+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Sınıf Öğretmenime Ne Hediye Alabilirim?


Yukarıda yer alan etkileyici ürünler sınıf öğretmeninizin aklını başından alacak. Ekonomik, süper ve yaratıcı sınıf öğretmeni hediyeleri yalnızca burada. Sınıf öğretmenleri için en güzel ürünleri bulabileceğiniz hediye sitenizde yukarıdaki ürünler sınıf öğretmenleriniz için özenle hazırlandı. Sınıf öğretmeninizi bu hediyeler gerçekten de çok mutlu edecektir. Sınıf öğretmenliği mesleğine özel olarak oluşturduğumuz birbirinden yaratıcı ürünlerimizle siz de biricik sınıf öğretmeninizin öğretmenler gününü en güzelinden kutlayabilirsiniz. Hadi şimdi sen de hemen bu sayfadaki capcanlı hediyelik ürünlerimiz arasından dilediğine karar ver ve en hızlı şekilde biz de sınıf öğretmeninize ulaştıralım. Kullanışlı hediyeler veya anı niteliği taşıyan bir hediyelerle çok sevdiğiniz sınıf öğretmeninize daima kendinizi hatırlatabileceksiniz. Değerli sınıf öğretmeniniz için bu şık ürünleri hazırlatmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Mükemmel baskı kalitesi ve her bütçeye hitap eden fiyat etiketinin de ötesinde sınıf öğretmenlerine özel ürünlerimizi tercih etmeniz için bir başka güzel nedeniniz daha var. Sebebi nedir diye soruyorsanız, bu özel tasarım ürünlerimizin üzerine sınıf öğretmeninize duyduğunuz o yüksek oktanlı sevgi mesajları var. Bu sebeple bu ürünü tüm öğretmenler kendilerine çok daha yakın bulacaklardır. Bunun pozitif getirisi ise size şöyle olacaktır; kişiye özel olarak sunulduğu yani üzerinde tıpkı bir ayna yansıması gibi kendilerini bulacakları için, bu güzel ürünle sınıf öğretmeniniz kendisini daha mutlu hissedecektir.

Sınıf öğretmeni ayrıca nöbet süreci boyunca görev aldığı eğitim kurumunun temizliği ile ilgilenmektedir. Bunun haricinde öğrenci velileri ile de iletişim halinde bulunarak öğrencilerin olası sorunlarına karşı birlikte hareket etmektedir. Diğer mesleki alanlarda olduğu gibi sınıf öğretmenliğinde de bireylerde bulunması gereken bazı nitelikler söz konusudur. Sınıf öğretmeni olmak isteyenler öncelikle üst düzeyde genel beceri potansiyeline sahip olması gerekmektedir. Akabinde pratik düşünce ve planlama kapasitesine sahip olmaktadır. Sınıf öğretmenleri, düşüncelerine karşı tarafa sağlıklı bir biçimde aktarabilen, mevcut problemlere karşı etkili ve kalıcı bir şekilde çözümler sunabilen, mesleğini severek icra edebilen insanlardır. Akabinde yalnızca sınıf ortamında değil tüm sosyal alanlarda da diğer insanlar ile sağlıklı diyaloglar kurabilen, hoş görülü, sabırlı ve sevgi dolu bir karakter yapısına sahiptir. Öğrencilerin duygu ve düşüncelerini algılayabilen, empati yapabilme özelliğine sahip olabilen, canlı ve üretken bir yapıya sahip olabilen insanlardır. Sınıf öğretmeni olmak isteyenler bu meslek dalının pek çok mesleklerden farklı olarak yüksek sorumluluklara sahip olacağının bilincinde olmaktadır. Bizler için en seçkin hediyelerden biri olan sınıf öğretmenine hediye ürün, bu sefer sadece sınıf öğretmeninize geliyor. Hediyeleşmenin bir zamanlaması var mıdır? İlla ki belirlenmiş bir tarihte mi hediye vermeliyiz sevdiklerimize? Hâlbuki böyle olmamalı. Çünkü hediye denilen şey karşımızdaki kişiye verdiğimiz değeri göstermek ve ona sevgilerimizi sunmaktır yanlış bilmiyorsak. Bu durumda özel bir zamanı veya koşulu beklemek çok mantıksız öyle değil mi? Siz de sınıf öğretmeninize özel gün veya haftaların gelmesini asla beklemeden ona hediyeler vererek sevginizi bol bol göstermeye çalışın. Bu şekilde göreceksiniz ki sevgi hediyenizle hayat daha güzel olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.