sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Sınıf Öğretmenine Hediye

Sınıf öğretmenine hediye seçerken hem yorulmayacağınız ve hem de zorlanmayacağınız hediyemen'de öğretmenler için harika hediye seçimleri yapabiliyor ve 24 kasımı çok daha güzel kılabiliyorsunuz. Sınıf öğretmeninize sevginizi göstermek ve öğretmenler gününü kutlamak için çok harika fırsatlar avantajlı fiyatlarla sizleri bekliyor. Sınıf öğretmenine hediye almak için de doğru yerdesiniz. Hediyemen'de öğretmenler günü'ne özel tasarlanan kupa, bardak altlığı, termos, magnet, led lamba, biblo, kalem ve daha pek çok ürün bulunan konsept hediyeleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Sınıf Öğretmenine Hediye Ne Alınır

24 kasım, geleceğimizi inşaa eden kıymetli öğretmenlerimizin günüdür. Bu özel günde kendi öğretmenlerimize güzel hediyeler almak isteriz. Tüm değerli öğretmenlere ve sınıf öğretmenine ne hediye alınır diye her öğretmenler günü’nde öğrenciler olarak telaşa kapılıyoruz. Öğrenciler ve öğrencilerin ebeveynleri olarak öğretmenlerimizi 24 kasım'da anmak için hediye arayışına gireriz. Bu sayfada inanılmaz şekilde sınıf öğretmeninizi mutlu edecek ve ona olan saygınızı yansıtabileceğiniz hediye fikirlerimiz var. Tüm öğretmenleriniz için en güzel hediye sihirbazınız hediyemen. Dilerseniz hediyemen’in öğretmenler günü hediyeleri sayfamızı ziyaret ederek onlarca farklı hediye alternatiflerini keşfedebilirsiniz. Sınıf öğretmenine hediye seçenekleri arasından okulda rahatlıkla kullanabileceği ürünler alabilirsiniz. Çünkü yoğun iş temposunda çalışan bir öğretmen için günlük hayatta kullanabileceği hediyeler onu çok daha mutlu edecektir. Örneğin bir kupa ve bardak altlığı, termos, dünya kahveleri veya dünya çayları gibi yenilikçi hediyeleri değerlendirebilirsiniz.

Sınıf Öğretmenine Hediye Fikirleri

1 -) Öğretmenler Günü Hediyesi Kupa Bardak
2 -) Erkek Öğretmene Özel Anahtarlık
3 -) Erkek Öğretmene Özel Hediye Seti
4 -) Öğretmene Hediye Kanvas Tablo
5 -) Öğretmene Hediye Kalemlik
6 -) İlköğretim Öğretmenlerine Özel İsimli Mousepad
7 -) Güzel Öğretmenim Karikatürlü Kupa Bardak
8 -) İyi ki Varsın Öğretmenim Karikatürlü Biblo
9 -) Kadın Öğretmen Karikatürlü Kanvas Tablo
10 -) Öğretmenimin Klasik Sözleri Çay Fincanı
11 -) Erkek Öğretmen Karikatürlü Yastık
12 -) 24 Kasım Tasarımlı Öğretmen Kahve Fincanı

Her bütçeye hitap eden en özel öğretmenler günü hediyeleri sizi zora sokmadan sınıf öğretmeninize en özel sürprizi hazırlamanıza yardımcı oluyor. Sınıf öğretmeninize vereceğiniz hediyeler elbette bunlarla sınırlı değil. Daha fazla ürün incelemek için sitemizi detaylıca gezebilirsiniz. Sınıf öğretmenine alınacak hediyeler; kadın ve erkek sınıf öğretmenine alınabilecek hediyeler olarak ayrı ayrı düşünülebilir. Ancak unutmamak lazım ki öğretmenler günü için erkek ve kadın öğretmenler için seçilecek hediyeler ve cinsiyete göre beğeniler oldukça farklı olabiliyor. Öğretmenlere hediye almak bazen bizleri telaşlandırabiliyor. Çünkü kıymet verilen ve sevilen bir öğretmene ne hediye alınsa, sanki yetersizmiş veya azmış gibi geliyor. Hediyemen’in en anlamlı hediye fikirleriyle sınıf öğretmeninize siz de en orijinal hediyeyi, tamamen sınıf öğretmeninizin kendisine özel olacak şekilde oluşturabilirsiniz. İster tek bir hediye olarak, ister sınıf öğretmeninize kendin yap hediye kutusuyla öğretmenler günü hediyenizi oluşturabilirsiniz.

Sınıf Öğretmenime Ne Hediye Alabilirim?

Yukarıda yer alan etkileyici ürünler sınıf öğretmeninizin aklını başından alacak. Ekonomik, süper ve yaratıcı sınıf öğretmeni hediyeleri yalnızca burada. Sınıf öğretmenleri için en güzel ürünleri bulabileceğiniz hediye sitenizde yukarıdaki ürünler sınıf öğretmenleriniz için özenle hazırlandı. Sınıf öğretmeninizi bu hediyeler gerçekten de çok mutlu edecektir. Sınıf öğretmenliği mesleğine özel olarak oluşturduğumuz birbirinden yaratıcı ürünlerimizle siz de biricik sınıf öğretmeninizin öğretmenler gününü en güzelinden kutlayabilirsiniz. Hadi şimdi sen de hemen bu sayfadaki capcanlı hediyelik ürünlerimiz arasından dilediğine karar ver ve en hızlı şekilde biz de sınıf öğretmeninize ulaştıralım. Kullanışlı hediyeler veya anı niteliği taşıyan bir hediyelerle çok sevdiğiniz sınıf öğretmeninize daima kendinizi hatırlatabileceksiniz. Değerli sınıf öğretmeniniz için bu şık ürünleri hazırlatmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Mükemmel baskı kalitesi ve her bütçeye hitap eden fiyat etiketinin de ötesinde sınıf öğretmenlerine özel ürünlerimizi tercih etmeniz için bir başka güzel nedeniniz daha var. Sebebi nedir diye soruyorsanız, bu özel tasarım ürünlerimizin üzerine sınıf öğretmeninize duyduğunuz o yüksek oktanlı sevgi mesajları var. Bu sebeple bu ürünü tüm öğretmenler kendilerine çok daha yakın bulacaklardır. Bunun pozitif getirisi ise size şöyle olacaktır; kişiye özel olarak sunulduğu yani üzerinde tıpkı bir ayna yansıması gibi kendilerini bulacakları için, bu güzel ürünle sınıf öğretmeniniz kendisini daha mutlu hissedecektir.

Sınıf öğretmeni ayrıca nöbet süreci boyunca görev aldığı eğitim kurumunun temizliği ile ilgilenmektedir. Bunun haricinde öğrenci velileri ile de iletişim halinde bulunarak öğrencilerin olası sorunlarına karşı birlikte hareket etmektedir. Diğer mesleki alanlarda olduğu gibi sınıf öğretmenliğinde de bireylerde bulunması gereken bazı nitelikler söz konusudur. Sınıf öğretmeni olmak isteyenler öncelikle üst düzeyde genel beceri potansiyeline sahip olması gerekmektedir. Akabinde pratik düşünce ve planlama kapasitesine sahip olmaktadır. Sınıf öğretmenleri, düşüncelerine karşı tarafa sağlıklı bir biçimde aktarabilen, mevcut problemlere karşı etkili ve kalıcı bir şekilde çözümler sunabilen, mesleğini severek icra edebilen insanlardır. Akabinde yalnızca sınıf ortamında değil tüm sosyal alanlarda da diğer insanlar ile sağlıklı diyaloglar kurabilen, hoş görülü, sabırlı ve sevgi dolu bir karakter yapısına sahiptir.

Öğrencilerin duygu ve düşüncelerini algılayabilen, empati yapabilme özelliğine sahip olabilen, canlı ve üretken bir yapıya sahip olabilen insanlardır. Sınıf öğretmeni olmak isteyenler bu meslek dalının pek çok mesleklerden farklı olarak yüksek sorumluluklara sahip olacağının bilincinde olmaktadır. Bizler için en seçkin hediyelerden biri olan sınıf öğretmenine hediye ürün, bu sefer sadece sınıf öğretmeninize geliyor. Hediyeleşmenin bir zamanlaması var mıdır? İlla ki belirlenmiş bir tarihte mi hediye vermeliyiz sevdiklerimize? Hâlbuki böyle olmamalı. Çünkü hediye denilen şey karşımızdaki kişiye verdiğimiz değeri göstermek ve ona sevgilerimizi sunmaktır yanlış bilmiyorsak. Bu durumda özel bir zamanı veya koşulu beklemek çok mantıksız öyle değil mi? Siz de sınıf öğretmeninize özel gün veya haftaların gelmesini asla beklemeden ona hediyeler vererek sevginizi bol bol göstermeye çalışın. Bu şekilde göreceksiniz ki sevgi hediyenizle hayat daha güzel olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.