız hediye seçenekleri arasında bulundurabilirsiniz. Adının ve soyadının yazılı olduğu özel bir hediye almak çok hoşuna gidecektir.

Kişiye özel tespih fiyat ile orantılı olmak durumundadır. Bundan dolayı bütçenizi aşmayacağınız bir hediyeyle beraber, özel tasarım olan tespihleri de kolaylıkla satın alabilirsiniz. Alacağınız tespihlerin imame kısmında harf tasarımı bulunmaktadır. Kime alıyorsanız o kişinin adının ve soyadının baş harfleri ile özel olarak tasarlanacak olan bu hediye seçeneği ile çok hoş bir tercih yapmış olacaksınız. Ayrıca özel kutusu ile birlikte sizin elinize ulaşacağından dolayı da ekstra bir paketlemeye ihtiyaç duymayacaksınız. Kutunun üzerinde ise isim ve soy isim yazacaktır. Hem imamede hem de kutu üzerinde yazacak olan isim ve soy isim ile özel bir tercih olacaktır.

Birbirinden Güzel Tespih Setlerini Keşfedin

Eğer tek olarak tespih almak istemiyorsanız diğer setleri de inceleyebilirsiniz. Bu setler birkaç tane kişiye özel tasarımın aynı kutu içerisinde dizayn edilmesiyle oluşturulmuş setlerdir. Tespih, çakmak, kartlık ve anahtarlık olan set seçenekleri mevcuttur. Kartlığın üzerinde isim soy isim, çakmağın üzerinde ismin baş harfi, anahtarlığın üzerinde isim soy isim ve tespihin imamesinde isim soy ismin baş harfleri bulunmaktadır. Hoş bir tercih olarak hediye seçenekleri arasında sıklıkla tercih edilen bu setler ile daha donanımlı bir hediye almış olursunuz. Diğer bir set seçeneği ise, kişiye özel cüzdan ve kişiye özel tespih tasarımları olmaktadır. Tespih rengi ve cüzdan renginin uyumunun dikkat edildiği bu tasarımlar da son zamanlarda sıklıkla tercih edilen hediyeler arasında yer almaktadır. Özel kutusu ile birlikte gönderimi sağlanan bu set ile göz estetiğine de hitap eden bir hediye seçmiş olursunuz. Cüzdanın üzerinde isim ve soy isim yazmaktadır. Tespih dizaynında ise isim ve soy ismin baş harfleri imamede bulunmaktadır.

Set seçeneklerinin üçüncüsü ise, kol düğmesi, tespih, çakmak üçlüsü olarak sizlere sunulmuştur. Kol düğmesi kullanan kişilerin çok hoşuna gidecek olan bu sette, kol düğmeleri tasarlanırken kişinin isim ve soy iminin baş harfleri kullanılmaktadır. Eğer siz eşinizin ve sizin isminizin baş harflerini kullanmak istiyorsanız tercihinizi bu yönde de yapabilirsiniz. Tespihin imamesinde de isim ve soy ismin baş harfleri bulunmakla birlikte çakmaktaki kişiye özel tasarım ise isim olarak yapılmaktadır. Dördüncü ve son set seçeneği ise, en donanımlı set olarak beğeninize sunulmuştur. Tespih, kalem, kol düğmesi, çakmak, USB bellek beşlisinden oluşan set ile unutulmayacak bir hediye vermiş olursunuz. Tespihin imamesinde baş harfler bulunurken, kalemde ise vereceğiniz isim ve soy ismin tamamı yazmaktadır. Kol düğmesinde ise tespih imamesinde olduğu gibi baş harfler kullanılmakta olup, çakmak ve USB bellekte is isim yazmaktadır. Böylece herhangi bir karışma durumunu da engellemiş olursunuz. Kutulu ve kişiye özel olarak tasarlanan bu hediye seçeneği için isim ve soy isim bilgisi vermeniz yeterli olacaktır. Kişiye özel tespih satın al düşüncesi doğrultusunda bu yönde bir hediye ile sevdiklerinizi mutlu edebilir, onlara ne kadar değerli olduklarını hatırlatabilirsiniz. Tüm ürünlere sayfamız üzerinden ulaşmanız mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.