+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Sen de klişelerden sıyrıl ve öğretmenini sınıfındaki diğer öğrenci arkadaşlarından farklı olarak kişiye özel çikolatalar ile mutlu et. Bugüne kadar öğretmene alınmış diğer tüm klasik hediyelerden farklı olarak senin hediyen, hem öğretmeninin gözlerine, hem de damak tadına hitap etsin. Birbirinden renkli, birbirinden enfes kişiye özel çikolatalarımız, 24 Kasım öğretmenler günü hediyesi olarak veya biricik öğretmeninizin doğum gününe özel olarak satın alabileceğiniz şahane bir hediye seçimi olacaktır.

Özel günlerin ve özel kutlamaların bir numaralı online hediye sitesi Hediyemen, tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü sevgi ve saygıyla kutluyor. Öğretmenlerimiz için özenle hazırladığımız ve her biri mutluluk timsali ürünlerden oluşan hediyelik eşyalarımızla, mesleklerine adanmış en özel anlarında öğretmenlerimizin yanlarında oluyoruz. Sizler de Kişiye özel çikolatalar ile öğretmenlerinizin hem ağızlarını ballandırın, hem de en özel günleri olan öğretmenler gününü kutlayın. Tüm branşlardaki öğretmenler için özel şekilde hazırladığımız fotoğraf baskılı veyahut da isme özel çikolatalarla enfes bir hediye kıymetli öğretmeninizi bekliyor. Aynı gün kargoya teslim ve kapıda ödeme kolaylığıyla sipariş verebileceğiniz öğretmene hediye çikolata kutularımızı ister öğretmeninizin ev adresine, isterseniz de okuduğunuz okula sipariş edebilirsiniz. Hadi o zaman, fırsat ayağına kadar gelmişken değerli vaktini boşa harcama ve biricik öğretmenini, öğretmenlere özel çikolatalar ile mutu et.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.