+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Öğretmenlerimizi çok severiz. Çünkü onların üzerimizdeki emekleri ve hakları asla ödenemez! Rehber öğretmenlerinize sevginizi en güzel şekilde hediyemen'de yer almış olan ve sadece öğretmenler için hazırlanmış birbirinden anlamlı hediyelerimiz ile mutlu edebilirsiniz. Aynı gün kargoya teslim ve kapıda ödeme kolaylığıyla satın alabileceğiniz harika ürünlerimiz ile, sevgili rehber öğretmeninizin özel gününü yaratıcı bir biçimde kutlayabilirsiniz. Hadi şimdi sen de hemen bu sayfadaki capcanlı hediyelik ürünlerimiz arasından dilediğine karar ver ve en hızlı şekilde biz de rehber öğretmeninize ulaştıralım. Ayrıca bu sayfadan hediyenizi belirledikten sonra, hediyeniz üzerine hediye kartı şeklinde biricik rehber öğretmeninize hitaben yazacağınız öğretmenler günü mesajlarınızı da eklemeyi unutmayın.

Yüzünü güldürmek istediğiniz bir öğretmeniniz var ise öğretmenler günü hediyesi olarak bu kişiye bayılacağı tarzda bir hediye tercih edebilirsiniz. Öğretmenler genellikle manevi değeri yüksek olan hediyelere önem vermektedirler. Sizde bu durumda öğretmeniniz için son derece uygun ürün hediyesi alabilirsiniz. Bu hediye karşısında mutlu olması kaçınılmaz olacaktır.

Rehber öğretmeni her okulda bulunan ve öğrencilerin her türlü sorunları ile ilgilenen bir öğretmenlik dalıdır. Öğrencilerin sorunlarını dinleyip bu yönde gerekli birimlerden yardım alarak öğrencinin sorunlarının giderilmesine destek sağlamak amaçlı her okulda bir rehber öğretmen bulunmaktadır. Okullarda arkadaşlar arasında yaşanılan tartışmalar kavgalar ve farklı anlaşmazlıklar konusuna rehber öğretmen çözüm bulmakla sorumludur. Gerektiğinde diğer öğretmenler ve öğrenci velileri ile iş birliği halinde çalışarak mevcuttaki problemi gidermek rehber öğretmenin görevidir. Rehber öğretmen aynı zamanda başka bir bölümde de eğitim alarak görev yapabilmektedir. Öğretmenler günü hediyelerinizi en uygun fiyata almak için yapmanız gerekenler burada kolay hale geliyor. Artık hediyemen kalitesi ile aradıklarınızı kolaylıkla bulabileceksiniz. Anlamlı ürünler beğeninizi toplayacak olan armağanlardan biri oluyor. Yüz güldüren fırsatları kaçırmamalısınız. Sevdiklerinizi mest edecek olan fırsatları kaçırmayın. Gelin sizler de özel günü için en güzel seçimleri yapın. Bu sayede hissettireceklerinizin de çok anlamlı olduğunu göreceksiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.