sadsad x
asdasd
Pet Şişelerden El Yapımı Hediyeler

Pet Şişelerden El Yapımı Hediyeler

23 Şubat 2020

Pet şişeden hediyelik eşyalar yapabilir ve bu sayede pet şişelerinizi değerlendirebilirsiniz. Pet şişe kullanımı genellikle tek kullanımlık olduğu için insanlar, pet şişesini atmak yerine üzerinde farklı tasarımlar yaparak; hediye ya da dekor haline getirmektedir. Size sunacağımız farklı tasarımlar ile siz de evinizde pet şişelerinizi kullanarak hem hediyelik hem de evinize dekor yapabilirsiniz. Oldukça kolay modeller ile sizler de evinizde kolaylıkla size sunacağımız tasarımları yapabilirsiniz. Bu tasarımları hem evinizde kullanabilirsiniz hem de birine hediye etmek için değerlendirebilirsiniz. Elinizin az biraz yatkın olması, bu tasarımlar için oldukça yeterli olacaktır. Kolay yapıma sahip ve oldukça eğlenceli olan modelleri yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Pet Şişelerinizi Değerlendirin

pet şişeden dekoratif eşya yapılışı

Pet şişelerinizden oldukça farklı tasarımlar ortaya çıkartabilirsiniz. Pet şişeden kendin yap hediyelik modelleri ile saksı modelleri ya da saksıya benzer tasarımlar yaparak, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Hediye olarak başka birilerine hediye edebileceğiniz pet şişe tasarımları ile kendi özgün çalışmalarınızı ortaya çıkartın. Oldukça hoş görünüme sahip olan bu model için yapmanız gereken tek şey; pet şişenizin alt kısmını kullanmak olacaktır. Pet şişenizin alt kısmını kesin ve istediğiniz renge boyayın. Daha sonrasında; üstüne bu tarz bazit tasarımlar yaparak, oldukça tarz modeller ortaya çıkartabilirsiniz.

Pet Şişeden Harika Süsler Ortaya Çıkartın

pet şişeden el yapımı hediyeler

Pet şişeden hediyelik yapımı oldukça kolaydır. Bu hediyelik ürünleri, süs olarak tasarlayabilir ve evinizde oldukça hoş dekorlara imza atabilirsiniz. Size sunulan bu görselde; pet şişesinin üst kısmı kullanılmıştır. Pet şişesinin ağız kısmını düzgünce kesin ve sonrasında üstünü bu tarz süslü mendiller ile kaplayın.

sürpriz anı kutusu

Ortaya yukarıdaki görsel gibi oldukça şık süsler çıkabilir. Bu süslerin iç kısmına küçük led ışıklarda yerleştirebilirsiniz. Akşamları oldukça şık durabilir. Bu tarz süsler, hediye için de oldukça şık bir hediye olabilir.

Evinize Uyum Sağlayan Dekorlar Ortaya Çıkartın

pet şişeden el yapımı hediyeler

Pet şişe denildiğinde, aklınıza pek bir şey gelmeyebilir. Fakat yukarıda yapılan çalışma ile bir pet şişesinden nasıl harika süslerin çıkabileceğini kolaylıkla görebilirsiniz. Pet şişeden hediyelik fikirleri ile oldukça farklı tasarımlara imza atabilir ve kendi emeğiniz ile yapmış olduğunuz hediyeyi daha değerli hale getirebilirsiniz. Yukarıda bulunan görseldeki gibi yeşil ya da farklı renklerde bulunan pet şişelerini değerlendirebilirsiniz.

Bahçenizde Harika Dekorlar Oluşturun

pet şişeden kendin yap hediyeler

Bahçeniz için dekor fikri dediğimizde aklınıza fazla bir şey gelmemiş olabilir. Fakat bir pet şişesini boyayarak ve üstüne farklı tasarımlar yaparak nasıl hoş bir dekor haline gelebildiğini görebilirsiniz. Pet şişeden geri dönüşüm fikirleri ile bu tarz tasarımları sizler de oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Evinizde bulunan ya da alacağınız birkaç boya ile bu tarz tasarımları kolaylıkla yapabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz bu fikirde kullanılan tasarım genellikle bahçe için oldukça uygundur.

Geceleri Mumlu Şölen İçin Pet İşe Tasarımları

pet şişeden kendin yap hediyeler

Bir pet şişesinden neler yapılabilir; hayalinize göre birçok farklı tasarım yapılabilir. Kendin yap hediyelik önerilerimiz arasında sunacağımız bu tasarım oldukça şık bir görünüme sahiptir. Üstelik yapımı da oldukça kolaydır.

çubuk kolye

Gerekli olan malzemeler; farklı renklerde boyalar ve az biraz hayal dünyanız. Sonrasında; pet şişesi üzerine yapacağınız boyama tasarımları ile ortaya oldukça şık mumluk modelleri çıkmaktadır. Sizler de bu tasarımı oldukça kolay bir şekilde ev deneyebilirsiniz.

Farklı Tasarımlarınızı Ortaya Çıkartın

pet şişeden kendin yap hediyeler

Pet şişesinden, takılarınız için farklı tasarımlar yapabilirsiniz. Kadınlar, takıları için farklı kutular kullanmayı tercih eder. Çünkü özellikle kolye ve bileklikler birbirlerine dolanabilmektedir. Pet şişe ile sizler de bu tarz takılık yapabilirsiniz. El yapımı hediyelik önerilerimizden biri de bu takılık modelidir. Sevdiğiniz arkadaşlarınıza, bu tarz tasarımlar yaparak, hediye edebilir ve onları düşündüğünüzü belli edebilirsiniz. Aynı zamanda, kendi emeğiniz ile yaptığınız için uzun yıllar anı olarak kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Hiç Kimsede Olmayan Kendi Özgün Tasarımlarınız

pet şişeden kendin yap hediyeler

Pet şişe ile birbirinden farklı dekor ürünler ve hediyelik ürünler yapılabilmektedir. Yapmanız gereken sadece hayal etmek ve nasıl bir tasarım çıkartacağınıza karar vermektir. Aklınıza gelen bir tasarım yoksa da; kendin yap hediyelik fikirleri olarak sunmuş olduğumuz farklı tasarımlardan birini yapabilirsiniz. Oldukça kolay olan modelleri yaparak, zaman içerisinde kendi tasarımlarınızı da oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda, hem hediyelik eşya hazırlamış olursunuz hem de geri dönüşüme katkı sağlamış olursunuz. 

Eşsiz Tasarımlı Saksılar Oluşturun

pet şişeden kendin yap hediyeler

Eviniz için farklı tasarımlarda saksılar yaparak, evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Pet şişeden dekorasyon önerilerimiz arasında bulunan saksı modelleri; oldukça şık tasarımlardan oluşmaktadır. Görselde size sunuş olduğumuz tasarım ise oldukça kolay ve fazla malzemeye gerek duymayan bir tasarımdır. Yapmanız gereken tek şey; pet şişenizin alt kısmını düzgünce kesmektir; sonrasında kesilen yerine size ve başkasına zarar vermemesi için keskinliğini törpülemeniz gerekir. Daha sonrasında; kesmiş olduğunuz alt kısmı boyayabilirsiniz. Altına da küçük delikler açmayı sakın unutmayın; çiçek yerleştirdiğinizde sulama işlemi için alt delikler oldukça önemlidir.

Çocuğunuz İçin Harika Kalemlikler Yapın

pet şişeden el yapımı hediyeler

Kendin yap hediyelik modelleri ile çocuğunuza özel tasarımlarda yapabilirsiniz. Çocuğunuzun odasının tasarımına uygun olan dekor ürünleri hazırlayabileceğiniz gibi onları derse teşvik edici kalemlikler de hazırlayabilirsiniz. Yukarıda kullanmış olduğumuz görselde yapılan tasarımı siz de kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey; elinizde bulunan ağızı geniş bir çizgi film karakterinin; ağız büyüklüğünde bir kesim yapmak olacak.

Ahşap Kutulu 12 Renkli Mini Polaroid Çerçeve

Sonrasında o kesilen yere göre de görseli yapıştıracaksınız. Yukarıda yapılan tasarım bu kadar kolay bir şekilde yapılabilirken; siz daha farklı modelleri de yapabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Tasarımda Kavanozlar Yapın

pet şişeden el yapımı hediyeler

Pet şişeden kavanoz yapımı ile hem görsel açıdan farklılık yaratın hem de geri dönüşüme katkı sağlayın. Aynı zamanda bu kavanoz tasarım modelleri hediye açısından da oldukça şık bir ürün olabilmektedir. Geri dönüşüm hediye olarak; size sunacağımız en şık modellerden biri de bu kavanoz takım modelidir. Yukarıda belirtilmiş olan tasarım için biraz emek vermeniz gerekir. Bu tasarımı oldukça geniş alanlarda kullanabilirsiniz. Şeker, çay gibi ürünlerinizi bu tasarım içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Dilerseniz, bu tasarımı yapın, dilerseniz de kendi modelinizi kendiniz oluşturun.

Sanatınızı Ortaya Çıkartın

pet şişeden el yapımı hediyeler

Hediye konusunda; ilginç kendin yap hediyeler ile dikkat çekebilirsiniz. Elbette ki bu tasarım için biraz yetenek gerekebilir. Tasarıma bakınca; bir pet şişesinden bu tarz ürün nasıl çıkartılabilir diye düşünebilirsiniz. Oldukça şık olan bu tasarım için oldukça fazla yetenek gerekse de; yapılamayacak bir tasarımda değildir. Sizler de isterseniz bu tarz hediyeler ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Muhteşem Servislikler Hazırlayın

pet şişeden el yapımı hediyeler

Eviniz için ya da sevdikleriniz için ilginç kendin yap hediye fikirleri ile farklı tasarımlar ortaya çıkartabilirsiniz. Yukarıda size önermiş olduğumuz tasarım ile sizler de eviniz için oldukça şık ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. Yukarıda size öneride bulunduğumuz pet şişe tasarımları; hem servislik hem de çiçekler için oldukça şık bir saksı tasarımıdır. Sizler de bu tarz tasarımlar yaparak; evinizi şık hale getirebilirsiniz. Ya da sevdiklerinize verip, onları şaşırtabilirsiniz. Bu tarz tasarımlar ile hediyelik eşya tasarlamak ile hem geri dönüşüme katkı sağlamış olursunuz hem de farklı, özgün hediyeler oluşturmuş olursunuz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.