sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Mimarlar oldukça farklı bakış açısına sahiptirler. Bu tarz kişilere hediye alırken onların bakış açılarını ve içlerindeki tasarım ruhunu anımsatacak hediye seçimlerinde bulunabilir. Birçok kişi sevdikleri için en güzel hediyeleri alarak onları mutlu etmek ister. En güzel hediye en pahalı hediye değildir yalnız. Bir kişi için en güzel hediye, onu en güzel yansıtan ve onun için en anlamlı olan hediye anlamına gelmektedir.

Bu nedenle mimar tanıdığınız ve sevdiğiniz kişiler için oldukça özgün ve güzel tasarımlara sahip kişiye özel hediyeleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle onları mutlu eder ve onun için değerli olduğunuzu anlatmanıza yardımcı olur. Bir insan kendine hediye verildiğinde, karşısındaki kişinin aldığı hediyeden ona ne kadar değer verdiğini anlayabilir. Sıradan ve gelişi güzel alınan hediyeler ile uğraşılmış bir anlam ifade eden ve o kişiye özel olarak yaptırılmış hediyeler arasında dağlar kadar fark vardır. Peki o halde mimarlara alınabilecek an anlamlı hediyeler nelerdir? Mimarlar için alınabilecek oldukça fazla hediye çeşidi bulunmaktadır. Bunların arasında sıradan hediyelerde bulunmak sıra dışı ve anlamlı hediyeler de bulunmaktadır. Bu tarz hediyeler ile mimar olan tanıdıklarınızı mutlu etmek mümkündür.

1. Mimarlara İsme Özel Mousepad Hediyesi: Mimarlar için kişiye özel bir şekilde üretilmiş birçok hediye eşya bulunmaktadır. Bunlardan birisi isme özel ve mimarlara özel olarak üretilmiş Mousepad olmaktadır. Mimarlar günlerinin büyük bir bölümünü bilgisayarlarının başında geçirmektedir. Bu nedenle bu eşya onlar için oldukça gerekli ve sıklıkla kullanılan bir eşyadır. Mimarlara özel olarak tasarlanmış ve üzerinde güzel figürler bulunan isme özel bu Mousepad oldukça kullanışlıdır. Mimar sevdikleriniz için tercih edilebilecek anlamlı hediyeler arasında yer alabilir. Ayrıca ihtiyaçlara uygun olduğundan sürekli göz önünde ve kullanılabilecek bir hediyedir. Buda hediye alan kişi için oldukça önemli bir durumdur.

2. İç Mimarlara Özel Hediye Kalem: İç mimarlar genellikle çizim ve projeler ile uğraşmaktadır. Meslekleri gereği sürekli bu alanda çalışmalar yürütmektedirler. Bu kişilerin ise en çok kaleme ihtiyaçları olmaktadır. Her mimarın hatta her kişinin kaleme ihtiyacı vardır fakat mimarlar için bu durum çok daha fazladır. Kalem hediyesini beğenmeyecek kişi yoktur. Özellikle erkeklerin kesinlikle yanlarında bulunması gerektiren bir eşyadır.  Mimarlar için tercih edilecek bu kalem oldukça güzel ve kişisel bir tasarıma sahiptir. Kalem isme özel bir şekilde üretilirken kalem kutusu da mimar figürü ile tasarlanmış aynı zamanda iş yeri ve isimde yazmaktadır üzerinde. Buda kalem ve kutusunu bile kişiye özel bir hale getirmektedir.

3. Mimarlara Özel Kalemlik: Mimar mesleğinde görevli olan sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz hediyelerden biriside kalemliktir. Fakat sıradan bir kalemlikten bahsetmiyoruz. Oldukça güzel tasarıma ve üretime sahip olan ayrıca mimar tanıdığınızın ismine özel olarak yapılmış bir kalemlikten bahsediyoruz. Bu şekilde özel olarak yapılmış ve anlam yüklenmiş bir hediye karşısında mimar sevdiğinizin tebessüm edeceği kesindir. Mimarların ofisinde masasının üzerinde olması gereken önemli gereçlerden birisidir. Fakat çok az mimar bu şekilde kişiye ve mesleğe özel olarak tasarlanmış bir kalem sahiptir. Bu hediyeyi alacağınız mimar bu nedenle kendini özel hissedecek ve hediyenizi masasının başucuna koyacaktır. Bu şekilde sürekli kullanılan hediyeler almak ve bu hediyelerin göz önünde olması her hediyeyi alan kişinin hoşuna gider.

4. Mimarlara Özel Hediye Sepeti: Mimarlara özel ve anlamlı hediye almak isteyen kişiler bu konuda tecrübesiz ve kararsız olabilmektedir. Bazı kişilerde sevdikleri için bir adet hediyeyi yeterli bulmayıp onlara dünyaları almak istemektedirler. Bu çok mümkün olmasa da hediye sepeti yapmak ve bunun içerisine birbirinden güzel ayrıca anlamlı olan hediyeleri koymak oldukça mantıklı ve mümkün olmaktadır. Bu şekilde sevdiğiniz kişileri oldukça sevindirebilirsiniz. Mimar sevdikleri için hediye sepeti yapmak isteyen kişiler, mimarlar için özel olarak tasarlanmış ve doldurulmuş bu hediye sepetini tercih edebilirler. Oldukça anlamlı ve güzel hediyeler ile donatılmış sepetin içerisinde mimarların işine yarayacak ve her alanda kullanabileceği oldukça güzel hediyeler bulunmaktadır. Sepet içerisinde mimarlık mesleğine ve kişiye özel olarak üretilmiş kupa bardak, anahtarlık, bardak altlığı, kitap ayracı, en başarılı mimar plaketi ve özel bir kutu bulunmaktadır. Hepsi isme özel olarak gönderilmektedir. Her mimarın seveceği ve şımaracağı tarzda bir hediyedir.

5. Mimarlara Özel Hediyelik Çay Fincanı: Çoğu kişi çaya bayılmaktadır. Çayı seven mimarlar için tercih edilebilecek hediyelerden biriside çay fincanıdır. Çayı seven mimar sevdikleriniz için oldukça güzel tasarlanmış ve mimarlara özel olan bu çay fincanını tercih edebilirsiniz. Çay fincanını standart fincanlardan ayıran özelliği tasarımı olmaktadır. Mimar yazısı ve figürleri ile oldukça göze çarpan tasarımının dışında birde isme özel olarak gönderilmektedir. Fincanın en altına mimar tanıdığınızın ismini yazdırarak oldukça güzel ve anlamlı bir hediye oluşması sağlayabilirsiniz.

İnsanlara hediye alırken beğenmeleri için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Birçok kişi gelişi güzel kendi fikir ve ihtiyaçlarına göre hediye seçmektedir. Bu oldukça yanlıştır. Birçok kişi bu nedenle alınan hediyeyi beğenmemektedir. Hediye alırken öncelikle alacağınız kişini ihtiyaçlarını ve ilgi alanını bilmek gerekiyor. Bunları öğrendikten sonra alınabilecek oldukça fazla hediye çeşidi bulunabilir. Hediye seçimi yaparken kişiye özel olarak üretilen ve tasarlanan hediyelere yönelmek daha doğru bir davranış olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.