sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Yaratıcı Kurumsal Yılbaşı Hediyeleri

Şirketler, her yılbaşında çalışanlarına, hem şirkete sadakatle bağlı olmaları, hem de yeni yılda güzel kurumsal dileklerini iletmek için bir takım hediyeler dağıtır. Buna kurumsal yılbaşı hediyeleri denir. Gerek çalışanları ödüllendirmek, gerek iş ortamını her zamankinden daha iyi hale getirmek ve gerekse de reklamasyon amaçlı olarak kurumsal yılbaşı hediyeleri verilir. Bu nedenle, kurumsal yılbaşı hediyeleri Aralık ayının olmazsa olmazıdır. Çalışanlara, şirketin verdiği değeri göstermek ve onları önemsediklerini göstermeleri açısından hediye vermek önemlidir. Çalışanlarınız tüm yıl boyunca çok çalıştılar ve markanızı en üst seviyeye taşıdılar. Siz de çalışanlarınızın sıkı çalışmalarını ve bağlılıklarını takdir etmek için şık bir hediye ile hem yeni yıllarını kutlamak, hem de güzel yılbaşı dileklerinizi iletmek istiyorsunuz. İster yöneticilerinize, ister şirketinizinm çaycısına yönelik olarak Hediyemen'de hazırlatabileceğiniz çok yaratıcı kurumsal hediyeler burada sizleri bekliyor. Çabaları için yöneticilerinizin hediyelerinin, diğer çalışanlar için alacağınız hediyelerden daha özel olmasını da isteyebilirsiniz. Firmanızda statüsü ve konumu her ne olursa olsun Hediyemen yardımıyla kurumsal bir yılbaşı hediyesi seçmek sizin için kolay olacak!

2023 yılbaşında müşterilere ve çalışanlarınıza göndermek için en iyi kurumsal hediyeleri Hediyemen'de bulacaksıız. Aradığınız en güzel yılbaşı hediyeleri için doğru yere geldiniz! Masaların ve dolapların tozlu köşelerind unutulan iş hediyeleri yerine, sevilen ve kişiselleştirilebilen ofis hediyeleri ile sizlere güzel bir yılbaşı organizasyonu yapabilme fırsatı sunuyoruz. Özgünlük ve incelik içeren, cinsiyet ayrımı gözetmeyen kurumsal yılbaşı hediye fikirlerinin bir listesini bu kategormizide bulabilirsiniz. Daha da iyisibu kategoride listelenen tüm kurumsal yılbaşı hediyeleri, yıl boyunca kullanılacak kalıcı hediyelerden oluşturuldu. Kurumsal bir hediye gurusu olmaya hazır mısınız? En güzel kurumsal hediyeyi uygun fiyatlarla şirketinize kazandırmak için bu kategoriyi sonuna kadar okuyabilirsiniz. Çünkü ay, Aralık ayı. Yani yılbaşı hediyesi verme ayı. Şirketiniz ister beş kişilik bir ekipten, ister yüzlerce kişilik çalışan ordusundan oluşsun. Türkiye'nin her köşesine şirketinizin reklamını yapmak için promosyon yılbaşı hediyesi de göndermek istiyor olabilirsiniz. Gösterişsiz, ucuz ıvır zıvır hediyelikleri atlayıp benzersiz bir seçim yapabilmeniz için sizlere harika yılbaşı hediye kutuları hazırladık. Bu kategoride yer alan tüm kurumsal yılbaşı ürünleri, kolayca toplu sipariş edilebilir. Şirketinizin logosuna özel olarak hazırlatabileceğiniz, harika şirket hediye kartınızla yeni yıl mesajınızı iletebileceğiniz ve kişisel bir dokunuşla özelleştirilebileceğiniz harika hediyeler.

Herkesin birbirini oldukça iyi tanıdığı küçük bir ekibi yönetiyorsanız yılbaşına özel hazırladığımız kupa bardaklarımız tam size göre. Ekibinizdeki çalışanlarınızın ismine, şirket pozisyonlarına ve hobilerine göre kupalarımızı kişiselleştirilebilirsiniz. Kişiye özel bardaklarımız nispeten daha ucuzdurlar ve muhtemelen her gün kullanacakları bir şeydir. Bu yıl tüm kurumsal hediye siparişi vermekten direkt siz sorumluysanız, firma logonuz ile hazırlatabileceğiniz yaratıcı kurumsal yılbaşı hediyelerimize göz atabilirsiniz. Yılbaşı yaklaşıyor ve çalışanlarınızı ve hatta iş ortaklarınızı özel bir hediye ile şaşırtmanın heyecanını yaşıyorsunuz. Ancak soru şu, ideal kurumsal yılbaşı hediyesi tam olarak nedir? Hediyemen'de şirketinize uygun doğru kişiye özel hediyeye odaklanabilirseniz, bu, çalışanların moralini yükseltme açısından oldukça isabetli olacaktır. Bazen, çalışanlar için yılbaşı hediyeleri söz konusu olduğunda ilham alma tükenme eğilimindedir. Bu nedenle, yaratıcılığınızı artırmanıza ve mükemmel hediyeyi seçmenize yardımcı olacak en güzel kurumsal yılbaşı hediyesi fikirlerini bir araya getirdik.

Elbette, iş yeri ciddi bir alandır. Ancak yeni yıl hediyesi olarak komik, eğlenceli, sıra dışı ve hatta hafif alaycı hediyeler de çalışanlarınız için düşünebileceğiniz hediyelerdir. Örneğin kişiye özel biblo modellerimizden çalışanlarınıza özel yılbaşı hediyesi hazırlatabilirsiniz. Bir şirket hediyesi oluşturmayı düşünürken, hediye kutunuzun tasarımını da düşünün ve bu konuda yaratıcı olun. Konsept hediye kutularımız bu anlamda tüm taleplerinize cevap verebilecek niteliktedir. Kadın çalışanlarınız için makyaj aynaları, kalem, defter, cüzdanlar, kokulu taşlar, kolye ve aksesuar ürünleri ile butik kurabiyelerden hazırladığımız konsept hediyeler düşünebilirsiniz. Erkek çalışanlarınız içinse bileklik, yılbaşı çikolataları, cüzdan, kupa bardak, gibi benzersiz ve orijinal konsept hediye kutularımızı logo baskılı yaptırabilirsiniz. İnsanların konuşmasını, gülmesini ve hatta oynamasını sağlayacak eğlenceli kurumsal yılbaşı hediyeleri düşünebilirsiniz. Şirketinizi biraz daha cana yakın ve biraz daha eğlenceli kılacak şeyler düşünebilirsiniz. İşte bazı örnekler:

Kurumsal Yılbaşı Hediye Fikirleri

1 -) Yeni Yıl Temalı Fotoğraf Baskılı Mum
2 -) Yılbaşına Özel Fotoğraf Kutusu
3 -) Yılbaşı İkonları İsme Özel Maske
4 -) Tasarım İsme Özel Viski Bardağı
5 -) Yeni Yıl Kutlu Olsun Duvar Saati
6 -) Yılbaşı Hediyesi İsme Özel Defter
7 -) Mutlu Seneler Kadına Özel Karikatürlü Kar Küresi
8 -) Mutlu Yıllar Hediyesi Kupa Bardak
9 -) Resimli Yılbaşına Özel Kare Taş Baskı
10 -) Yılbaşı Geyiği Tasarımlı Mesajlı Mum
11 -) Yılbaşı Hediyesi Süslü Yastık
12 -) Yeni Yıl Mesajlı İsme Özel Kupa Bardak
13 -) Yeni Yıla Özel Mesajlı Kutu Çikolata
14 -) Mutlu Seneler İsme Özel Hediyelik Yastık
15 -) Yeni Yıl Sana Şans Getirsin Kupa Bardak
16 -) Sevildiğini Bil Yılbaşı Hediye Kutusu
17 -) Yeni Yıl Kedicikleri Konsept Hediye Kutusu
18 -) Yılbaşına Özel Şık İsimli Mouse Pad

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.