Görünüm:
1 2 3 4 5 6 7 .... 61 62 63
Toplam 3021 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7 .... 61 62 63

14 şubat günü sevgililer için çok fazla önem taşıyan en özel anlardan birtanesidir. Bu günü dünya üzerindeki milyonlarca çift eşlerine ve sevgililerine sevgililer günü hediyesi alarak ölümsüzleştirir. Kırmızının, aşkın ve tutkunun günü olarak bilinen sevgililer günü birbirini seven aşıklar için yaşanacak en güzel günlerdendir. Bu yüzden bizde hediyemen olarak bu üç öğeyi zirvede yaşamak isteyen çiftler için hiçbir yerde eşine ve benzerine ratslamayacağınız tasarımlara sahip yüzlerce sevgililer günü hediyesi seçeneklerini sizlerin önüne serdik.

Sevgililer Günü Neden Kutlanır?

Sevgililer günü dünya üzerinde her yılın Şubat ayının 14'ünde kutlanan özel günler arasındaki en önemli günlerdendir. Aslında din adamı valentine adına ilan edilen bir bayram günüdür. Birçok toplumda "Valentine's Day" olarak bilinen bu gün Azin Valentin'in günü olarakta bilinmektedir. "Valentine" kelimesinin Türkçe karşılığıda sevgili ve sevilen kişi olarak anlamlandırırılır. Günümüz de bu gün sevgililer günü olarak beraber olan çiftlerin birbirlerine aşk mesajlı kartların,ufak hediyelerin ve kırmızı rengin yoğun olduğu objelerin hediye edildiği bir olarak kutlanmaya devam etmektedir. Dünya üzerindeki tüm sevgililerin 14 Şubat sevgililer gününde birbirlerine gönderdikleri yaklaşık 1 milyar civarındaki aşk kartları , bu günün hediye sektöründeki ticari anlamını çok iyi anlatmaktadır. Sevgililer günü kutlamasında en yaygın olarak alınan ve verilen hediye içerisinde 14 şubat gününün hissini karşısındakine geçiren romantik kartlardır. Çiçekler ve çikolatalar da bu günde tercih edilen en favori ikinci hediye seçeneği kabul edilebilir. Ayrıca birçok çift bu günü özel kılmak için aşkın,tutkun ve hazzın rengi olan kırmızıyı içinde barındıran cinselliği ön plana çıkaran iç çamaşırlarını hediye olarak satın alırlar.

Sevgililer Günü Hediyesi Olarak Neler Tercih Edilebilir?

Her yıl 14 şubat günü kutlanan sevgililer günü aşkın,tutkunun ve sevginin en yoğun yaşandığı gün olarak bilinir. Çünkü bu gün dışarı çıktığınız anda sokakta el ele tutuşmuş çiftlerden başka bir şey göremezsiniz. Bu durum tabiki sevgilisi olmayan kişilerin sinirine dokunabilir. Zaten yanlız kişilerde romantik sevgililer günü hediyesi araştırmadıkları için bu yazımızı okuma ihtimalleri sıfır. Bu yüzden siz yanlız insanları düşünmeyin ve sevgilinize ne hediye alacağınıza odaklanın! Sevgililer günü tüm hediye kategorileri içerisinde yıl içerisinde çiftlerin hediye alışverişi yaptıkları en yoğun günlerin başında geliyor. Bu yüzden sizde bu makalemizi okuduğunuza göre gönlünüzü çalan biricik aşkınıza bu günde ufak da olsa bir hediye arayışındasınız. Fakat ne yazık ki bu durum sandığınızdan da kolay değil! Şubat ayı girdikten sonra yaklaşık 14 olan sayılı hediye arayış günleriniz hiç anlamadan son birkaç güne girebilir. Bu yüzden sevgililer günü hediyeniz için elinizi çabuk tutmada ve sevgiliye hediye olarak romantik bir ürüne yönelmekte yarar var. Neyseki Hediyemen'in sizlere vereceği ufak tüyolar ile anlamlı sevgililer günü hediyenizi ararken hiç zorlanmayacaksınız.

Bayana Sevgililer Günü Hediyesi

Önce bayanlar sözünü çok sık duyduğunuzdan varsayarak, tüyolarımızı verirken bayanları ilk sıraya alıyoruz. Bayanlara alınabilecek hediyeler çok fazla olduğundan bu durum kimi zaman avantaj kimi zamanda dezavantaja dönüşebilir. Şöyle ki çok çeşit demek kafa karışıklığının çok olması demektir. Hal böyle olunca ne hediye alacağınıza karar vermekte çok zorlanabilirsiniz. Bu yüzden siz hediyemen'e güvenin şimdi ne diyorsa onu yapmaya çalışın. Öncelikle sevgililer günü hediyesi dendiğinde ilk akla gelen hediyeleri sıralayalım: Kırmızı Gül, Kırmızı iç çamaşırı, Çikolata, Aşk mesajlı Kartlar, Yılın sevgilisi oskar ödülü, Tek taş pırlanta yüzükler, Peluş ayıcıklar, kişiye özel kolyeler ve kırmızı kalp kutu hediye sepetleri. Bu hediyeler sevgililer gününde sevgiliye alınabilecek en bilindik fakat bir okadar da sıradan hediyelerden. Çok fazla risk almadan sevgilime en doğru hediyeyi vermek istiyorum derseniz siz siz olun yukardaki listeden vazgeçmeyin. Eğer sadece 14 şubat gününe özel birtek sevgilinizde olmasını istediğiniz hediyeler arıyorsanız, Kişiye özel sevgililer günü hediyelerine yönelmelisiniz. Bu tarz ürünlerin içerisinde genellikle istediğiniz aşk mesajınızı ya da birlikte çekildiğiniz çok romantik bir fotoğrafı bastırabileceğiniz puzzle'lar,kupa bardaklar,telefon kapakları,duvar saatleri,plaketler,anahtarlıklar ve yastıklar bulunuyor. Son olarak bayanlar demişken takıları ve aksesuarları unutmayalım. Bir bayanı kalbinden vuracak bir hediye arıyorsanız ve bütçeniz de buna müsaitse , pahalı takılar ile sevgililer gününde eşinizi ya da kız arkadaşa hediye alarak onu çok mutlu edebilirsiniz.

Erkeğe Sevgililer Günü Hediyesi

Hediye bayana usunda dediğimiz tezin tam tersi durumda erkeklere hediye konusunda geçerli. Hediye alternatifliğinin azlığı aslında dezavantaj gibi gözüksede doğru hediyeler tercih edilğinde çok orjinal olma ihtimali bulunmakta. Örnek vermek gerekirse son zamanların popüler ürünlerinden olan kişiye özel hediyeleri sevgililer gününde erkek arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Aksesuar taşımayı ve giyimine özen gösteren beylere; üzerine ismini yazdırabileceğiniz zippoları,deri kartvizitlikleri,taba rengi deri cüzdanları,kol düğmelerini ya da kaliteli gömlekleri tercih edebilirsiniz. Ya da sıradanlıktan uzak olmak ve daha değişik hediyeler ile erkek sevgilinizi şaşırtmak istiyorsanız ilginç hediyeler yönelebilirsiniz. dolar şeklinde tuvalet kağıtlarını, ilginç içecek şapkalarını, isme özel ödül kupalarını ve erkeklerin tutkusu arabalarında kullanacakları şigara dumanı çeken küllükleri hediye olarak satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.