sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Rehber Öğretmenine Hediye

Rehber öğretmenine alınabilecek yüzlerce güzel hediye önerisi sizi bekliyor. Artık kadın rehber öğretmenine çiçek veya erkek rehber öğretmenine kravat almak zorunda kalmayacaksınız. Konsept hediye kutularımız ve öğretmenlerinizi gülümsetecek esprili hediyelerimiz ile rehber öğretmeninizi inanılmaz mutlu hissettirebilirsiniz. Ayrıca sevgili rehber öğretmeninize özel olarak hazırlatabileceğiniz kişiye özel çikolatalar ve plaket ile ödüllerimizden de tercih edebilirsiniz. Eminiz ki öğretmeniniz hem bu hediyelerinizle çok mutlu olacak, hem de derslerinde kendisini çok daha motive hissediyor olacaktır. Hayatımıza dokunan insanların başında öğretmenlerimiz gelir. Onlar çok kıymetli ve özel kimselerdir. Öğretmen, karşılık beklemeden bizlere doğru yolu gösterir ve hedeflerimizi belirlememizde bizlere yardımcı olurlar.

Rehber Öğretmenine Hediye Fikirleri

1 -) Öğretmen Kahve Fincanı 24 Kasım'a Özel
2 -) Öğretmene Hediye Kalemlik
3 -) Süper Öğretmenim Termos Bardak
4 -) Canım Öğretmenim Hediye Duvar Saati
5 -) Başöğretmen Temalı İsme Özel Retro Gaz Lamba
6 -) Öğrencisinden Öğretmenine Hediye Kahve Fincanı
7 -) Öğretmenime Hediye Kupa Bardak
8 -) Öğretmenler Günü Hatırası Duvar Saati
9 -) Öğretmenler Günü Kutlama Mesajlı Kalem
10 -) Kişiye Özel Öğretmenim Yastığı
11 -) Erkek Öğretmenlere Hediye Deri Cüzdan
12 -) Mesajlı Öğretmene Hediye Kahve Fincanı

Öğrencileri, bir öğretmenin en büyük eseridir. Öğretmenler günü, öğretmenlere adanmış ve 24 kasım'da kutlanan bir gündür. Bu günde, öğrencileri olarak öğretmenlerimizi unutmadığımızı göstermeliyiz hatta öğretmenimizi daima hatırlayacağımızı ve bizlere öğrettikleri ile hayatımıza yön vereceğimizi hissettirmeliyiz. Rehber öğretmenine ne hediye alınır sorusunu şu son günlerde en fazla aklınızdan geçirdiğiniz soru olduğuna eminiz. Rehber öğretmeninizin ihtiyaçları ve zevklerinden yola çıkarak ona özel bir öğretmenler günü hediyesi belirleyebilirsiniz. Ya da rehber öğretmenine hediye tercihinizi onu gün içerisinde rahatlatacak, motivasyonunu üst seviyelere çıkartacak Hediyemen'in komik ürünlerinden yana da kullanabilirsiniz. Hediyemen'deki pek çok etkileyici öğretmenler günü hediyesiyle rehber öğretmeninize çok yaratıcı öğretmenler günü sürprizleri hazırlayabilirsiniz. Modern tasarımıyla beğenilecek ürünlerimiz rehber öğretmeninizin çok hoşuna gidecektir.

Rehber Öğretmenine Hediye Ne Alınır

24 kasım öğretmenlerimizi hatırladığımız ve kendilerini çeşitli şekillerde andığımız özel bir gündür. Bu özel günde elbette öğrenciler veya öğrenci velileri olarak öğretmenlerimize güzel hediyeler alıp vermek isteriz. Bu, aynı zamanda bir telaşa da dönüşebiliyor. Öğretmenler günü için rehber öğretmenine seçimlerinizi yaparken çok kararsız da kalabilirsiniz. Hediyemen bu aşamada sizlere güzel hediye listesi öneriyor ve işinizi oldukça kolaylaştırıyor. Örneğin Hediyemen'deki etkileyici öğretmenler günü hediye kutularıyla siz de rehber öğretmeninizi mutlu edebilirsiniz.

Öğretmenlerimizi çok severiz. Çünkü onların üzerimizdeki emekleri ve hakları asla ödenemez! Rehber öğretmenlerinize sevginizi en güzel şekilde hediyemen'de yer almış olan ve sadece öğretmenler için hazırlanmış birbirinden anlamlı hediyelerimiz ile mutlu edebilirsiniz. Aynı gün kargoya teslim ve kapıda ödeme kolaylığıyla satın alabileceğiniz harika ürünlerimiz ile, sevgili rehber öğretmeninizin özel gününü yaratıcı bir biçimde kutlayabilirsiniz. Hadi şimdi sen de hemen bu sayfadaki capcanlı hediyelik ürünlerimiz arasından dilediğine karar ver ve en hızlı şekilde biz de rehber öğretmeninize ulaştıralım. Ayrıca bu sayfadan hediyenizi belirledikten sonra, hediyeniz üzerine hediye kartı şeklinde biricik rehber öğretmeninize hitaben yazacağınız öğretmenler günü mesajlarınızı da eklemeyi unutmayın. Yüzünü güldürmek istediğiniz bir öğretmeniniz var ise öğretmenler günü hediyesi olarak bu kişiye bayılacağı tarzda bir hediye tercih edebilirsiniz. Öğretmenler genellikle manevi değeri yüksek olan hediyelere önem vermektedirler. Sizde bu durumda öğretmeniniz için son derece uygun ürün hediyesi alabilirsiniz. Bu hediye karşısında mutlu olması kaçınılmaz olacaktır.

Rehber öğretmeni her okulda bulunan ve öğrencilerin her türlü sorunları ile ilgilenen bir öğretmenlik dalıdır. Öğrencilerin sorunlarını dinleyip bu yönde gerekli birimlerden yardım alarak öğrencinin sorunlarının giderilmesine destek sağlamak amaçlı her okulda bir rehber öğretmen bulunmaktadır. Okullarda arkadaşlar arasında yaşanılan tartışmalar kavgalar ve farklı anlaşmazlıklar konusuna rehber öğretmen çözüm bulmakla sorumludur. Gerektiğinde diğer öğretmenler ve öğrenci velileri ile iş birliği halinde çalışarak mevcuttaki problemi gidermek rehber öğretmenin görevidir. Rehber öğretmen aynı zamanda başka bir bölümde de eğitim alarak görev yapabilmektedir. Öğretmenler günü hediyelerinizi en uygun fiyata almak için yapmanız gerekenler burada kolay hale geliyor. Artık hediyemen kalitesi ile aradıklarınızı kolaylıkla bulabileceksiniz. Anlamlı ürünler beğeninizi toplayacak olan armağanlardan biri oluyor. Yüz güldüren fırsatları kaçırmamalısınız. Sevdiklerinizi mest edecek olan fırsatları kaçırmayın. Gelin sizler de özel günü için en güzel seçimleri yapın. Bu sayede hissettireceklerinizin de çok anlamlı olduğunu göreceksiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.