sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Son trend sihirli yastıklar İle fark yaratın! Resimli sihirli yastık kalp, kare, yuvarlak şekillerinde olabiliyor. İşin maddi boyutunda oldukça makul fiyatlar. Böyle özel tasarım bir hediyenin karşısında kimse hayır diyemez. İstediğiniz renk ve modelde yapılabiliyor. Bu yastıkların üzerine eşinizin, sevgilinizin, çocuğunuzun, anneniz veya babanızın, kardeşinizin, arkadaşınızın, evdeki sevimli dostunuz bir hayvanın resmini bastırılırsınız. Bastırdığınız bu resimler payet baskılı olup, yanardöner bir yapıda olacaktır. Paketleri ellerinizle sağa sola kaldırdığınızda yastıktaki baskı ortaya çıkacaktır. Ve sevdiğiniz kişin resmi orda belirecektir. Aynı şekilde payet pulları geri yaptığınız zaman yastık düz bir şekil alacaktır. İşte yastığın sihirli olması buradan geliyor.

Doğum günü, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, evlilik yıl dönümü, evlilik teklifi derken birçok özel günü kutluyoruz. Bu özel günlerde sevdiğimiz kişiye güzel hediye almak çabası başlıyor. Günlerce düşünüyoruz belki de acaba ne hediye alabilirim, onu nasıl mutlu edebilirim, aldığım hediyeyi beğenir mi gibi sorular kafamızda beliriyor. Hediye seçmek zor bir görev olsa da eğlenceli ve anlamlı bir hediye alarak günü kurtarabiliriz. Hediye seçimi yaparken hediye alacağımız kişinin zevkini, sevdiği rengi, hoşlandığı şeyleri göze alarak hediye almalıyız. Hediyeyi seçerken farklılıklardan yana olmalıyız. Sıradan hediyeden uzak durmalıyız.

Sihirli Yastıklarla Sevdiklerinizi Büyüleyin

Evet... Alışıla gelmiş, herkeste olan, sıradan ve zevksiz hediyelerden vazgeçin. Vazgeçin ki daha farklı bir hediye alabilesiniz. Hayallerinizi ve sınırlarınızı zorlayıp farklı, daha marjinal, daha özel bir hediye tercih edin. Bu şekilde ki tercihiniz karşınızdaki insana verdiğiniz değeri ifade edebilir. Ve hediye aldığınız kişi kendini daha özel hissedebilir. Karşınızdaki insanı özel hissettirecek hediye alternatiflerinden birisi de sihirli yastık seçenekleridir. Farklı renklerde alınabilecek olan bu yastıklarda hem model hem de renk olarak çok geniş bir skala sunuluyor.

Beğenilen Sihirli Yastık Hediyeleri

Sihirli yastıkları hediye olarak seçerek farklılık yaratarak, beğeni toplayabilirsiniz. Kişiye özel sihirli yastık alternatiflerinde renk ve model seçenekleri oldukça fazladır. Renklerde lame, dore, bordo ve mavi seçebilirsiniz ya da hediye alacağınız kişinin evindeki ev dekorasyonuna göre renk ve model tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz model ve rengi çeşitli yazılarla süsleyebilirsiniz. Tamamen size kalmış bir şey. Sihirli yastıkları hediye dışında kendi ev dekorasyonunda kullanarak farklı bir tarz yaratabilir, evinize, salonunuza ayrı bir dokunuş yapabilirsiniz. Salonda bulunan koştuk renklerimize uygun sihirli yastık seçebilir, perdelerle de aynı uyumu yakalayabiliriz. Sihirli yastık son günlerin nen eğilim parçasıdır. Bu trend parçayı evinizde kullanmak gayet hoş bir hava katabilir. Sihirli yastıkların çok sayıda renkleri mevcuttur. Renk seçenekleri tamamen sizin hayal güncünüze ve zevkinize kalmış bir detay hal de sizde hediye olarak bu şirin ve gösterili sihirli yastığı tercih edebilir, kendiniz için bile alabilirsiniz. Bu sihirli yastıklar tamamen özel tasarım ürünlerdir. Kişiye göre, kişinin renk ve seçeneklerine göre hazırlanır. Kışı hangi resmi istiyorsa ona özel tasarımlar yapılır. Sihirli yastıklar hediye almayı düşünenler için harika bir fikirdir. Sihirli yastık tercihi sıradan bir tercih olmayacaktır asla.

Sevgiliye Sihirli Yastık Hediye Edin

Arkadaş ve aile ortamında da hediye edilebilecek olan sihirli yastıklar oldukça eğlenceli bir hediye olma özelliğine sahiptir. Karşınızdaki insanın yüzünü güldürecek olan bu hediye yastıklar da değişik temalar kullanma şansına sahipsiniz. En iyi arkadaşım sihirli yastığı yanında gold renginde kalpli sihirli yastıklar da tasarlanabiliyor. Özellikle kırmızı kalp şeklinde tasarlanan yastık seçenekleri çok tercih edilenler arasındadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.