sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Ortamınızın Havasını Değiştirecek Minyatür Bahçe Modelleri


Biricik aşkınıza o özel duygularınızı kalıcı bir hediye ile iletmek istediğinizde Ona verebileceğiniz mükemmel bir hediye seçeneğimız var! Çimenler, çiçkler, çakıl taşları, canlı çiçekler, renkli objeler ve cıvıl cıvıl hayalleriniz doğrultusunda hazırlanacak olan kişiye özel minyatür bahçe sayesinde kalbinizin yıldızına dünyanın en özel bahçesini hediye edebilirsiniz. Bol çeşit ve model seçeneğine sahip olan bu mini bahçeler, kişiye özel olarak hazırlanacağı için sadece aşkınıza özel tasarlanmış olacak. Çalışma masasına harikulade bir hava katacak olan el yapımı minyatür bahçeler biricik sevgilinizi şıklığıyla bir nebze de olsa şehrin boğucu atmosferinden kurtarmış olacak. 

El Yapımı Minyatür Bahçeler

Hepimizin özel bir hayatı olduğu gibi bir de iş yaşamı vardır. Ancak iş hayatı özel hayattan farklı olarak kimi zaman boğucu, mental anlamda yorucu, zorlayıcı ve stresli geçer. Minyatür bahçeler ise iş yaşamındaki stresli ortamdan uzaklaşmak isteyenler için büyüleyici bir sihre sahip. Zira yemyeşil çimenler, olağanüstü estetik objeler ve zarif biblolarla hazırladığımız minyatür bahçeler izleyenlere inanılmaz bir seyir zevki sunarak iş hayatının stresli anlarından uzaklaşmalarına bir nebze de olsa katkı sunuyor. Uğur böceği, tekneler, bankta oturan sevgililer, kuzular, keçiler, sonbahar ağaçları, minytrü Vosvos arbalar, Bodrum temalı minyatür bahçeler, hayal gücü ürünü olan Hobbit tasartımlı minyatür bahçeler ve duygularınıza yönelik olarak bulabileceğiniz hayallerinin peşinden koş, birlikte yaşlanalım gibi kişiye özel minyatür bahçe modelleri Hediyemen.com sayfalarında erişebileceğiniz aynı zamanda sevgilinize de armağan edebileceğiniz en güzel modellerindendir. 

Minyatür Bahçe Siparişi

Gözleriniz, çalışma masanızdaki hayal ürünü estetik ve zarafetin bir arada harmanlandığı minyatür bahçelere takıldığında, eminiz ki siz de kendinizi büyüleyici bir dünyanın tam ortasında bulacaksınız. Her biri farklı konsept ve güzel duygulara yönelik olarak hazırlanmış olan mini bahçeler, evinizde veya iş yerinizdeki masanıza seyir zevki yüksek bir dekor unsusu olacak. Sevgililer için tasarlanmış olan bu özel bahçeler aynı zamanda sevgiliye doğum günü hediyesi olabilecek niteliklerde eşsiz bir hediye. Kolaylıkla sipariş verebileceğiniz minyatür bahçelerin adresinize teslim süresi de bir o kadar cezbedici. Zira hafta içi saat 14.00'a kadar vereceğiniz tüm minyatür bahçe siparişinizi aynı gün biz kargoya teslim ediyoruz. Dilediğiniz takdirde kapıda ödeme olarak da sipariş verebileceğiniz bu harikulade doratif ürünler, el yapımı olarak hazırlandığı için, hediye edeceğiniz özel kişilerin gözündeki değeri de bir başka önemli olacaktor. Yapımında ve hazırlanmasında kaliteli obje ve malzemelerin kullanıldığı Minyatür bahçelerin bazı modellerinde befes alan ve suya muhteç olan gerçek çiçekler kullanılmıştır. Bu modelimizdeki minyatür bahçelerin bakımı ise son derece kolay. Haftada sadece 2 gün, sprey sulama şeklinde sulandığında çicekler solmadan uzun süre canlı kalabiliyorlar. Siz de zaman kaybetmeden birbirinden şık ve kaliteli olarak hazırladığımız el yapımı minyatür bahçe modellerimizden birini veya birkaçını siperiş vererek, sevdiklerinize özel hale getirebilir ve Onlara en güzel ve etkileyici hediyeyi şimdi bize yaptırabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.