sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Sevgiliye en etkileyici "Özür Dilerim Hediyeleri", hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleri ile Hediyemen.com'da. Bu kategoride yer alan yüzlerce hediye seçeneği içerisinden, Siz de sevgilinizin gönlünü yeniden kazanabileceğiniz en özel "Beni Affet Hediyelerine" kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sevgilinizin kalbinde yumuşama, yüzünde ise tatlı bir tebessüm oluşmasını sağlayacak en esprili "Eşeklik ettim, Beni Affet" ürünleri ile üzerine "Senden Özür Dilerim Aşkım" mesajlarınızı yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Hediyeler sayesinde sevgilinizden etkileyici şekilde özür dileyebilirsiniz.

Sevgililer arasında kimi zaman yaşanan ufak tefek tartışmalar, büyük kıskançlıklar ya da yanlış anlamalar neticesinde, istemeyerek de olsa üzüntüler ve kalp kırıklıkları yaşanır. Elbette ki bu olumsuz durumun biri haklı, biri de haksız olmak üzere 2 tarafı veya 2 paydaşı vardır. Paylaşılan aşk ne kadar büyük ve ne kadar samimiyse, yaşanılan hayal kırılığı ve üzüntü de o kadar büyük çaplı olur. Fakat önemli olan hatalı olan tarafın zaman kaybetmeden hatalı olduğunu kabullenmesi ve bir şekilde sevgilisinin gönlünü yeniden kazanmaya çalışmasıdır. Bunun da en etkileyici yolu; sevgilimizi mutlu edeceğine inandığımız özür dileme hediyeleri nden geçer. Çünkü aşkta, gurur yoktur ve aşk engel tanımaz. Elbette ki bu can sıkıcı durumu telafi etmek, sevgilimizin kırlan kalbini onarmak kaçınılmazdır. Eğer Siz de sevgilinizin gönlünüz kazanmak ve kendinizi affettirmek için romantik bir özür dileme hediyesi arıyorsanız olabilecek en doğru adrestesiniz!

Sevgiliden Özür Dilemek İçin Hangi Hediyeler Alınabilir?

Sevgilinize kendinizi affettirmek için etkileyici bir özür dilerim hediyesi almak istiyorsanız, fırtına öncesindeki özel anlarınızı yani normal zamandaki yaşanmışlıklarınızı ve güzel anılarınızı göz önüne getirmekte yarar vardır! Sevgiliniz en çok nelerden hoşlanır, neleri sever, neyle mutlu olur gibi konular üzerine yoğunlaşmalı ve hediye seçiminizi de bu doğrultuda şekillendirmelisiniz. Dolayısıyla onun kalbini yumuşatacağına %100 inandığınız hediyelere yönelmelisiniz. Ancak hatanızın büyüklüğüne ve sevgilinizin kalbinde açtığınız yaranın çapına bağlı olarak, özür dilemekten asla yılmayın! Hiç pes etmeyerek, gerekirse günlerce sevgilinizden sizi affetmesini sağlayacak romantik jestler yapın ve etkileyici özür dileme hediyeleri gönderin! İyi güzel de hangi hediyelerle sevgiliden özür dilenebilir? O halde hem bayan, hem de erkek sevgiliden özür dilemek için hangi hediyeler alınabilir tek tek bakalım;

Kız Arkadaştan Özür Dilemek İçin Alınabilecek Hediyeler

Kadınların büyük bir bölümü yüzyıllarca önce nasılsa, bugün de hala kendilerine en çok çiçek hediye edilmesinden etkilenirler! Siz de sevgilinizden özür dilemek için, sevgilinizin adresine üzerinde özür dileme mesajınızın da üzerinde hediye notu olarak yer alacağı buket buket kırmızı gül gönderebilirsiniz. Bu şekilde Onu çok sevdiğinizi ve hatalı olduğunuzu kabul ettiğinizi en iyi şekilde sevgilinize göstermiş olursunuz! Sevgiliniz, Ona özür dilemek için çiçek gönderiminize ilk defasında kayıtsız kalabilir ancak bu ruh halini de sonsuza kadar sürdüremez! Kız arkadaşınıza ilk olarak çiçek, ardından da Hediyemen.com'da yer alan fotoğraf baskılı kişiye özel çikolatalardan gönderebilirsiniz. Üzerinde özür dileme mesajınızın da yer alacağı fotoğraf baskılı çikolatalar kalp kutu içerisinde yer alıyor ve oldukça da romantik bir sunuma sahip. Normalde çikolataların insanlarda mutluluk hormonunu harekete geçirdiği bilimsel olarak kabul edilen bir gerçek! Siz de sevgilinizde kızgınlığını üzerinden atabileceği çikolatalardan hediye ederek, özür dileme yolunda önemli bir adım atabilirsiniz. Bayan sevgilinizden özür dilemek için bayan sevgiliye hediye edebileceğiniz bir diğer hediye önerimiz ise, sonsuzluk kolyesi! Taşıdığı büyük anlam itibariyle sonsuzluk kolye, sevgilinize duyduğunuz aşkı çarpıcı bir biçimde ona gösterebilirsiniz. Hediyemen.com'un bu kategorisi içerisinde yer alan "Eşeklik Ettim Beni Affet" ürünleri/hediye sepetleri de keza tercih edebileceğiniz en etkili özür hediyelerinden. İçerisinde, hatalı olduğunuz esprili bir biçimde sevgilinize gösterecek olan peluş eşek oyuncak ve romantik özür mesajları bulunan bu hediyeler de yine işinize yarayacak türden.

Erkek Sevgiliden Özür Dilemek İçin Etkileyici Hediyeler

Bazı erkekler hakikaten de değim yerindeyse keçi inadına sahiptirler. Kendilerine karşı hata yapılmış olmasını asla kabullenemez ve affetmeyi zor bilirler! Ancak hiç kimse taştan bir kalbe sahip değildir. En sert erkeğin bile bağışlayıcı, affedici yumuşak bir yanı mutlaka vardır. Önemli olan bu açık kapıyı iyi sezinlemek ve oradan içeriye girmesini bilmektir. Eğer Sizin de bu şekilde, kendisinden özür dilendiğinde zor affeden bir sevgiliniz varsa işiniz çok zor; ancak imkansız da değil! Hiç pes etmeden ve aşkınız için mücadeleyi elden bırakmadan sevgilinize karşı ılımlı bir şekilde davranmaya devam edin! Onu çok sevdiğinizi, unutamadığınızı ve kendinizi affettirmek için herşeyi yapabileceğinizi bıkmadan Ona göstermeye çalışın! Peki bir erketen özür dilemek için hangi hediyeler alınabilir? Erkeğin kalbine giden yolun midesinden geçtiği söylenir ya hep! Siz de sevgilinize tatlı, tuzlu, acı ya da ekşi artık her ne şey yemeyi seviyorsa, Ona yiyeceklerle romantik sürprizler hazırlayabilirsiniz. Beğenilerine, zevklerine veya hobilerine yönelik hediyelerle kalbini geri kazanmaya çalışabilirsiniz. Hediyemen.com'da erkekler için hediye olarak hazırlanmış onlarca deri aksesuar, kişiye özel ürün, çikolata ve dekoratif ürünler içerisinden hediyenizi seçip, üzerine etkileyici bir özür notu da ekleyerek sevgilinizden özür dileyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.