sadsad x
asdasd
Kız Arkadaşa 10 El Yapımı Hediye Önerisi

Kız Arkadaşa 10 El Yapımı Hediye Önerisi

25 Mayıs 2017

Bu yazımız ile sizlere Kız arkadaşlarınız için ne tür el yapımı hediyeler yapabileceğiniz bunları anlatacağız. Görsel olarak da paylaşımlarda bulunacağımız yazımız içerisinde birbirinden farklı, yaratıcı ve kesinlikle hoşuna gidecek birçok ürün bulunuyor. Kız arkadaşlarınız bugüne kadar birçok kötü zamanınız da yanınızda oldu. Birçok sırrınızı onla paylaştınız; acısıyla, tatlısıyla. Hayatınızdan büyük bir etkiye sahip olan dostunuz, kankanız, canınız ve artık siz nasıl hitap ediyorsanız Onu şımartmaya hazır mısınız? Bu tarz etkinlikler ile dostluğunuzu fazlasıyla pekiştirebilirsiniz. Üstelik gerçek anlamda düşük maliyet ile. El yapımı olması da ona ne kadar değer verdiğinizi kız arkadaşa hediye olarak el emeğinizle gösterecek. Ne kadar değer veriyormuşsunuz görmek istiyoruz! İyi okurlar.

1 – AHŞAP MEKTUP İLE ONU MUTLULUĞA SÜRÜKLEYİN…

Kız Arkadaşa el Yapımı Hediyeler

Kız arkadaşınıza harika bir sürpriz yapmaya hazır mısınız? İnanın bu ürün karşısında sevinç göz yaşlarını tutamayacak. İnanın zor değil, biraz uğraşmanız ve az maliyet gerekli sadece o! Ama karşısında alacağınız mutluluk ile kıyaslanmayacak derecede etkili bir ürün. Öncelikle yapmanız gereken kız arkadaşınızın isminin baş harfine ait ahşap veya tahta ürün bulmak İnternet üzerinden bu tarz ahşap harfleri bulabilir veya marangozlar ile görüşerek yaptırabilirsiniz. Daha sonra ise Ahşap harfimizin bir yüzeyine kız arkadaşınız ile birlikte çekildiğiniz fotoğrafları yerleştirmek.

kız arkadaşa hediye

İşte bu kısmı biraz uğraştırıcı gelebilir ama inanın sonunda harika bir eser ortaya çıkacak! Fotoğrafçılardan yardım alabilir veya bu konuda uzman arkadaşlarınıza ‘imdat’ çağrısı atarak halledebilirsiniz. Çok zorlanmadan da kendiniz yapabilirsiniz. Ahşap harfin bir yüzeyini fotoğraflar ile kapladıktan sonra diğer yüzeyinde ise onu güzel bir mektup yazmanızı isteyeceğiz. Bu şekilde onun sizin için ne kadar değerli olduğunu anlatabilirsiniz. Geçmiş anılarınızdan nükteler düşebilir, unutulmayan anlardan dipnotlar ilave edebilirsiniz. İnanın bu sadece ahşap bir harf olarak kalmayacak ve sürekli bakmak isteyecek. Bu nedenle ona sürekli söylemek istediğiniz ne varsa söyleyin, çünkü gözünü bu üründen ayıramayacak.

2 – BİLEĞİNDEN HİÇ ÇIKARMAYACAĞI BİR BİLEZİK YAPMAK, ÜSTELİK ÇOK AZ MALİYETLE!

En Yakın Kız Arkadaşa el Yapımı Hediyeler

Fotoğraflar ile dolu ürünler her zaman dikkatimizi çekmiştir. Yine güzel, yaratıcı bir hediye önerisi ile birlikteyiz. Yapımı da oldukça basit! Yapmanız gereken bilezik üzerine baskı yapmak veya yaptırmak. Tabi en güzel fotoğrafları seçmeniz de oldukça önemli. Umarım çok güzel bir ürün ortaya çıkarırsınız. Baskılı bilekliği beğenmeyecek insan biz tanımıyoruz.

3 – ÜSTÜME BASIP GEÇME YAR…

Kız Arkadaşa el yapımı sürprizler

Gerçekten üstüne basıp geçemeyeceğiniz bir ürün! Bir sanat eseri. Öncelikle bunu büyük bir karton ile yapabilirsiniz. Eğer ki ben daha yaratıcı, daha kullanışlı bir ürün yapmak istiyorum derseniz halı bile kullanılabilir. Tabi baskı yaptırabileceğiniz bir yer bulabilirseniz. İnternet bu konuda yardımınıza koşabilir. Yapmanız gereken internet üzerinden veya baskı-basım firmaları ile bu konu ile ilgili iletişime geçmeniz. Daha sonra ise onun çok hoşuna gideceği ve unutamayacağı sözleri yazmak. Birkaç yere fotoğrafınızı eklemek. Hadi ama! Başarabilirsiniz. Sonuçta o sizin en yakın kız arkadaşınız. Buna değer.

4 – YANINDAN AYIRMAYACAĞI BARDAK TAKIMI!

Kız Arkadaşa el Yapımı Hediyeler

Çok az masraf ile harika bir hediye oluşturmak ister misiniz? Üstelik yapılışı da oldukça basit. Almanız gereken üzerinde baskı, çizim veya tasarım olmaması gerekiyor. Beyaz bardak veya fincan üzerine çizim yapmanız gerekiyor. Çift bardak üzerinde yapacağınız çizim de dikkat etmeniz gereken tek nokta var. Bu da iki bardağın yan yana geldiğinde birlikteliği ifade etmesi.

karikatürlü kupa

Görsel bu konuda yardımcı olacaktır. Yani iki bardakta ki çizimler birbirini tamamlarsa bu iş olmuş demektir! Bardaklar gün içerisinde çok kullanıldığı için yanından ayırmayacak ve sürekli mutlu olacaktır. Biz beğendik, siz daha iyilerini yapabilirsiniz.

5 – UYUMADAN ÖNCE ONU MUTLU EDECEKSİN, DAHASI VAR MI?

Kız Arkadaşa el Yapımı Hediyeler

Kankanız güzel bir yastığı bizce hak ediyor. Tabi üzerinde güzel sözler de yazsa hiç fena olmaz. Rahat bir yastıkta uyumak, uyumadan önce ise onu mutlu etmek isterseniz diye düşünmekteyiz Güzel bir yastık seçimi yaptıktan sonra üzerine çizimler yapabilir ve bir şeyler yazabilirsiniz. Eğer ki çizim ve yazı konusunda iyi değilseniz, böyle bir imkânınız yok ise internetten de bu tarz yazı baskılı yastık siparişi verebilirsiniz. Arkadaşınıza kullanışlı bir hediye etmek mantıklı bir seçim olacaktır.

6 – EN DÜŞÜNCELİ ARKADAŞLAR, EN İYİ ARKADAŞLARDIR…

Kız Arkadaşa el Yapımı Hediyeler

Bugüne kadar her olay da yanınız da olan kız arkadaşlarınıza tamamen el emeği olan bir ürün yapmak ister misiniz? Örgü işlerinden azıcık anlamanız buna yeterli olacaktır. Bardakları tutarken elleri sıcaktan etkilenmesin diye ona örgü bardak tutacağı yapabilirsiniz. Üzerine onunla ilgili bir şeyde yazabilirsiniz. Eğer örgü konusunda bilginiz yok ise internet aracılığıyla sipariş verebilirsiniz. Güzel, düşünceli bir hediye olacağına şüphemiz yok.

7 – YÜZÜK TAKMAYI SEVİYORSA BUNA BAKMALISIN!

Kız Arkadaşa el Yapımı Hediyeler

Kız arkadaşınız yüzük takmayı seviyor ise buraya odaklanmalısınız. Bütçenize uygun iki yüzük alarak işleme başlayabiliriz o halde. Yapmanız gereken yüzüklerin içerisine sizin için anlamlı olan cümleyi yazdırmak. Bunun kararını sizin vermeniz daha iyi olacaktır.


8 – KAHVE SEVER KIZ ARKADAŞINIZA EL YAPIMI SÜRPRİZ

Kız Arkadaşa el Yapımı Hediyeler

Öncelikle kız arkadaşınız kahve içmeyi mi, kola içmeyi mi daha çok seviyor onun kararını vermelisiniz. Ya da ne içmeyi seviyor ise. Çünkü görselden göreceğiniz üzere onun çok sevdiklerini, en çok tükettiği içeceğin içerisine yerleştirmemiz gerekiyor. Daha sonra bu içecek kutusunun etrafını süsleyerek ürünü daha güzel bir hale getirebiliriz. Bu arada içerisine not koymayı unutmayın, inanın bu tarz hediyeler de insan bir not kâğıdı aramıyor değil.

Sevgiliye Seni Seviyorum Konsept Hediye Kutusu

Ya da bu hediye önerisi de ilginizi çekebilir. Nutella nın özellikle kadınlar tarafından daha çok sevildiği ve tüketildiği bilinmektedir. Buda arkadaşınıza alabileceğiniz ürünler arasında listemiz de elbette yerini alıyor. Nutella’nın büyük boyu için araştırma yapmanız gerekiyor. Tabi sizlere şunu önermek istiyorum. İnternet üzerinde özellikle kişiye özel nutella satışı yapılmakta. Yani ön kısmında yazan ‘’nutella’’ yerine istediğiniz ismi yazdırabilirsiniz. Bu da nutellayı daha lezzetli hale getirecektir!

9 – EN YAKIN KIZ ARKADAŞINIZA TAŞLA SÜRPİZ YAPABİLİRSİNİZ

Kız Arkadaşa el Yapımı Hediyeler

Tamamen doğal, tamamen el yapımı kokan bir ürün. Bu tarz ürünleri çok beğeniyoruz. Ve arkadaşınızın da beğeneceğinden şüphemiz yok. Yapmanız gereken uygun boyutlarda, fazla deforme olmamış bir taş bulmak. Bunun üzerine ise rengârenk, güzel çizimler yapmak! Ve onunla ilgili bir şeyler karalamak. Bu gerçek anlamda güzel bir hediye haline dönüştürecektir. Masasının üzerinde dikkat çeken bir hediye olarak duracaktır.

10 – T-SHİRT KARDEŞLİĞİ!

Kız Arkadaşa el Yapımı Hediyeler

Kardeşiniz gibi sevdiğiniz kız arkadaşınıza, kardeş T-Shirt hediyesi gelsin! Çok anlamlı, çok güzel bir hediye olacaktır. Yapmanız gereken internet üzerinden kişiye özel T-Shirt ürünü bulmak ve siparişi vermek. Ya da T-Shirtleri kendiniz de temin edebilirsiniz. Tabi ki bu T-Shirtlerin tasarımsız, çizimsiz ve düz renge sahip olmaları gerekmektedir. Üzerine çizimi ve anlamlı sözlerinizi işleyebilirsiniz. Bu çizimi başka yerde yaptırabilir veya kendiniz de yapabilirsiniz. Ama yıkandıktan sonra dağılmaması, çıkmaması ve bozulmaması gerekiyor. Baskı mağazaları bu konuda yardımcınız olabilir. Bu tür bir hediye onu fazlasıyla mutlu edecektir!

kız arkadaşa hediye fikirleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.